Lancaster City

Witamy w Lancaster City (England - Evo-Stik League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Lancaster City Staty

Forma drużyny:
W
W
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 6

    Gole

  • 1.00

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 3/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 1/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 21

    Meczów

  • 18

    Gole

  • 0.86

    na mecz

  • 7

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 11

    Przegrane

  • 38.1%

    Over 2.5

  • 71.4%

    Over 1.5

  • 28.57%

    CS

  • 38.10%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Lancaster City
Anglia - Evo-Stik League
17 lis
Nierozpoczęty
Anglia - Evo-Stik League
24 lis
Przełożone
Anglia - Kwalifikacje FA Trophy
24 lis
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Ostatnie mecze
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
Post
Przełożone
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Scarborough Athletic 18 37 11 4 3 39 19 20
L
W
W
W
D
2 Nantwich Town 18 35 10 5 3 30 23 7
W
L
W
W
D
3 Basford United 17 31 10 1 6 44 26 18
W
W
W
L
D
4 Farsley Celtic AFC 15 30 9 3 3 31 19 12
W
W
D
W
D
5 Warrington Town Warrington Town 15 29 9 2 4 21 7 14
L
W
L
L
W
6 South Shields 15 27 9 0 6 25 19 6
W
W
L
L
W
7 Stalybridge Stalybridge 18 26 7 5 6 26 26 0
W
D
L
D
L
8 Gainsborough Gainsborough 15 25 7 4 4 22 15 7
D
D
L
L
W
9 Buxton 16 25 6 7 3 21 17 4
D
D
D
L
D
10 Matlock Town 18 25 7 4 7 37 35 2
W
W
W
D
D
11 Hednesford Hednesford 17 24 7 3 7 22 23 -1
W
D
D
D
L
12 Whitby 17 23 7 2 8 20 19 1
L
W
W
D
L
13 Hyde United 16 20 5 5 6 17 17 0
L
D
W
W
L
14 Bamber Bridge 15 18 4 6 5 25 23 2
L
D
L
L
D
15 Stafford Rangers Stafford Rangers 16 18 5 3 8 21 31 -10
D
L
W
L
L
16 Grantham Town 16 18 5 3 8 17 32 -15
L
L
L
L
L
17 Lancaster City 18 18 5 3 10 15 34 -19
W
L
W
L
W
18 Mickleover Sports 16 17 4 5 7 12 20 -8
W
L
D
D
W
19 Witton Albion 13 15 4 3 6 13 15 -2
L
W
L
L
W
20 Marine 15 15 3 6 6 12 18 -6
D
D
L
D
L
21 Workington 14 10 2 4 8 11 18 -7
L
L
D
L
D
22 North Ferriby United North Ferriby United 18 7 1 4 13 20 45 -25
L
L
D
L
L
  • Round 1
  •  
  • Evesham United 1
    Moneyfields FC 5
  •  
  • Romford 2
    Great Wakering Rovers 3
  •  
  • Barton Rovers 1
    AFC Kempston Rovers 3
  •  
  • AFC Sudbury 0
    Egham Town FC 1
  •  
  • Ashford Town 4
    Heybridge Swifts 2
  •  
  • Atherton Colleries 4
    Runcorn Linnets 2
  •  
  • Aveley 3
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • Bedford 12
    Cheshunt 11
    29-09-2018 Bedford
    1 - 1
    Cheshunt
    02-10-2018 Cheshunt
    1 - 2
    Bedford
  •  
  • Blackfield & Langley 3
    Highworth Town 0
  •  
  • Whyteleafe 4
    Bowers & Pitsea 1
  •  
  • Glossop North End 0
    Brighouse Town 2
  •  
  • Bury Town 1
    Horsham 2
  •  
  • Uxbridge 10
    Chalfont St Peter 10
    29-09-2018 Uxbridge
    1 - 1
    Chalfont St Peter
    02-10-2018 Chalfont St Peter
    0 - 0
    Uxbridge
  •  
  • Cleethorpes Town 3
    Mossley AFC 1
  •  
  • Coleshill Town 1
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Trafford 2
    Colne 1
  •  
  • Bromsgrove Sporting 1
    Corby Town 3
  •  
  • Didcot Town 3
    Thamesmead Town 1
  •  
  • Droylsden 2
    Widnes 1
  •  
  • Felixstowe & Walton United 1
    Grays Athletic 3
  •  
  • Waltham Abbey 1
    Hastings 3
  •  
  • Loughborough Dynamo 5
    Market Drayton Town 2
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Sutton Coldfield Town 1
  •  
  • Sheffield FC 22
    Prescot Cables 26
    29-09-2018 Sheffield FC
    2 - 2
    Prescot Cables
    02-10-2018 Prescot Cables
    6 - 2
    Sheffield FC
  •  
  • Slimbridge AFC 23
    Winchester City 23
    29-09-2018 Slimbridge AFC
    2 - 2
    Winchester City
    02-10-2018 Winchester City
    3 - 3
    Slimbridge AFC
  •  
  • Ashford United 40
    Haywards Heath Town 43
    29-09-2018 Ashford United
    4 - 4
    Haywards Heath Town
    02-10-2018 Haywards Heath Town
    3 - 0
    Ashford United
  •  
  • Witham Town 1
    Coggeshall Town 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Aylesbury United 2
    Mildenhall Town 3
  •  
  • Pickering Town 3
    Stocksbridge Park Steels 0
  •  
  • Dereham Town 1
    AFC Kempston Rovers 3
  •  
  • AFC Totton 15
    North Leigh 11
    13-10-2018 AFC Totton
    1 - 1
    North Leigh
    16-10-2018 North Leigh
    1 - 5
    AFC Totton
  •  
  • Ashford Town 03
    Westfields 02
    13-10-2018 Ashford Town
    0 - 0
    Westfields
    16-10-2018 Westfields
    2 - 3
    Ashford Town
  •  
  • Marske United 31
    Atherton Colleries 30
    13-10-2018 Marske United
    3 - 3
    Atherton Colleries
    15-10-2018 Atherton Colleries
    0 - 1
    Marske United
  •  
  • Aylesbury 1
    Herne Bay 2
  •  
  • Fleet Town 2
    Barnstaple Town 1
  •  
  • Tilbury 1
    Bedford 4
  •  
  • Belper Town 00
    Stamford AFC 01
    13-10-2018 Belper Town
    0 - 0
    Stamford AFC
    16-10-2018 Stamford AFC
    1 - 0
    Belper Town
  •  
  • Bideford AFC 2
    Street FC 3
  •  
  • Yate Town 1
    Blackfield & Langley 0
  •  
  • Haywards Heath Town 2
    Bracknell Town 3
  •  
  • Brentwood Town 4
    Marlow 1
  •  
  • Morpeth Town FC 3
    Brighouse Town 4
  •  
  • Bristol Manor Farm 1
    Paulton Rovers 0
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Cambridge City 4
  •  
  • Canvey 2
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Spalding United 1
    Carlton Town 4
  •  
  • Chalfont St Peter 0
    Maldon & Tiptree 2
  •  
  • Chasetown 2
    Lincoln United 1
  •  
  • Chipstead 2
    Welwyn Garden City 1
  •  
  • Cinderford Town 5
    Moneyfields FC 0
  •  
  • Thatcham Town 2
    Cirencester Town 0
  •  
  • Radcliffe Borough 2
    Cleethorpes Town 3
  •  
  • Clitheroe 3
    Pontefract Collieries 2
  •  
  • Ossett Town 6
    Colwyn Bay 0
  •  
  • Corby Town 2
    Yaxley 3
  •  
  • Didcot Town 2
    Hertford Town 1
  •  
  • Droylsden 12
    Tadcaster Albion 10
    13-10-2018 Droylsden
    1 - 1
    Tadcaster Albion
    16-10-2018 Tadcaster Albion
    0 - 2
    Droylsden
  •  
  • Dunstable Town FC 2
    Northwood 0
  •  
  • Great Wakering Rovers 0
    East Grinstead Town 1
  •  
  • Greenwich Borough 4
    Egham Town FC 1
  •  
  • Faversham Town 0
    Sittingbourne 2
  •  
  • Hythe Town 2
    FC Romania 0
  •  
  • Skelmersdale United 1
    Frickley Athletic 3
  •  
  • Grays Athletic 2
    Sevenoaks Town 4
  •  
  • Gresley 1
    Newcastle Town 2
  •  
  • VCD Athletic FC 3
    Hanwell Town 1
  •  
  • Hastings 2
    Whyteleafe 4
  •  
  • Barking 0
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • Horsham 3
    Ware 1
  •  
  • Prescot Cables 5
    Kendal Town 1
  •  
  • Mangotsfield United 3
    Kidlington 0
  •  
  • Wisbech Town 3
    Kidsgrove Athletic 0
  •  
  • Larkhall Athletic 00
    Thame United 01
    13-10-2018 Larkhall Athletic
    0 - 0
    Thame United
    16-10-2018 Thame United
    1 - 0
    Larkhall Athletic
  •  
  • Leek Town 05
    Loughborough Dynamo 02
    13-10-2018 Leek Town
    0 - 0
    Loughborough Dynamo
    16-10-2018 Loughborough Dynamo
    2 - 5
    Leek Town
  •  
  • Three Bridges 0
    Molesey 1
  •  
  • Phoenix Sports 10
    Ramsgate 11
    13-10-2018 Phoenix Sports
    1 - 1
    Ramsgate
    16-10-2018 Ramsgate
    1 - 0
    Phoenix Sports
  •  
  • Trafford 1
    Ramsbottom United 2
  •  
  • Slimbridge AFC 2
    Melksham Town 3
  •  
  • Soham Town Rangers 01
    AFC Mansfield 02
    13-10-2018 Soham Town Rangers
    0 - 0
    AFC Mansfield
    16-10-2018 AFC Mansfield
    2 - 1
    Soham Town Rangers
  •  
  • Berkhamsted 5
    South Park 1
  •  
  • Bedfont Sports Club 1
    Whitstable Town 4
  •  
  • AFC Dunstable 0
    Witham Town 1
  •  
  • Aveley 2
    Basildon United 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Wisbech Town 10
    Yaxley 12
    06-11-2018 Wisbech Town
    1 - 1
    Yaxley
    10-11-2018 Yaxley
    2 - 0
    Wisbech Town
  •  
  • AFC Kempston Rovers 11
    Beaconsfield SYCOB 13
    27-10-2018 AFC Kempston Rovers
    1 - 1
    Beaconsfield SYCOB
    30-10-2018 Beaconsfield SYCOB
    3 - 1
    AFC Kempston Rovers
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 2
    St. Ives Town FC 1
  •  
  • Gosport Borough 1
    AFC Totton 2
  •  
  • Ashford Town 1
    Lewes 2
  •  
  • Aveley 1
    Dunstable Town FC 0
  •  
  • Hyde United 3
    Bamber Bridge 0
  •  
  • Swindon Supermarine 10
    Banbury United 13
    27-10-2018 Swindon Supermarine
    1 - 1
    Banbury United
    30-10-2018 Banbury United
    3 - 0
    Swindon Supermarine
  •  
  • Barwell FC 13
    Coalville Town 12
    27-10-2018 Barwell FC
    1 - 1
    Coalville Town
    30-10-2018 Coalville Town
    2 - 3
    Barwell FC
  •  
  • Cambridge City 1
    Basford United 2
  •  
  • Basingstoke 4
    Wimborne Town 2
  •  
  • Kingstonian 12
    Bedford 13
    27-10-2018 Kingstonian
    1 - 1
    Bedford
    30-10-2018 Bedford
    3 - 2
    Kingstonian
  •  
  • Carlton Town 1
    Bedworth United 0
  •  
  • Biggleswade Town 2
    Harrow Borough 1
  •  
  • Hythe Town 1
    Bishop's Stortford 2
  •  
  • Bracknell Town 22
    Bognor Regis Town 22
    27-10-2018 Bracknell Town
    2 - 2
    Bognor Regis Town
    30-10-2018 Bognor Regis Town
    2 - 2
    Bracknell Town
  •  
  • Brentwood Town 3
    Whitstable Town 1
  •  
  • Farsley Celtic AFC 4
    Brighouse Town 1
  •  
  • Canvey 0
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Thame United 4
    Bristol Manor Farm 2
  •  
  • Burgess Hill Town 11
    Worthing 12
    27-10-2018 Burgess Hill Town
    1 - 1
    Worthing
    30-10-2018 Worthing
    2 - 1
    Burgess Hill Town
  •  
  • Buxton 32
    King's Lynn Town 31
    27-10-2018 Buxton
    3 - 3
    King's Lynn Town
    31-10-2018 King's Lynn Town
    1 - 2
    Buxton
  •  
  • Metropolitan Police FC 21
    Carshalton Athletic 22
    27-10-2018 Metropolitan Police FC
    2 - 2
    Carshalton Athletic
    29-10-2018 Carshalton Athletic
    2 - 1
    Metropolitan Police FC
  •  
  • Newcastle Town 5
    Chasetown 2
  •  
  • Haringey Borough 12
    Chesham United 12
    27-10-2018 Haringey Borough
    1 - 1
    Chesham United
    30-10-2018 Chesham United
    2 - 2
    Haringey Borough
  •  
  • Chipstead 2
    Berkhamsted 1
  •  
  • Cinderford Town 21
    Street FC 24
    27-10-2018 Cinderford Town
    2 - 2
    Street FC
    30-10-2018 Street FC
    4 - 1
    Cinderford Town
  •  
  • Cleethorpes Town 0
    Marske United 2
  •  
  • Ossett Town 2
    Clitheroe 1
  •  
  • Horsham 3
    Corinthian Casuals 0
  •  
  • Didcot Town 14
    Mangotsfield United 12
    27-10-2018 Didcot Town
    1 - 1
    Mangotsfield United
    30-10-2018 Mangotsfield United
    2 - 4
    Didcot Town
  •  
  • Yate Town 10
    Dorchester Town 12
    27-10-2018 Yate Town
    1 - 1
    Dorchester Town
    30-10-2018 Dorchester Town
    2 - 0
    Yate Town
  •  
  • Dorking Wanderers 2
    Sevenoaks Town 1
  •  
  • Pickering Town 23
    Droylsden 22
    27-10-2018 Pickering Town
    2 - 2
    Droylsden
    30-10-2018 Droylsden
    2 - 3
    Pickering Town
  •  
  • Merstham 2
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Lowestoft Town 0
    Enfield Town 1
  •  
  • Farnborough 2
    Merthyr Town 3
  •  
  • Fleet Town 0
    Salisbury City 3
  •  
  • Folkestone Invicta 5
    Leatherhead 1
  •  
  • Frickley Athletic 0
    Ramsbottom United 3
  •  
  • Poole Town FC 2
    Frome Town 1
  •  
  • Gainsborough 00
    Tamworth 03
    27-10-2018 Gainsborough
    0 - 0
    Tamworth
    30-10-2018 Tamworth
    3 - 0
    Gainsborough
  •  
  • Grantham Town 0
    Halesowen 4
  •  
  • Mildenhall Town 2
    Greenwich Borough 4
  •  
  • Whitehawk 2
    Harlow Town 3
  •  
  • Hartley Wintney 11
    Tiverton 15
    27-10-2018 Hartley Wintney
    1 - 1
    Tiverton
    30-10-2018 Tiverton
    5 - 1
    Hartley Wintney
  •  
  • Hitchin Town 0
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • AFC Mansfield 11
    Hednesford 10
    27-10-2018 AFC Mansfield
    1 - 1
    Hednesford
    30-10-2018 Hednesford
    0 - 1
    AFC Mansfield
  •  
  • Hendon 2
    Staines Town 1
  •  
  • Herne Bay 2
    Witham Town 1
  •  
  • Hornchurch 6
    Ramsgate 0
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Stourbridge 0
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Yaxley 0
  •  
  • Kings Langley FC 0
    Needham Market 2
  •  
  • Marine 0
    Lancaster City 2
  •  
  • Stamford AFC 01
    Leek Town 00
    27-10-2018 Stamford AFC
    0 - 0
    Leek Town
    30-10-2018 Leek Town
    0 - 1
    Stamford AFC
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Leiston 3
  •  
  • Maldon & Tiptree 0
    Royston Town 3
  •  
  • Margate 1
    Potters Bar Town 2
  •  
  • St Neots Town 1
    Matlock Town 0
  •  
  • Mickleover Sports 1
    Redditch United 0
  •  
  • Molesey 0
    Walton Casuals 1
  •  
  • Stalybridge 1
    Nantwich Town 0
  •  
  • South Shields 4
    North Ferriby United 0
  •  
  • Warrington Town 0
    Prescot Cables 1
  •  
  • Stafford Rangers 2
    Rushall Olympic 1
  •  
  • Workington 1
    Scarborough Athletic 0
  •  
  • Sittingbourne 1
    Wingate & Finchley 2
  •  
  • Alvechurch 10
    Stratford Town 13
    27-10-2018 Alvechurch
    1 - 1
    Stratford Town
    30-10-2018 Stratford Town
    3 - 0
    Alvechurch
  •  
  • Taunton Town 1
    Weymouth 3
  •  
  • Thatcham Town 1
    Melksham Town 2
  •  
  • Tonbridge Angels 2
    Whyteleafe 1
  •  
  • Whitby 0
    Witton Albion 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Yaxley 20
    Ramsbottom United 20
    13-11-2018 Yaxley
    2 - 2
    Ramsbottom United
    20-11-2018 Ramsbottom United
    0 - 0
    Yaxley
  •  
  • Witton Albion 02
    AFC Rushden & Diamonds 00
    10-11-2018 Witton Albion
    0 - 0
    AFC Rushden & Diamonds
    10-11-2018 AFC Rushden & Diamonds
    0 - 2
    Witton Albion
  •  
  • Dorchester Town 3
    AFC Totton 1
  •  
  • Aveley 1
    Beaconsfield SYCOB 2
  •  
  • Banbury United 0
    Hayes & Yeading United 2
  •  
  • St Neots Town 0
    Barwell FC 1
  •  
  • Basford United 04
    Stafford Rangers 00
    10-11-2018 Basford United
    0 - 0
    Stafford Rangers
    10-11-2018 Stafford Rangers
    0 - 4
    Basford United
  •  
  • Basingstoke 2
    Enfield Town 1
  •  
  • Chipstead 20
    Bedford 22
    10-11-2018 Chipstead
    2 - 2
    Bedford
    13-11-2018 Bedford
    2 - 0
    Chipstead
  •  
  • Hendon 1
    Biggleswade Town 2
  •  
  • Greenwich Borough 1
    Bishop's Stortford 0
  •  
  • Walton Casuals 2
    Bognor Regis Town 0
  •  
  • Brentwood Town 21
    Poole Town FC 24
    10-11-2018 Brentwood Town
    2 - 2
    Poole Town FC
    13-11-2018 Poole Town FC
    4 - 1
    Brentwood Town
  •  
  • Brightlingsea Regent 2
    Hornchurch 1
  •  
  • Stalybridge 02
    Buxton 01
    10-11-2018 Stalybridge
    0 - 0
    Buxton
    13-11-2018 Buxton
    1 - 2
    Stalybridge
  •  
  • Farsley Celtic AFC 00
    Carlton Town 00
    10-11-2018 Farsley Celtic AFC
    0 - 0
    Carlton Town
    10-11-2018 Carlton Town
    0 - 0
    Farsley Celtic AFC
  •  
  • Carshalton Athletic 3
    Harlow Town 1
  •  
  • Worthing 1
    Chesham United 0
  •  
  • Folkestone Invicta 3
    Didcot Town 0
  •  
  • Dorking Wanderers 1
    Tonbridge Angels 0
  •  
  • Halesowen 03
    Prescot Cables 02
    10-11-2018 Halesowen
    0 - 0
    Prescot Cables
    10-11-2018 Prescot Cables
    2 - 3
    Halesowen
  •  
  • Herne Bay 0
    Needham Market 1
  •  
  • Horsham 1
    Potters Bar Town 0
  •  
  • South Shields 2
    Hyde United 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Lancaster City 1
    Ossett Town 0
  •  
  • Leiston 2
    Melksham Town 1
  •  
  • Lewes 2
    Merthyr Town 0
  •  
  • Marske United 2
    Tamworth 0
  •  
  • Salisbury City 2
    Merstham 0
  •  
  • Stratford Town 11
    Mickleover Sports 10
    10-11-2018 Stratford Town
    1 - 1
    Mickleover Sports
    13-11-2018 Mickleover Sports
    0 - 1
    Stratford Town
  •  
  • Newcastle Town 20
    Workington 25
    10-11-2018 Newcastle Town
    2 - 2
    Workington
    13-11-2018 Workington
    5 - 0
    Newcastle Town
  •  
  • Royston Town 5
    Thame United 2
  •  
  • Tiverton 2
    Wingate & Finchley 3
  •  
  • Weymouth 21
    Street FC 20
    10-11-2018 Weymouth
    2 - 2
    Street FC
    13-11-2018 Street FC
    0 - 1
    Weymouth
  •  
  • AFC Mansfield 20
    Pickering Town 22
    10-11-2018 AFC Mansfield
    2 - 2
    Pickering Town
    13-11-2018 Pickering Town
    2 - 0
    AFC Mansfield
  •  
  • Round 5
  •  
  • Altrincham 0
    Bradford PA 0
  •  
  • Ashton United 0
    Boston United 0
  •  
  • Stamford AFC 0
    Barwell FC 0
  •  
  • Basford United 0
    Curzon 0
  •  
  • Basingstoke 0
    Torquay United 0
  •  
  • Horsham 0
    Bath City 0
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 0
    Leiston 0
  •  
  • Bedford 0
    Worthing 0
  •  
  • Gloucester City 0
    Biggleswade Town 0
  •  
  • Hampton & Richmond 0
    Billericay 0
  •  
  • Blyth Spartans 0
    Marske United 0
  •  
  • Brackley Town 0
    Nuneaton Town 0
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Brightlingsea Regent 0
  •  
  • Carshalton Athletic 0
    Walton Casuals 0
  •  
  • Oxford City 0
    Chelmsford 0
  •  
  • Southport 0
    Chester FC 0
  •  
  • Chippenham Town 0
    Wingate & Finchley 0
  •  
  • Stockport 0
    Chorley 0
  •  
  • Concord Rangers 0
    Wealdstone 0
  •  
  • Darlington 1883 0
    Telford 0
  •  
  • Eastbourne Borough 0
    Dartford 0
  •  
  • Dorchester Town 0
    Hungerford Town 0
  •  
  • Poole Town FC 0
    Dorking Wanderers 0
  •  
  • Welling United 00
    Dulwich Hamlet 00
    24-11-2018 Welling United
    0 - 0
    Dulwich Hamlet
    24-11-2018 Dulwich Hamlet
    0 - 0
    Welling United
  •  
  • Salisbury City 0
    East Thurrock United 0
  •  
  • Hereford 0
    FC United of Manchester 0
  •  
  • Woking 0
    Folkestone Invicta 0
  •  
  • Truro City 0
    Greenwich Borough 0
  •  
  • Lancaster City 0
    Guiseley 0
  •  
  • Spennymoor Town FC 0
    Halesowen 0
  •  
  • Lewes 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Kidderminster Harriers 0
    York City 0
  •  
  • Leamington 0
    Witton Albion 0
  •  
  • Royston Town 0
    Needham Market 0
  •  
  • Slough Town 0
    Weston Super Mare 0
  •  
  • Weymouth 0
    St.Albans 0
  •  
  • Stalybridge 0
    Workington 0
  •  
  • Stratford Town 0
    South Shields 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Lancaster City Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 18 na mecz: 0.86
Straconych bramek 36 na mecz: 1.71
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 8
38.10%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 6
28.57%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.57
Wygranych meczów do zera (WTN) 5
23.81%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
33.33%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 6
28.57%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Lancaster City wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 5 2 0 0
Przegranych 2 6 1 2

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 2
20%
1-0 2
20%
0-1 1
10%
0-6 1
10%
0-2 1
10%
0-0 1
10%
1-3 1
10%
2-1 1
10%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics