IFK Goeteborg

Witamy w IFK Goeteborg (Sweden - Liga szwedzka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

IFK Goeteborg logo IFK Goeteborg Staty

Forma drużyny:
W
L
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 8

    Gole

  • 1.33

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 78

    Meczów

  • 131

    Gole

  • 1.68

    na mecz

  • 45

    Wygrane

  • 15

    Remisy

  • 18

    Przegrane

  • 46.2%

    Over 2.5

  • 67.9%

    Over 1.5

  • 43.59%

    CS

  • 43.59%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz IFK Goeteborg
Szwecja - Liga szwedzka
14 cze
Nierozpoczęty
Szwecja - Liga szwedzka
18 cze
Nierozpoczęty
Szwecja - Liga szwedzka
22 cze
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Djurgaarden Djurgaarden 26 53 16 5 5 60 26 34
W
D
W
L
W
2 IFK Goeteborg IFK Goeteborg 26 49 14 7 5 38 22 16
W
L
W
W
L
3 Kalmar FF Kalmar FF 26 43 11 10 5 36 21 15
W
D
W
W
W
4 Hammarby Hammarby 26 43 12 7 7 43 30 13
W
W
L
W
D
5 Malmoe FF Malmoe FF 26 41 12 5 9 38 27 11
L
L
W
L
W
6 Helsingborg Helsingborg 26 39 12 3 11 32 38 -6
L
L
W
L
L
7 Elfsborg Elfsborg 26 37 10 7 9 35 43 -8
L
W
L
W
D
8 Haecken Haecken 26 36 11 3 12 29 29 0
W
D
L
W
W
9 Oergryte FF Oergryte FF 26 35 10 5 11 37 38 -1
L
D
W
L
W
10 Halmstads BK Halmstads BK 26 32 9 5 12 38 38 0
L
W
L
W
D
11 Gefle Gefle 26 31 9 4 13 27 33 -6
W
W
L
L
L
12 Landskrona BoIS 26 30 8 6 12 26 44 -18
L
W
L
W
L
13 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 26 25 6 7 13 31 46 -15
W
L
W
L
D
14 Assyriska FF Assyriska FF 26 14 4 2 20 17 52 -35
L
L
L
L
L
  • 1/32
  •  
  • Carlstad United 0
    AIK Sztokholm 3
  •  
  • Degerfors 1
    Oergryte FF 3
  •  
  • FC Rosengaard 0
    GIF Sundsvall 1
  •  
  • Svenljunga IK 0
    Gefle 2
  •  
  • Rynninge 1
    Djurgaarden 3
  •  
  • Enskede IK 2
    Helsingborg 0
  •  
  • Valsta Syrianska 4
    Falkenbergs FF 3
  •  
  • Limhamns IF 0
    Haecken 0
  •  
  • IF Angered United 0
    Kalmar FF 0
  •  
  • Limhamn Bunkeflo IF 1
    Vaesteraas SK 0
  •  
  • IFK Vaernamo 0
    Hammarby 2
  •  
  • Anundsjoe IF 1
    IFK Norrkoeping 5
  •  
  • Spaarvaegens FF 0
    Assyriska FF 2
  •  
  • IFK Tidaholm 0
    Bodens BK 4
  •  
  • Skellefteaa 1
    Brommapojkarna 1
  •  
  • Lunds BK 1
    Vaestra Froelunda 1
  •  
  • Vallentuna BK 1
    Malmoe FF 3
  •  
  • Vasalunds IF 1
    Oerebro 1
  •  
  • Sandvikens IF 1
    Oesters IF 2
  •  
  • Kinna IF 1
    Aatvidaberg 2
  •  
  • Melleruds IF 0
    GAIS 3
  •  
  • Kalmar AIK FK 1
    IFK Goeteborg 7
  •  
  • Topkapi 0
    Landskrona BoIS 3
  •  
  • Ystad 0
    Halmstads BK 2
  •  
  • Husqvarna FF 0
    Elfsborg 7
  •  
  • IFK Oelme 1
    IK Brage 1
  •  
  • Skoevde AIK 0
    Oestersunds FK 1
  •  
  • FC Gute 2
    Friska Viljor 0
  •  
  • Forssa BK 3
    Tenhults IF 4
  •  
  • FC Trollhaettan 0
    AFC United 0
  •  
  • Bureaa IF 0
    Trelleborgs FF 2
  •  
  • Bara GoIF 0
    IK Sleipner 6
  •  
  • 1/16
  •  
  • Landskrona BoIS 1
    Malmoe FF 3
  •  
  • Kalmar FF 3
    Hammarby 1
  •  
  • AFC United 0
    Djurgaarden 2
  •  
  • IK Sleipner 1
    GAIS 2
  •  
  • Oesters IF 0
    Haecken 1
  •  
  • Skellefteaa 2
    IFK Goeteborg 11
  •  
  • Lunds BK 1
    IFK Norrkoeping 4
  •  
  • Tenhults IF 0
    IFK Oelme 1
  •  
  • Vasalunds IF 0
    Elfsborg 1
  •  
  • Limhamn Bunkeflo IF 0
    GIF Sundsvall 3
  •  
  • Trelleborgs FF 1
    AIK Sztokholm 0
  •  
  • Enskede IK 3
    FC Gute 1
  •  
  • Halmstads BK 3
    Bodens BK 2
  •  
  • Assyriska FF 2
    Gefle 1
  •  
  • Oestersunds FK 2
    Aatvidaberg 3
  •  
  • Valsta Syrianska 0
    Oergryte FF 4
  •  
  • 1/8
  •  
  • GAIS 2
    Halmstads BK 1
  •  
  • IFK Norrkoeping 2
    GIF Sundsvall 0
  •  
  • Aatvidaberg 1
    Trelleborgs FF 0
  •  
  • Haecken 0
    Malmoe FF 0
  •  
  • Enskede IK 1
    Djurgaarden 5
  •  
  • IFK Goeteborg 1
    Elfsborg 2
  •  
  • Oergryte FF 1
    Assyriska FF 1
  •  
  • IFK Oelme 1
    Kalmar FF 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Aatvidaberg 1
    GAIS 1
  •  
  • Elfsborg 4
    Haecken 3
  •  
  • Assyriska FF 2
    IFK Norrkoeping 2
  •  
  • IFK Oelme 0
    Djurgaarden 6
  •  
  • semifinal
  •  
  • Djurgaarden 2
    Elfsborg 1
  •  
  • Aatvidaberg 1
    IFK Norrkoeping 0
  •  
  • final
  •  
  • Djurgaarden 2
    Aatvidaberg 0
  •  
  •  
  • Winner

    Djurgaarden
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • FC Inter 04
    IA Akranes 00
    19-06-2005 FC Inter
    0 - 0
    IA Akranes
    26-06-2005 IA Akranes
    0 - 4
    FC Inter
  •  
  • FK Smederevo 1924 01
    Pobeda 12
    19-06-2005 FK Smederevo 1924
    0 - 1
    Pobeda
    26-06-2005 Pobeda
    2 - 1
    FK Smederevo 1924
  •  
  • Lombard 21
    WIT Georgia Tbilisi 10
    19-06-2005 Lombard
    2 - 1
    WIT Georgia Tbilisi
    26-06-2005 WIT Georgia Tbilisi
    0 - 1
    Lombard
  •  
  • Bangor City 10
    Dinaburg 22
    19-06-2005 Bangor City
    1 - 2
    Dinaburg
    26-06-2005 Dinaburg
    2 - 0
    Bangor City
  •  
  • Karvan FK 10
    Lech Poznań 22
    19-06-2005 Karvan FK
    1 - 2
    Lech Poznań
    25-06-2005 Lech Poznań
    2 - 0
    Karvan FK
  •  
  • Neman Grodno 00
    Zlin 10
    19-06-2005 Neman Grodno
    0 - 1
    Zlin
    26-06-2005 Zlin
    0 - 0
    Neman Grodno
  •  
  • Żalgiris Wilno 11
    Lisburn 00
    19-06-2005 Żalgiris Wilno
    1 - 0
    Lisburn
    25-06-2005 Lisburn
    0 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • FC Rangers 10
    Sturm Graz 15
    19-06-2005 FC Rangers
    1 - 1
    Sturm Graz
    25-06-2005 Sturm Graz
    5 - 0
    FC Rangers
  •  
  • Bohemian FC 11
    Gent 03
    18-06-2005 Bohemian FC
    1 - 0
    Gent
    25-06-2005 Gent
    3 - 1
    Bohemian FC
  •  
  • Dinamo Tirana 21
    NK Varaždin 14
    18-06-2005 Dinamo Tirana
    2 - 1
    NK Varaždin
    25-06-2005 NK Varaždin
    4 - 1
    Dinamo Tirana
  •  
  • Vasas Budapeszt 00
    Dubnica 02
    18-06-2005 Vasas Budapeszt
    0 - 0
    Dubnica
    26-06-2005 Dubnica
    2 - 0
    Vasas Budapeszt
  •  
  • Skala 00
    Tampere 21
    18-06-2005 Skala
    0 - 2
    Tampere
    26-06-2005 Tampere
    1 - 0
    Skala
  •  
  • Valletta 02
    Budućnost Podgorica 52
    18-06-2005 Valletta
    0 - 5
    Budućnost Podgorica
    25-06-2005 Budućnost Podgorica
    2 - 2
    Valletta
  •  
  • Trans Narva 01
    Lokeren 20
    18-06-2005 Trans Narva
    0 - 2
    Lokeren
    25-06-2005 Lokeren
    0 - 1
    Trans Narva
  •  
  • Slaven 11
    Drava Ptuj 00
    18-06-2005 Slaven
    1 - 0
    Drava Ptuj
    25-06-2005 Drava Ptuj
    0 - 1
    Slaven
  •  
  • Tiligul T. 02
    Pogoń Szczecin 36
    18-06-2005 Tiligul T.
    0 - 3
    Pogoń Szczecin
    25-06-2005 Pogoń Szczecin
    6 - 2
    Tiligul T.
  •  
  • CFR Cluj 34
    Vetra 21
    18-06-2005 CFR Cluj
    3 - 2
    Vetra
    26-06-2005 Vetra
    1 - 4
    CFR Cluj
  •  
  • FC Victoria Rosport 11
    IFK Goeteborg 23
    18-06-2005 FC Victoria Rosport
    1 - 2
    IFK Goeteborg
    25-06-2005 IFK Goeteborg
    3 - 1
    FC Victoria Rosport
  •  
  • Olympiakos Nikozja 00
    Gloria Bistrita 511
    18-06-2005 Olympiakos Nikozja
    0 - 5
    Gloria Bistrita
    26-06-2005 Gloria Bistrita
    11 - 0
    Olympiakos Nikozja
  •  
  • Ararat 10
    Neuchâtel Xamax 36
    18-06-2005 Ararat
    1 - 3
    Neuchâtel Xamax
    25-06-2005 Neuchâtel Xamax
    6 - 0
    Ararat
  •  
  • Beitar Jerozolima 42
    FK Sileks 31
    18-06-2005 Beitar Jerozolima
    4 - 3
    FK Sileks
    25-06-2005 FK Sileks
    1 - 2
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Round 2
  •  
  • Lombard 20
    IFK Goeteborg 31
    03-07-2005 Lombard
    2 - 3
    IFK Goeteborg
    09-07-2005 IFK Goeteborg
    1 - 0
    Lombard
  •  
  • RC Lens 21
    Lech Poznań 10
    03-07-2005 RC Lens
    2 - 1
    Lech Poznań
    10-07-2005 Lech Poznań
    0 - 1
    RC Lens
  •  
  • Tampere 10
    Sporting Charleroi 00
    03-07-2005 Tampere
    1 - 0
    Sporting Charleroi
    09-07-2005 Sporting Charleroi
    0 - 0
    Tampere
  •  
  • Żalgiris Wilno 21
    Dinaburg 02
    03-07-2005 Żalgiris Wilno
    2 - 0
    Dinaburg
    09-07-2005 Dinaburg
    2 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • RC Deportivo 31
    Budućnost Podgorica 02
    02-07-2005 RC Deportivo
    3 - 0
    Budućnost Podgorica
    09-07-2005 Budućnost Podgorica
    2 - 1
    RC Deportivo
  •  
  • Osmanlispor FK 01
    Dubnica 40
    02-07-2005 Osmanlispor FK
    0 - 4
    Dubnica
    09-07-2005 Dubnica
    0 - 1
    Osmanlispor FK
  •  
  • NK Varaždin 42
    FC Inter 32
    02-07-2005 NK Varaždin
    4 - 3
    FC Inter
    10-07-2005 FC Inter
    2 - 2
    NK Varaždin
  •  
  • Lokeren 11
    Young Boys Berno 42
    02-07-2005 Lokeren
    1 - 4
    Young Boys Berno
    10-07-2005 Young Boys Berno
    2 - 1
    Lokeren
  •  
  • Saint-Etienne 12
    Neuchâtel Xamax 11
    02-07-2005 Saint-Etienne
    1 - 1
    Neuchâtel Xamax
    10-07-2005 Neuchâtel Xamax
    1 - 2
    Saint-Etienne
  •  
  • Slovan Liberec 52
    Beitar Jerozolima 11
    02-07-2005 Slovan Liberec
    5 - 1
    Beitar Jerozolima
    10-07-2005 Beitar Jerozolima
    1 - 2
    Slovan Liberec
  •  
  • Gent 10
    Zlin 00
    02-07-2005 Gent
    1 - 0
    Zlin
    10-07-2005 Zlin
    0 - 0
    Gent
  •  
  • Sigma Ołomuniec 10
    Pogoń Szczecin 00
    02-07-2005 Sigma Ołomuniec
    1 - 0
    Pogoń Szczecin
    09-07-2005 Pogoń Szczecin
    0 - 0
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • Hamburger SV 44
    Pobeda 11
    02-07-2005 Hamburger SV
    4 - 1
    Pobeda
    10-07-2005 Pobeda
    1 - 4
    Hamburger SV
  •  
  • Slaven 31
    Gloria Bistrita 20
    02-07-2005 Slaven
    3 - 2
    Gloria Bistrita
    10-07-2005 Gloria Bistrita
    0 - 1
    Slaven
  •  
  • CFR Cluj 10
    Athletic Bilbao 01
    02-07-2005 CFR Cluj
    1 - 0
    Athletic Bilbao
    09-07-2005 Athletic Bilbao
    1 - 0
    CFR Cluj
  •  
  • VfL Wolfsburg 23
    Sturm Graz 21
    02-07-2005 VfL Wolfsburg
    2 - 2
    Sturm Graz
    09-07-2005 Sturm Graz
    1 - 3
    VfL Wolfsburg
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Gent 00
    Valencia CF 02
    17-07-2005 Gent
    0 - 0
    Valencia CF
    23-07-2005 Valencia CF
    2 - 0
    Gent
  •  
  • Lazio Rzym 31
    Tampere 01
    17-07-2005 Lazio Rzym
    3 - 0
    Tampere
    23-07-2005 Tampere
    1 - 1
    Lazio Rzym
  •  
  • CFR Cluj 12
    Saint-Etienne 12
    17-07-2005 CFR Cluj
    1 - 1
    Saint-Etienne
    24-07-2005 Saint-Etienne
    2 - 2
    CFR Cluj
  •  
  • Dubnica 10
    Newcastle United 32
    17-07-2005 Dubnica
    1 - 3
    Newcastle United
    23-07-2005 Newcastle United
    2 - 0
    Dubnica
  •  
  • IFK Goeteborg 00
    VfL Wolfsburg 22
    17-07-2005 IFK Goeteborg
    0 - 2
    VfL Wolfsburg
    23-07-2005 VfL Wolfsburg
    2 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • RC Deportivo 13
    Slaven 00
    16-07-2005 RC Deportivo
    1 - 0
    Slaven
    23-07-2005 Slaven
    0 - 3
    RC Deportivo
  •  
  • Roda JC Kerkrade 01
    Slovan Liberec 01
    16-07-2005 Roda JC Kerkrade
    0 - 0
    Slovan Liberec
    23-07-2005 Slovan Liberec
    1 - 1
    Roda JC Kerkrade
  •  
  • Young Boys Berno 21
    Olympique Marsylia 32
    16-07-2005 Young Boys Berno
    2 - 3
    Olympique Marsylia
    23-07-2005 Olympique Marsylia
    2 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Egaleo 13
    Żalgiris Wilno 32
    16-07-2005 Egaleo
    1 - 3
    Żalgiris Wilno
    23-07-2005 Żalgiris Wilno
    2 - 3
    Egaleo
  •  
  • Uniao Leiria 00
    Hamburger SV 12
    16-07-2005 Uniao Leiria
    0 - 1
    Hamburger SV
    23-07-2005 Hamburger SV
    2 - 0
    Uniao Leiria
  •  
  • NK Varaždin 11
    RC Lens 14
    16-07-2005 NK Varaždin
    1 - 1
    RC Lens
    23-07-2005 RC Lens
    4 - 1
    NK Varaždin
  •  
  • Borussia Dortmund 10
    Sigma Ołomuniec 10
    16-07-2005 Borussia Dortmund
    1 - 1
    Sigma Ołomuniec
    23-07-2005 Sigma Ołomuniec
    0 - 0
    Borussia Dortmund
  •  
  • semifinal
  •  
  • Valencia CF 40
    Roda JC Kerkrade 00
    27-07-2005 Valencia CF
    4 - 0
    Roda JC Kerkrade
    03-08-2005 Roda JC Kerkrade
    0 - 0
    Valencia CF
  •  
  • RC Deportivo 22
    Newcastle United 11
    27-07-2005 RC Deportivo
    2 - 1
    Newcastle United
    03-08-2005 Newcastle United
    1 - 2
    RC Deportivo
  •  
  • Lazio Rzym 10
    Olympique Marsylia 13
    27-07-2005 Lazio Rzym
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    03-08-2005 Olympique Marsylia
    3 - 0
    Lazio Rzym
  •  
  • Sigma Ołomuniec 00
    Hamburger SV 13
    27-07-2005 Sigma Ołomuniec
    0 - 1
    Hamburger SV
    03-08-2005 Hamburger SV
    3 - 0
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • VfL Wolfsburg 00
    RC Lens 04
    27-07-2005 VfL Wolfsburg
    0 - 0
    RC Lens
    03-08-2005 RC Lens
    4 - 0
    VfL Wolfsburg
  •  
  • Żalgiris Wilno 11
    CFR Cluj 25
    27-07-2005 Żalgiris Wilno
    1 - 2
    CFR Cluj
    03-08-2005 CFR Cluj
    5 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • final
  •  
  • RC Deportivo 21
    Olympique Marsylia 05
    09-08-2005 RC Deportivo
    2 - 0
    Olympique Marsylia
    23-08-2005 Olympique Marsylia
    5 - 1
    RC Deportivo
  •  
  • Hamburger SV 10
    Valencia CF 00
    09-08-2005 Hamburger SV
    1 - 0
    Valencia CF
    23-08-2005 Valencia CF
    0 - 0
    Hamburger SV
  •  
  • CFR Cluj 11
    RC Lens 13
    09-08-2005 CFR Cluj
    1 - 1
    RC Lens
    23-08-2005 RC Lens
    3 - 1
    CFR Cluj
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • IFK Goeteborg 1
    FC Kopenhaga 1
  •  
  •  
  • Winner

    FC Kopenhaga
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 2
  •  
  • AFC United 1
    Kalmar FF 2
  •  
  • Carlstad United 1
    Brommapojkarna 2
  •  
  • Esloevs 1
    Helsingborg 8
  •  
  • FC Gute 2
    Haecken 1
  •  
  • Myresjoe/Vetlanda FK 1
    Elfsborg 2
  •  
  • Husqvarna FF 1
    Oerebro 2
  •  
  • IFK Vaernamo 3
    Bodens BK 0
  •  
  • Tyreso 1
    Trelleborgs FF 5
  •  
  • Topkapi 3
    Vaesteraas SK 2
  •  
  • Vasalunds IF 0
    Assyriska FF 1
  •  
  • IFK Timraa 1
    Djurgaarden 3
  •  
  • Enskede IK 0
    Oesters IF 2
  •  
  • GAIS 2
    Falkenbergs FF 0
  •  
  • Halmia 0
    Gefle 1
  •  
  • Gunnilse IS 1
    IFK Malmoe FK 2
  •  
  • Sandvikens IF 1
    Hammarby 3
  •  
  • Spaarvaegens FF 0
    IFK Norrkoeping 3
  •  
  • Torslanda IK 1
    Enkoeping 4
  •  
  • Kristianstads FF 1
    GIF Sundsvall 3
  •  
  • IK Sleipner 1
    Halmstads BK 3
  •  
  • IF Angered United 2
    IFK Oelme 1
  •  
  • Rynninge 1
    Landskrona BoIS 2
  •  
  • BK Kenty 2
    BK Forward 3
  •  
  • IFK Haessleholm 4
    Vaestra Froelunda 3
  •  
  • Limhamn Bunkeflo IF 0
    IF Sylvia 1
  •  
  • Ystad 1
    Malmoe FF 4
  •  
  • IK Brage 2
    AIK Sztokholm 0
  •  
  • Degerfors 0
    IFK Goeteborg 4
  •  
  • Vallentuna BK 1
    Friska Viljor 2
  •  
  • Luleaa FF 0
    Aatvidaberg 0
  •  
  • FC Trollhaettan 1
    Cafe Opera 2
  •  
  • FC Rosengaard 0
    Oergryte FF 4
  •  
  • Round 1
  •  
  • Djurgaarden 3
    Helsingborg 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Hammarby 1
    Landskrona BoIS 0
  •  
  • IFK Goeteborg 4
    Trelleborgs FF 1
  •  
  • Oergryte FF 5
    Aatvidaberg 0
  •  
  • GIF Sundsvall 1
    Enkoeping 0
  •  
  • Topkapi 0
    GAIS 2
  •  
  • IFK Norrkoeping 3
    Kalmar FF 1
  •  
  • Oerebro 2
    Malmoe FF 1
  •  
  • IF Angered United 3
    IK Brage 1
  •  
  • Brommapojkarna 1
    IFK Malmoe FK 0
  •  
  • Oesters IF 2
    BK Forward 1
  •  
  • Cafe Opera 4
    Gefle 1
  •  
  • IFK Haessleholm 2
    Assyriska FF 4
  •  
  • IF Sylvia 3
    Halmstads BK 5
  •  
  • Friska Viljor 4
    Elfsborg 3
  •  
  • FC Gute 0
    IFK Vaernamo 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • IFK Norrkoeping 3
    Cafe Opera 1
  •  
  • Djurgaarden 3
    GIF Sundsvall 2
  •  
  • Halmstads BK 2
    Oerebro 4
  •  
  • IFK Vaernamo 2
    Hammarby 2
  •  
  • Assyriska FF 2
    Brommapojkarna 2
  •  
  • Friska Viljor 0
    IFK Goeteborg 4
  •  
  • Oesters IF 3
    Oergryte FF 2
  •  
  • IF Angered United 0
    GAIS 4
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • IFK Norrkoeping 0
    Djurgaarden 1
  •  
  • Oesters IF 2
    Assyriska FF 0
  •  
  • GAIS 0
    Hammarby 1
  •  
  • IFK Goeteborg 3
    Oerebro 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Hammarby 0
    IFK Goeteborg 2
  •  
  • Oesters IF 0
    Djurgaarden 2
  •  
  • final
  •  
  • Djurgaarden 3
    IFK Goeteborg 1
  •  
  •  
  • Winner

    Djurgaarden
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

IFK Goeteborg Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy IFK Goeteborg
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Ijeh
27
0.8
2 Mourad
20
0.6
3 Stefan Selakovic Selakovic
16
0.5
4 Niclas Alexandersson Alexandersson
13
0.8
5 Rosenkvist
7
0.8
6 Mild
6
0.3
7 Marcus Berg Berg
5
0.4
8 Sandklef
5
0.5
9 Johansson
4
0.3
10 Berg
3
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 131 na mecz: 1.68
Straconych bramek 68 na mecz: 0.87
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 34
43.59%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 34
43.59%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.55
Wygranych meczów do zera (WTN) 26
33.33%
Przegranych meczów do zera (LTN) 10
12.82%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 2
2.56%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna IFK Goeteborg wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 24 11 4 6
Przegranych 11 6 1 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 6
16.2%
1-1 4
10.8%
0-1 4
10.8%
2-0 4
10.8%
0-0 3
8.1%
2-1 3
8.1%
3-0 3
8.1%
1-2 2
5.4%
4-0 2
5.4%
4-1 1
2.7%
3-1 1
2.7%
3-2 1
2.7%
0-2 1
2.7%
1-3 1
2.7%
4-2 1
2.7%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics