Odense

Witamy w Odense (Denmark - Liga duńska Superligaen) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Odense logo Odense Staty

Forma drużyny:
L
D
W
W
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 0

    Wygrane

  • 4

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 60

    Meczów

  • 88

    Gole

  • 1.47

    na mecz

  • 24

    Wygrane

  • 25

    Remisy

  • 11

    Przegrane

  • 36.7%

    Over 2.5

  • 76.7%

    Over 1.5

  • 46.67%

    CS

  • 41.67%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Odense
Dania - Liga duńska Superligaen
01 cze
Nierozpoczęty
AGF
AGF
Dania - Liga duńska Superligaen
07 cze
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • AIK Frederiksholm 1
    Knudsker/RIK 3
  •  
  • Humlebaek 0
    Jaegersborg 4
  •  
  • AB 1
    HIK 2
  •  
  • FC Fyn 1
    Naesby 0
  •  
  • Frem 0
    Oelstykke 0
  •  
  • Herfoelge 3
    Koege 0
  •  
  • Aalb.Chang 0
    Vendsyssel FF 2
  •  
  • Aalborg Freja 0
    Hobro 3
  •  
  • Funder GF 1
    Aarhus Fremad 3
  •  
  • FC Roskilde 2
    AB Taarnby 0
  •  
  • Vanloese 2
    Ballerup-Skovlunde 1
  •  
  • Bjerringbro IF 0
    Brabrand 8
  •  
  • BPI 5
    Kolt/Hasselager IF 0
  •  
  • GVI 1
    Broenshoej 3
  •  
  • Doellefjelde-Musse 1
    Holbaek 4
  •  
  • Ishoej BK 0
    Dragoer 8
  •  
  • Egebjerg Fodbold 0
    Soehus Stige 1
  •  
  • VSK Aarhus 4
    FC Djursland 1
  •  
  • Rosenhoej BK 3
    FC Lejre 5
  •  
  • Vojens BI 2
    FC Sydvest 05 5
  •  
  • Taasinge f. B. 2
    Fjordager 0
  •  
  • Frem Sakskoebing 1
    Naestved 5
  •  
  • Herstedoester IC 2
    Fremad Amager 5
  •  
  • FS Midtthy 0
    Thisted 6
  •  
  • Viktoria 1
    Glostrup-Albertslund 4
  •  
  • KFUM 0
    Greve 5
  •  
  • Skjern GF 0
    Holstebro 3
  •  
  • Stenloese BK 0
    Hvidovre 3
  •  
  • Lindholm 0
    Jammerbugt FC 2
  •  
  • Kastrup B. 2
    Vaerloese BK 3
  •  
  • SUB Soenderborg 2
    Kolding FC 12
  •  
  • Ledoeje-Smoerum Fodbold 0
    Skjold 1
  •  
  • Soroe IF Freja 0
    LFA 3
  •  
  • Raklev GI 1
    Maribo 0
  •  
  • Naesbjerg RUI 0
    Varde 4
  •  
  • Odder IGF 2
    Viby IF 0
  •  
  • Overlund GF 0
    Skive 7
  •  
  • Sanderum BK 2
    Svendborg 5
  •  
  • Vaerebro BK 0
    Soelleroed-Vedbaek 1
  •  
  • Marstal/Rise 3
    FC Vestsjaelland 1
  •  
  • FIX 1
    Alleroed FK 3
  •  
  • Herlev 1
    B 93 0
  •  
  • Hjoerring AIK Frem 1
    Skagen 0
  •  
  • Struer B 4
    Spjald IF 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Svendborg 0
    Silkeborg 2
  •  
  • Glostrup-Albertslund 0
    Lyngby 2
  •  
  • Vanloese 0
    Esbjerg fB 2
  •  
  • Varde 1
    Aarhus Fremad 0
  •  
  • FC Sydvest 05 0
    AC Horsens 10
  •  
  • Taasinge f. B. 0
    AGF 1
  •  
  • Alleroed FK 1
    Broendby IF 4
  •  
  • Brabrand 1
    Fredericia 4
  •  
  • Broenshoej 2
    LFA 5
  •  
  • Dragoer 0
    Naestved 5
  •  
  • Struer B 0
    FC Fyn 5
  •  
  • FC Lejre 1
    FC Nordsjaelland 6
  •  
  • Greve 1
    FC Roskilde 0
  •  
  • Fremad Amager 1
    Herfoelge 4
  •  
  • Herlev 0
    Randers FC 1
  •  
  • Hjoerring AIK Frem 0
    Kolding FC 3
  •  
  • Hobro 3
    Holstebro 1
  •  
  • Jaegersborg 0
    Hvidovre 1
  •  
  • Jammerbugt FC 1
    Viborg 1
  •  
  • Marstal/Rise 0
    Thisted 2
  •  
  • Odder IGF 0
    SoenderjyskE 2
  •  
  • Soelleroed-Vedbaek 2
    Oelstykke 6
  •  
  • VSK Aarhus 2
    Vejle Boldklub 6
  •  
  • Knudsker/RIK 2
    Vaerloese BK 3
  •  
  • Holbaek 6
    HIK 2
  •  
  • BPI 0
    Skive 6
  •  
  • Raklev GI 0
    Skjold 3
  •  
  • Soehus Stige 1
    Vendsyssel FF 3
  •  
  • Round 3
  •  
  • Hvidovre 0
    Odense 2
  •  
  • FC Fyn 0
    AaB 2
  •  
  • Naestved 3
    AC Horsens 2
  •  
  • Fredericia 1
    FC Kopenhaga 3
  •  
  • Vendsyssel FF 0
    FC Midtjylland 3
  •  
  • Vejle Boldklub 2
    FC Nordsjaelland 1
  •  
  • Herfoelge 4
    Lyngby 2
  •  
  • Holbaek 0
    SoenderjyskE 1
  •  
  • Oelstykke 0
    Randers FC 3
  •  
  • Silkeborg 1
    Broendby IF 2
  •  
  • Thisted 0
    AGF 2
  •  
  • Vaerloese BK 1
    Esbjerg fB 4
  •  
  • Greve 4
    Hobro 0
  •  
  • Varde 7
    LFA 3
  •  
  • Skjold 1
    Kolding FC 4
  •  
  • Jammerbugt FC 2
    Skive 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Herfoelge 0
    Esbjerg fB 1
  •  
  • Odense 0
    Broendby IF 1
  •  
  • Vejle Boldklub 0
    AaB 0
  •  
  • Naestved 5
    Kolding FC 2
  •  
  • SoenderjyskE 0
    Randers FC 2
  •  
  • AGF 0
    FC Midtjylland 1
  •  
  • Varde 0
    FC Kopenhaga 4
  •  
  • Greve 0
    Skive 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Broendby IF 2
    Randers FC 1
  •  
  • Vejle Boldklub 1
    FC Midtjylland 2
  •  
  • Skive 0
    Esbjerg fB 4
  •  
  • Naestved 0
    FC Kopenhaga 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • FC Kopenhaga 02
    Esbjerg fB 12
    09-04-2008 FC Kopenhaga
    0 - 1
    Esbjerg fB
    16-04-2008 Esbjerg fB
    2 - 2
    FC Kopenhaga
  •  
  • Broendby IF 32
    FC Midtjylland 00
    09-04-2008 Broendby IF
    3 - 0
    FC Midtjylland
    17-04-2008 FC Midtjylland
    0 - 2
    Broendby IF
  •  
  • final
  •  
  • Broendby IF 3
    Esbjerg fB 2
  •  
  •  
  • Winner

    Broendby IF
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Pacos Ferreira 00
    AZ Alkmaar 10
    20-09-2007 Pacos Ferreira
    0 - 1
    AZ Alkmaar
    04-10-2007 AZ Alkmaar
    0 - 0
    Pacos Ferreira
  •  
  • Villarreal 42
    BATE Borysów 10
    20-09-2007 Villarreal
    4 - 1
    BATE Borysów
    04-10-2007 BATE Borysów
    0 - 2
    Villarreal
  •  
  • Everton 13
    Metalist Charków 12
    20-09-2007 Everton
    1 - 1
    Metalist Charków
    04-10-2007 Metalist Charków
    2 - 3
    Everton
  •  
  • Aberdeen 01
    Dnipro Dniepropietrowsk 01
    20-09-2007 Aberdeen
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    04-10-2007 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Tottenham Hotspur 61
    Anorthosis 11
    20-09-2007 Tottenham Hotspur
    6 - 1
    Anorthosis
    04-10-2007 Anorthosis
    1 - 1
    Tottenham Hotspur
  •  
  • Empoli 20
    FC Zuerich 13
    20-09-2007 Empoli
    2 - 1
    FC Zuerich
    04-10-2007 FC Zuerich
    3 - 0
    Empoli
  •  
  • Getafe 12
    FC Twente 03
    20-09-2007 Getafe
    1 - 0
    FC Twente
    04-10-2007 FC Twente
    3 - 2
    Getafe
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 01
    AIK Sztokholm 00
    20-09-2007 Hapoel Tel Awiw
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    04-10-2007 AIK Sztokholm
    0 - 1
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • Sampdoria 20
    AaB 20
    20-09-2007 Sampdoria
    2 - 2
    AaB
    04-10-2007 AaB
    0 - 0
    Sampdoria
  •  
  • Anderlecht Bruksela 11
    Rapid Wiedeń 10
    20-09-2007 Anderlecht Bruksela
    1 - 1
    Rapid Wiedeń
    04-10-2007 Rapid Wiedeń
    0 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Atletico Madryt 45
    Kayseri Erciyesspor 00
    20-09-2007 Atletico Madryt
    4 - 0
    Kayseri Erciyesspor
    04-10-2007 Kayseri Erciyesspor
    0 - 5
    Atletico Madryt
  •  
  • Austria Wiedeń 22
    Vaalerenga 02
    20-09-2007 Austria Wiedeń
    2 - 0
    Vaalerenga
    04-10-2007 Vaalerenga
    2 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • SC Heerenveen 51
    Helsingborg 35
    20-09-2007 SC Heerenveen
    5 - 3
    Helsingborg
    04-10-2007 Helsingborg
    5 - 1
    SC Heerenveen
  •  
  • Nuernberg 02
    Rapid Bukareszt 02
    20-09-2007 Nuernberg
    0 - 0
    Rapid Bukareszt
    04-10-2007 Rapid Bukareszt
    2 - 2
    Nuernberg
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 11
    Real Saragossa 02
    20-09-2007 Aris Thessaloniki FC
    1 - 0
    Real Saragossa
    04-10-2007 Real Saragossa
    2 - 1
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • Toulouse 01
    CSKA Sofia 01
    20-09-2007 Toulouse
    0 - 0
    CSKA Sofia
    04-10-2007 CSKA Sofia
    1 - 1
    Toulouse
  •  
  • FC Groningen 11
    Fiorentina 11
    20-09-2007 FC Groningen
    1 - 1
    Fiorentina
    04-10-2007 Fiorentina
    1 - 1
    FC Groningen
  •  
  • FC Petrzalka 1898 10
    Panathinaikos Ateny 23
    20-09-2007 FC Petrzalka 1898
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
    02-10-2007 Panathinaikos Ateny
    3 - 0
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Sion 31
    Galatasaray Stambuł 25
    20-09-2007 Sion
    3 - 2
    Galatasaray Stambuł
    04-10-2007 Galatasaray Stambuł
    5 - 1
    Sion
  •  
  • Sparta Praga 00
    Odense 00
    20-09-2007 Sparta Praga
    0 - 0
    Odense
    04-10-2007 Odense
    0 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • FK Sarajevo 10
    FC Basel 26
    20-09-2007 FK Sarajevo
    1 - 2
    FC Basel
    04-10-2007 FC Basel
    6 - 0
    FK Sarajevo
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Bolton Wanderers 11
    20-09-2007 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Bolton Wanderers
    04-10-2007 Bolton Wanderers
    1 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • FC Midtjylland 10
    Lokomotiw Moskwa 32
    20-09-2007 FC Midtjylland
    1 - 3
    Lokomotiw Moskwa
    04-10-2007 Lokomotiw Moskwa
    2 - 0
    FC Midtjylland
  •  
  • Dinamo Bukareszt 11
    Elfsborg 20
    20-09-2007 Dinamo Bukareszt
    1 - 2
    Elfsborg
    04-10-2007 Elfsborg
    0 - 1
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Lokomotiw Sofia 12
    Rennes 31
    20-09-2007 Lokomotiw Sofia
    1 - 3
    Rennes
    04-10-2007 Rennes
    1 - 2
    Lokomotiw Sofia
  •  
  • Bayern Monachium 12
    Belenenses 00
    20-09-2007 Bayern Monachium
    1 - 0
    Belenenses
    04-10-2007 Belenenses
    0 - 2
    Bayern Monachium
  •  
  • Hammarby 20
    Braga 14
    20-09-2007 Hammarby
    2 - 1
    Braga
    04-10-2007 Braga
    4 - 0
    Hammarby
  •  
  • Brann 02
    Club Brugge 11
    20-09-2007 Brann
    0 - 1
    Club Brugge
    04-10-2007 Club Brugge
    1 - 2
    Brann
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 03
    Ajax Amsterdam 12
    20-09-2007 Dinamo Zagrzeb
    0 - 1
    Ajax Amsterdam
    04-10-2007 Ajax Amsterdam
    2 - 3
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Sochaux 01
    Panionios 20
    20-09-2007 Sochaux
    0 - 2
    Panionios
    04-10-2007 Panionios
    0 - 1
    Sochaux
  •  
  • Mlada Boleslav 01
    Palermo 10
    20-09-2007 Mlada Boleslav
    0 - 1
    Palermo
    04-10-2007 Palermo
    0 - 1
    Mlada Boleslav
  •  
  • AEK Ateny 30
    Red Bull Salzburg 01
    20-09-2007 AEK Ateny
    3 - 0
    Red Bull Salzburg
    04-10-2007 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • Tampere 21
    Bordeaux 31
    20-09-2007 Tampere
    2 - 3
    Bordeaux
    04-10-2007 Bordeaux
    1 - 1
    Tampere
  •  
  • Zenit St Petersburg 31
    Standard Liege 01
    20-09-2007 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    Standard Liege
    04-10-2007 Standard Liege
    1 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Groclin Grodzisk Wlkp. 00
    Crvena Zvezda Belgrad 11
    20-09-2007 Groclin Grodzisk Wlkp.
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    04-10-2007 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 0
    Groclin Grodzisk Wlkp.
  •  
  • Bayer Leverkusen 32
    Uniao Leiria 13
    20-09-2007 Bayer Leverkusen
    3 - 1
    Uniao Leiria
    04-10-2007 Uniao Leiria
    3 - 2
    Bayer Leverkusen
  •  
  • AE Larissa 21
    Blackburn Rovers 02
    20-09-2007 AE Larissa
    2 - 0
    Blackburn Rovers
    04-10-2007 Blackburn Rovers
    2 - 1
    AE Larissa
  •  
  • Spartak Moskwa 53
    Haecken 01
    20-09-2007 Spartak Moskwa
    5 - 0
    Haecken
    04-10-2007 Haecken
    1 - 3
    Spartak Moskwa
  •  
  • RC Lens 11
    FC Kopenhaga 12
    19-09-2007 RC Lens
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    04-10-2007 FC Kopenhaga
    2 - 1
    RC Lens
  •  
  • Liteks Łowecz 01
    Hamburger SV 13
    18-09-2007 Liteks Łowecz
    0 - 1
    Hamburger SV
    04-10-2007 Hamburger SV
    3 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • 1/16
  •  
  • Benfica Lizbona 12
    Nuernberg 02
    14-02-2008 Benfica Lizbona
    1 - 0
    Nuernberg
    21-02-2008 Nuernberg
    2 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Bolton Wanderers 10
    Atletico Madryt 00
    14-02-2008 Bolton Wanderers
    1 - 0
    Atletico Madryt
    21-02-2008 Atletico Madryt
    0 - 0
    Bolton Wanderers
  •  
  • Slavia Praga 11
    Tottenham Hotspur 21
    14-02-2008 Slavia Praga
    1 - 2
    Tottenham Hotspur
    21-02-2008 Tottenham Hotspur
    1 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Rosenborg Trondheim 01
    Fiorentina 12
    14-02-2008 Rosenborg Trondheim
    0 - 1
    Fiorentina
    21-02-2008 Fiorentina
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FC Zuerich 10
    Hamburger SV 30
    14-02-2008 FC Zuerich
    1 - 3
    Hamburger SV
    21-02-2008 Hamburger SV
    0 - 0
    FC Zuerich
  •  
  • Aberdeen 21
    Bayern Monachium 25
    14-02-2008 Aberdeen
    2 - 2
    Bayern Monachium
    21-02-2008 Bayern Monachium
    5 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Sporting Lizbona 23
    FC Basel 00
    13-02-2008 Sporting Lizbona
    2 - 0
    FC Basel
    21-02-2008 FC Basel
    0 - 3
    Sporting Lizbona
  •  
  • Rangers 01
    Panathinaikos Ateny 01
    13-02-2008 Rangers
    0 - 0
    Panathinaikos Ateny
    21-02-2008 Panathinaikos Ateny
    1 - 1
    Rangers
  •  
  • Anderlecht Bruksela 21
    Bordeaux 11
    13-02-2008 Anderlecht Bruksela
    2 - 1
    Bordeaux
    21-02-2008 Bordeaux
    1 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • PSV Eindhoven 22
    Helsingborg 01
    13-02-2008 PSV Eindhoven
    2 - 0
    Helsingborg
    21-02-2008 Helsingborg
    1 - 2
    PSV Eindhoven
  •  
  • Olympique Marsylia 30
    Spartak Moskwa 02
    13-02-2008 Olympique Marsylia
    3 - 0
    Spartak Moskwa
    21-02-2008 Spartak Moskwa
    2 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Werder Brema 31
    Braga 00
    13-02-2008 Werder Brema
    3 - 0
    Braga
    21-02-2008 Braga
    0 - 1
    Werder Brema
  •  
  • Brann 01
    Everton 26
    13-02-2008 Brann
    0 - 2
    Everton
    21-02-2008 Everton
    6 - 1
    Brann
  •  
  • AEK Ateny 10
    Getafe 13
    13-02-2008 AEK Ateny
    1 - 1
    Getafe
    21-02-2008 Getafe
    3 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • Galatasaray Stambuł 01
    Bayer Leverkusen 05
    13-02-2008 Galatasaray Stambuł
    0 - 0
    Bayer Leverkusen
    21-02-2008 Bayer Leverkusen
    5 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Zenit St Petersburg 11
    Villarreal 02
    13-02-2008 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    Villarreal
    21-02-2008 Villarreal
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • 1/8
  •  
  • Benfica Lizbona 10
    Getafe 21
    06-03-2008 Benfica Lizbona
    1 - 2
    Getafe
    12-03-2008 Getafe
    1 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • Bayer Leverkusen 12
    Hamburger SV 03
    06-03-2008 Bayer Leverkusen
    1 - 0
    Hamburger SV
    12-03-2008 Hamburger SV
    3 - 2
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Tottenham Hotspur 01
    PSV Eindhoven 10
    06-03-2008 Tottenham Hotspur
    0 - 1
    PSV Eindhoven
    12-03-2008 PSV Eindhoven
    0 - 1
    Tottenham Hotspur
  •  
  • Bolton Wanderers 10
    Sporting Lizbona 11
    06-03-2008 Bolton Wanderers
    1 - 1
    Sporting Lizbona
    13-03-2008 Sporting Lizbona
    1 - 0
    Bolton Wanderers
  •  
  • Rangers 20
    Werder Brema 01
    06-03-2008 Rangers
    2 - 0
    Werder Brema
    13-03-2008 Werder Brema
    1 - 0
    Rangers
  •  
  • Fiorentina 20
    Everton 02
    06-03-2008 Fiorentina
    2 - 0
    Everton
    12-03-2008 Everton
    2 - 0
    Fiorentina
  •  
  • Olympique Marsylia 30
    Zenit St Petersburg 12
    06-03-2008 Olympique Marsylia
    3 - 1
    Zenit St Petersburg
    12-03-2008 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Anderlecht Bruksela 02
    Bayern Monachium 51
    06-03-2008 Anderlecht Bruksela
    0 - 5
    Bayern Monachium
    12-03-2008 Bayern Monachium
    1 - 2
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Bayern Monachium 13
    Getafe 13
    03-04-2008 Bayern Monachium
    1 - 1
    Getafe
    10-04-2008 Getafe
    3 - 3
    Bayern Monachium
  •  
  • Fiorentina 12
    PSV Eindhoven 10
    03-04-2008 Fiorentina
    1 - 1
    PSV Eindhoven
    10-04-2008 PSV Eindhoven
    0 - 2
    Fiorentina
  •  
  • Rangers 02
    Sporting Lizbona 00
    03-04-2008 Rangers
    0 - 0
    Sporting Lizbona
    10-04-2008 Sporting Lizbona
    0 - 2
    Rangers
  •  
  • Bayer Leverkusen 11
    Zenit St Petersburg 40
    03-04-2008 Bayer Leverkusen
    1 - 4
    Zenit St Petersburg
    10-04-2008 Zenit St Petersburg
    0 - 1
    Bayer Leverkusen
  •  
  • semifinal
  •  
  • Bayern Monachium 10
    Zenit St Petersburg 14
    24-04-2008 Bayern Monachium
    1 - 1
    Zenit St Petersburg
    01-05-2008 Zenit St Petersburg
    4 - 0
    Bayern Monachium
  •  
  • Rangers 00
    Fiorentina 00
    24-04-2008 Rangers
    0 - 0
    Fiorentina
    01-05-2008 Fiorentina
    0 - 0
    Rangers
  •  
  • final
  •  
  • Zenit St Petersburg 2
    Rangers 0
  •  
  •  
  • Winner

    Zenit St Petersburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 AaB AaB 33 71 22 5 6 60 38 22
W
W
W
L
W
2 FC Midtjylland FC Midtjylland 33 62 18 8 7 53 36 17
W
W
W
L
W
3 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 33 60 17 9 7 51 29 22
W
L
W
W
W
4 Odense Odense 33 52 12 16 5 46 27 19
L
D
L
D
D
5 AC Horsens AC Horsens 33 52 14 10 9 47 43 4
W
W
D
D
L
6 Randers FC Randers FC 33 47 13 8 12 41 33 8
W
W
D
W
L
7 Esbjerg fB Esbjerg fB 33 45 13 6 14 59 54 5
W
L
L
W
D
8 Broendby IF Broendby IF 33 43 11 10 12 44 44 0
L
W
L
D
D
9 FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 33 43 11 10 12 47 51 -4
L
D
D
L
L
10 AGF AGF 33 29 7 8 18 33 51 -18
L
L
W
D
L
11 Viborg Viborg 33 20 5 5 23 29 68 -39
L
L
L
W
D
12 Lyngby Lyngby 33 18 3 9 21 33 69 -36
L
L
D
L
W
  • Round 1
  •  
  • Ekranas 13
    Trans Narva 00
    22-06-2008 Ekranas
    1 - 0
    Trans Narva
    28-06-2008 Trans Narva
    0 - 3
    Ekranas
  •  
  • HB Torshavn 10
    Elfsborg 40
    22-06-2008 HB Torshavn
    1 - 4
    Elfsborg
    28-06-2008 Elfsborg
    0 - 0
    HB Torshavn
  •  
  • Żetysu Tałdykorgan 12
    Budapest Honved 24
    22-06-2008 Żetysu Tałdykorgan
    1 - 2
    Budapest Honved
    28-06-2008 Budapest Honved
    4 - 2
    Żetysu Tałdykorgan
  •  
  • Besa 01
    Ethnikos Achnas 01
    21-06-2008 Besa
    0 - 0
    Ethnikos Achnas
    28-06-2008 Ethnikos Achnas
    1 - 1
    Besa
  •  
  • Bohemian FC 54
    Rhyl 12
    21-06-2008 Bohemian FC
    5 - 1
    Rhyl
    28-06-2008 Rhyl
    2 - 4
    Bohemian FC
  •  
  • Celik Zenica 31
    Grbalj Radanovici 22
    21-06-2008 Celik Zenica
    3 - 2
    Grbalj Radanovici
    28-06-2008 Grbalj Radanovici
    2 - 1
    Celik Zenica
  •  
  • Rijeka 00
    Renova 02
    21-06-2008 Rijeka
    0 - 0
    Renova
    28-06-2008 Renova
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • Cracovia 10
    Szachcior Soligorsk 23
    21-06-2008 Cracovia
    1 - 2
    Szachcior Soligorsk
    29-06-2008 Szachcior Soligorsk
    3 - 0
    Cracovia
  •  
  • FK Neftczi 21
    Nitra 03
    21-06-2008 FK Neftczi
    2 - 0
    Nitra
    28-06-2008 Nitra
    3 - 1
    FK Neftczi
  •  
  • Hibernians 00
    Gorica 30
    21-06-2008 Hibernians
    0 - 3
    Gorica
    28-06-2008 Gorica
    0 - 0
    Hibernians
  •  
  • FC Etzella Ettelbruck 02
    Lokomotiwi Tbilisi 02
    21-06-2008 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 0
    Lokomotiwi Tbilisi
    28-06-2008 Lokomotiwi Tbilisi
    2 - 2
    FC Etzella Ettelbruck
  •  
  • FK Riga 12
    Fylkir 20
    21-06-2008 FK Riga
    1 - 2
    Fylkir
    29-06-2008 Fylkir
    0 - 2
    FK Riga
  •  
  • FC Mika 20
    Tiraspol 20
    21-06-2008 FC Mika
    2 - 2
    Tiraspol
    28-06-2008 Tiraspol
    0 - 0
    FC Mika
  •  
  • Lisburn 21
    TPS 33
    21-06-2008 Lisburn
    2 - 3
    TPS
    29-06-2008 TPS
    3 - 1
    Lisburn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Renova 10
    Bnei Sakhnin 21
    06-07-2008 Renova
    1 - 2
    Bnei Sakhnin
    12-07-2008 Bnei Sakhnin
    1 - 0
    Renova
  •  
  • TPS 10
    Odense 22
    06-07-2008 TPS
    1 - 2
    Odense
    13-07-2008 Odense
    2 - 0
    TPS
  •  
  • FK Riga 11
    Bohemian FC 02
    06-07-2008 FK Riga
    1 - 0
    Bohemian FC
    12-07-2008 Bohemian FC
    2 - 1
    FK Riga
  •  
  • OFK Beograd 11
    Panionios 03
    06-07-2008 OFK Beograd
    1 - 0
    Panionios
    13-07-2008 Panionios
    3 - 1
    OFK Beograd
  •  
  • Ekranas 10
    Rosenborg Trondheim 34
    06-07-2008 Ekranas
    1 - 3
    Rosenborg Trondheim
    13-07-2008 Rosenborg Trondheim
    4 - 0
    Ekranas
  •  
  • Hibernian 00
    Elfsborg 22
    06-07-2008 Hibernian
    0 - 2
    Elfsborg
    12-07-2008 Elfsborg
    2 - 0
    Hibernian
  •  
  • Beerschot AC 10
    FK Neftczi 11
    05-07-2008 Beerschot AC
    1 - 1
    FK Neftczi
    12-07-2008 FK Neftczi
    1 - 0
    Beerschot AC
  •  
  • Chernomorets Burgas 12
    Gorica 10
    05-07-2008 Chernomorets Burgas
    1 - 1
    Gorica
    12-07-2008 Gorica
    0 - 2
    Chernomorets Burgas
  •  
  • Tiraspol 01
    Tavriia 03
    05-07-2008 Tiraspol
    0 - 0
    Tavriia
    13-07-2008 Tavriia
    3 - 1
    Tiraspol
  •  
  • Grasshopper 23
    Besa 10
    05-07-2008 Grasshopper
    2 - 1
    Besa
    12-07-2008 Besa
    0 - 3
    Grasshopper
  •  
  • Teplice 12
    Budapest Honved 30
    05-07-2008 Teplice
    1 - 3
    Budapest Honved
    12-07-2008 Budapest Honved
    0 - 2
    Teplice
  •  
  • Grbalj Radanovici 20
    Sivasspor 21
    05-07-2008 Grbalj Radanovici
    2 - 2
    Sivasspor
    13-07-2008 Sivasspor
    1 - 0
    Grbalj Radanovici
  •  
  • Sturm Graz 20
    Szachcior Soligorsk 00
    05-07-2008 Sturm Graz
    2 - 0
    Szachcior Soligorsk
    13-07-2008 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 71
    FC Etzella Ettelbruck 01
    05-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    7 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
    13-07-2008 FC Etzella Ettelbruck
    1 - 1
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sivasspor 00
    Braga 23
    20-07-2008 Sivasspor
    0 - 2
    Braga
    26-07-2008 Braga
    3 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Panionios 00
    SSC Napoli 11
    20-07-2008 Panionios
    0 - 1
    SSC Napoli
    26-07-2008 SSC Napoli
    1 - 0
    Panionios
  •  
  • Odense 20
    Aston Villa 21
    19-07-2008 Odense
    2 - 2
    Aston Villa
    26-07-2008 Aston Villa
    1 - 0
    Odense
  •  
  • NAC Breda 10
    Rosenborg Trondheim 02
    19-07-2008 NAC Breda
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
    27-07-2008 Rosenborg Trondheim
    2 - 0
    NAC Breda
  •  
  • Bnei Sakhnin 10
    RC Deportivo 21
    19-07-2008 Bnei Sakhnin
    1 - 2
    RC Deportivo
    26-07-2008 RC Deportivo
    1 - 0
    Bnei Sakhnin
  •  
  • Rennes 10
    Tavriia 01
    19-07-2008 Rennes
    1 - 0
    Tavriia
    26-07-2008 Tavriia
    1 - 0
    Rennes
  •  
  • Sturm Graz 02
    Budapest Honved 01
    19-07-2008 Sturm Graz
    0 - 0
    Budapest Honved
    26-07-2008 Budapest Honved
    1 - 2
    Sturm Graz
  •  
  • FK Neftczi 20
    FC Vaslui 12
    19-07-2008 FK Neftczi
    2 - 1
    FC Vaslui
    26-07-2008 FC Vaslui
    2 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • Grasshopper 31
    Chernomorets Burgas 00
    19-07-2008 Grasshopper
    3 - 0
    Chernomorets Burgas
    26-07-2008 Chernomorets Burgas
    0 - 1
    Grasshopper
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 10
    VfB Stuttgart 03
    19-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    1 - 0
    VfB Stuttgart
    27-07-2008 VfB Stuttgart
    3 - 0
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Elfsborg 10
    FK Riga 00
    19-07-2008 Elfsborg
    1 - 0
    FK Riga
    27-07-2008 FK Riga
    0 - 0
    Elfsborg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Keflavik 31
    FC Midtjylland 22
    19-07-2007 Keflavik
    3 - 2
    FC Midtjylland
    02-08-2007 FC Midtjylland
    2 - 1
    Keflavik
  •  
  • SP Libertas 10
    Drogheda United 13
    19-07-2007 SP Libertas
    1 - 1
    Drogheda United
    02-08-2007 Drogheda United
    3 - 0
    SP Libertas
  •  
  • Siroki Brijeg 33
    Koper 12
    19-07-2007 Siroki Brijeg
    3 - 1
    Koper
    02-08-2007 Koper
    2 - 3
    Siroki Brijeg
  •  
  • Glentoran 00
    AIK Sztokholm 54
    19-07-2007 Glentoran
    0 - 5
    AIK Sztokholm
    02-08-2007 AIK Sztokholm
    4 - 0
    Glentoran
  •  
  • Dungannon Swifts 10
    Suduva 04
    19-07-2007 Dungannon Swifts
    1 - 0
    Suduva
    02-08-2007 Suduva
    4 - 0
    Dungannon Swifts
  •  
  • GKS Bełchatów 20
    FC Ameri 02
    19-07-2007 GKS Bełchatów
    2 - 0
    FC Ameri
    02-08-2007 FC Ameri
    2 - 0
    GKS Bełchatów
  •  
  • St. Patrick's Athletic 00
    Odense 05
    19-07-2007 St. Patrick's Athletic
    0 - 0
    Odense
    02-08-2007 Odense
    5 - 0
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Budućnost Podgorica 10
    Hajduk Split 11
    19-07-2007 Budućnost Podgorica
    1 - 1
    Hajduk Split
    02-08-2007 Hajduk Split
    1 - 0
    Budućnost Podgorica
  •  
  • MTK Budapeszt 20
    FC Mika 11
    19-07-2007 MTK Budapeszt
    2 - 1
    FC Mika
    02-08-2007 FC Mika
    1 - 0
    MTK Budapeszt
  •  
  • Ried 31
    FK Neftczi 12
    19-07-2007 Ried
    3 - 1
    FK Neftczi
    02-08-2007 FK Neftczi
    2 - 1
    Ried
  •  
  • Rhyl 30
    Haka 12
    19-07-2007 Rhyl
    3 - 1
    Haka
    02-08-2007 Haka
    2 - 0
    Rhyl
  •  
  • Zrinjski Mostar 10
    Partizan Belgrad 65
    19-07-2007 Zrinjski Mostar
    1 - 6
    Partizan Belgrad
    02-08-2007 Partizan Belgrad
    5 - 0
    Zrinjski Mostar
  •  
  • FK Vardar Skopje 00
    Anorthosis 11
    19-07-2007 FK Vardar Skopje
    0 - 1
    Anorthosis
    02-08-2007 Anorthosis
    1 - 0
    FK Vardar Skopje
  •  
  • Carmarthen 03
    Brann 86
    19-07-2007 Carmarthen
    0 - 8
    Brann
    02-08-2007 Brann
    6 - 3
    Carmarthen
  •  
  • FC Petrzalka 1898 12
    Zimbru Kiszyniów 12
    19-07-2007 FC Petrzalka 1898
    1 - 1
    Zimbru Kiszyniów
    02-08-2007 Zimbru Kiszyniów
    2 - 2
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Gorica 11
    Rabotnicki Skopje 22
    19-07-2007 Gorica
    1 - 2
    Rabotnicki Skopje
    02-08-2007 Rabotnicki Skopje
    2 - 1
    Gorica
  •  
  • Haecken 11
    KR Reykjavik 10
    19-07-2007 Haecken
    1 - 1
    KR Reykjavik
    02-08-2007 KR Reykjavik
    0 - 1
    Haecken
  •  
  • Sliema Wanderers 00
    Liteks Łowecz 34
    19-07-2007 Sliema Wanderers
    0 - 3
    Liteks Łowecz
    02-08-2007 Liteks Łowecz
    4 - 0
    Sliema Wanderers
  •  
  • B36 Torshavn 12
    Ekranas 33
    19-07-2007 B36 Torshavn
    1 - 3
    Ekranas
    02-08-2007 Ekranas
    3 - 2
    B36 Torshavn
  •  
  • Helsingborg 63
    Trans Narva 00
    19-07-2007 Helsingborg
    6 - 0
    Trans Narva
    02-08-2007 Trans Narva
    0 - 3
    Helsingborg
  •  
  • Lillestroem 20
    UN Kaerjeng 97 11
    19-07-2007 Lillestroem
    2 - 1
    UN Kaerjeng 97
    31-07-2007 UN Kaerjeng 97
    1 - 0
    Lillestroem
  •  
  • Omonia Nikozja 22
    Rudar Pljevlja 00
    19-07-2007 Omonia Nikozja
    2 - 0
    Rudar Pljevlja
    02-08-2007 Rudar Pljevlja
    0 - 2
    Omonia Nikozja
  •  
  • Skonto Ryga 10
    Dynamo Mińsk 12
    19-07-2007 Skonto Ryga
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    02-08-2007 Dynamo Mińsk
    2 - 0
    Skonto Ryga
  •  
  • Aktobe 12
    Mattersburg 04
    19-07-2007 Aktobe
    1 - 0
    Mattersburg
    02-08-2007 Mattersburg
    4 - 2
    Aktobe
  •  
  • FK Liepaja 12
    Dinamo Brest 11
    19-07-2007 FK Liepaja
    1 - 1
    Dinamo Brest
    02-08-2007 Dinamo Brest
    1 - 2
    FK Liepaja
  •  
  • Bezanija 20
    Besa 20
    19-07-2007 Bezanija
    2 - 2
    Besa
    02-08-2007 Besa
    0 - 0
    Bezanija
  •  
  • Nistru Otaci 11
    Budapest Honved 11
    19-07-2007 Nistru Otaci
    1 - 1
    Budapest Honved
    02-08-2007 Budapest Honved
    1 - 1
    Nistru Otaci
  •  
  • MYPA 11
    EB/Streymur 01
    19-07-2007 MYPA
    1 - 0
    EB/Streymur
    02-08-2007 EB/Streymur
    1 - 1
    MYPA
  •  
  • HJK Helsinki 21
    FC Etzella Ettelbruck 00
    19-07-2007 HJK Helsinki
    2 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
    02-08-2007 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 1
    HJK Helsinki
  •  
  • Flora Tallinn 00
    Vaalerenga 11
    19-07-2007 Flora Tallinn
    0 - 1
    Vaalerenga
    02-08-2007 Vaalerenga
    1 - 0
    Flora Tallinn
  •  
  • Slaven 62
    Teuta Durres 22
    19-07-2007 Slaven
    6 - 2
    Teuta Durres
    02-08-2007 Teuta Durres
    2 - 2
    Slaven
  •  
  • Vojvodina 52
    Hibernians 10
    19-07-2007 Vojvodina
    5 - 1
    Hibernians
    02-08-2007 Hibernians
    0 - 2
    Vojvodina
  •  
  • FC Zlate Moravce 31
    Alma Ata 11
    19-07-2007 FC Zlate Moravce
    3 - 1
    Alma Ata
    02-08-2007 Alma Ata
    1 - 1
    FC Zlate Moravce
  •  
  • FC Santa Coloma 10
    Maccabi Tel Awiw 04
    19-07-2007 FC Santa Coloma
    1 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    02-08-2007 Maccabi Tel Awiw
    4 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • Araz Imisli 00
    Groclin Grodzisk Wlkp. 01
    19-07-2007 Araz Imisli
    0 - 0
    Groclin Grodzisk Wlkp.
    02-08-2007 Groclin Grodzisk Wlkp.
    1 - 0
    Araz Imisli
  •  
  • Dinamo Tbilisi 20
    FC Vaduz 00
    19-07-2007 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    FC Vaduz
    02-08-2007 FC Vaduz
    0 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FC Banants 10
    Young Boys Berno 14
    19-07-2007 FC Banants
    1 - 1
    Young Boys Berno
    02-08-2007 Young Boys Berno
    4 - 0
    FC Banants
  •  
  • Round 2
  •  
  • Atletico Madryt 32
    Vojvodina 01
    16-08-2007 Atletico Madryt
    3 - 0
    Vojvodina
    30-08-2007 Vojvodina
    1 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • Drogheda United 10
    Helsingborg 13
    16-08-2007 Drogheda United
    1 - 1
    Helsingborg
    30-08-2007 Helsingborg
    3 - 0
    Drogheda United
  •  
  • Dunfermline Athletic 10
    Haecken 11
    16-08-2007 Dunfermline Athletic
    1 - 1
    Haecken
    30-08-2007 Haecken
    1 - 0
    Dunfermline Athletic
  •  
  • Hajduk Split 01
    Sampdoria 11
    16-08-2007 Hajduk Split
    0 - 1
    Sampdoria
    30-08-2007 Sampdoria
    1 - 1
    Hajduk Split
  •  
  • Uniao Leiria 01
    Maccabi Netanja 00
    16-08-2007 Uniao Leiria
    0 - 0
    Maccabi Netanja
    30-08-2007 Maccabi Netanja
    0 - 1
    Uniao Leiria
  •  
  • Austria Wiedeń 41
    Jablonec 31
    16-08-2007 Austria Wiedeń
    4 - 3
    Jablonec
    30-08-2007 Jablonec
    1 - 1
    Austria Wiedeń
  •  
  • FC Basel 24
    Mattersburg 10
    16-08-2007 FC Basel
    2 - 1
    Mattersburg
    30-08-2007 Mattersburg
    0 - 4
    FC Basel
  •  
  • Hammarby 21
    Fredrikstad 11
    16-08-2007 Hammarby
    2 - 1
    Fredrikstad
    30-08-2007 Fredrikstad
    1 - 1
    Hammarby
  •  
  • Siroki Brijeg 00
    Hapoel Tel Awiw 33
    16-08-2007 Siroki Brijeg
    0 - 3
    Hapoel Tel Awiw
    30-08-2007 Hapoel Tel Awiw
    3 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Rabotnicki Skopje 02
    Zrinjski Mostar 01
    16-08-2007 Rabotnicki Skopje
    0 - 0
    Zrinjski Mostar
    30-08-2007 Zrinjski Mostar
    1 - 2
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • UN Kaerjeng 97 00
    Standard Liege 31
    16-08-2007 UN Kaerjeng 97
    0 - 3
    Standard Liege
    30-08-2007 Standard Liege
    1 - 0
    UN Kaerjeng 97
  •  
  • CFR Cluj 10
    Anorthosis 30
    16-08-2007 CFR Cluj
    1 - 3
    Anorthosis
    30-08-2007 Anorthosis
    0 - 0
    CFR Cluj
  •  
  • Young Boys Berno 11
    RC Lens 15
    16-08-2007 Young Boys Berno
    1 - 1
    RC Lens
    30-08-2007 RC Lens
    5 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Lokomotiw Sofia 30
    Otelul Galati 10
    16-08-2007 Lokomotiw Sofia
    3 - 1
    Otelul Galati
    30-08-2007 Otelul Galati
    0 - 0
    Lokomotiw Sofia
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 14
    GKS Bełchatów 12
    16-08-2007 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 1
    GKS Bełchatów
    30-08-2007 GKS Bełchatów
    2 - 4
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • Brann 24
    Suduva 13
    16-08-2007 Brann
    2 - 1
    Suduva
    30-08-2007 Suduva
    3 - 4
    Brann
  •  
  • Budapest Honved 00
    Hamburger SV 04
    16-08-2007 Budapest Honved
    0 - 0
    Hamburger SV
    30-08-2007 Hamburger SV
    4 - 0
    Budapest Honved
  •  
  • Omonia Nikozja 11
    CSKA Sofia 12
    16-08-2007 Omonia Nikozja
    1 - 1
    CSKA Sofia
    30-08-2007 CSKA Sofia
    2 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • FK Liepaja 30
    AIK Sztokholm 22
    16-08-2007 FK Liepaja
    3 - 2
    AIK Sztokholm
    30-08-2007 AIK Sztokholm
    2 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Slaven 11
    Galatasaray Stambuł 22
    16-08-2007 Slaven
    1 - 2
    Galatasaray Stambuł
    30-08-2007 Galatasaray Stambuł
    2 - 1
    Slaven
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 11
    Kayseri Erciyesspor 13
    16-08-2007 Maccabi Tel Awiw
    1 - 1
    Kayseri Erciyesspor
    30-08-2007 Kayseri Erciyesspor
    3 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • HJK Helsinki 20
    AaB 13
    16-08-2007 HJK Helsinki
    2 - 1
    AaB
    30-08-2007 AaB
    3 - 0
    HJK Helsinki
  •  
  • Dynamo Mińsk 10
    Odense 14
    16-08-2007 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    Odense
    30-08-2007 Odense
    4 - 0
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Haka 12
    FC Midtjylland 25
    16-08-2007 Haka
    1 - 2
    FC Midtjylland
    30-08-2007 FC Midtjylland
    5 - 2
    Haka
  •  
  • Ried 10
    Sion 13
    16-08-2007 Ried
    1 - 1
    Sion
    30-08-2007 Sion
    3 - 0
    Ried
  •  
  • Besa 00
    Liteks Łowecz 33
    16-08-2007 Besa
    0 - 3
    Liteks Łowecz
    30-08-2007 Liteks Łowecz
    3 - 0
    Besa
  •  
  • Ekranas 10
    Vaalerenga 16
    16-08-2007 Ekranas
    1 - 1
    Vaalerenga
    30-08-2007 Vaalerenga
    6 - 0
    Ekranas
  •  
  • FC Zlate Moravce 00
    Zenit St Petersburg 23
    16-08-2007 FC Zlate Moravce
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    30-08-2007 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    FC Zlate Moravce
  •  
  • MYPA 00
    Blackburn Rovers 12
    16-08-2007 MYPA
    0 - 1
    Blackburn Rovers
    30-08-2007 Blackburn Rovers
    2 - 0
    MYPA
  •  
  • Dinamo Tbilisi 00
    Rapid Wiedeń 35
    16-08-2007 Dinamo Tbilisi
    0 - 3
    Rapid Wiedeń
    30-08-2007 Rapid Wiedeń
    5 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FC Mika 20
    FC Petrzalka 1898 12
    16-08-2007 FC Mika
    2 - 1
    FC Petrzalka 1898
    30-08-2007 FC Petrzalka 1898
    2 - 0
    FC Mika
  •  
  • Tobył Kostanaj 00
    Groclin Grodzisk Wlkp. 12
    16-08-2007 Tobył Kostanaj
    0 - 1
    Groclin Grodzisk Wlkp.
    30-08-2007 Groclin Grodzisk Wlkp.
    2 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Odense Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy Odense
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Djiby Fall Fall
14
0.7
2 Hans Henrik Andreasen Andreasen
12
0.4
3 Johan Absalonsen Absalonsen
10
0.4
4 Jonas Borring Borring
9
0.5
5 David Nielsen Nielsen
5
0.2
6 Timm
5
0.3
7 Kim Christensen Christensen
4
0.7
8 Peter Nymann Nymann
4
0.2
9 Anders Moeller Christensen Christensen
3
0.3
10 Christian Bolanos Bolanos
3
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 88 na mecz: 1.47
Straconych bramek 53 na mecz: 0.88
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 25
41.67%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 28
46.67%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.35
Wygranych meczów do zera (WTN) 19
31.67%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
11.67%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Odense wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 7 10 3 4
Przegranych 5 5 1 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 6
20%
0-0 5
16.7%
2-0 4
13.3%
4-0 2
6.7%
0-1 2
6.7%
3-0 2
6.7%
1-0 2
6.7%
2-2 2
6.7%
0-2 1
3.3%
3-2 1
3.3%
3-3 1
3.3%
5-0 1
3.3%
0-3 1
3.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics