PSG

Witamy w PSG (France - Liga francuska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

PSG logo PSG Staty

Forma drużyny:
D
D
D
D
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 2/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 0/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 63

    Meczów

  • 114

    Gole

  • 1.81

    na mecz

  • 33

    Wygrane

  • 17

    Remisy

  • 13

    Przegrane

  • 55.6%

    Over 2.5

  • 77.8%

    Over 1.5

  • 30.16%

    CS

  • 58.73%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz PSG
Francja - Liga francuska
dzisiaj 21:00
Nierozpoczęty
PSG
PSG
Francja - Liga francuska
02 paź
Nierozpoczęty
PSG
PSG
Francja - Liga francuska
18 paź
Nierozpoczęty
PSG
PSG

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Montpellier Montpellier 38 82 25 7 6 68 34 34
W
W
W
D
W
2 PSG PSG 38 79 23 10 5 75 41 34
W
W
W
W
L
3 Lille Lille 38 74 21 11 6 72 39 33
W
L
W
W
W
4 Olympique Lyon Olympique Lyon 38 64 19 7 12 64 51 13
L
D
W
D
W
5 Bordeaux Bordeaux 38 61 16 13 9 53 41 12
W
W
W
W
W
6 Rennes Rennes 38 60 17 9 12 53 44 9
W
L
L
L
W
7 Saint-Etienne Saint-Etienne 38 57 16 9 13 49 45 4
L
L
D
L
W
8 Toulouse Toulouse 38 56 15 11 12 37 34 3
L
D
D
D
L
9 Evian TG Evian TG 38 50 13 11 14 54 55 -1
L
D
L
W
D
10 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 38 48 12 12 14 45 41 4
L
W
D
W
L
11 Nancy Nancy 38 45 11 12 15 38 48 -10
L
W
L
L
D
12 Valenciennes Valenciennes 38 43 12 7 19 40 50 -10
W
L
L
L
W
13 Nice Nice 38 42 10 12 16 39 46 -7
W
D
D
L
L
14 Sochaux Sochaux 38 42 11 9 18 40 60 -20
W
W
W
L
L
15 Brest Brest 38 41 8 17 13 31 38 -7
W
W
D
D
L
16 AC Ajaccio AC Ajaccio 38 41 9 14 15 40 61 -21
W
D
L
W
L
17 Lorient Lorient 38 39 9 12 17 35 49 -14
L
L
D
L
W
18 Caen Caen 38 38 9 11 18 39 59 -20
L
L
L
W
D
19 Dijon Dijon 38 36 9 9 20 38 63 -25
L
D
D
L
L
20 Auxerre Auxerre 38 34 7 13 18 46 57 -11
L
L
L
W
W
  • Round 1
  •  
  • Real Madryt 25
    Celtic Glasgow 01
    11-08-2012 Real Madryt
    2 - 0
    Celtic Glasgow
    03-08-2012 Celtic Glasgow
    1 - 5
    Real Madryt
  •  
  • Real Madryt 55
    AC Milan 11
    09-08-2012 Real Madryt
    5 - 1
    AC Milan
    03-08-2012 AC Milan
    1 - 5
    Real Madryt
  •  
  • Real Madryt 25
    Santos 11
    06-08-2012 Real Madryt
    2 - 1
    Santos
    03-08-2012 Santos
    1 - 5
    Real Madryt
  •  
  • LA Galaxy 1
    Real Madryt 5
  •  
  • DC United 1
    PSG 1
    29-07-2012 DC United
    1 - 1
    PSG
    29-07-2012 PSG
    -
    DC United
  •  
  • Chelsea 04
    AC Milan 12
    29-07-2012 Chelsea
    0 - 1
    AC Milan
    19-07-2012 AC Milan
    2 - 4
    Chelsea
  •  
  • DC United 1
    Juventus Turyn 1
    29-07-2012 DC United
    -
    Juventus Turyn
    29-07-2012 Juventus Turyn
    1 - 1
    DC United
  •  
  • Chelsea 14
    PSG 12
    23-07-2012 Chelsea
    1 - 1
    PSG
    19-07-2012 PSG
    2 - 4
    Chelsea
  •  
  • Toronto FC 1
    Liverpool FC 1
  •  
  • Seattle Sounders FC 2
    Chelsea 4
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 6
  •  
  • Pacy sur Eure 1
    Quevilly 3
  •  
  • Schiltingheim 2
    Colmar 1
  •  
  • Bohars VGA 1
    AGL Drapeau Fougeres 4
  •  
  • Vilde Guingalan ASC 0
    AS Plouhinec 1
  •  
  • Carhaix DC 0
    Rannee La Guerche RC 2
  •  
  • Domtac 1
    L'Etrat-la-Tour 2
  •  
  • Ergue Gaberic PD 2
    Garde Saint-Ivy Pontivy 5
  •  
  • Plobannalec AS 0
    La Saint Colomban Locmine 2
  •  
  • Paimpol FC 1
    La Vitreenne 1
  •  
  • Lannilis SC 2
    Rennes TA 3
  •  
  • US Mordelles 1
    OC Cesson 3
  •  
  • Pluvigner 0
    US Larmor Plage 2
  •  
  • Pont l'Abbe FC 3
    US Tregunc 4
  •  
  • Rennes CPB Brequigny 2
    Vitre 3
  •  
  • Servon CS 0
    St. Malo 5
  •  
  • Marcquois 2
    Aire 2
  •  
  • Amanvillers 0
    Verdun Belleville 1
  •  
  • Amberieu 0
    Lyon la Duchere 2
  •  
  • Nogent 0
    Amiens 2
  •  
  • Olonne sur Mer 0
    Angers NDC 0
  •  
  • Annecy FC 2
    Chambery 0
  •  
  • Bruay 1
    Arras 8
  •  
  • La Gde Motte Pyramid 3
    AS Beziers 3
  •  
  • SC Dinsheim/Bruche 2
    AS Ernstein 1
  •  
  • Ascq 0
    Marck 1
  •  
  • FC Rousset 1
    Aubagne 5
  •  
  • Aulnay CSL 1
    Versailles 1
  •  
  • Lambersart 2
    Aulnoye 4
  •  
  • Courrieres 0
    Avion 4
  •  
  • Equeurdreville Hainneville 1
    Avranches 3
  •  
  • La Bruffiere 0
    Avrille 3
  •  
  • FC Chalon 1
    Beaune 1
  •  
  • Chateau-Thierry 1
    Beauvais 4
  •  
  • Bernis J.S 0
    Canet Roussillon 2
  •  
  • Ytrac 2
    Billy-Crechy 1
  •  
  • Yutz 2
    Blainville 2
  •  
  • La Chapelle Saint Luc 6
    Bogny 1
  •  
  • Bonchamp 0
    US Change 1
  •  
  • La Fouillouse US 0
    Bourg en Bresse Peronnas 6
  •  
  • Chazay d'Azergues 0
    Bourg-de-Peage 1
  •  
  • Villers-Outreaux 2
    Bourthes 0
  •  
  • Bretigny Fcs 3
    Fleury Merogis U.S 1
  •  
  • Caen PTT 1
    Mondeville 3
  •  
  • Castelnau-le-Cres 2
    OC Perpignan 1
  •  
  • Champonnay Marennes 1
    AS Valence 2
  •  
  • Connerre 1
    Sable Fc 3
  •  
  • Rungis 1
    Creteil 3
  •  
  • La Gorgue 1
    Croix 1
  •  
  • Montivilliers 0
    Deville Maromme 1
  •  
  • Les Mureaux 0
    Drancy 2
  •  
  • Noeux-les-Mines 1
    Dunkerque 3
  •  
  • Yerres-Crosne 1
    Entente SSG 1
  •  
  • Reims Chalet Tunisie 0
    Esperance St. Dizier 1
  •  
  • Etoile Chapelaine 0
    Sezanne 1
  •  
  • Evry Essonne 1
    Maccabi Paris 0
  •  
  • Eysines 2
    Le Bouscat 3
  •  
  • Faches Thumesnil 0
    Feignies 5
  •  
  • USM Saran 1
    FC Saint-Jean le Blanc 0
  •  
  • UF Maconnais 1
    FC Sens 0
  •  
  • Feytiat 0
    La Rochelle 0
  •  
  • Grand-Croix Lorette 0
    Grenoble 15
  •  
  • Marquette 0
    Gravelines 1
  •  
  • Haisnes 1
    Longuenesse 3
  •  
  • Tremery 2
    Jarville 2
  •  
  • La Fleche RC 7
    US Laval 2
  •  
  • La Haye Fouassière 0
    Lucon 3
  •  
  • La Roche VF 0
    Les Sables TVEC 1
  •  
  • La Santienelle 2
    Wasquehal 4
  •  
  • La Seyne-sur-Mer 4
    Marseille La Cayolle 1
  •  
  • Saint Berthevin 2
    La Suze 3
  •  
  • Orvault Sports 0
    Le Poire Sur Vie 1
  •  
  • Leforest 0
    Le Portel 1
  •  
  • Lempdes 1
    SA Thiers 2
  •  
  • St Maur Lusitanos 1
    Les Lilas 3
  •  
  • Liancourt rantigny 2
    Saint-Quentin 5
  •  
  • Marseille Ardziv 1
    Pernes-les-Fontaines 5
  •  
  • Toulon Var 1
    Marseille Felix Pyat 2
  •  
  • Metz ES 2
    Raon L Etape 2
  •  
  • Mirebeau-Belleneuve 0
    Montceau 0
  •  
  • Savigneux-Montbrison 2
    Montelimar 2
  •  
  • Olympique Ales 2
    Nimes 2
  •  
  • Nomexy 0
    St Avold 4
  •  
  • Nouaille 2
    Portugais Chatellerault 1
  •  
  • Rachais-la-Tronche 2
    Saint Marcellin 0
  •  
  • Rhodia Peage 1
    Vallee Gresse 4
  •  
  • Saint-Julien de Concelles 0
    Vendee Fontenay Foot 1
  •  
  • Anatolia FC Mulhouse 1
    Mulhouse 1
  •  
  • AS Neudorf Strasbourg 1
    HW Racing 96 4
  •  
  • Durstel 0
    FC Soleil Bischheim 0
  •  
  • FC Saverne 2
    FC Brunstatt 1
  •  
  • FC Kronenbourg 0
    Strasbourg 5
  •  
  • Saint-Vit 3
    Baume-les-Dames 1
  •  
  • Jura Dolois 2
    Belfort Sud 5
  •  
  • Bressuire 3
    Chauray 3
  •  
  • Creys Morestel 1
    Decines UGA 3
  •  
  • Isle 1
    Limoges 2
  •  
  • Royan 0
    Niort 1
  •  
  • Redon Atl 1
    US Montagnarde 1
  •  
  • Samaritaine 1
    Belimois 2
  •  
  • Bourges 18 5
    Vineuil SP 1
  •  
  • Brive 1
    Poitiers 0
  •  
  • Louhans Cuiseaux 5
    Chatenoy-le-R 1
  •  
  • Forbach 3
    Thaon 2
  •  
  • Frejus Saint Raphael 1
    Martigues 1
  •  
  • St-Marcel-les-Valence 1
    Gieres 2
  •  
  • Libourne St.Seurin 1
    Mont-de-Marsan 2
  •  
  • Pau 0
    Trelissac 2
  •  
  • Vierzon Foot 18 0
    Romorantin 1
  •  
  • ASL Koetzingue 0
    AS Sundhoffen 1
  •  
  • Dives 1
    Cherbourg 4
  •  
  • ES Uzes Pont du Gard 2
    Agde 0
  •  
  • Alencon 3
    Ducey 0
  •  
  • Magny 3
    APM Metz 2
  •  
  • Le Puy 1
    AS Domerat 2
  •  
  • Castanet US 2
    Auch Football 2
  •  
  • Stade Bordelais 0
    Aviron Bayonnais FC 0
  •  
  • Blagnac 1
    Balma 2
  •  
  • Sarlat-Marcillac 2
    Biarritz 1
  •  
  • CA Pontarlier 1
    Racing Besancon 0
  •  
  • Calais 2
    Douai 0
  •  
  • Challans 1
    Les Herbiers 2
  •  
  • St. Georges 0
    Chamalieres 1
  •  
  • Roye 1
    Chambly 3
  •  
  • Cugnaux J.S 0
    Rodez 0
  •  
  • Dieppe 4
    Eu 1
  •  
  • Epernay 0
    Prix-les-Mezieres 1
  •  
  • FC Chartres 0
    Orleans 2
  •  
  • La Châtaigneraie 1
    Voltigeurs de Chateaubriant 0
  •  
  • Onet le Château E.S 1
    Luzenac 2
  •  
  • Red Star 3
    Mantes 0
  •  
  • Viry Chatillon 0
    US Ivry 1
  •  
  • Aurillac Arpajon 3
    Perignat-les-Sarlieve 0
  •  
  • CA Bastia 1
    GFC Ajaccio 3
  •  
  • Noisy le Sec 0
    Paris FC 1
  •  
  • Ornans 3
    Vesoul 1
  •  
  • US Senart Moissy 1
    UJA Maccabi Paris 2
  •  
  • Saint-Chamond 0
    Feurs 5
  •  
  • Saleux 0
    RC Clermontois 2
  •  
  • Metz devant les ponts 0
    Amneville 4
  •  
  • CMS Oissel 1
    Rouen 3
  •  
  • Ent. Roppenheim/Fortsfeld 0
    Haguenau 6
  •  
  • Pagny sur Moselle 1
    St Die 3
  •  
  • Quimper 0
    Vannes 3
  •  
  • La Tour Saint-Clair 2
    Villefranche Beaujolais 2
  •  
  • Negrepelisse 1
    Tarbes 3
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 3
    Fonsorbes AV 1
  •  
  • Moulins Yzeure 0
    Moulins 1
  •  
  • Round 7
  •  
  • Cugnaux J.S 0
    Canet Roussillon 1
  •  
  • Stade Tamponnaise 3
    Amneville 3
  •  
  • Annecy FC 1
    Lyon la Duchere 4
  •  
  • Auch Football 0
    Aviron Bayonnais FC 1
  •  
  • US Ivry 4
    Belimois 2
  •  
  • Gravelines 3
    Deville Maromme 0
  •  
  • Aire 0
    Marck 1
  •  
  • Rannee La Guerche RC 1
    Angers 2
  •  
  • AS Plouhinec 0
    Le Mans 3
  •  
  • Aulnoye 1
    Chambly 1
  •  
  • Avrille 0
    Vendee Fontenay Foot 8
  •  
  • Bourg-de-Peage 0
    Castelnau-le-Cres 0
  •  
  • USM Saran 3
    Bretigny Fcs 2
  •  
  • Marseille Ardziv 0
    Calvi 0
  •  
  • La Gorgue 0
    Chantilly US 0
  •  
  • Chauray 2
    Cherbourg 3
  •  
  • Le Portel 1
    Dieppe 0
  •  
  • Drancy 3
    Sezanne 0
  •  
  • Marseille Felix Pyat 0
    ES Uzes Pont du Gard 1
  •  
  • Evry Essonne 2
    Moulins 0
  •  
  • Feytiat 0
    Orleans 2
  •  
  • Villers-Outreaux 2
    La Chapelle Saint Luc 0
  •  
  • La Fleche RC 1
    Limoges 2
  •  
  • La Gde Motte Pyramid 0
    La Tour Saint-Clair 2
  •  
  • US Larmor Plage 0
    Les Herbiers 2
  •  
  • Les Lilas 0
    UJA Maccabi Paris 0
  •  
  • US Tregunc 1
    Rennes TA 3
  •  
  • Ornans 0
    Creteil 4
  •  
  • HW Racing 96 0
    Louhans Cuiseaux 3
  •  
  • Yutz 0
    Paris FC 3
  •  
  • St Avold 1
    Prix-les-Mezieres 3
  •  
  • Rachais-la-Tronche 1
    SA Thiers 3
  •  
  • Saint-Vit 2
    SC Dinsheim/Bruche 1
  •  
  • Tefana 1
    Red Star 2
  •  
  • Evolucas Lamentin 0
    Avranches 5
  •  
  • AS Valence 2
    Arles-Avignon 0
  •  
  • AFC Compiegne 9
    Gaitcha 0
  •  
  • AS Domerat 1
    Decines UGA 1
  •  
  • Trelissac 3
    Balma 1
  •  
  • Brive 0
    Luzenac 0
  •  
  • Gieres 2
    GFC Ajaccio 9
  •  
  • L'Etrat-la-Tour 0
    Grenoble 6
  •  
  • Tarbes 1
    Niort 4
  •  
  • OC Cesson 2
    Vitre 3
  •  
  • UF Maconnais 0
    Sedan 1
  •  
  • Verdun Belleville 0
    Strasbourg 2
  •  
  • Olympique Ales 0
    AS Monaco 5
  •  
  • AGL Drapeau Fougeres 0
    Vannes 1
  •  
  • Alencon 1
    US Change 2
  •  
  • Amiens AC 1
    Le Havre 3
  •  
  • Arras 3
    Esperance St. Dizier 1
  •  
  • Aubagne 0
    Frejus Saint Raphael 1
  •  
  • Avion 0
    Tours 1
  •  
  • Beaune 4
    FC Saverne 0
  •  
  • Belfort Sud 0
    Mulhouse 1
  •  
  • Bourges 18 0
    Istres 3
  •  
  • Longuenesse 1
    Calais 3
  •  
  • Ytrac 0
    Chateauroux 4
  •  
  • Dunkerque 1
    Rouen 0
  •  
  • Feignies 3
    Saint-Quentin 2
  •  
  • Les Sables TVEC 2
    Garde Saint-Ivy Pontivy 1
  •  
  • St. Malo 1
    Guingamp 2
  •  
  • Magny 0
    Jarville 1
  •  
  • La Châtaigneraie 0
    Lucon 1
  •  
  • Olonne sur Mer 2
    La Saint Colomban Locmine 7
  •  
  • La Suze 0
    Laval 1
  •  
  • Le Bouscat 1
    Nantes 3
  •  
  • Sable Fc 4
    Le Poire Sur Vie 2
  •  
  • US Montagnarde 1
    Mondeville 1
  •  
  • Sarlat-Marcillac 0
    Mont-de-Marsan 2
  •  
  • Nouaille 0
    Troyes 2
  •  
  • CA Pontarlier 3
    Amiens 1
  •  
  • Feurs 1
    Clermont Foot 2
  •  
  • Durstel 0
    Reims 2
  •  
  • Entente SSG 2
    RC Lens 1
  •  
  • Haguenau 1
    Forbach 5
  •  
  • Schiltingheim 2
    St Die 1
  •  
  • Montelimar 1
    Bourg en Bresse Peronnas 4
  •  
  • RC Clermontois 2
    Quevilly 5
  •  
  • Metz 4
    Beauvais 1
  •  
  • La Seyne-sur-Mer 0
    SC Bastia 8
  •  
  • Raon L Etape 6
    ASC Abeilles Mtsamboro 0
  •  
  • Wasquehal 0
    Boulogne 0
  •  
  • Vallee Gresse 0
    Chamalieres 1
  •  
  • La Vitreenne 4
    US Matoury 0
  •  
  • Versailles 3
    Romorantin 1
  •  
  • AS Sundhoffen 0
    Montceau 3
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 1
    Aurillac Arpajon 0
  •  
  • Round 8
  •  
  • Louhans Cuiseaux 0
    SC Bastia 4
  •  
  • Feignies 1
    Quevilly 1
  •  
  • Jarville 0
    Sedan 4
  •  
  • Mont-de-Marsan 0
    Clermont Foot 0
  •  
  • Evry Essonne 1
    Drancy 1
  •  
  • Gravelines 1
    Le Havre 2
  •  
  • Le Mans 1
    Guingamp 0
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 1
    Limoges 2
  •  
  • Arras 0
    Chambly 2
  •  
  • Canet Roussillon 1
    Frejus Saint Raphael 3
  •  
  • Chantilly US 1
    Le Portel 0
  •  
  • USM Saran 1
    Cherbourg 2
  •  
  • Decines UGA 0
    Istres 6
  •  
  • Marck 2
    Reims 1
  •  
  • Saint-Vit 0
    Bourg en Bresse Peronnas 3
  •  
  • Forbach 0
    Red Star 1
  •  
  • Prix-les-Mezieres 1
    Schiltingheim 0
  •  
  • Chamalieres 0
    Chateauroux 6
  •  
  • AS Valence 3
    Grenoble 2
  •  
  • Beaune 2
    Mulhouse 2
  •  
  • Brive 0
    Tours 1
  •  
  • La Tour Saint-Clair 0
    AS Monaco 2
  •  
  • Orleans 1
    US Ivry 0
  •  
  • SA Thiers 4
    Vendee Fontenay Foot 2
  •  
  • AFC Compiegne 2
    Dunkerque 1
  •  
  • Les Sables TVEC 2
    Vitre 3
  •  
  • Calais 1
    Angers 2
  •  
  • Niort 3
    Aviron Bayonnais FC 2
  •  
  • Avranches 3
    Les Herbiers 1
  •  
  • Paris FC 0
    Boulogne 3
  •  
  • Montceau 1
    ES Uzes Pont du Gard 0
  •  
  • Sable Fc 4
    La Vitreenne 1
  •  
  • Lucon 1
    Trelissac 0
  •  
  • Raon L Etape 3
    Troyes 3
  •  
  • US Change 1
    US Montagnarde 2
  •  
  • Amneville 2
    Metz 3
  •  
  • Entente SSG 0
    Laval 2
  •  
  • La Saint Colomban Locmine 2
    Vannes 1
  •  
  • GFC Ajaccio 3
    Calvi 0
  •  
  • CA Pontarlier 0
    Strasbourg 1
  •  
  • Villers-Outreaux 2
    Creteil 4
  •  
  • Bourg-de-Peage 1
    Lyon la Duchere 3
  •  
  • Versailles 2
    UJA Maccabi Paris 0
  •  
  • Rennes TA 2
    Nantes 2
  •  
  • 1/32
  •  
  • Angers 4
    AS Monaco 3
  •  
  • Prix-les-Mezieres 0
    Montpellier 4
  •  
  • La Saint Colomban Locmine 1
    PSG 2
  •  
  • Mulhouse 1
    Creteil 3
  •  
  • Metz 2
    Evian TG 2
  •  
  • GFC Ajaccio 1
    Toulouse 0
  •  
  • Lyon la Duchere 1
    Olympique Lyon 3
  •  
  • Drancy 3
    Strasbourg 3
  •  
  • SA Thiers 1
    Istres 4
  •  
  • Saint-Etienne 1
    Bordeaux 1
  •  
  • Caen 2
    Troyes 4
  •  
  • Chantilly US 0
    Lille 6
  •  
  • Red Star 0
    Olympique Marsylia 5
  •  
  • Rennes 3
    Nancy 0
  •  
  • SC Bastia 4
    Sochaux 1
  •  
  • Frejus Saint Raphael 0
    AC Ajaccio 3
  •  
  • AS Valence 1
    Laval 1
  •  
  • Cherbourg 1
    Chateauroux 2
  •  
  • Orleans 0
    Clermont Foot 0
  •  
  • AFC Compiegne 2
    US Montagnarde 1
  •  
  • Lucon 2
    Avranches 1
  •  
  • Niort 2
    Brest 0
  •  
  • Le Havre 4
    Lorient 3
  •  
  • Sable Fc 3
    Sedan 3
  •  
  • Vitre 1
    Tours 2
  •  
  • Chambly 0
    Auxerre 1
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 2
    Montceau 1
  •  
  • Marck 0
    Nice 2
  •  
  • Limoges 1
    Boulogne 0
  •  
  • Versailles 1
    Dijon 5
  •  
  • Le Mans 0
    Valenciennes 2
  •  
  • Rennes TA 0
    Quevilly 0
  •  
  • 1/16
  •  
  • Tours 0
    Montpellier 1
  •  
  • Olympique Marsylia 3
    Le Havre 1
  •  
  • Valenciennes 3
    SC Bastia 1
  •  
  • Lucon 0
    Olympique Lyon 2
  •  
  • GFC Ajaccio 1
    Troyes 0
  •  
  • Nice 0
    Rennes 0
  •  
  • AS Valence 0
    Evian TG 2
  •  
  • Quevilly 1
    Angers 0
  •  
  • Auxerre 1
    Chateauroux 2
  •  
  • Creteil 2
    Bordeaux 2
  •  
  • Niort 1
    Orleans 2
  •  
  • Dijon 2
    Istres 1
  •  
  • AFC Compiegne 0
    Lille 1
  •  
  • Limoges 0
    Drancy 2
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 3
    AC Ajaccio 2
  •  
  • Sable Fc 0
    PSG 4
  •  
  • 1/8
  •  
  • Quevilly 2
    Orleans 0
  •  
  • Dijon 0
    PSG 1
  •  
  • Olympique Marsylia 3
    Bourg en Bresse Peronnas 1
  •  
  • GFC Ajaccio 2
    Drancy 0
  •  
  • Chateauroux 0
    Montpellier 2
  •  
  • Valenciennes 2
    Lille 1
  •  
  • Olympique Lyon 3
    Bordeaux 1
  •  
  • Rennes 3
    Evian TG 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • PSG 1
    Olympique Lyon 3
  •  
  • Valenciennes 1
    Rennes 3
  •  
  • GFC Ajaccio 1
    Montpellier 0
  •  
  • Quevilly 3
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Quevilly 2
    Rennes 1
  •  
  • GFC Ajaccio 0
    Olympique Lyon 4
  •  
  • final
  •  
  • Olympique Lyon 1
    Quevilly 0
  •  
  •  
  • Winner

    Olympique Lyon
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Budućnost Podgorica 12
    Flamurtari 31
    30-06-2011 Budućnost Podgorica
    1 - 3
    Flamurtari
    07-07-2011 Flamurtari
    1 - 2
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Koper 11
    Szachtior Karaganda 12
    30-06-2011 Koper
    1 - 1
    Szachtior Karaganda
    07-07-2011 Szachtior Karaganda
    2 - 1
    Koper
  •  
  • Siroki Brijeg 00
    Olimpija Lublana 03
    30-06-2011 Siroki Brijeg
    0 - 0
    Olimpija Lublana
    07-07-2011 Olimpija Lublana
    3 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Birkirkara 01
    Vllaznia Szkodra 11
    30-06-2011 Birkirkara
    0 - 1
    Vllaznia Szkodra
    07-07-2011 Vllaznia Szkodra
    1 - 1
    Birkirkara
  •  
  • Fulham 30
    NSI Runavik 00
    30-06-2011 Fulham
    3 - 0
    NSI Runavik
    07-07-2011 NSI Runavik
    0 - 0
    Fulham
  •  
  • Renova 21
    Glentoran 12
    30-06-2011 Renova
    2 - 1
    Glentoran
    07-07-2011 Glentoran
    2 - 1
    Renova
  •  
  • Jagiellonia Białystok 10
    Irtysz Pawłodar 02
    30-06-2011 Jagiellonia Białystok
    1 - 0
    Irtysz Pawłodar
    07-07-2011 Irtysz Pawłodar
    2 - 0
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • TNS 11
    Cliftonville 10
    30-06-2011 TNS
    1 - 1
    Cliftonville
    07-07-2011 Cliftonville
    0 - 1
    TNS
  •  
  • Fuglafjoerdur 11
    KR Reykjavik 35
    30-06-2011 Fuglafjoerdur
    1 - 3
    KR Reykjavik
    07-07-2011 KR Reykjavik
    5 - 1
    Fuglafjoerdur
  •  
  • UN Kaerjeng 97 11
    Haecken 15
    30-06-2011 UN Kaerjeng 97
    1 - 1
    Haecken
    07-07-2011 Haecken
    5 - 1
    UN Kaerjeng 97
  •  
  • ÍB Vestmannaeyja 10
    St. Patrick's Athletic 02
    30-06-2011 ÍB Vestmannaeyja
    1 - 0
    St. Patrick's Athletic
    07-07-2011 St. Patrick's Athletic
    2 - 0
    ÍB Vestmannaeyja
  •  
  • Aalesund 42
    Neath Athletic 10
    30-06-2011 Aalesund
    4 - 1
    Neath Athletic
    07-07-2011 Neath Athletic
    0 - 2
    Aalesund
  •  
  • Dinamo Tbilisi 23
    Milsami Orgiejów 01
    30-06-2011 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Milsami Orgiejów
    07-07-2011 Milsami Orgiejów
    1 - 3
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Ferencvaros 32
    Ulisses 00
    30-06-2011 Ferencvaros
    3 - 0
    Ulisses
    07-07-2011 Ulisses
    0 - 2
    Ferencvaros
  •  
  • NK Varaždin 51
    Lusitanos 10
    30-06-2011 NK Varaždin
    5 - 1
    Lusitanos
    07-07-2011 Lusitanos
    0 - 1
    NK Varaždin
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Paksi SE 14
    30-06-2011 UE Santa Coloma
    0 - 1
    Paksi SE
    07-07-2011 Paksi SE
    4 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Spartak Trnawa 31
    Zeta 02
    30-06-2011 Spartak Trnawa
    3 - 0
    Zeta
    07-07-2011 Zeta
    2 - 1
    Spartak Trnawa
  •  
  • Elfsborg 41
    CS Fola Esch 01
    30-06-2011 Elfsborg
    4 - 0
    CS Fola Esch
    07-07-2011 CS Fola Esch
    1 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Daugava Ryga 01
    Tromsoe 52
    30-06-2011 Daugava Ryga
    0 - 5
    Tromsoe
    07-07-2011 Tromsoe
    2 - 1
    Daugava Ryga
  •  
  • Honka 02
    Nomme JK Kalju 00
    30-06-2011 Honka
    0 - 0
    Nomme JK Kalju
    07-07-2011 Nomme JK Kalju
    0 - 2
    Honka
  •  
  • Banga Gargzdai 00
    FK Karabach 43
    30-06-2011 Banga Gargzdai
    0 - 4
    FK Karabach
    07-07-2011 FK Karabach
    3 - 0
    Banga Gargzdai
  •  
  • Trans Narva 10
    Rabotnicki Skopje 43
    30-06-2011 Trans Narva
    1 - 4
    Rabotnicki Skopje
    07-07-2011 Rabotnicki Skopje
    3 - 0
    Trans Narva
  •  
  • Rad Beograd 63
    Tre Penne Galazzano 01
    30-06-2011 Rad Beograd
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
    07-07-2011 Tre Penne Galazzano
    1 - 3
    Rad Beograd
  •  
  • AZAL PFC Baku 11
    FK Mińsk 12
    30-06-2011 AZAL PFC Baku
    1 - 1
    FK Mińsk
    07-07-2011 FK Mińsk
    2 - 1
    AZAL PFC Baku
  •  
  • FC Banants 01
    FS Rustavi 11
    30-06-2011 FC Banants
    0 - 1
    FS Rustavi
    07-07-2011 FS Rustavi
    1 - 1
    FC Banants
  •  
  • Round 2
  •  
  • FH Hafnarfjordur 10
    Nacional 12
    14-07-2011 FH Hafnarfjordur
    1 - 1
    Nacional
    21-07-2011 Nacional
    2 - 0
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • KR Reykjavik 30
    MSK Zilina 02
    14-07-2011 KR Reykjavik
    3 - 0
    MSK Zilina
    21-07-2011 MSK Zilina
    2 - 0
    KR Reykjavik
  •  
  • Crusaders 10
    Fulham 34
    14-07-2011 Crusaders
    1 - 3
    Fulham
    21-07-2011 Fulham
    4 - 0
    Crusaders
  •  
  • NK Domżale 11
    RNK Split 23
    14-07-2011 NK Domżale
    1 - 2
    RNK Split
    21-07-2011 RNK Split
    3 - 1
    NK Domżale
  •  
  • FK Metalurg Skopje 02
    Lokomotiw Sofia 03
    14-07-2011 FK Metalurg Skopje
    0 - 0
    Lokomotiw Sofia
    21-07-2011 Lokomotiw Sofia
    3 - 2
    FK Metalurg Skopje
  •  
  • Glentoran 00
    Vorskla 23
    14-07-2011 Glentoran
    0 - 2
    Vorskla
    21-07-2011 Vorskla
    3 - 0
    Glentoran
  •  
  • Zeljeznicar 10
    Sheriff Tyraspol 00
    14-07-2011 Zeljeznicar
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    21-07-2011 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • FK Liepaja 10
    Red Bull Salzburg 40
    14-07-2011 FK Liepaja
    1 - 4
    Red Bull Salzburg
    21-07-2011 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Juvenes/Dogana 00
    Rabotnicki Skopje 13
    14-07-2011 Juvenes/Dogana
    0 - 1
    Rabotnicki Skopje
    21-07-2011 Rabotnicki Skopje
    3 - 0
    Juvenes/Dogana
  •  
  • Vllaznia Szkodra 01
    Thun 02
    14-07-2011 Vllaznia Szkodra
    0 - 0
    Thun
    21-07-2011 Thun
    2 - 1
    Vllaznia Szkodra
  •  
  • Kecskemeti TE 10
    Aktobe 10
    14-07-2011 Kecskemeti TE
    1 - 1
    Aktobe
    21-07-2011 Aktobe
    0 - 0
    Kecskemeti TE
  •  
  • Olimpija Lublana 21
    Bohemian FC 01
    14-07-2011 Olimpija Lublana
    2 - 0
    Bohemian FC
    21-07-2011 Bohemian FC
    1 - 1
    Olimpija Lublana
  •  
  • EB/Streymur 10
    FK Karabach 10
    14-07-2011 EB/Streymur
    1 - 1
    FK Karabach
    21-07-2011 FK Karabach
    0 - 0
    EB/Streymur
  •  
  • Suduva 10
    Elfsborg 13
    14-07-2011 Suduva
    1 - 1
    Elfsborg
    21-07-2011 Elfsborg
    3 - 0
    Suduva
  •  
  • Differdange 03 01
    Levadia Maardu 00
    14-07-2011 Differdange 03
    0 - 0
    Levadia Maardu
    21-07-2011 Levadia Maardu
    0 - 1
    Differdange 03
  •  
  • TNS 12
    FC Midtjylland 35
    14-07-2011 TNS
    1 - 3
    FC Midtjylland
    21-07-2011 FC Midtjylland
    5 - 2
    TNS
  •  
  • FC Vaduz 03
    Vojvodina 21
    14-07-2011 FC Vaduz
    0 - 2
    Vojvodina
    21-07-2011 Vojvodina
    1 - 3
    FC Vaduz
  •  
  • KF Tirana 01
    Spartak Trnawa 03
    14-07-2011 KF Tirana
    0 - 0
    Spartak Trnawa
    21-07-2011 Spartak Trnawa
    3 - 1
    KF Tirana
  •  
  • Paksi SE 13
    Tromsoe 10
    14-07-2011 Paksi SE
    1 - 1
    Tromsoe
    21-07-2011 Tromsoe
    0 - 3
    Paksi SE
  •  
  • Llanelli 20
    Dinamo Tbilisi 15
    14-07-2011 Llanelli
    2 - 1
    Dinamo Tbilisi
    21-07-2011 Dinamo Tbilisi
    5 - 0
    Llanelli
  •  
  • Floriana 00
    AEK Larnaca 81
    14-07-2011 Floriana
    0 - 8
    AEK Larnaca
    21-07-2011 AEK Larnaca
    1 - 0
    Floriana
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 30
    Chazar Lenkoran 10
    14-07-2011 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    Chazar Lenkoran
    21-07-2011 Chazar Lenkoran
    0 - 0
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Ferencvaros 21
    Aalesund 13
    14-07-2011 Ferencvaros
    2 - 1
    Aalesund
    21-07-2011 Aalesund
    3 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Anorthosis 30
    FC Gagra 02
    14-07-2011 Anorthosis
    3 - 0
    FC Gagra
    21-07-2011 FC Gagra
    2 - 0
    Anorthosis
  •  
  • Vaalerenga 11
    FC Mika 00
    14-07-2011 Vaalerenga
    1 - 0
    FC Mika
    21-07-2011 FC Mika
    0 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • FK Mińsk 11
    Gaziantepspor 14
    14-07-2011 FK Mińsk
    1 - 1
    Gaziantepspor
    21-07-2011 Gaziantepspor
    4 - 1
    FK Mińsk
  •  
  • Oerebro 00
    FK Sarajevo 02
    14-07-2011 Oerebro
    0 - 0
    FK Sarajevo
    21-07-2011 FK Sarajevo
    2 - 0
    Oerebro
  •  
  • Haecken 12
    Honka 00
    14-07-2011 Haecken
    1 - 0
    Honka
    21-07-2011 Honka
    0 - 2
    Haecken
  •  
  • Szachcior Soligorsk 02
    Ventspils 13
    14-07-2011 Szachcior Soligorsk
    0 - 1
    Ventspils
    21-07-2011 Ventspils
    3 - 2
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Sant Julia 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 22
    14-07-2011 Sant Julia
    0 - 2
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    21-07-2011 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 0
    Sant Julia
  •  
  • FK Tauras Taurage 20
    ADO Den Haag 32
    14-07-2011 FK Tauras Taurage
    2 - 3
    ADO Den Haag
    21-07-2011 ADO Den Haag
    2 - 0
    FK Tauras Taurage
  •  
  • Rudar Pljevlja 00
    Austria Wiedeń 32
    14-07-2011 Rudar Pljevlja
    0 - 3
    Austria Wiedeń
    21-07-2011 Austria Wiedeń
    2 - 0
    Rudar Pljevlja
  •  
  • Iskra-Stal Rybnitsa 11
    NK Varaždin 13
    14-07-2011 Iskra-Stal Rybnitsa
    1 - 1
    NK Varaždin
    21-07-2011 NK Varaždin
    3 - 1
    Iskra-Stal Rybnitsa
  •  
  • TPS 00
    Westerlo 10
    14-07-2011 TPS
    0 - 1
    Westerlo
    21-07-2011 Westerlo
    0 - 0
    TPS
  •  
  • Flamurtari 01
    Jablonec 25
    14-07-2011 Flamurtari
    0 - 2
    Jablonec
    21-07-2011 Jablonec
    5 - 1
    Flamurtari
  •  
  • KuPS 10
    Gaz Metan Medias 02
    14-07-2011 KuPS
    1 - 0
    Gaz Metan Medias
    21-07-2011 Gaz Metan Medias
    2 - 0
    KuPS
  •  
  • Rad Beograd 01
    Olympiacos Volou 11
    14-07-2011 Rad Beograd
    0 - 1
    Olympiacos Volou
    21-07-2011 Olympiacos Volou
    1 - 1
    Rad Beograd
  •  
  • Śląsk Wrocław 12
    Dundee United 03
    14-07-2011 Śląsk Wrocław
    1 - 0
    Dundee United
    21-07-2011 Dundee United
    3 - 2
    Śląsk Wrocław
  •  
  • FS Rustavi 12
    Irtysz Pawłodar 10
    14-07-2011 FS Rustavi
    1 - 1
    Irtysz Pawłodar
    21-07-2011 Irtysz Pawłodar
    0 - 2
    FS Rustavi
  •  
  • Szachtior Karaganda 20
    St. Patrick's Athletic 12
    14-07-2011 Szachtior Karaganda
    2 - 1
    St. Patrick's Athletic
    21-07-2011 St. Patrick's Athletic
    2 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
  • Round 3
  •  
  • KR Reykjavik 10
    Dinamo Tbilisi 42
    28-07-2011 KR Reykjavik
    1 - 4
    Dinamo Tbilisi
    04-08-2011 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    KR Reykjavik
  •  
  • Ried 22
    Broendby IF 04
    28-07-2011 Ried
    2 - 0
    Broendby IF
    04-08-2011 Broendby IF
    4 - 2
    Ried
  •  
  • Atletico Madryt 22
    Stroemsgodset 10
    28-07-2011 Atletico Madryt
    2 - 1
    Stroemsgodset
    04-08-2011 Stroemsgodset
    0 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • FC Midtjylland 01
    Vitoria Guimaraes 02
    28-07-2011 FC Midtjylland
    0 - 0
    Vitoria Guimaraes
    04-08-2011 Vitoria Guimaraes
    2 - 1
    FC Midtjylland
  •  
  • Nacional 31
    Haecken 02
    28-07-2011 Nacional
    3 - 0
    Haecken
    04-08-2011 Haecken
    2 - 1
    Nacional
  •  
  • Stoke City 11
    Hajduk Split 00
    28-07-2011 Stoke City
    1 - 0
    Hajduk Split
    04-08-2011 Hajduk Split
    0 - 1
    Stoke City
  •  
  • Palermo 21
    Thun 21
    28-07-2011 Palermo
    2 - 2
    Thun
    04-08-2011 Thun
    1 - 1
    Palermo
  •  
  • Club Brugge 40
    FK Karabach 11
    28-07-2011 Club Brugge
    4 - 1
    FK Karabach
    04-08-2011 FK Karabach
    1 - 0
    Club Brugge
  •  
  • FSV Mainz 05 11
    Gaz Metan Medias 11
    28-07-2011 FSV Mainz 05
    1 - 1
    Gaz Metan Medias
    04-08-2011 Gaz Metan Medias
    1 - 1
    FSV Mainz 05
  •  
  • Zeljeznicar 00
    Maccabi Tel Awiw 26
    28-07-2011 Zeljeznicar
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
    04-08-2011 Maccabi Tel Awiw
    6 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • AZ Alkmaar 21
    Jablonec 01
    28-07-2011 AZ Alkmaar
    2 - 0
    Jablonec
    04-08-2011 Jablonec
    1 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Dinamo Bukareszt 22
    NK Varaždin 21
    28-07-2011 Dinamo Bukareszt
    2 - 2
    NK Varaždin
    04-08-2011 NK Varaždin
    1 - 2
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Differdange 03 00
    Olympiacos Volou 33
    28-07-2011 Differdange 03
    0 - 3
    Olympiacos Volou
    04-08-2011 Olympiacos Volou
    3 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Gaziantepspor 00
    Legia Warszawa 10
    28-07-2011 Gaziantepspor
    0 - 1
    Legia Warszawa
    04-08-2011 Legia Warszawa
    0 - 0
    Gaziantepspor
  •  
  • Paksi SE 11
    Hearts 14
    28-07-2011 Paksi SE
    1 - 1
    Hearts
    04-08-2011 Hearts
    4 - 1
    Paksi SE
  •  
  • Lewski Sofia 21
    Spartak Trnawa 12
    28-07-2011 Lewski Sofia
    2 - 1
    Spartak Trnawa
    04-08-2011 Spartak Trnawa
    2 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • Omonia Nikozja 30
    ADO Den Haag 01
    28-07-2011 Omonia Nikozja
    3 - 0
    ADO Den Haag
    04-08-2011 ADO Den Haag
    1 - 0
    Omonia Nikozja
  •  
  • Bursaspor 23
    Gomel 11
    28-07-2011 Bursaspor
    2 - 1
    Gomel
    04-08-2011 Gomel
    1 - 3
    Bursaspor
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 41
    FC Vaduz 02
    28-07-2011 Hapoel Tel Awiw
    4 - 0
    FC Vaduz
    04-08-2011 FC Vaduz
    2 - 1
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • RNK Split 00
    Fulham 02
    28-07-2011 RNK Split
    0 - 0
    Fulham
    04-08-2011 Fulham
    2 - 0
    RNK Split
  •  
  • Young Boys Berno 32
    Westerlo 10
    28-07-2011 Young Boys Berno
    3 - 1
    Westerlo
    04-08-2011 Westerlo
    0 - 2
    Young Boys Berno
  •  
  • Aalesund 41
    Elfsborg 01
    28-07-2011 Aalesund
    4 - 0
    Elfsborg
    04-08-2011 Elfsborg
    1 - 1
    Aalesund
  •  
  • Anorthosis 02
    Rabotnicki Skopje 21
    28-07-2011 Anorthosis
    0 - 2
    Rabotnicki Skopje
    04-08-2011 Rabotnicki Skopje
    1 - 2
    Anorthosis
  •  
  • Olimpija Lublana 12
    Austria Wiedeń 13
    28-07-2011 Olimpija Lublana
    1 - 1
    Austria Wiedeń
    04-08-2011 Austria Wiedeń
    3 - 2
    Olimpija Lublana
  •  
  • Sparta Praga 52
    FK Sarajevo 00
    28-07-2011 Sparta Praga
    5 - 0
    FK Sarajevo
    04-08-2011 FK Sarajevo
    0 - 2
    Sparta Praga
  •  
  • Red Bull Salzburg 13
    FK Senica 00
    28-07-2011 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    FK Senica
    04-08-2011 FK Senica
    0 - 3
    Red Bull Salzburg
  •  
  • FS Rustavi 20
    Rennes 52
    28-07-2011 FS Rustavi
    2 - 5
    Rennes
    04-08-2011 Rennes
    2 - 0
    FS Rustavi
  •  
  • Vaalerenga 00
    PAOK Saloniki 23
    28-07-2011 Vaalerenga
    0 - 2
    PAOK Saloniki
    04-08-2011 PAOK Saloniki
    3 - 0
    Vaalerenga
  •  
  • Vorskla 02
    Sligo Rovers 00
    28-07-2011 Vorskla
    0 - 0
    Sligo Rovers
    04-08-2011 Sligo Rovers
    0 - 2
    Vorskla
  •  
  • Karpaty Lwów 23
    St. Patrick's Athletic 01
    28-07-2011 Karpaty Lwów
    2 - 0
    St. Patrick's Athletic
    04-08-2011 St. Patrick's Athletic
    1 - 3
    Karpaty Lwów
  •  
  • Ałania Władykawkaz 11
    Aktobe 11
    28-07-2011 Ałania Władykawkaz
    1 - 1
    Aktobe
    04-08-2011 Aktobe
    1 - 1
    Ałania Władykawkaz
  •  
  • Ventspils 10
    Crvena Zvezda Belgrad 27
    28-07-2011 Ventspils
    1 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    04-08-2011 Crvena Zvezda Belgrad
    7 - 0
    Ventspils
  •  
  • AEK Larnaca 32
    Mlada Boleslav 02
    28-07-2011 AEK Larnaca
    3 - 0
    Mlada Boleslav
    04-08-2011 Mlada Boleslav
    2 - 2
    AEK Larnaca
  •  
  • Śląsk Wrocław 00
    Lokomotiw Sofia 00
    28-07-2011 Śląsk Wrocław
    0 - 0
    Lokomotiw Sofia
    04-08-2011 Lokomotiw Sofia
    0 - 0
    Śląsk Wrocław
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 10
    Helsingborg 03
    26-07-2011 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Helsingborg
    04-08-2011 Helsingborg
    3 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Madryt 24
    Vitoria Guimaraes 00
    18-08-2011 Atletico Madryt
    2 - 0
    Vitoria Guimaraes
    25-08-2011 Vitoria Guimaraes
    0 - 4
    Atletico Madryt
  •  
  • Braga 02
    Young Boys Berno 02
    18-08-2011 Braga
    0 - 0
    Young Boys Berno
    25-08-2011 Young Boys Berno
    2 - 2
    Braga
  •  
  • Celtic Glasgow 33
    Sion 00
    18-08-2011 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Sion
    25-08-2011 Sion
    0 - 3
    Celtic Glasgow
  •  
  • Ried 00
    PSV Eindhoven 05
    18-08-2011 Ried
    0 - 0
    PSV Eindhoven
    25-08-2011 PSV Eindhoven
    5 - 0
    Ried
  •  
  • Athletic Bilbao 0
    Trabzonspor 0
    18-08-2011 Athletic Bilbao
    0 - 0
    Trabzonspor
    25-08-2011 Trabzonspor
    -
    Athletic Bilbao
  •  
  • Lazio Rzym 63
    Rabotnicki Skopje 01
    18-08-2011 Lazio Rzym
    6 - 0
    Rabotnicki Skopje
    25-08-2011 Rabotnicki Skopje
    1 - 3
    Lazio Rzym
  •  
  • AEK Ateny 11
    Dinamo Tbilisi 01
    18-08-2011 AEK Ateny
    1 - 0
    Dinamo Tbilisi
    25-08-2011 Dinamo Tbilisi
    1 - 1
    AEK Ateny
  •  
  • Rosenborg Trondheim 01
    AEK Larnaca 02
    18-08-2011 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    AEK Larnaca
    25-08-2011 AEK Larnaca
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Nacional 00
    Birmingham City 03
    18-08-2011 Nacional
    0 - 0
    Birmingham City
    25-08-2011 Birmingham City
    3 - 0
    Nacional
  •  
  • Differdange 03 00
    PSG 42
    18-08-2011 Differdange 03
    0 - 4
    PSG
    25-08-2011 PSG
    2 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Hearts 00
    Tottenham Hotspur 50
    18-08-2011 Hearts
    0 - 5
    Tottenham Hotspur
    25-08-2011 Tottenham Hotspur
    0 - 0
    Hearts
  •  
  • NK Maribor 21
    Rangers 11
    18-08-2011 NK Maribor
    2 - 1
    Rangers
    25-08-2011 Rangers
    1 - 1
    NK Maribor
  •  
  • Shamrock Rovers 12
    Partizan Belgrad 11
    18-08-2011 Shamrock Rovers
    1 - 1
    Partizan Belgrad
    25-08-2011 Partizan Belgrad
    1 - 2
    Shamrock Rovers
  •  
  • Slovan Bratysława 11
    AS Roma 01
    18-08-2011 Slovan Bratysława
    1 - 0
    AS Roma
    25-08-2011 AS Roma
    1 - 1
    Slovan Bratysława
  •  
  • Fulham 30
    Dnipro Dniepropietrowsk 01
    18-08-2011 Fulham
    3 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    25-08-2011 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 0
    Fulham
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 10
    Rennes 24
    18-08-2011 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Rennes
    25-08-2011 Rennes
    4 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Hannover 96 21
    Sevilla FC 11
    18-08-2011 Hannover 96
    2 - 1
    Sevilla FC
    25-08-2011 Sevilla FC
    1 - 1
    Hannover 96
  •  
  • Metalist Charków 04
    Sochaux 00
    18-08-2011 Metalist Charków
    0 - 0
    Sochaux
    25-08-2011 Sochaux
    0 - 4
    Metalist Charków
  •  
  • Standard Liege 13
    Helsingborg 01
    18-08-2011 Standard Liege
    1 - 0
    Helsingborg
    25-08-2011 Helsingborg
    1 - 3
    Standard Liege
  •  
  • Besiktas Stambuł 30
    Ałania Władykawkaz 02
    18-08-2011 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Ałania Władykawkaz
    25-08-2011 Ałania Władykawkaz
    2 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Bursaspor 12
    Anderlecht Bruksela 22
    18-08-2011 Bursaspor
    1 - 2
    Anderlecht Bruksela
    25-08-2011 Anderlecht Bruksela
    2 - 2
    Bursaspor
  •  
  • FC Nordsjaelland 01
    Sporting Lizbona 02
    18-08-2011 FC Nordsjaelland
    0 - 0
    Sporting Lizbona
    25-08-2011 Sporting Lizbona
    2 - 1
    FC Nordsjaelland
  •  
  • PAOK Saloniki 21
    Karpaty Lwów 01
    18-08-2011 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Karpaty Lwów
    25-08-2011 Karpaty Lwów
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Śląsk Wrocław 11
    Rapid Bukareszt 31
    18-08-2011 Śląsk Wrocław
    1 - 3
    Rapid Bukareszt
    25-08-2011 Rapid Bukareszt
    1 - 1
    Śląsk Wrocław
  •  
  • Steaua Bukareszt 21
    CSKA Sofia 01
    18-08-2011 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    CSKA Sofia
    25-08-2011 CSKA Sofia
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 31
    Panathinaikos Ateny 02
    18-08-2011 Maccabi Tel Awiw
    3 - 0
    Panathinaikos Ateny
    25-08-2011 Panathinaikos Ateny
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Thun 01
    Stoke City 14
    18-08-2011 Thun
    0 - 1
    Stoke City
    25-08-2011 Stoke City
    4 - 1
    Thun
  •  
  • Aalesund 20
    AZ Alkmaar 16
    18-08-2011 Aalesund
    2 - 1
    AZ Alkmaar
    25-08-2011 AZ Alkmaar
    6 - 0
    Aalesund
  •  
  • Austria Wiedeń 30
    Gaz Metan Medias 11
    18-08-2011 Austria Wiedeń
    3 - 1
    Gaz Metan Medias
    25-08-2011 Gaz Metan Medias
    1 - 0
    Austria Wiedeń
  •  
  • Vorskla 23
    Dinamo Bukareszt 12
    18-08-2011 Vorskla
    2 - 1
    Dinamo Bukareszt
    25-08-2011 Dinamo Bukareszt
    2 - 3
    Vorskla
  •  
  • Omonia Nikozja 20
    Red Bull Salzburg 11
    18-08-2011 Omonia Nikozja
    2 - 1
    Red Bull Salzburg
    25-08-2011 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    Omonia Nikozja
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    Dynamo Kijów 21
    18-08-2011 Liteks Łowecz
    1 - 2
    Dynamo Kijów
    25-08-2011 Dynamo Kijów
    1 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Zestafoni 30
    Club Brugge 32
    18-08-2011 Zestafoni
    3 - 3
    Club Brugge
    25-08-2011 Club Brugge
    2 - 0
    Zestafoni
  •  
  • HJK Helsinki 21
    Schalke 04 06
    18-08-2011 HJK Helsinki
    2 - 0
    Schalke 04
    25-08-2011 Schalke 04
    6 - 1
    HJK Helsinki
  •  
  • Ekranas 10
    Hapoel Tel Awiw 04
    18-08-2011 Ekranas
    1 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    25-08-2011 Hapoel Tel Awiw
    4 - 0
    Ekranas
  •  
  • FC Vaslui 20
    Sparta Praga 01
    18-08-2011 FC Vaslui
    2 - 0
    Sparta Praga
    25-08-2011 Sparta Praga
    1 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • Legia Warszawa 23
    Spartak Moskwa 22
    18-08-2011 Legia Warszawa
    2 - 2
    Spartak Moskwa
    25-08-2011 Spartak Moskwa
    2 - 3
    Legia Warszawa
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 21
    Spartak Trnawa 01
    18-08-2011 Lokomotiw Moskwa
    2 - 0
    Spartak Trnawa
    25-08-2011 Spartak Trnawa
    1 - 1
    Lokomotiw Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Sedan 4
    AS Monaco 1
  •  
  • Amiens 2
    Nimes 0
  •  
  • Tours 2
    Angers 1
  •  
  • Le Mans 1
    Arles-Avignon 0
  •  
  • Boulogne 3
    Strasbourg 0
  •  
  • Chateauroux 3
    Grenoble 0
  •  
  • RC Lens 3
    Clermont Foot 0
  •  
  • Guingamp 2
    Laval 0
  •  
  • Istres 3
    SC Bastia 2
  •  
  • Le Havre 5
    Metz 4
  •  
  • Reims 0
    Nantes 1
  •  
  • Vannes 2
    Troyes 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • RC Lens 1
    Tours 0
  •  
  • Amiens 2
    Le Havre 1
  •  
  • Boulogne 1
    Sedan 2
  •  
  • Nantes 1
    Chateauroux 0
  •  
  • Guingamp 2
    Vannes 0
  •  
  • Istres 0
    Le Mans 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • RC Lens 1
    Evian TG 0
  •  
  • Saint-Etienne 3
    Bordeaux 1
  •  
  • Le Mans 1
    AC Ajaccio 0
  •  
  • Montpellier 2
    Amiens 2
  •  
  • Caen 3
    Brest 2
  •  
  • Dijon 3
    Valenciennes 2
  •  
  • Sedan 2
    Nantes 0
  •  
  • Toulouse 1
    Nice 2
  •  
  • Nancy 1
    Auxerre 2
  •  
  • Guingamp 2
    Lorient 3
  •  
  • 1/8
  •  
  • Auxerre 1
    Caen 2
  •  
  • Le Mans 0
    Rennes 0
  •  
  • Lille 3
    Sedan 1
  •  
  • Saint-Etienne 1
    Olympique Lyon 2
  •  
  • Nice 2
    Sochaux 1
  •  
  • Montpellier 1
    Lorient 2
  •  
  • Dijon 3
    PSG 2
  •  
  • Olympique Marsylia 4
    RC Lens 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Olympique Lyon 2
    Lille 1
  •  
  • Le Mans 0
    Lorient 1
  •  
  • Nice 3
    Dijon 3
  •  
  • Caen 0
    Olympique Marsylia 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Olympique Marsylia 2
    Nice 1
  •  
  • Lorient 2
    Olympique Lyon 4
  •  
  • final
  •  
  • Olympique Lyon 0
    Olympique Marsylia 1
  •  
  •  
  • Winner

    Olympique Marsylia
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

PSG Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Najlepsi strzelcy PSG
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Nene Nene
30
0.6
2 Kevin Gameiro Gameiro
16
0.4
3 Javier Pastore Pastore
15
0.5
4 Jeremy Menez Menez
9
0.2
5 Guillaume Hoarau Hoarau
7
0.5
6 Mevlut Erdinc Erdinc
3
0.5
7 Christophe Jallet Jallet
3
0.3
8 Ceara
3
0.3
9 Mathieu Bodmer Bodmer
3
0.2
10 Jean-Christophe Bahebeck Bahebeck
2
0.7

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 114 na mecz: 1.81
Straconych bramek 71 na mecz: 1.13
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 37
58.73%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 19
30.16%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.94
Wygranych meczów do zera (WTN) 16
25.40%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
11.11%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 4
6.35%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 2
3.17%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna PSG wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 15 11 4 3
Przegranych 8 4 1 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 4
14.8%
2-1 3
11.1%
1-0 3
11.1%
3-1 3
11.1%
2-2 2
7.4%
3-0 2
7.4%
4-2 2
7.4%
0-1 2
7.4%
1-1 1
3.7%
0-0 1
3.7%
6-1 1
3.7%
1-3 1
3.7%
4-1 1
3.7%
3-2 1
3.7%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics