Oestersunds FK

Witamy w Oestersunds FK (Sweden - Liga szwedzka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Oestersunds FK logo Oestersunds FK Staty

Forma drużyny:
D
W
L
L
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 5

    Gole

  • 0.83

    na mecz

  • 1

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 4

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 94

    Meczów

  • 155

    Gole

  • 1.65

    na mecz

  • 47

    Wygrane

  • 23

    Remisy

  • 24

    Przegrane

  • 52.1%

    Over 2.5

  • 78.7%

    Over 1.5

  • 38.30%

    CS

  • 46.81%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Oestersunds FK
Szwecja - Liga szwedzka
27 paź
Nierozpoczęty
Szwecja - Liga szwedzka
02 lis
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • 1/16
  •  
  • AEK Ateny 10
    Dynamo Kijów 10
    15-02-2018 AEK Ateny
    1 - 1
    Dynamo Kijów
    22-02-2018 Dynamo Kijów
    0 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • FC Kopenhaga 10
    Atletico Madryt 41
    15-02-2018 FC Kopenhaga
    1 - 4
    Atletico Madryt
    22-02-2018 Atletico Madryt
    1 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Celtic Glasgow 10
    Zenit St Petersburg 03
    15-02-2018 Celtic Glasgow
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    22-02-2018 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Steaua Bukareszt 11
    Lazio Rzym 05
    15-02-2018 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Lazio Rzym
    22-02-2018 Lazio Rzym
    5 - 1
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Olympique Lyon 31
    Villarreal 10
    15-02-2018 Olympique Lyon
    3 - 1
    Villarreal
    22-02-2018 Villarreal
    0 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    Viktoria Pilzno 12
    15-02-2018 Partizan Belgrad
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
    22-02-2018 Viktoria Pilzno
    2 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • SSC Napoli 12
    RasenBallsport Leipzig 30
    15-02-2018 SSC Napoli
    1 - 3
    RasenBallsport Leipzig
    22-02-2018 RasenBallsport Leipzig
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • Łudogorec Razgrad 00
    AC Milan 31
    15-02-2018 Łudogorec Razgrad
    0 - 3
    AC Milan
    22-02-2018 AC Milan
    1 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Oestersunds FK 02
    Arsenal 31
    15-02-2018 Oestersunds FK
    0 - 3
    Arsenal
    22-02-2018 Arsenal
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • Borussia Dortmund 31
    Atalanta 21
    15-02-2018 Borussia Dortmund
    3 - 2
    Atalanta
    22-02-2018 Atalanta
    1 - 1
    Borussia Dortmund
  •  
  • Spartak Moskwa 12
    Athletic Bilbao 31
    15-02-2018 Spartak Moskwa
    1 - 3
    Athletic Bilbao
    22-02-2018 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Spartak Moskwa
  •  
  • Olympique Marsylia 30
    Braga 01
    15-02-2018 Olympique Marsylia
    3 - 0
    Braga
    22-02-2018 Braga
    1 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Nice 20
    Lokomotiw Moskwa 31
    15-02-2018 Nice
    2 - 3
    Lokomotiw Moskwa
    22-02-2018 Lokomotiw Moskwa
    1 - 0
    Nice
  •  
  • Real Sociedad 21
    Red Bull Salzburg 22
    15-02-2018 Real Sociedad
    2 - 2
    Red Bull Salzburg
    22-02-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Real Sociedad
  •  
  • FK Astana 13
    Sporting Lizbona 33
    15-02-2018 FK Astana
    1 - 3
    Sporting Lizbona
    22-02-2018 Sporting Lizbona
    3 - 3
    FK Astana
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 00
    CSKA Moskwa 01
    13-02-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    CSKA Moskwa
    21-02-2018 CSKA Moskwa
    1 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • 1/8
  •  
  • Olympique Marsylia 32
    Athletic Bilbao 11
    08-03-2018 Olympique Marsylia
    3 - 1
    Athletic Bilbao
    15-03-2018 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Olympique Marsylia
  •  
  • Lazio Rzym 22
    Dynamo Kijów 20
    08-03-2018 Lazio Rzym
    2 - 2
    Dynamo Kijów
    15-03-2018 Dynamo Kijów
    0 - 2
    Lazio Rzym
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 21
    Zenit St Petersburg 11
    08-03-2018 RasenBallsport Leipzig
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    15-03-2018 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Sporting Lizbona 21
    Viktoria Pilzno 02
    08-03-2018 Sporting Lizbona
    2 - 0
    Viktoria Pilzno
    15-03-2018 Viktoria Pilzno
    2 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
  • AC Milan 01
    Arsenal 23
    08-03-2018 AC Milan
    0 - 2
    Arsenal
    15-03-2018 Arsenal
    3 - 1
    AC Milan
  •  
  • Atletico Madryt 35
    Lokomotiw Moskwa 01
    08-03-2018 Atletico Madryt
    3 - 0
    Lokomotiw Moskwa
    15-03-2018 Lokomotiw Moskwa
    1 - 5
    Atletico Madryt
  •  
  • Borussia Dortmund 10
    Red Bull Salzburg 20
    08-03-2018 Borussia Dortmund
    1 - 2
    Red Bull Salzburg
    15-03-2018 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    Borussia Dortmund
  •  
  • CSKA Moskwa 03
    Olympique Lyon 12
    08-03-2018 CSKA Moskwa
    0 - 1
    Olympique Lyon
    15-03-2018 Olympique Lyon
    2 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Arsenal 42
    CSKA Moskwa 12
    05-04-2018 Arsenal
    4 - 1
    CSKA Moskwa
    12-04-2018 CSKA Moskwa
    2 - 2
    Arsenal
  •  
  • Atletico Madryt 20
    Sporting Lizbona 01
    05-04-2018 Atletico Madryt
    2 - 0
    Sporting Lizbona
    12-04-2018 Sporting Lizbona
    1 - 0
    Atletico Madryt
  •  
  • Lazio Rzym 41
    Red Bull Salzburg 24
    05-04-2018 Lazio Rzym
    4 - 2
    Red Bull Salzburg
    12-04-2018 Red Bull Salzburg
    4 - 1
    Lazio Rzym
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 12
    Olympique Marsylia 05
    05-04-2018 RasenBallsport Leipzig
    1 - 0
    Olympique Marsylia
    12-04-2018 Olympique Marsylia
    5 - 2
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • semifinal
  •  
  • Arsenal 10
    Atletico Madryt 11
    26-04-2018 Arsenal
    1 - 1
    Atletico Madryt
    03-05-2018 Atletico Madryt
    1 - 0
    Arsenal
  •  
  • Olympique Marsylia 21
    Red Bull Salzburg 02
    26-04-2018 Olympique Marsylia
    2 - 0
    Red Bull Salzburg
    03-05-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • final
  •  
  • Olympique Marsylia 0
    Atletico Madryt 3
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 02
    Seinaejoen JK 00
    29-06-2017 KR Reykjavik
    0 - 0
    Seinaejoen JK
    06-07-2017 Seinaejoen JK
    0 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Stjarnan 00
    Shamrock Rovers 11
    29-06-2017 Stjarnan
    0 - 1
    Shamrock Rovers
    06-07-2017 Shamrock Rovers
    1 - 0
    Stjarnan
  •  
  • St Joseph's 00
    AEL Limassol 46
    29-06-2017 St Joseph's
    0 - 4
    AEL Limassol
    06-07-2017 AEL Limassol
    6 - 0
    St Joseph's
  •  
  • Videoton FC 23
    Balzan FC 03
    29-06-2017 Videoton FC
    2 - 0
    Balzan FC
    04-07-2017 Balzan FC
    3 - 3
    Videoton FC
  •  
  • Crusaders 30
    FK Liepaja 12
    29-06-2017 Crusaders
    3 - 1
    FK Liepaja
    06-07-2017 FK Liepaja
    2 - 0
    Crusaders
  •  
  • Rangers 10
    FC Progres Niedercorn 02
    29-06-2017 Rangers
    1 - 0
    FC Progres Niedercorn
    04-07-2017 FC Progres Niedercorn
    2 - 0
    Rangers
  •  
  • Valletta 21
    Folgore 00
    29-06-2017 Valletta
    2 - 0
    Folgore
    06-07-2017 Folgore
    0 - 1
    Valletta
  •  
  • Lech Poznań 43
    Pelister 00
    29-06-2017 Lech Poznań
    4 - 0
    Pelister
    06-07-2017 Pelister
    0 - 3
    Lech Poznań
  •  
  • St.Johnstone 10
    Traku FK 21
    29-06-2017 St.Johnstone
    1 - 2
    Traku FK
    06-07-2017 Traku FK
    1 - 0
    St.Johnstone
  •  
  • Zeljeznicar 12
    Zeta 02
    29-06-2017 Zeljeznicar
    1 - 0
    Zeta
    06-07-2017 Zeta
    2 - 2
    Zeljeznicar
  •  
  • NK Domżale 23
    Flora Tallinn 02
    29-06-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Flora Tallinn
    06-07-2017 Flora Tallinn
    2 - 3
    NK Domżale
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 33
    Floriana 03
    29-06-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 0
    Floriana
    06-07-2017 Floriana
    3 - 3
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Mladost Podgorica 13
    Gandzasar 00
    29-06-2017 Mladost Podgorica
    1 - 0
    Gandzasar
    06-07-2017 Gandzasar
    0 - 3
    Mladost Podgorica
  •  
  • Mladost Lucani 00
    Keshla 32
    29-06-2017 Mladost Lucani
    0 - 3
    Keshla
    06-07-2017 Keshla
    2 - 0
    Mladost Lucani
  •  
  • Siroki Brijeg 20
    Ordabasy Szymkent 00
    29-06-2017 Siroki Brijeg
    2 - 0
    Ordabasy Szymkent
    06-07-2017 Ordabasy Szymkent
    0 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Tre Penne Galazzano 00
    Rabotnicki Skopje 16
    29-06-2017 Tre Penne Galazzano
    0 - 1
    Rabotnicki Skopje
    06-07-2017 Rabotnicki Skopje
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
  •  
  • Klaksvik 00
    AIK Sztokholm 05
    29-06-2017 Klaksvik
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    06-07-2017 AIK Sztokholm
    5 - 0
    Klaksvik
  •  
  • Bala Town 10
    FC Vaduz 23
    29-06-2017 Bala Town
    1 - 2
    FC Vaduz
    06-07-2017 FC Vaduz
    3 - 0
    Bala Town
  •  
  • Connah's Quay 10
    HJK Helsinki 03
    29-06-2017 Connah's Quay
    1 - 0
    HJK Helsinki
    06-07-2017 HJK Helsinki
    3 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • FC Midtjylland 64
    Derry City 11
    29-06-2017 FC Midtjylland
    6 - 1
    Derry City
    06-07-2017 Derry City
    1 - 4
    FC Midtjylland
  •  
  • IFK Norrkoeping 51
    FC Prishtina 00
    29-06-2017 IFK Norrkoeping
    5 - 0
    FC Prishtina
    06-07-2017 FC Prishtina
    0 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 23
    KF Tirana 00
    29-06-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    KF Tirana
    06-07-2017 KF Tirana
    0 - 3
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Vojvodina 20
    Rużomberk 12
    29-06-2017 Vojvodina
    2 - 1
    Rużomberk
    06-07-2017 Rużomberk
    2 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Skenderbeu 15
    Sant Julia 00
    29-06-2017 Skenderbeu
    1 - 0
    Sant Julia
    06-07-2017 Sant Julia
    0 - 5
    Skenderbeu
  •  
  • CS Fola Esch 21
    Milsami Orgiejów 11
    29-06-2017 CS Fola Esch
    2 - 1
    Milsami Orgiejów
    06-07-2017 Milsami Orgiejów
    1 - 1
    CS Fola Esch
  •  
  • AEK Larnaca 51
    Lincoln Red Imps FC 01
    29-06-2017 AEK Larnaca
    5 - 0
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2017 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • Odds Ballklubb 32
    Ballymena United 00
    29-06-2017 Odds Ballklubb
    3 - 0
    Ballymena United
    06-07-2017 Ballymena United
    0 - 2
    Odds Ballklubb
  •  
  • FK Haugesund 70
    Coleraine 00
    29-06-2017 FK Haugesund
    7 - 0
    Coleraine
    06-07-2017 Coleraine
    0 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • Zira 22
    Differdange 03 01
    29-06-2017 Zira
    2 - 0
    Differdange 03
    06-07-2017 Differdange 03
    1 - 2
    Zira
  •  
  • FC Zaria 21
    FK Sarajevo 12
    29-06-2017 FC Zaria
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-07-2017 FK Sarajevo
    2 - 1
    FC Zaria
  •  
  • Lewski Sofia 30
    Sutjeska 10
    29-06-2017 Lewski Sofia
    3 - 1
    Sutjeska
    06-07-2017 Sutjeska
    0 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Osijek 24
    29-06-2017 UE Santa Coloma
    0 - 2
    Osijek
    06-07-2017 Osijek
    4 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Beitar Jerozolima 43
    Vasas Budapeszt 30
    29-06-2017 Beitar Jerozolima
    4 - 3
    Vasas Budapeszt
    06-07-2017 Vasas Budapeszt
    0 - 3
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Ferencvaros 21
    FK Jelgava 00
    29-06-2017 Ferencvaros
    2 - 0
    FK Jelgava
    06-07-2017 FK Jelgava
    0 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Nomme JK Kalju 22
    B36 Torshavn 11
    29-06-2017 Nomme JK Kalju
    2 - 1
    B36 Torshavn
    06-07-2017 B36 Torshavn
    1 - 2
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Lyngby 13
    Bangor City 00
    29-06-2017 Lyngby
    1 - 0
    Bangor City
    06-07-2017 Bangor City
    0 - 3
    Lyngby
  •  
  • Czichura 01
    Altach 11
    29-06-2017 Czichura
    0 - 1
    Altach
    06-07-2017 Altach
    1 - 1
    Czichura
  •  
  • Shkendija Tetowo 34
    Dacia Kiszyniów 00
    29-06-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Dacia Kiszyniów
    06-07-2017 Dacia Kiszyniów
    0 - 4
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Dinamo Batumi 00
    Jagiellonia Białystok 14
    29-06-2017 Dinamo Batumi
    0 - 1
    Jagiellonia Białystok
    06-07-2017 Jagiellonia Białystok
    4 - 0
    Dinamo Batumi
  •  
  • VPS 11
    Olimpija Lublana 00
    29-06-2017 VPS
    1 - 0
    Olimpija Lublana
    06-07-2017 Olimpija Lublana
    0 - 1
    VPS
  •  
  • Szachcior Soligorsk 01
    Suduva 02
    29-06-2017 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Suduva
    06-07-2017 Suduva
    2 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Levadia Maardu 02
    Cork City 24
    29-06-2017 Levadia Maardu
    0 - 2
    Cork City
    06-07-2017 Cork City
    4 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • Dynamo Mińsk 22
    NSI Runavik 10
    29-06-2017 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    NSI Runavik
    06-07-2017 NSI Runavik
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • AS Trenczyn 53
    Torpedo Kutaisi 10
    29-06-2017 AS Trenczyn
    5 - 1
    Torpedo Kutaisi
    06-07-2017 Torpedo Kutaisi
    0 - 3
    AS Trenczyn
  •  
  • Partizani 10
    Botew Płowdiw 31
    29-06-2017 Partizani
    1 - 3
    Botew Płowdiw
    06-07-2017 Botew Płowdiw
    1 - 0
    Partizani
  •  
  • Pjunik 10
    Slovan Bratysława 45
    29-06-2017 Pjunik
    1 - 4
    Slovan Bratysława
    06-07-2017 Slovan Bratysława
    5 - 0
    Pjunik
  •  
  • Ventspils 00
    Valur 01
    29-06-2017 Ventspils
    0 - 0
    Valur
    06-07-2017 Valur
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • Kajrat Ałmaty 62
    Atlantas Kłajpeda 01
    29-06-2017 Kajrat Ałmaty
    6 - 0
    Atlantas Kłajpeda
    06-07-2017 Atlantas Kłajpeda
    1 - 2
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 12
    Dunav Ruse 00
    29-06-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 0
    Dunav Ruse
    06-07-2017 Dunav Ruse
    0 - 2
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Szirak 02
    Gorica 22
    29-06-2017 Szirak
    0 - 2
    Gorica
    06-07-2017 Gorica
    2 - 2
    Szirak
  •  
  • Round 2
  •  
  • Valur 12
    NK Domżale 23
    13-07-2017 Valur
    1 - 2
    NK Domżale
    20-07-2017 NK Domżale
    3 - 2
    Valur
  •  
  • Ferencvaros 21
    FC Midtjylland 43
    13-07-2017 Ferencvaros
    2 - 4
    FC Midtjylland
    20-07-2017 FC Midtjylland
    3 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Panionios 23
    Gorica 02
    13-07-2017 Panionios
    2 - 0
    Gorica
    20-07-2017 Gorica
    2 - 3
    Panionios
  •  
  • Shamrock Rovers 20
    Mlada Boleslav 32
    13-07-2017 Shamrock Rovers
    2 - 3
    Mlada Boleslav
    20-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 0
    Shamrock Rovers
  •  
  • Aberdeen 12
    Siroki Brijeg 10
    13-07-2017 Aberdeen
    1 - 1
    Siroki Brijeg
    20-07-2017 Siroki Brijeg
    0 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Cork City 00
    AEK Larnaca 11
    13-07-2017 Cork City
    0 - 1
    AEK Larnaca
    20-07-2017 AEK Larnaca
    1 - 0
    Cork City
  •  
  • Zeljeznicar 00
    AIK Sztokholm 02
    13-07-2017 Zeljeznicar
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    20-07-2017 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • Osijek 21
    FC Luzern 02
    13-07-2017 Osijek
    2 - 0
    FC Luzern
    20-07-2017 FC Luzern
    2 - 1
    Osijek
  •  
  • AS Trenczyn 10
    Bnei Yehuda Tel Awiw 12
    13-07-2017 AS Trenczyn
    1 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    20-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Hajduk Split 12
    Lewski Sofia 01
    13-07-2017 Hajduk Split
    1 - 0
    Lewski Sofia
    20-07-2017 Lewski Sofia
    1 - 2
    Hajduk Split
  •  
  • Sturm Graz 03
    Mladost Podgorica 10
    13-07-2017 Sturm Graz
    0 - 1
    Mladost Podgorica
    20-07-2017 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Sturm Graz
  •  
  • Slovan Bratysława 01
    Lyngby 12
    13-07-2017 Slovan Bratysława
    0 - 1
    Lyngby
    20-07-2017 Lyngby
    2 - 1
    Slovan Bratysława
  •  
  • Beitar Jerozolima 10
    Botew Płowdiw 14
    13-07-2017 Beitar Jerozolima
    1 - 1
    Botew Płowdiw
    20-07-2017 Botew Płowdiw
    4 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
  • IFK Norrkoeping 21
    Traku FK 12
    13-07-2017 IFK Norrkoeping
    2 - 1
    Traku FK
    20-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • FC Progres Niedercorn 01
    AEL Limassol 12
    13-07-2017 FC Progres Niedercorn
    0 - 1
    AEL Limassol
    20-07-2017 AEL Limassol
    2 - 1
    FC Progres Niedercorn
  •  
  • Astra Giurgiu 30
    Zira 10
    13-07-2017 Astra Giurgiu
    3 - 1
    Zira
    20-07-2017 Zira
    0 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Valletta 01
    FC Utrecht 03
    13-07-2017 Valletta
    0 - 0
    FC Utrecht
    20-07-2017 FC Utrecht
    3 - 1
    Valletta
  •  
  • Apollon Limassol 32
    FC Zaria 01
    13-07-2017 Apollon Limassol
    3 - 0
    FC Zaria
    20-07-2017 FC Zaria
    1 - 2
    Apollon Limassol
  •  
  • FC Vaduz 00
    Odds Ballklubb 11
    13-07-2017 FC Vaduz
    0 - 1
    Odds Ballklubb
    20-07-2017 Odds Ballklubb
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • FK Haugesund 30
    Lech Poznań 22
    13-07-2017 FK Haugesund
    3 - 2
    Lech Poznań
    20-07-2017 Lech Poznań
    2 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • FK Gabala 12
    Jagiellonia Białystok 10
    13-07-2017 FK Gabala
    1 - 1
    Jagiellonia Białystok
    20-07-2017 Jagiellonia Białystok
    0 - 2
    FK Gabala
  •  
  • Oestersunds FK 21
    Galatasaray Stambuł 01
    13-07-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    Galatasaray Stambuł
    20-07-2017 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Liepaja 01
    Suduva 20
    13-07-2017 FK Liepaja
    0 - 2
    Suduva
    20-07-2017 Suduva
    0 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • Altach 13
    Dinamo Brest 10
    13-07-2017 Altach
    1 - 1
    Dinamo Brest
    20-07-2017 Dinamo Brest
    0 - 3
    Altach
  •  
  • Broendby IF 21
    VPS 02
    13-07-2017 Broendby IF
    2 - 0
    VPS
    20-07-2017 VPS
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Nomme JK Kalju 01
    Videoton FC 31
    13-07-2017 Nomme JK Kalju
    0 - 3
    Videoton FC
    20-07-2017 Videoton FC
    1 - 1
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Rużomberk 02
    Brann 10
    13-07-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Brann
    20-07-2017 Brann
    0 - 2
    Rużomberk
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Dynamo Mińsk 13
    13-07-2017 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    20-07-2017 Dynamo Mińsk
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Shkendija Tetowo 31
    HJK Helsinki 11
    13-07-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 1
    HJK Helsinki
    20-07-2017 HJK Helsinki
    1 - 1
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 32
    KR Reykjavik 10
    13-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    KR Reykjavik
    20-07-2017 KR Reykjavik
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Kajrat Ałmaty 10
    Skenderbeu 12
    13-07-2017 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Skenderbeu
    20-07-2017 Skenderbeu
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 10
    Crvena Zvezda Belgrad 12
    13-07-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    20-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Keshla 11
    CS Fola Esch 04
    12-07-2017 Keshla
    1 - 0
    CS Fola Esch
    20-07-2017 CS Fola Esch
    4 - 1
    Keshla
  •  
  • Round 3
  •  
  • Austria Wiedeń 02
    AEL Limassol 01
    27-07-2017 Austria Wiedeń
    0 - 0
    AEL Limassol
    02-08-2017 AEL Limassol
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Freiburg 10
    NK Domżale 02
    27-07-2017 Freiburg
    1 - 0
    NK Domżale
    03-08-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Freiburg
  •  
  • Everton 11
    Rużomberk 00
    27-07-2017 Everton
    1 - 0
    Rużomberk
    03-08-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Everton
  •  
  • Aberdeen 20
    Apollon Limassol 12
    27-07-2017 Aberdeen
    2 - 1
    Apollon Limassol
    03-08-2017 Apollon Limassol
    2 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 20
    Odds Ballklubb 10
    27-07-2017 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Odds Ballklubb
    03-08-2017 Odds Ballklubb
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Olympique Marsylia 40
    Oostende 20
    27-07-2017 Olympique Marsylia
    4 - 2
    Oostende
    03-08-2017 Oostende
    0 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Gent 11
    Altach 13
    27-07-2017 Gent
    1 - 1
    Altach
    03-08-2017 Altach
    3 - 1
    Gent
  •  
  • Bordeaux 20
    Videoton FC 11
    27-07-2017 Bordeaux
    2 - 1
    Videoton FC
    03-08-2017 Videoton FC
    1 - 0
    Bordeaux
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 21
    Sparta Praga 00
    27-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Sparta Praga
    03-08-2017 Sparta Praga
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Panathinaikos Ateny 12
    FK Gabala 01
    27-07-2017 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    FK Gabala
    03-08-2017 FK Gabala
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • CS Universitatea Craiova 00
    AC Milan 12
    27-07-2017 CS Universitatea Craiova
    0 - 1
    AC Milan
    03-08-2017 AC Milan
    2 - 0
    CS Universitatea Craiova
  •  
  • Arka Gdynia 31
    FC Midtjylland 22
    27-07-2017 Arka Gdynia
    3 - 2
    FC Midtjylland
    03-08-2017 FC Midtjylland
    2 - 1
    Arka Gdynia
  •  
  • Broendby IF 00
    Hajduk Split 02
    27-07-2017 Broendby IF
    0 - 0
    Hajduk Split
    03-08-2017 Hajduk Split
    2 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Astra Giurgiu 00
    FC Olexandria 01
    27-07-2017 Astra Giurgiu
    0 - 0
    FC Olexandria
    03-08-2017 FC Olexandria
    1 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Dinamo Bukareszt 10
    Athletic Bilbao 13
    27-07-2017 Dinamo Bukareszt
    1 - 1
    Athletic Bilbao
    03-08-2017 Athletic Bilbao
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 01
    Zenit St Petersburg 20
    27-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    03-08-2017 Zenit St Petersburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Botew Płowdiw 00
    Maritimo 02
    27-07-2017 Botew Płowdiw
    0 - 0
    Maritimo
    03-08-2017 Maritimo
    2 - 0
    Botew Płowdiw
  •  
  • AEK Larnaca 21
    Dynamo Mińsk 01
    27-07-2017 AEK Larnaca
    2 - 0
    Dynamo Mińsk
    03-08-2017 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Braga 12
    27-07-2017 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Braga
    03-08-2017 Braga
    2 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Oestersunds FK 12
    CS Fola Esch 01
    27-07-2017 Oestersunds FK
    1 - 0
    CS Fola Esch
    03-08-2017 CS Fola Esch
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Krasnodar 23
    Lyngby 11
    27-07-2017 FK Krasnodar
    2 - 1
    Lyngby
    03-08-2017 Lyngby
    1 - 3
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 02
    Lech Poznań 02
    27-07-2017 FC Utrecht
    0 - 0
    Lech Poznań
    03-08-2017 Lech Poznań
    2 - 2
    FC Utrecht
  •  
  • Sturm Graz 11
    Fenerbahce 21
    27-07-2017 Sturm Graz
    1 - 2
    Fenerbahce
    03-08-2017 Fenerbahce
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • PSV Eindhoven 00
    Osijek 11
    27-07-2017 PSV Eindhoven
    0 - 1
    Osijek
    03-08-2017 Osijek
    1 - 0
    PSV Eindhoven
  •  
  • Suduva 31
    Sion 01
    27-07-2017 Suduva
    3 - 0
    Sion
    02-08-2017 Sion
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 11
    Panionios 00
    27-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Panionios
    03-08-2017 Panionios
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Traku FK 20
    Shkendija Tetowo 13
    27-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    Shkendija Tetowo
    03-08-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Traku FK
  •  
  • Olimpik Donetsk 10
    PAOK Saloniki 12
    27-07-2017 Olimpik Donetsk
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2017 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Olimpik Donetsk
  •  
  • Mlada Boleslav 21
    Skenderbeu 12
    27-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 1
    Skenderbeu
    03-08-2017 Skenderbeu
    2 - 1
    Mlada Boleslav
  •  
  • final
  •  
  • Maritimo 01
    Dynamo Kijów 03
    17-08-2017 Maritimo
    0 - 0
    Dynamo Kijów
    24-08-2017 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Maritimo
  •  
  • Everton 21
    Hajduk Split 01
    17-08-2017 Everton
    2 - 0
    Hajduk Split
    24-08-2017 Hajduk Split
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Partizan Belgrad 04
    Videoton FC 00
    17-08-2017 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Videoton FC
    24-08-2017 Videoton FC
    0 - 4
    Partizan Belgrad
  •  
  • AC Milan 61
    Shkendija Tetowo 00
    17-08-2017 AC Milan
    6 - 0
    Shkendija Tetowo
    24-08-2017 Shkendija Tetowo
    0 - 1
    AC Milan
  •  
  • Club Brugge 00
    AEK Ateny 03
    17-08-2017 Club Brugge
    0 - 0
    AEK Ateny
    24-08-2017 AEK Ateny
    3 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Ajax Amsterdam 02
    Rosenborg Trondheim 13
    17-08-2017 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Rosenborg Trondheim
    24-08-2017 Rosenborg Trondheim
    3 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Osijek 11
    Austria Wiedeń 20
    17-08-2017 Osijek
    1 - 2
    Austria Wiedeń
    24-08-2017 Austria Wiedeń
    0 - 1
    Osijek
  •  
  • NK Domżale 10
    Olympique Marsylia 13
    17-08-2017 NK Domżale
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    24-08-2017 Olympique Marsylia
    3 - 0
    NK Domżale
  •  
  • Legia Warszawa 10
    Sheriff Tyraspol 10
    17-08-2017 Legia Warszawa
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
    24-08-2017 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • FC Viitorul Constanta 10
    Red Bull Salzburg 34
    17-08-2017 FC Viitorul Constanta
    1 - 3
    Red Bull Salzburg
    24-08-2017 Red Bull Salzburg
    4 - 0
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • Altach 02
    Maccabi Tel Awiw 12
    17-08-2017 Altach
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    24-08-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    Altach
  •  
  • Panathinaikos Ateny 20
    Athletic Bilbao 31
    17-08-2017 Panathinaikos Ateny
    2 - 3
    Athletic Bilbao
    24-08-2017 Athletic Bilbao
    1 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Łudogorec Razgrad 20
    Suduva 00
    17-08-2017 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Suduva
    24-08-2017 Suduva
    0 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Viktoria Pilzno 30
    AEK Larnaca 10
    17-08-2017 Viktoria Pilzno
    3 - 1
    AEK Larnaca
    24-08-2017 AEK Larnaca
    0 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • FK Vardar Skopje 22
    Fenerbahce 01
    17-08-2017 FK Vardar Skopje
    2 - 0
    Fenerbahce
    24-08-2017 Fenerbahce
    1 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • PAOK Saloniki 30
    Oestersunds FK 12
    17-08-2017 PAOK Saloniki
    3 - 1
    Oestersunds FK
    24-08-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • FH Hafnarfjordur 12
    Braga 23
    17-08-2017 FH Hafnarfjordur
    1 - 2
    Braga
    24-08-2017 Braga
    3 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Apollon Limassol 31
    FC Midtjylland 21
    17-08-2017 Apollon Limassol
    3 - 2
    FC Midtjylland
    24-08-2017 FC Midtjylland
    1 - 1
    Apollon Limassol
  •  
  • BATE Borysów 12
    FC Olexandria 11
    17-08-2017 BATE Borysów
    1 - 1
    FC Olexandria
    24-08-2017 FC Olexandria
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 10
    Skenderbeu 10
    17-08-2017 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Skenderbeu
    24-08-2017 Skenderbeu
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • FK Krasnodar 31
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    17-08-2017 FK Krasnodar
    3 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    24-08-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 10
    Zenit St Petersburg 02
    16-08-2017 FC Utrecht
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    24-08-2017 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Utrecht
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • quarterfinal
  •  
  • AIK Sztokholm 2
    Oerebro 0
  •  
  • Djurgaarden 1
    Haecken 0
  •  
  • Oestersunds FK 1
    GAIS 0
  •  
  • Malmoe FF 1
    IFK Goeteborg 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • AIK Sztokholm 0
    Djurgaarden 2
  •  
  • Oestersunds FK 0
    Malmoe FF 1
  •  
  • final
  •  
  • Djurgaarden 3
    Malmoe FF 0
  •  
  •  
  • Winner

    Djurgaarden
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Malmoe FF Malmoe FF 30 64 19 7 4 63 27 36
L
W
D
W
W
2 AIK Sztokholm AIK Sztokholm 30 57 16 9 5 47 22 25
W
W
D
W
W
3 Djurgaarden Djurgaarden 30 53 15 8 7 54 30 24
W
D
D
L
W
4 Haecken Haecken 30 52 14 10 6 42 28 14
W
W
D
W
D
5 Oestersunds FK Oestersunds FK 30 50 13 11 6 48 32 16
D
W
W
W
D
6 IFK Norrkoeping IFK Norrkoeping 30 48 14 6 10 45 40 5
D
W
D
L
W
7 Sirius Sirius 30 40 11 7 12 46 51 -5
W
L
D
W
L
8 Elfsborg Elfsborg 30 39 10 9 11 53 59 -6
D
L
W
W
L
9 Hammarby Hammarby 30 38 9 11 10 42 43 -1
L
W
D
L
L
10 IFK Goeteborg IFK Goeteborg 30 37 9 10 11 42 40 2
L
L
L
W
W
11 Oerebro Oerebro 30 36 10 6 14 38 54 -16
L
L
L
L
W
12 Kalmar FF Kalmar FF 30 32 9 5 16 30 49 -19
L
L
L
W
L
13 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 30 31 7 10 13 29 46 -17
W
L
D
L
L
14 Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra 30 30 6 12 12 31 46 -15
D
D
W
L
D
15 Halmstads BK Halmstads BK 30 24 5 9 16 29 45 -16
W
D
W
L
L
16 AFC United AFC United 30 20 4 8 18 28 55 -27
L
D
L
L
D
  • Round 1
  •  
  • Moroen BK 0
    Piteaa 1
  •  
  • Karlbergs BK 0
    Akropolis IF 4
  •  
  • BK Olympic 2
    Lunds BK 3
  •  
  • Melleruds IF 0
    Carlstad United 6
  •  
  • Huddinge IF 1
    Enskede IK 4
  •  
  • Torns IF 1
    FC Rosengaard 0
  •  
  • IFK Falkoeping FF 2
    FC Trollhaettan 4
  •  
  • IK Sleipner 3
    Vaermbols FC 3
  •  
  • Oerebro Syrianska IF 2
    Karlstad BK 2
  •  
  • Vimmerby IF 0
    Oskarshamns AIK 4
  •  
  • Skara FC 0
    Skoevde AIK 9
  •  
  • Sandvikens IF 0
    IK Brage 1
  •  
  • Kalmar AIK FK 0
    Nybro IF 2
  •  
  • IFK Karlshamn 0
    Kristianstads FF 6
  •  
  • Dalhem IF 0
    IFK Aspudden-Tellus 1
  •  
  • Bollnaes GIF FF 4
    IFK Timraa 2
  •  
  • Soedertaelje FK 0
    Assyriska IF Norrkoeping 2
  •  
  • IFK Haessleholm 1
    Hittarps IK 5
  •  
  • Kvibille BK 4
    Skrea IF 1
  •  
  • Saevedalens IF 1
    Tvaaaakers IF 2
  •  
  • Torstorps IF 3
    Assyriska IK 1
  •  
  • Ytterhogdals IK 1
    Haernoesands FF 4
  •  
  • Boraas AIK 1
    Husqvarna FF 7
  •  
  • BKV Norrtaelje 0
    Sollentuna FF 5
  •  
  • FC Arlanda 1
    Gamla Upsala 3
  •  
  • Boo FK 1
    Arameiska-Syrianska IF 2
  •  
  • Torslanda IK 1
    Utsiktens BK 4
  •  
  • Eskilsminne IF 0
    Landskrona BoIS 2
  •  
  • Tullinge TP FK 4
    IFK Haninge BRB 3
  •  
  • Vaenersborgs IF 0
    IK Oddevold 2
  •  
  • Vasalunds IF 4
    Vaesteraas SK 3
  •  
  • Landvetter IS 1
    Assyriska BK 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Haernoesands FF 0
    Oestersunds FK 2
  •  
  • Enskede IK 1
    Gefle 2
  •  
  • IK Oddevold 2
    Falkenbergs FF 1
  •  
  • Skoevde AIK 0
    GAIS 1
  •  
  • Nybro IF 1
    Kalmar FF 5
  •  
  • Karlstad BK 1
    Oerebro 2
  •  
  • Assyriska IF Norrkoeping 0
    Trelleborgs FF 1
  •  
  • IK Brage 1
    Aatvidaberg 4
  •  
  • Vasalunds IF 3
    AFC United 1
  •  
  • Arameiska-Syrianska IF 0
    Brommapojkarna 2
  •  
  • Bollnaes GIF FF 0
    IFK Norrkoeping 5
  •  
  • Carlstad United 1
    Sirius 2
  •  
  • IFK Aspudden-Tellus 1
    Dalkurd FF 3
  •  
  • Piteaa 0
    Degerfors 0
  •  
  • Gamla Upsala 1
    Djurgaarden 4
  •  
  • Landskrona BoIS 3
    Elfsborg 4
  •  
  • FC Trollhaettan 1
    Malmoe FF 4
  •  
  • Oskarshamns AIK 1
    Helsingborg 3
  •  
  • Hittarps IK 0
    Varbergs BoIS FC 3
  •  
  • Husqvarna FF 2
    Oesters IF 5
  •  
  • Landvetter IS 0
    IFK Goeteborg 5
  •  
  • Tullinge TP FK 2
    IK Frej Taeby 5
  •  
  • Utsiktens BK 2
    Joenkoepings Soedra 3
  •  
  • Lunds BK 0
    Norrby 2
  •  
  • Sollentuna FF 1
    Syrianska 2
  •  
  • Vaermbols FC 0
    AIK Sztokholm 1
  •  
  • Torstorps IF 0
    GIF Sundsvall 3
  •  
  • Kvibille BK 1
    Haecken 9
  •  
  • Torns IF 1
    IFK Vaernamo 3
  •  
  • Tvaaaakers IF 2
    Oergryte FF 1
  •  
  • Kristianstads FF 1
    Halmstads BK 3
  •  
  • Akropolis IF 1
    Hammarby 3
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 AIK Sztokholm AIK Sztokholm 30 67 19 10 1 50 16 34
W
D
W
D
D
2 IFK Norrkoeping IFK Norrkoeping 30 65 19 8 3 51 27 24
W
W
W
W
W
3 Malmoe FF Malmoe FF 30 58 17 7 6 57 29 28
W
W
W
D
W
4 Hammarby Hammarby 30 58 17 7 6 56 35 21
D
W
W
D
L
5 Haecken Haecken 30 53 16 5 9 58 27 31
L
L
W
W
W
6 Oestersunds FK Oestersunds FK 30 49 15 4 11 51 39 12
D
W
L
L
L
7 Djurgaarden Djurgaarden 30 48 13 9 8 40 31 9
W
W
W
D
D
8 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 30 44 12 8 10 47 35 12
L
D
L
W
L
9 Oerebro Oerebro 30 35 9 8 13 34 40 -6
L
L
L
D
L
10 Kalmar FF Kalmar FF 30 34 9 7 14 27 35 -8
L
D
W
D
L
11 IFK Goeteborg IFK Goeteborg 30 31 9 4 17 38 53 -15
W
L
L
L
W
12 Elfsborg Elfsborg 30 30 7 9 14 29 41 -12
L
L
D
D
W
13 Sirius Sirius 30 30 8 6 16 37 61 -24
L
D
L
W
W
14 Brommapojkarna Brommapojkarna 30 26 8 2 20 25 64 -39
W
W
L
L
L
15 Dalkurd FF Dalkurd FF 30 24 6 6 18 30 57 -27
W
L
D
L
W
16 Trelleborgs FF Trelleborgs FF 30 15 3 6 21 24 64 -40
L
L
L
D
L

Oestersunds FK Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Najlepsi strzelcy Oestersunds FK
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Ghoddos
29
0.6
2 Edwards
15
0.5
3 Hopcutt
14
0.4
4 Nouri
13
0.4
5 Dino Islamovic Islamovic
12
0.5
6 Bertilsson
11
0.7
7 Alhaji Gero Gero
8
0.3
8 Sema
6
0.3
9 Fritzon
6
0.4
10 Aiesh
5
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 155 na mecz: 1.65
Straconych bramek 102 na mecz: 1.09
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 44
46.81%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 36
38.30%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.73
Wygranych meczów do zera (WTN) 31
32.98%
Przegranych meczów do zera (LTN) 14
14.89%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 24
25.53%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 22
23.40%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Oestersunds FK wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 18 16 9 4
Przegranych 13 6 4 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 5
11.6%
1-0 5
11.6%
3-0 5
11.6%
2-1 4
9.3%
0-0 4
9.3%
2-2 3
7%
1-1 3
7%
0-1 2
4.7%
4-1 2
4.7%
0-2 2
4.7%
3-1 2
4.7%
0-3 2
4.7%
1-2 2
4.7%
2-3 1
2.3%
3-3 1
2.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics