Malmoe FF

Witamy w Malmoe FF (Sweden - Liga szwedzka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Malmoe FF logo Malmoe FF Staty

Forma drużyny:
W
L
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 17

    Gole

  • 2.83

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 6/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 99

    Meczów

  • 178

    Gole

  • 1.80

    na mecz

  • 56

    Wygrane

  • 26

    Remisy

  • 17

    Przegrane

  • 50.5%

    Over 2.5

  • 78.8%

    Over 1.5

  • 45.45%

    CS

  • 46.46%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Malmoe FF
Szwecja - Liga szwedzka
31 maj
Przełożone
Szwecja - Puchar Szwecji
01 cze
Przełożone
Szwecja - Liga szwedzka
05 lip
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Valur 11
    Rosenborg Trondheim 03
    11-07-2018 Valur
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
    18-07-2018 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    Valur
  •  
  • Olimpija Lublana 00
    FK Karabach 10
    11-07-2018 Olimpija Lublana
    0 - 1
    FK Karabach
    18-07-2018 FK Karabach
    0 - 0
    Olimpija Lublana
  •  
  • Łudogorec Razgrad 72
    Crusaders 00
    11-07-2018 Łudogorec Razgrad
    7 - 0
    Crusaders
    17-07-2018 Crusaders
    0 - 2
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Kukesi 01
    Valletta 01
    11-07-2018 Kukesi
    0 - 0
    Valletta
    17-07-2018 Valletta
    1 - 1
    Kukesi
  •  
  • Suduva 30
    APOEL Nikozja 11
    11-07-2018 Suduva
    3 - 1
    APOEL Nikozja
    17-07-2018 APOEL Nikozja
    1 - 0
    Suduva
  •  
  • FK Spartaks 00
    Crvena Zvezda Belgrad 02
    11-07-2018 FK Spartaks
    0 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    17-07-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    FK Spartaks
  •  
  • Spartak Trnawa 11
    Zrinjski Mostar 01
    11-07-2018 Spartak Trnawa
    1 - 0
    Zrinjski Mostar
    18-07-2018 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Spartak Trnawa
  •  
  • FK Astana 12
    Sutjeska 00
    11-07-2018 FK Astana
    1 - 0
    Sutjeska
    18-07-2018 Sutjeska
    0 - 2
    FK Astana
  •  
  • Cork City 00
    Legia Warszawa 13
    10-07-2018 Cork City
    0 - 1
    Legia Warszawa
    17-07-2018 Legia Warszawa
    3 - 0
    Cork City
  •  
  • Drita 00
    Malmoe FF 32
    10-07-2018 Drita
    0 - 3
    Malmoe FF
    17-07-2018 Malmoe FF
    2 - 0
    Drita
  •  
  • Shkendija Tetowo 50
    TNS 04
    10-07-2018 Shkendija Tetowo
    5 - 0
    TNS
    17-07-2018 TNS
    4 - 0
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Vikingur 11
    HJK Helsinki 23
    10-07-2018 Vikingur
    1 - 2
    HJK Helsinki
    17-07-2018 HJK Helsinki
    3 - 1
    Vikingur
  •  
  • Alashkert FC 00
    Celtic Glasgow 33
    10-07-2018 Alashkert FC
    0 - 3
    Celtic Glasgow
    18-07-2018 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Alashkert FC
  •  
  • F91 Dudelange 11
    Videoton FC 12
    10-07-2018 F91 Dudelange
    1 - 1
    Videoton FC
    17-07-2018 Videoton FC
    2 - 1
    F91 Dudelange
  •  
  • Torpedo Kutaisi 20
    Sheriff Tyraspol 13
    10-07-2018 Torpedo Kutaisi
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
    18-07-2018 Sheriff Tyraspol
    3 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Flora Tallinn 11
    Hapoel Be'er Szewa 43
    10-07-2018 Flora Tallinn
    1 - 4
    Hapoel Be'er Szewa
    17-07-2018 Hapoel Be'er Szewa
    3 - 1
    Flora Tallinn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Celtic Glasgow 30
    Rosenborg Trondheim 10
    25-07-2018 Celtic Glasgow
    3 - 1
    Rosenborg Trondheim
    01-08-2018 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Ajax Amsterdam 23
    Sturm Graz 01
    25-07-2018 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Sturm Graz
    01-08-2018 Sturm Graz
    1 - 3
    Ajax Amsterdam
  •  
  • BATE Borysów 02
    HJK Helsinki 01
    25-07-2018 BATE Borysów
    0 - 0
    HJK Helsinki
    01-08-2018 HJK Helsinki
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Kukesi 00
    FK Karabach 03
    25-07-2018 Kukesi
    0 - 0
    FK Karabach
    01-08-2018 FK Karabach
    3 - 0
    Kukesi
  •  
  • Łudogorec Razgrad 00
    Videoton FC 01
    25-07-2018 Łudogorec Razgrad
    0 - 0
    Videoton FC
    01-08-2018 Videoton FC
    1 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Legia Warszawa 01
    Spartak Trnawa 20
    24-07-2018 Legia Warszawa
    0 - 2
    Spartak Trnawa
    31-07-2018 Spartak Trnawa
    0 - 1
    Legia Warszawa
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 32
    Suduva 00
    24-07-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 0
    Suduva
    01-08-2018 Suduva
    0 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Shkendija Tetowo 10
    Sheriff Tyraspol 00
    24-07-2018 Shkendija Tetowo
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    31-07-2018 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 52
    Hapoel Be'er Szewa 02
    24-07-2018 Dinamo Zagrzeb
    5 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
    31-07-2018 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 2
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • PAOK Saloniki 23
    FC Basel 10
    24-07-2018 PAOK Saloniki
    2 - 1
    FC Basel
    01-08-2018 FC Basel
    0 - 3
    PAOK Saloniki
  •  
  • CFR Cluj 01
    Malmoe FF 11
    24-07-2018 CFR Cluj
    0 - 1
    Malmoe FF
    01-08-2018 Malmoe FF
    1 - 1
    CFR Cluj
  •  
  • FK Astana 20
    FC Midtjylland 10
    24-07-2018 FK Astana
    2 - 1
    FC Midtjylland
    01-08-2018 FC Midtjylland
    0 - 0
    FK Astana
  •  
  • Round 3
  •  
  • Celtic Glasgow 11
    AEK Ateny 12
    08-08-2018 Celtic Glasgow
    1 - 1
    AEK Ateny
    14-08-2018 AEK Ateny
    2 - 1
    Celtic Glasgow
  •  
  • Red Bull Salzburg 31
    Shkendija Tetowo 00
    08-08-2018 Red Bull Salzburg
    3 - 0
    Shkendija Tetowo
    14-08-2018 Shkendija Tetowo
    0 - 1
    Red Bull Salzburg
  •  
  • PAOK Saloniki 30
    Spartak Moskwa 20
    08-08-2018 PAOK Saloniki
    3 - 2
    Spartak Moskwa
    14-08-2018 Spartak Moskwa
    0 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • Benfica Lizbona 11
    Fenerbahce 01
    07-08-2018 Benfica Lizbona
    1 - 0
    Fenerbahce
    14-08-2018 Fenerbahce
    1 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 12
    Spartak Trnawa 11
    07-08-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 1
    Spartak Trnawa
    14-08-2018 Spartak Trnawa
    1 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Standard Liege 20
    Ajax Amsterdam 23
    07-08-2018 Standard Liege
    2 - 2
    Ajax Amsterdam
    14-08-2018 Ajax Amsterdam
    3 - 0
    Standard Liege
  •  
  • Slavia Praga 10
    Dynamo Kijów 12
    07-08-2018 Slavia Praga
    1 - 1
    Dynamo Kijów
    14-08-2018 Dynamo Kijów
    2 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Malmoe FF 10
    Videoton FC 10
    07-08-2018 Malmoe FF
    1 - 1
    Videoton FC
    14-08-2018 Videoton FC
    0 - 0
    Malmoe FF
  •  
  • FK Karabach 01
    BATE Borysów 11
    07-08-2018 FK Karabach
    0 - 1
    BATE Borysów
    14-08-2018 BATE Borysów
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • FK Astana 00
    Dinamo Zagrzeb 21
    07-08-2018 FK Astana
    0 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    14-08-2018 Dinamo Zagrzeb
    1 - 0
    FK Astana
  •  
  • final
  •  
  • Videoton FC 11
    AEK Ateny 21
    22-08-2018 Videoton FC
    1 - 2
    AEK Ateny
    28-08-2018 AEK Ateny
    1 - 1
    Videoton FC
  •  
  • Ajax Amsterdam 30
    Dynamo Kijów 10
    22-08-2018 Ajax Amsterdam
    3 - 1
    Dynamo Kijów
    28-08-2018 Dynamo Kijów
    0 - 0
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Young Boys Berno 12
    Dinamo Zagrzeb 11
    22-08-2018 Young Boys Berno
    1 - 1
    Dinamo Zagrzeb
    28-08-2018 Dinamo Zagrzeb
    1 - 2
    Young Boys Berno
  •  
  • BATE Borysów 20
    PSV Eindhoven 33
    21-08-2018 BATE Borysów
    2 - 3
    PSV Eindhoven
    29-08-2018 PSV Eindhoven
    3 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Benfica Lizbona 14
    PAOK Saloniki 11
    21-08-2018 Benfica Lizbona
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    29-08-2018 PAOK Saloniki
    1 - 4
    Benfica Lizbona
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 02
    Red Bull Salzburg 02
    21-08-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    Red Bull Salzburg
    29-08-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Djurgaarden Djurgaarden 30 66 20 6 4 53 19 34
D
W
W
L
W
2 Malmoe FF Malmoe FF 30 65 19 8 3 56 16 40
W
W
L
W
W
3 Hammarby Hammarby 30 65 20 5 5 75 38 37
W
W
W
W
W
4 AIK Sztokholm AIK Sztokholm 30 62 19 5 6 47 24 23
W
L
W
W
D
5 IFK Norrkoeping IFK Norrkoeping 30 57 16 9 5 54 26 28
D
W
W
D
W
6 Haecken Haecken 30 49 14 7 9 44 29 15
L
L
W
D
D
7 IFK Goeteborg IFK Goeteborg 30 48 13 9 8 46 31 15
W
L
L
L
D
8 Elfsborg Elfsborg 30 43 11 10 9 44 45 -1
W
W
D
W
D
9 Oerebro Oerebro 30 33 9 6 15 40 56 -16
L
L
D
L
L
10 Helsingborg Helsingborg 30 30 8 6 16 29 49 -20
L
W
L
L
W
11 Sirius Sirius 30 29 8 5 17 34 51 -17
W
D
L
W
L
12 Oestersunds FK Oestersunds FK 30 25 5 10 15 27 52 -25
L
L
W
D
L
13 Falkenbergs FF Falkenbergs FF 30 25 6 7 17 25 62 -37
W
W
L
L
L
14 Kalmar FF Kalmar FF 30 23 4 11 15 22 47 -25
L
L
L
D
L
15 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 30 20 4 8 18 31 50 -19
L
L
L
D
W
16 AFC United AFC United 30 20 4 8 18 23 55 -32
L
D
W
D
L
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 AIK Sztokholm AIK Sztokholm 30 67 19 10 1 50 16 34
W
D
W
D
D
2 IFK Norrkoeping IFK Norrkoeping 30 65 19 8 3 51 27 24
W
W
W
W
W
3 Malmoe FF Malmoe FF 30 58 17 7 6 57 29 28
W
W
W
D
W
4 Hammarby Hammarby 30 58 17 7 6 56 35 21
D
W
W
D
L
5 Haecken Haecken 30 53 16 5 9 58 27 31
L
L
W
W
W
6 Oestersunds FK Oestersunds FK 30 49 15 4 11 51 39 12
D
W
L
L
L
7 Djurgaarden Djurgaarden 30 48 13 9 8 40 31 9
W
W
W
D
D
8 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 30 44 12 8 10 47 35 12
L
D
L
W
L
9 Oerebro Oerebro 30 35 9 8 13 34 40 -6
L
L
L
D
L
10 Kalmar FF Kalmar FF 30 34 9 7 14 27 35 -8
L
D
W
D
L
11 IFK Goeteborg IFK Goeteborg 30 31 9 4 17 38 53 -15
W
L
L
L
W
12 Elfsborg Elfsborg 30 30 7 9 14 29 41 -12
L
L
D
D
W
13 Sirius Sirius 30 30 8 6 16 37 61 -24
L
D
L
W
W
14 Brommapojkarna Brommapojkarna 30 26 8 2 20 25 64 -39
W
W
L
L
L
15 Dalkurd FF Dalkurd FF 30 24 6 6 18 30 57 -27
W
L
D
L
W
16 Trelleborgs FF Trelleborgs FF 30 15 3 6 21 24 64 -40
L
L
L
D
L
  • 1/16
  •  
  • Celtic Glasgow 00
    Valencia CF 21
    14-02-2019 Celtic Glasgow
    0 - 2
    Valencia CF
    21-02-2019 Valencia CF
    1 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Malmoe FF 10
    Chelsea 23
    14-02-2019 Malmoe FF
    1 - 2
    Chelsea
    21-02-2019 Chelsea
    3 - 0
    Malmoe FF
  •  
  • Club Brugge 20
    Red Bull Salzburg 14
    14-02-2019 Club Brugge
    2 - 1
    Red Bull Salzburg
    21-02-2019 Red Bull Salzburg
    4 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Viktoria Pilzno 20
    Dinamo Zagrzeb 13
    14-02-2019 Viktoria Pilzno
    2 - 1
    Dinamo Zagrzeb
    21-02-2019 Dinamo Zagrzeb
    3 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • Szachtar Donieck 21
    Eintracht Frankfurt 24
    14-02-2019 Szachtar Donieck
    2 - 2
    Eintracht Frankfurt
    21-02-2019 Eintracht Frankfurt
    4 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • FC Zuerich 10
    SSC Napoli 32
    14-02-2019 FC Zuerich
    1 - 3
    SSC Napoli
    21-02-2019 SSC Napoli
    2 - 0
    FC Zuerich
  •  
  • Sporting Lizbona 01
    Villarreal 11
    14-02-2019 Sporting Lizbona
    0 - 1
    Villarreal
    21-02-2019 Villarreal
    1 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
  • BATE Borysów 10
    Arsenal 03
    14-02-2019 BATE Borysów
    1 - 0
    Arsenal
    21-02-2019 Arsenal
    3 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • FK Krasnodar 01
    Bayer Leverkusen 01
    14-02-2019 FK Krasnodar
    0 - 0
    Bayer Leverkusen
    21-02-2019 Bayer Leverkusen
    1 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • Galatasaray Stambuł 10
    Benfica Lizbona 20
    14-02-2019 Galatasaray Stambuł
    1 - 2
    Benfica Lizbona
    21-02-2019 Benfica Lizbona
    0 - 0
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Olympiakos Pireus 20
    Dynamo Kijów 21
    14-02-2019 Olympiakos Pireus
    2 - 2
    Dynamo Kijów
    21-02-2019 Dynamo Kijów
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Slavia Praga 04
    Genk 01
    14-02-2019 Slavia Praga
    0 - 0
    Genk
    21-02-2019 Genk
    1 - 4
    Slavia Praga
  •  
  • Rapid Wiedeń 00
    Inter Mediolan 14
    14-02-2019 Rapid Wiedeń
    0 - 1
    Inter Mediolan
    21-02-2019 Inter Mediolan
    4 - 0
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Lazio Rzym 00
    Sevilla FC 12
    14-02-2019 Lazio Rzym
    0 - 1
    Sevilla FC
    20-02-2019 Sevilla FC
    2 - 0
    Lazio Rzym
  •  
  • Rennes 33
    Real Betis 31
    14-02-2019 Rennes
    3 - 3
    Real Betis
    21-02-2019 Real Betis
    1 - 3
    Rennes
  •  
  • Fenerbahce 11
    Zenit St Petersburg 03
    12-02-2019 Fenerbahce
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    21-02-2019 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • 1/8
  •  
  • Chelsea 35
    Dynamo Kijów 00
    07-03-2019 Chelsea
    3 - 0
    Dynamo Kijów
    14-03-2019 Dynamo Kijów
    0 - 5
    Chelsea
  •  
  • Valencia CF 21
    FK Krasnodar 11
    07-03-2019 Valencia CF
    2 - 1
    FK Krasnodar
    14-03-2019 FK Krasnodar
    1 - 1
    Valencia CF
  •  
  • SSC Napoli 31
    Red Bull Salzburg 03
    07-03-2019 SSC Napoli
    3 - 0
    Red Bull Salzburg
    14-03-2019 Red Bull Salzburg
    3 - 1
    SSC Napoli
  •  
  • Rennes 30
    Arsenal 13
    07-03-2019 Rennes
    3 - 1
    Arsenal
    14-03-2019 Arsenal
    3 - 0
    Rennes
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 10
    Benfica Lizbona 03
    07-03-2019 Dinamo Zagrzeb
    1 - 0
    Benfica Lizbona
    14-03-2019 Benfica Lizbona
    3 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Eintracht Frankfurt 01
    Inter Mediolan 00
    07-03-2019 Eintracht Frankfurt
    0 - 0
    Inter Mediolan
    14-03-2019 Inter Mediolan
    0 - 1
    Eintracht Frankfurt
  •  
  • Sevilla FC 23
    Slavia Praga 24
    07-03-2019 Sevilla FC
    2 - 2
    Slavia Praga
    14-03-2019 Slavia Praga
    4 - 3
    Sevilla FC
  •  
  • Zenit St Petersburg 11
    Villarreal 32
    07-03-2019 Zenit St Petersburg
    1 - 3
    Villarreal
    14-03-2019 Villarreal
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Arsenal 21
    SSC Napoli 00
    11-04-2019 Arsenal
    2 - 0
    SSC Napoli
    18-04-2019 SSC Napoli
    0 - 1
    Arsenal
  •  
  • Benfica Lizbona 40
    Eintracht Frankfurt 22
    11-04-2019 Benfica Lizbona
    4 - 2
    Eintracht Frankfurt
    18-04-2019 Eintracht Frankfurt
    2 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • Slavia Praga 03
    Chelsea 14
    11-04-2019 Slavia Praga
    0 - 1
    Chelsea
    18-04-2019 Chelsea
    4 - 3
    Slavia Praga
  •  
  • Villarreal 10
    Valencia CF 32
    11-04-2019 Villarreal
    1 - 3
    Valencia CF
    18-04-2019 Valencia CF
    2 - 0
    Villarreal
  •  
  • semifinal
  •  
  • Arsenal 34
    Valencia CF 12
    02-05-2019 Arsenal
    3 - 1
    Valencia CF
    09-05-2019 Valencia CF
    2 - 4
    Arsenal
  •  
  • Eintracht Frankfurt 11
    Chelsea 11
    02-05-2019 Eintracht Frankfurt
    1 - 1
    Chelsea
    09-05-2019 Chelsea
    1 - 1
    Eintracht Frankfurt
  •  
  • final
  •  
  • Chelsea 4
    Arsenal 1
  •  
  •  
  • Winner

    Chelsea
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Stjarnan 30
    Nomme JK Kalju 01
    12-07-2018 Stjarnan
    3 - 0
    Nomme JK Kalju
    19-07-2018 Nomme JK Kalju
    1 - 0
    Stjarnan
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 12
    Dinamo Tbilisi 11
    12-07-2018 DAC 1904 Dunajska Streda
    1 - 1
    Dinamo Tbilisi
    19-07-2018 Dinamo Tbilisi
    1 - 2
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Radnicki Nis 41
    Gzira United 00
    12-07-2018 Radnicki Nis
    4 - 0
    Gzira United
    19-07-2018 Gzira United
    0 - 1
    Radnicki Nis
  •  
  • Cliftonville 01
    FC Nordsjaelland 12
    12-07-2018 Cliftonville
    0 - 1
    FC Nordsjaelland
    19-07-2018 FC Nordsjaelland
    2 - 1
    Cliftonville
  •  
  • FK Spartak Subotica 12
    Coleraine 10
    12-07-2018 FK Spartak Subotica
    1 - 1
    Coleraine
    19-07-2018 Coleraine
    0 - 2
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Lech Poznań 21
    Gandzasar 02
    12-07-2018 Lech Poznań
    2 - 0
    Gandzasar
    19-07-2018 Gandzasar
    2 - 1
    Lech Poznań
  •  
  • Hibernian 66
    NSI Runavik 14
    12-07-2018 Hibernian
    6 - 1
    NSI Runavik
    19-07-2018 NSI Runavik
    4 - 6
    Hibernian
  •  
  • Rangers 20
    Shkupi Skopje 00
    12-07-2018 Rangers
    2 - 0
    Shkupi Skopje
    17-07-2018 Shkupi Skopje
    0 - 0
    Rangers
  •  
  • Budućnost Podgorica 01
    AS Trenczyn 21
    12-07-2018 Budućnost Podgorica
    0 - 2
    AS Trenczyn
    19-07-2018 AS Trenczyn
    1 - 1
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Rudar Pljevlja 00
    Partizan Belgrad 33
    12-07-2018 Rudar Pljevlja
    0 - 3
    Partizan Belgrad
    19-07-2018 Partizan Belgrad
    3 - 0
    Rudar Pljevlja
  •  
  • Shamrock Rovers 01
    AIK Sztokholm 11
    12-07-2018 Shamrock Rovers
    0 - 1
    AIK Sztokholm
    19-07-2018 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • B36 Torshavn 02
    Mladost Podgorica 01
    12-07-2018 B36 Torshavn
    0 - 0
    Mladost Podgorica
    19-07-2018 Mladost Podgorica
    1 - 2
    B36 Torshavn
  •  
  • Siroki Brijeg 21
    NK Domżale 21
    12-07-2018 Siroki Brijeg
    2 - 2
    NK Domżale
    19-07-2018 NK Domżale
    1 - 1
    Siroki Brijeg
  •  
  • Racing FC Union Luxembourg 00
    FC Viitorul Constanta 20
    12-07-2018 Racing FC Union Luxembourg
    0 - 2
    FC Viitorul Constanta
    19-07-2018 FC Viitorul Constanta
    0 - 0
    Racing FC Union Luxembourg
  •  
  • Górnik Zabrze 11
    FC Zaria 01
    12-07-2018 Górnik Zabrze
    1 - 0
    FC Zaria
    19-07-2018 FC Zaria
    1 - 1
    Górnik Zabrze
  •  
  • ÍB Vestmannaeyja 00
    Sarpsborg 08 42
    12-07-2018 ÍB Vestmannaeyja
    0 - 4
    Sarpsborg 08
    19-07-2018 Sarpsborg 08
    2 - 0
    ÍB Vestmannaeyja
  •  
  • UE Engordany 01
    Kajrat Ałmaty 37
    12-07-2018 UE Engordany
    0 - 3
    Kajrat Ałmaty
    19-07-2018 Kajrat Ałmaty
    7 - 1
    UE Engordany
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    Riga FC 01
    12-07-2018 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Riga FC
    19-07-2018 Riga FC
    1 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Anorthosis 20
    Laci 11
    12-07-2018 Anorthosis
    2 - 1
    Laci
    19-07-2018 Laci
    1 - 0
    Anorthosis
  •  
  • Stumbras Kaunas 10
    Apollon Limassol 02
    12-07-2018 Stumbras Kaunas
    1 - 0
    Apollon Limassol
    19-07-2018 Apollon Limassol
    2 - 0
    Stumbras Kaunas
  •  
  • Connah's Quay 10
    Szachcior Soligorsk 32
    12-07-2018 Connah's Quay
    1 - 3
    Szachcior Soligorsk
    19-07-2018 Szachcior Soligorsk
    2 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • CS Petrocub 11
    Osijek 12
    12-07-2018 CS Petrocub
    1 - 1
    Osijek
    19-07-2018 Osijek
    2 - 1
    CS Petrocub
  •  
  • Derry City 02
    Dynamo Mińsk 21
    12-07-2018 Derry City
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
    19-07-2018 Dynamo Mińsk
    1 - 2
    Derry City
  •  
  • Ferencvaros 10
    Maccabi Tel Awiw 11
    12-07-2018 Ferencvaros
    1 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    19-07-2018 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Ferencvaros
  •  
  • Milsami Orgiejów 20
    Slovan Bratysława 45
    12-07-2018 Milsami Orgiejów
    2 - 4
    Slovan Bratysława
    19-07-2018 Slovan Bratysława
    5 - 0
    Milsami Orgiejów
  •  
  • FK Neftczi 30
    Ujpest 14
    12-07-2018 FK Neftczi
    3 - 1
    Ujpest
    19-07-2018 Ujpest
    4 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • FK Liepaja 02
    Haecken 31
    12-07-2018 FK Liepaja
    0 - 3
    Haecken
    19-07-2018 Haecken
    1 - 2
    FK Liepaja
  •  
  • Balzan FC 41
    Keshla 12
    12-07-2018 Balzan FC
    4 - 1
    Keshla
    19-07-2018 Keshla
    2 - 1
    Balzan FC
  •  
  • Levadia Maardu 01
    Dundalk 12
    12-07-2018 Levadia Maardu
    0 - 1
    Dundalk
    19-07-2018 Dundalk
    2 - 1
    Levadia Maardu
  •  
  • KuPS 01
    FC Kopenhaga 11
    12-07-2018 KuPS
    0 - 1
    FC Kopenhaga
    19-07-2018 FC Kopenhaga
    1 - 1
    KuPS
  •  
  • FC Lahti 00
    FH Hafnarfjordur 30
    12-07-2018 FC Lahti
    0 - 3
    FH Hafnarfjordur
    19-07-2018 FH Hafnarfjordur
    0 - 0
    FC Lahti
  •  
  • FK Gabala 01
    FC Progres Niedercorn 20
    12-07-2018 FK Gabala
    0 - 2
    FC Progres Niedercorn
    19-07-2018 FC Progres Niedercorn
    0 - 1
    FK Gabala
  •  
  • Ilves 01
    Slavia Sofia 12
    12-07-2018 Ilves
    0 - 1
    Slavia Sofia
    19-07-2018 Slavia Sofia
    2 - 1
    Ilves
  •  
  • Traku FK 01
    Irtysz Pawłodar 00
    12-07-2018 Traku FK
    0 - 0
    Irtysz Pawłodar
    19-07-2018 Irtysz Pawłodar
    0 - 1
    Traku FK
  •  
  • Trans Narva 01
    Zeljeznicar 23
    12-07-2018 Trans Narva
    0 - 2
    Zeljeznicar
    18-07-2018 Zeljeznicar
    3 - 1
    Trans Narva
  •  
  • Partizani 00
    NK Maribor 12
    12-07-2018 Partizani
    0 - 1
    NK Maribor
    19-07-2018 NK Maribor
    2 - 0
    Partizani
  •  
  • Rudar Velenje 73
    Tre Fiori 00
    12-07-2018 Rudar Velenje
    7 - 0
    Tre Fiori
    19-07-2018 Tre Fiori
    0 - 3
    Rudar Velenje
  •  
  • Czichura 02
    Beitar Jerozolima 01
    12-07-2018 Czichura
    0 - 0
    Beitar Jerozolima
    19-07-2018 Beitar Jerozolima
    1 - 2
    Czichura
  •  
  • Ventspils 53
    Luftetari 03
    12-07-2018 Ventspils
    5 - 0
    Luftetari
    19-07-2018 Luftetari
    3 - 3
    Ventspils
  •  
  • Pjunik 12
    FK Vardar Skopje 00
    12-07-2018 Pjunik
    1 - 0
    FK Vardar Skopje
    19-07-2018 FK Vardar Skopje
    0 - 2
    Pjunik
  •  
  • Glenavon 21
    Molde 15
    11-07-2018 Glenavon
    2 - 1
    Molde
    19-07-2018 Molde
    5 - 1
    Glenavon
  •  
  • CS Fola Esch 00
    FC Prishtina 00
    11-07-2018 CS Fola Esch
    0 - 0
    FC Prishtina
    19-07-2018 FC Prishtina
    0 - 0
    CS Fola Esch
  •  
  • Klaksvik 11
    Żalgiris Wilno 21
    11-07-2018 Klaksvik
    1 - 2
    Żalgiris Wilno
    19-07-2018 Żalgiris Wilno
    1 - 1
    Klaksvik
  •  
  • FC Vaduz 12
    Lewski Sofia 03
    11-07-2018 FC Vaduz
    1 - 0
    Lewski Sofia
    17-07-2018 Lewski Sofia
    3 - 2
    FC Vaduz
  •  
  • Rabotnicki Skopje 20
    Budapest Honved 14
    11-07-2018 Rabotnicki Skopje
    2 - 1
    Budapest Honved
    17-07-2018 Budapest Honved
    4 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • FC Banants 10
    FK Sarajevo 23
    11-07-2018 FC Banants
    1 - 2
    FK Sarajevo
    19-07-2018 FK Sarajevo
    3 - 0
    FC Banants
  •  
  • Samtredia 00
    Tobył Kostanaj 12
    10-07-2018 Samtredia
    0 - 1
    Tobył Kostanaj
    19-07-2018 Tobył Kostanaj
    2 - 0
    Samtredia
  •  
  • Round 2
  •  
  • Sevilla FC 43
    Ujpest 01
    26-07-2018 Sevilla FC
    4 - 0
    Ujpest
    02-08-2018 Ujpest
    1 - 3
    Sevilla FC
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 11
    Dynamo Mińsk 34
    26-07-2018 DAC 1904 Dunajska Streda
    1 - 3
    Dynamo Mińsk
    02-08-2018 Dynamo Mińsk
    4 - 1
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Stjarnan 00
    FC Kopenhaga 25
    26-07-2018 Stjarnan
    0 - 2
    FC Kopenhaga
    02-08-2018 FC Kopenhaga
    5 - 0
    Stjarnan
  •  
  • Aberdeen 11
    Burnley 13
    26-07-2018 Aberdeen
    1 - 1
    Burnley
    02-08-2018 Burnley
    3 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Dundalk 00
    AEK Larnaca 04
    26-07-2018 Dundalk
    0 - 0
    AEK Larnaca
    02-08-2018 AEK Larnaca
    4 - 0
    Dundalk
  •  
  • Hibernian 31
    Asteras Tripolis 21
    26-07-2018 Hibernian
    3 - 2
    Asteras Tripolis
    02-08-2018 Asteras Tripolis
    1 - 1
    Hibernian
  •  
  • FK Spartak Subotica 21
    Sparta Praga 02
    26-07-2018 FK Spartak Subotica
    2 - 0
    Sparta Praga
    02-08-2018 Sparta Praga
    2 - 1
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Osijek 01
    Rangers 11
    26-07-2018 Osijek
    0 - 1
    Rangers
    02-08-2018 Rangers
    1 - 1
    Osijek
  •  
  • Zeljeznicar 11
    Apollon Limassol 23
    26-07-2018 Zeljeznicar
    1 - 2
    Apollon Limassol
    02-08-2018 Apollon Limassol
    3 - 1
    Zeljeznicar
  •  
  • Atalanta 28
    FK Sarajevo 20
    26-07-2018 Atalanta
    2 - 2
    FK Sarajevo
    02-08-2018 FK Sarajevo
    0 - 8
    Atalanta
  •  
  • Partizan Belgrad 11
    Traku FK 01
    26-07-2018 Partizan Belgrad
    1 - 0
    Traku FK
    02-08-2018 Traku FK
    1 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • St. Gallen 20
    Sarpsborg 08 11
    26-07-2018 St. Gallen
    2 - 1
    Sarpsborg 08
    02-08-2018 Sarpsborg 08
    1 - 0
    St. Gallen
  •  
  • Sutjeska 00
    Alashkert FC 10
    26-07-2018 Sutjeska
    0 - 1
    Alashkert FC
    02-08-2018 Alashkert FC
    0 - 0
    Sutjeska
  •  
  • B36 Torshavn 00
    Besiktas Stambuł 26
    26-07-2018 B36 Torshavn
    0 - 2
    Besiktas Stambuł
    02-08-2018 Besiktas Stambuł
    6 - 0
    B36 Torshavn
  •  
  • Olimpija Lublana 51
    Crusaders 11
    26-07-2018 Olimpija Lublana
    5 - 1
    Crusaders
    02-08-2018 Crusaders
    1 - 1
    Olimpija Lublana
  •  
  • Genk 54
    CS Fola Esch 01
    26-07-2018 Genk
    5 - 0
    CS Fola Esch
    01-08-2018 CS Fola Esch
    1 - 4
    Genk
  •  
  • FC Santa Coloma 10
    Valur 03
    26-07-2018 FC Santa Coloma
    1 - 0
    Valur
    02-08-2018 Valur
    3 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • Górnik Zabrze 01
    AS Trenczyn 14
    26-07-2018 Górnik Zabrze
    0 - 1
    AS Trenczyn
    02-08-2018 AS Trenczyn
    4 - 1
    Górnik Zabrze
  •  
  • Hajduk Split 13
    Slavia Sofia 02
    26-07-2018 Hajduk Split
    1 - 0
    Slavia Sofia
    02-08-2018 Slavia Sofia
    2 - 3
    Hajduk Split
  •  
  • TNS 21
    Lincoln Red Imps FC 11
    26-07-2018 TNS
    2 - 1
    Lincoln Red Imps FC
    02-08-2018 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    TNS
  •  
  • FC Nordsjaelland 11
    AIK Sztokholm 00
    26-07-2018 FC Nordsjaelland
    1 - 0
    AIK Sztokholm
    02-08-2018 AIK Sztokholm
    0 - 1
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Dinamo Brest 41
    Atromitos 31
    26-07-2018 Dinamo Brest
    4 - 3
    Atromitos
    02-08-2018 Atromitos
    1 - 1
    Dinamo Brest
  •  
  • LASK Linz 42
    Lillestroem 01
    26-07-2018 LASK Linz
    4 - 0
    Lillestroem
    02-08-2018 Lillestroem
    1 - 2
    LASK Linz
  •  
  • Szachcior Soligorsk 11
    Lech Poznań 13
    26-07-2018 Szachcior Soligorsk
    1 - 1
    Lech Poznań
    02-08-2018 Lech Poznań
    3 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Jagiellonia Białystok 14
    Rio Ave 04
    26-07-2018 Jagiellonia Białystok
    1 - 0
    Rio Ave
    02-08-2018 Rio Ave
    4 - 4
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • Liteks Łowecz 33
    Admira Moedling 01
    26-07-2018 Liteks Łowecz
    3 - 0
    Admira Moedling
    02-08-2018 Admira Moedling
    1 - 3
    Liteks Łowecz
  •  
  • APOEL Nikozja 50
    Flora Tallinn 02
    26-07-2018 APOEL Nikozja
    5 - 0
    Flora Tallinn
    02-08-2018 Flora Tallinn
    2 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Budapest Honved 10
    FC Progres Niedercorn 02
    26-07-2018 Budapest Honved
    1 - 0
    FC Progres Niedercorn
    02-08-2018 FC Progres Niedercorn
    2 - 0
    Budapest Honved
  •  
  • Djurgaarden 11
    Illichivets 12
    26-07-2018 Djurgaarden
    1 - 1
    Illichivets
    02-08-2018 Illichivets
    2 - 1
    Djurgaarden
  •  
  • Żalgiris Wilno 11
    FC Vaduz 01
    26-07-2018 Żalgiris Wilno
    1 - 0
    FC Vaduz
    02-08-2018 FC Vaduz
    1 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • Molde 32
    Laci 00
    26-07-2018 Molde
    3 - 0
    Laci
    02-08-2018 Laci
    0 - 2
    Molde
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 22
    Radnicki Nis 02
    26-07-2018 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    Radnicki Nis
    02-08-2018 Radnicki Nis
    2 - 2
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Zrinjski Mostar 12
    Valletta 11
    26-07-2018 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Valletta
    02-08-2018 Valletta
    1 - 2
    Zrinjski Mostar
  •  
  • F91 Dudelange 21
    Drita 11
    26-07-2018 F91 Dudelange
    2 - 1
    Drita
    02-08-2018 Drita
    1 - 1
    F91 Dudelange
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 41
    Haecken 01
    26-07-2018 RasenBallsport Leipzig
    4 - 0
    Haecken
    02-08-2018 Haecken
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Balzan FC 21
    Slovan Bratysława 13
    26-07-2018 Balzan FC
    2 - 1
    Slovan Bratysława
    02-08-2018 Slovan Bratysława
    3 - 1
    Balzan FC
  •  
  • Czichura 00
    NK Maribor 02
    26-07-2018 Czichura
    0 - 0
    NK Maribor
    02-08-2018 NK Maribor
    2 - 0
    Czichura
  •  
  • Hapoel Hajfa 11
    FH Hafnarfjordur 10
    26-07-2018 Hapoel Hajfa
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
    02-08-2018 FH Hafnarfjordur
    0 - 1
    Hapoel Hajfa
  •  
  • Torpedo Kutaisi 34
    Vikingur 00
    26-07-2018 Torpedo Kutaisi
    3 - 0
    Vikingur
    02-08-2018 Vikingur
    0 - 4
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Rudar Velenje 00
    Steaua Bukareszt 24
    26-07-2018 Rudar Velenje
    0 - 2
    Steaua Bukareszt
    02-08-2018 Steaua Bukareszt
    4 - 0
    Rudar Velenje
  •  
  • Kajrat Ałmaty 21
    AZ Alkmaar 02
    26-07-2018 Kajrat Ałmaty
    2 - 0
    AZ Alkmaar
    02-08-2018 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • FC Viitorul Constanta 21
    Vitesse 23
    26-07-2018 FC Viitorul Constanta
    2 - 2
    Vitesse
    02-08-2018 Vitesse
    3 - 1
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • FK Spartaks 63
    La Fiorita Montegiardino 00
    26-07-2018 FK Spartaks
    6 - 0
    La Fiorita Montegiardino
    02-08-2018 La Fiorita Montegiardino
    0 - 3
    FK Spartaks
  •  
  • Tobył Kostanaj 20
    Pjunik 11
    26-07-2018 Tobył Kostanaj
    2 - 1
    Pjunik
    31-07-2018 Pjunik
    1 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Ventspils 01
    Bordeaux 12
    26-07-2018 Ventspils
    0 - 1
    Bordeaux
    02-08-2018 Bordeaux
    2 - 1
    Ventspils
  •  
  • FC Ufa 01
    NK Domżale 01
    26-07-2018 FC Ufa
    0 - 0
    NK Domżale
    02-08-2018 NK Domżale
    1 - 1
    FC Ufa
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sevilla FC 15
    Żalgiris Wilno 00
    09-08-2018 Sevilla FC
    1 - 0
    Żalgiris Wilno
    16-08-2018 Żalgiris Wilno
    0 - 5
    Sevilla FC
  •  
  • Slovan Bratysława 20
    Rapid Wiedeń 14
    09-08-2018 Slovan Bratysława
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
    16-08-2018 Rapid Wiedeń
    4 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • Legia Warszawa 12
    F91 Dudelange 22
    09-08-2018 Legia Warszawa
    1 - 2
    F91 Dudelange
    16-08-2018 F91 Dudelange
    2 - 2
    Legia Warszawa
  •  
  • FK Spartak Subotica 01
    Broendby IF 22
    09-08-2018 FK Spartak Subotica
    0 - 2
    Broendby IF
    16-08-2018 Broendby IF
    2 - 1
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Cork City 00
    Rosenborg Trondheim 23
    09-08-2018 Cork City
    0 - 2
    Rosenborg Trondheim
    16-08-2018 Rosenborg Trondheim
    3 - 0
    Cork City
  •  
  • TNS 01
    FC Midtjylland 23
    09-08-2018 TNS
    0 - 2
    FC Midtjylland
    16-08-2018 FC Midtjylland
    3 - 1
    TNS
  •  
  • Hajduk Split 01
    Steaua Bukareszt 02
    09-08-2018 Hajduk Split
    0 - 0
    Steaua Bukareszt
    16-08-2018 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    Hajduk Split
  •  
  • Hibernian 00
    Molde 03
    09-08-2018 Hibernian
    0 - 0
    Molde
    16-08-2018 Molde
    3 - 0
    Hibernian
  •  
  • Rangers 30
    NK Maribor 10
    09-08-2018 Rangers
    3 - 1
    NK Maribor
    16-08-2018 NK Maribor
    0 - 0
    Rangers
  •  
  • Sarpsborg 08 11
    Rijeka 10
    09-08-2018 Sarpsborg 08
    1 - 1
    Rijeka
    16-08-2018 Rijeka
    0 - 1
    Sarpsborg 08
  •  
  • Zoria Ługańsk 12
    Braga 12
    09-08-2018 Zoria Ługańsk
    1 - 1
    Braga
    16-08-2018 Braga
    2 - 2
    Zoria Ługańsk
  •  
  • Vitesse 00
    FC Basel 11
    09-08-2018 Vitesse
    0 - 1
    FC Basel
    16-08-2018 FC Basel
    1 - 0
    Vitesse
  •  
  • Besiktas Stambuł 11
    LASK Linz 02
    09-08-2018 Besiktas Stambuł
    1 - 0
    LASK Linz
    16-08-2018 LASK Linz
    2 - 1
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Istanbul Basaksehir 00
    Burnley 01
    09-08-2018 Istanbul Basaksehir
    0 - 0
    Burnley
    16-08-2018 Burnley
    1 - 0
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • Genk 22
    Lech Poznań 01
    09-08-2018 Genk
    2 - 0
    Lech Poznań
    16-08-2018 Lech Poznań
    1 - 2
    Genk
  •  
  • Olimpija Lublana 34
    HJK Helsinki 01
    09-08-2018 Olimpija Lublana
    3 - 0
    HJK Helsinki
    16-08-2018 HJK Helsinki
    1 - 4
    Olimpija Lublana
  •  
  • Olympiakos Pireus 43
    FC Luzern 01
    09-08-2018 Olympiakos Pireus
    4 - 0
    FC Luzern
    16-08-2018 FC Luzern
    1 - 3
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    FC Kopenhaga 22
    09-08-2018 Liteks Łowecz
    1 - 2
    FC Kopenhaga
    16-08-2018 FC Kopenhaga
    2 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • FC Nordsjaelland 12
    Partizan Belgrad 23
    09-08-2018 FC Nordsjaelland
    1 - 2
    Partizan Belgrad
    16-08-2018 Partizan Belgrad
    3 - 2
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Jagiellonia Białystok 01
    Gent 13
    09-08-2018 Jagiellonia Białystok
    0 - 1
    Gent
    16-08-2018 Gent
    3 - 1
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • Sturm Graz 00
    AEK Larnaca 25
    09-08-2018 Sturm Graz
    0 - 2
    AEK Larnaca
    16-08-2018 AEK Larnaca
    5 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 21
    APOEL Nikozja 23
    09-08-2018 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 2
    APOEL Nikozja
    16-08-2018 APOEL Nikozja
    3 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Apollon Limassol 40
    Dinamo Brest 01
    09-08-2018 Apollon Limassol
    4 - 0
    Dinamo Brest
    16-08-2018 Dinamo Brest
    1 - 0
    Apollon Limassol
  •  
  • Illichivets 11
    Bordeaux 32
    09-08-2018 Illichivets
    1 - 3
    Bordeaux
    16-08-2018 Bordeaux
    2 - 1
    Illichivets
  •  
  • Dynamo Mińsk 41
    Zenit St Petersburg 08
    09-08-2018 Dynamo Mińsk
    4 - 0
    Zenit St Petersburg
    16-08-2018 Zenit St Petersburg
    8 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    Valur 02
    09-08-2018 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    Valur
    16-08-2018 Valur
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • AS Trenczyn 41
    Feyenoord Rotterdam 01
    09-08-2018 AS Trenczyn
    4 - 0
    Feyenoord Rotterdam
    16-08-2018 Feyenoord Rotterdam
    1 - 1
    AS Trenczyn
  •  
  • Sigma Ołomuniec 22
    Kajrat Ałmaty 01
    09-08-2018 Sigma Ołomuniec
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
    16-08-2018 Kajrat Ałmaty
    1 - 2
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • Torpedo Kutaisi 50
    Kukesi 22
    09-08-2018 Torpedo Kutaisi
    5 - 2
    Kukesi
    16-08-2018 Kukesi
    2 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Łudogorec Razgrad 11
    Zrinjski Mostar 01
    09-08-2018 Łudogorec Razgrad
    1 - 0
    Zrinjski Mostar
    16-08-2018 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 31
    CS Universitatea Craiova 11
    09-08-2018 RasenBallsport Leipzig
    3 - 1
    CS Universitatea Craiova
    16-08-2018 CS Universitatea Craiova
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Alashkert FC 00
    CFR Cluj 25
    09-08-2018 Alashkert FC
    0 - 2
    CFR Cluj
    16-08-2018 CFR Cluj
    5 - 0
    Alashkert FC
  •  
  • Hapoel Hajfa 10
    Atalanta 42
    09-08-2018 Hapoel Hajfa
    1 - 4
    Atalanta
    16-08-2018 Atalanta
    2 - 0
    Hapoel Hajfa
  •  
  • FK Spartaks 00
    Suduva 10
    09-08-2018 FK Spartaks
    0 - 1
    Suduva
    16-08-2018 Suduva
    0 - 0
    FK Spartaks
  •  
  • FC Ufa 22
    FC Progres Niedercorn 12
    09-08-2018 FC Ufa
    2 - 1
    FC Progres Niedercorn
    16-08-2018 FC Progres Niedercorn
    2 - 2
    FC Ufa
  •  
  • Pjunik 01
    Maccabi Tel Awiw 02
    07-08-2018 Pjunik
    0 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    16-08-2018 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Pjunik
  •  
  • final
  •  
  • Gent 00
    Bordeaux 02
    23-08-2018 Gent
    0 - 0
    Bordeaux
    30-08-2018 Bordeaux
    2 - 0
    Gent
  •  
  • Rangers 11
    FC Ufa 01
    23-08-2018 Rangers
    1 - 0
    FC Ufa
    30-08-2018 FC Ufa
    1 - 1
    Rangers
  •  
  • Rosenborg Trondheim 32
    Shkendija Tetowo 10
    23-08-2018 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    Shkendija Tetowo
    30-08-2018 Shkendija Tetowo
    0 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    Besiktas Stambuł 13
    23-08-2018 Partizan Belgrad
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    30-08-2018 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Genk 54
    Broendby IF 22
    23-08-2018 Genk
    5 - 2
    Broendby IF
    30-08-2018 Broendby IF
    2 - 4
    Genk
  •  
  • Olimpija Lublana 01
    Spartak Trnawa 21
    23-08-2018 Olimpija Lublana
    0 - 2
    Spartak Trnawa
    30-08-2018 Spartak Trnawa
    1 - 1
    Olimpija Lublana
  •  
  • Rapid Wiedeń 31
    Steaua Bukareszt 12
    23-08-2018 Rapid Wiedeń
    3 - 1
    Steaua Bukareszt
    30-08-2018 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Zoria Ługańsk 02
    RasenBallsport Leipzig 03
    23-08-2018 Zoria Ługańsk
    0 - 0
    RasenBallsport Leipzig
    30-08-2018 RasenBallsport Leipzig
    3 - 2
    Zoria Ługańsk
  •  
  • FC Basel 30
    Apollon Limassol 21
    23-08-2018 FC Basel
    3 - 2
    Apollon Limassol
    30-08-2018 Apollon Limassol
    1 - 0
    FC Basel
  •  
  • Atalanta 00
    FC Kopenhaga 00
    23-08-2018 Atalanta
    0 - 0
    FC Kopenhaga
    30-08-2018 FC Kopenhaga
    0 - 0
    Atalanta
  •  
  • Olympiakos Pireus 31
    Burnley 11
    23-08-2018 Olympiakos Pireus
    3 - 1
    Burnley
    30-08-2018 Burnley
    1 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • F91 Dudelange 23
    CFR Cluj 02
    23-08-2018 F91 Dudelange
    2 - 0
    CFR Cluj
    30-08-2018 CFR Cluj
    2 - 3
    F91 Dudelange
  •  
  • Malmoe FF 22
    FC Midtjylland 20
    23-08-2018 Malmoe FF
    2 - 2
    FC Midtjylland
    30-08-2018 FC Midtjylland
    0 - 2
    Malmoe FF
  •  
  • Sarpsborg 08 31
    Maccabi Tel Awiw 12
    23-08-2018 Sarpsborg 08
    3 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    30-08-2018 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Sarpsborg 08
  •  
  • APOEL Nikozja 10
    FK Astana 01
    23-08-2018 APOEL Nikozja
    1 - 0
    FK Astana
    30-08-2018 FK Astana
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Suduva 10
    Celtic Glasgow 13
    23-08-2018 Suduva
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    30-08-2018 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Suduva
  •  
  • Sheriff Tyraspol 10
    FK Karabach 03
    23-08-2018 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    FK Karabach
    30-08-2018 FK Karabach
    3 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Sigma Ołomuniec 00
    Sevilla FC 13
    23-08-2018 Sigma Ołomuniec
    0 - 1
    Sevilla FC
    30-08-2018 Sevilla FC
    3 - 0
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • AS Trenczyn 10
    AEK Larnaca 13
    23-08-2018 AS Trenczyn
    1 - 1
    AEK Larnaca
    30-08-2018 AEK Larnaca
    3 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Torpedo Kutaisi 00
    Łudogorec Razgrad 14
    23-08-2018 Torpedo Kutaisi
    0 - 1
    Łudogorec Razgrad
    30-08-2018 Łudogorec Razgrad
    4 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Zenit St Petersburg 31
    Molde 12
    23-08-2018 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Molde
    30-08-2018 Molde
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • IFK Falkoeping FF 0
    Assyriska IK 3
  •  
  • Karlslunds IF HFK 1
    Carlstad United 4
  •  
  • Lidkoepings FK 0
    Skoevde AIK 3
  •  
  • Syrianska 0
    Vaesteraas SK 7
  •  
  • Alingsaas IF FF 1
    Saevedalens IF 6
  •  
  • Onsala BK 1
    Assyriska BK 3
  •  
  • Kvarnsvedens IK 0
    Sandvikens IF 2
  •  
  • IFK Luleaa 0
    Team TG FF 2
  •  
  • FC Gute 2
    Vaermdoe IF 1
  •  
  • Hudiksvalls FF 7
    IFK Oestersund 0
  •  
  • IFK Timraa 1
    Friska Viljor 6
  •  
  • FK Besa 0
    FC Rosengaard 5
  •  
  • IFK Aamaal 2
    Karlstad BK 3
  •  
  • Esloevs 0
    Torns IF 2
  •  
  • Hisingsbacka FC 3
    Utsiktens BK 1
  •  
  • Oesterlen FF 2
    Lunds BK 3
  •  
  • Motala AIF FK 5
    Husqvarna FF 3
  •  
  • IFK Aspudden-Tellus 3
    Nykoepings BIS 3
  •  
  • IFK Lidingoe 0
    Akropolis IF 1
  •  
  • Skoftebyns IF 3
    Stenungsunds IF 1
  •  
  • Vaexjoe United FC 5
    Dalstorps IF 1
  •  
  • Gamla Upsala 2
    Stroemsbergs IF 2
  •  
  • Haelsinglands FF 0
    Jaemtland-Haerjedalens FF 0
  •  
  • Gestriklands FF 0
    Dalarnas FF 0
  •  
  • Tranaas FF 1
    Smedby AIS 2
  •  
  • Halmia 0
    Eskilsminne IF 1
  •  
  • Brottby SK 4
    IFK Haninge BRB 2
  •  
  • Lindome GIF 3
    Tvaaaakers IF 1
  •  
  • Tyreso 0
    Arameiska-Syrianska IF 3
  •  
  • Enskede IK 2
    Sollentuna FF 1
  •  
  • IF Sylvia 2
    Oskarshamns AIK 0
  •  
  • Haessleholms IF 1
    Kristianstads FF 0
  •  
  • Karlbergs BK 3
    Vasalunds IF 2
  •  
  • Vaexjoe 1
    Karlskrona UF 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Lunds BK 0
    Malmoe FF 2
  •  
  • Sandvikens IF 0
    AIK Sztokholm 2
  •  
  • Akropolis IF 1
    Oerebro 2
  •  
  • Arameiska-Syrianska IF 1
    IK Frej Taeby 2
  •  
  • Assyriska BK 0
    IFK Vaernamo 5
  •  
  • Friska Viljor 1
    Brommapojkarna 3
  •  
  • Enskede IK 1
    Degerfors 2
  •  
  • FC Gute 2
    Oestersunds FK 5
  •  
  • Smedby AIS 0
    GAIS 3
  •  
  • Torns IF 0
    IFK Goeteborg 4
  •  
  • Brottby SK 0
    IFK Norrkoeping 10
  •  
  • Vaesteraas SK 1
    IK Brage 3
  •  
  • Lindome GIF 0
    Norrby 1
  •  
  • Hisingsbacka FC 1
    Oergryte FF 5
  •  
  • Skoevde AIK 0
    Oesters IF 3
  •  
  • Carlstad United 0
    Hammarby 3
  •  
  • IF Sylvia 0
    Djurgaarden 4
  •  
  • Motala AIF FK 0
    Elfsborg 4
  •  
  • Eskilsminne IF 1
    Helsingborg 0
  •  
  • Vaexjoe United FC 0
    Haecken 5
  •  
  • Hudiksvalls FF 1
    Joenkoepings Soedra 3
  •  
  • Karlskrona UF 0
    Varbergs BoIS FC 6
  •  
  • Assyriska IK 3
    Kalmar FF 1
  •  
  • FC Rosengaard 2
    Landskrona BoIS 0
  •  
  • Saevedalens IF 0
    Halmstads BK 2
  •  
  • Nykoepings BIS 3
    GIF Sundsvall 2
  •  
  • Team TG FF 0
    AFC United 3
  •  
  • Karlbergs BK 1
    Dalkurd FF 2
  •  
  • Skoftebyns IF 1
    Falkenbergs FF 4
  •  
  • Haessleholms IF 3
    Trelleborgs FF 2
  •  
  • Stroemsbergs IF 0
    Sirius 4
  •  
  • Karlstad BK 1
    Gefle 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Malmoe FF Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy Malmoe FF
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Markus Rosenberg Rosenberg
34
0.6
2 Marcus Antonsson Antonsson
26
0.5
3 Soeren Rieks Rieks
21
0.5
4 Carlos Strandberg Strandberg
18
0.6
5 Anders Christiansen Christiansen
14
0.4
6 Arnor Ingvi Traustason Traustason
13
0.3
7 Guillermo Molins Molins
12
0.6
8 Romain Gall Gall
9
0.5
9 Eric Larsson Larsson
4
0.2
10 Jeremejeff
3
0.4

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 178 na mecz: 1.80
Straconych bramek 86 na mecz: 0.87
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 46
46.46%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 45
45.45%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.67
Wygranych meczów do zera (WTN) 39
39.39%
Przegranych meczów do zera (LTN) 8
8.08%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 26
26.26%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 11
11.11%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Malmoe FF wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 26 11 8 11
Przegranych 8 5 4 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 9
18%
2-0 8
16%
2-1 6
12%
1-0 5
10%
2-2 4
8%
4-0 3
6%
5-0 3
6%
1-2 3
6%
3-0 2
4%
4-1 2
4%
0-0 2
4%
3-2 1
2%
3-1 1
2%
0-1 1
2%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics