Huracan

Witamy w Huracan (Argentina - Liga argentyńska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Huracan logo Huracan Staty

Forma drużyny:
D
W
L
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 9

    Gole

  • 1.50

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 4/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 71

    Meczów

  • 76

    Gole

  • 1.07

    na mecz

  • 21

    Wygrane

  • 22

    Remisy

  • 28

    Przegrane

  • 33.8%

    Over 2.5

  • 63.4%

    Over 1.5

  • 32.39%

    CS

  • 45.07%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Huracan
Argentyna - Liga argentyńska
jutro 16:00
Nierozpoczęty
Argentyna - Liga argentyńska
27 sie
Nierozpoczęty
Argentyna - Liga argentyńska
01 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • 1/32
  •  
  • Oriente Petrolero 11
    Deportivo Cuenca 11
    07-04-2017 Oriente Petrolero
    1 - 1
    Deportivo Cuenca
    02-06-2017 Deportivo Cuenca
    1 - 1
    Oriente Petrolero
  •  
  • Sport 30
    Danubio 03
    07-04-2017 Sport
    3 - 0
    Danubio
    12-05-2017 Danubio
    3 - 0
    Sport
  •  
  • Estudiantes de Caracas 21
    Sol de America 37
    07-04-2017 Estudiantes de Caracas
    2 - 3
    Sol de America
    01-06-2017 Sol de America
    7 - 1
    Estudiantes de Caracas
  •  
  • Corinthians 22
    Universidad de Chile 01
    06-04-2017 Corinthians
    2 - 0
    Universidad de Chile
    11-05-2017 Universidad de Chile
    1 - 2
    Corinthians
  •  
  • Fluminense 20
    Liverpool FC 01
    06-04-2017 Fluminense
    2 - 0
    Liverpool FC
    11-05-2017 Liverpool FC
    1 - 0
    Fluminense
  •  
  • Defensa y Justicia 01
    Sao Paulo 01
    06-04-2017 Defensa y Justicia
    0 - 0
    Sao Paulo
    12-05-2017 Sao Paulo
    1 - 1
    Defensa y Justicia
  •  
  • Everton CD 10
    Patriotas 01
    06-04-2017 Everton CD
    1 - 0
    Patriotas
    31-05-2017 Patriotas
    1 - 0
    Everton CD
  •  
  • Ponte Preta 01
    Gimnasia LP 01
    06-04-2017 Ponte Preta
    0 - 0
    Gimnasia LP
    10-05-2017 Gimnasia LP
    1 - 1
    Ponte Preta
  •  
  • Independiente 01
    Alianza Lima 00
    05-04-2017 Independiente
    0 - 0
    Alianza Lima
    01-06-2017 Alianza Lima
    0 - 1
    Independiente
  •  
  • Cruzeiro 21
    Nacional 12
    05-04-2017 Cruzeiro
    2 - 1
    Nacional
    11-05-2017 Nacional
    2 - 1
    Cruzeiro
  •  
  • Club Petrolero 10
    Universidad Catolica 33
    05-04-2017 Club Petrolero
    1 - 3
    Universidad Catolica
    31-05-2017 Universidad Catolica
    3 - 0
    Club Petrolero
  •  
  • Tolima 20
    Bolivar 11
    03-03-2017 Tolima
    2 - 1
    Bolivar
    02-06-2017 Bolivar
    1 - 0
    Tolima
  •  
  • Cerro Porteno 12
    Caracas 11
    03-03-2017 Cerro Porteno
    1 - 1
    Caracas
    12-05-2017 Caracas
    1 - 2
    Cerro Porteno
  •  
  • Juan Aurich 01
    Arsenal Sarandi 26
    02-03-2017 Juan Aurich
    0 - 2
    Arsenal Sarandi
    12-05-2017 Arsenal Sarandi
    6 - 1
    Juan Aurich
  •  
  • Palestino 01
    Atletico Venezuela 10
    02-03-2017 Palestino
    0 - 1
    Atletico Venezuela
    11-05-2017 Atletico Venezuela
    0 - 1
    Palestino
  •  
  • Racing Club 11
    Rionegro Aguilas 01
    02-03-2017 Racing Club
    1 - 0
    Rionegro Aguilas
    02-06-2017 Rionegro Aguilas
    1 - 1
    Racing Club
  •  
  • Deportivo Anzoategui 30
    Huracan 04
    02-03-2017 Deportivo Anzoategui
    3 - 0
    Huracan
    01-06-2017 Huracan
    4 - 0
    Deportivo Anzoategui
  •  
  • Nacional Potosi 31
    Sport Huancayo 12
    02-03-2017 Nacional Potosi
    3 - 1
    Sport Huancayo
    10-05-2017 Sport Huancayo
    2 - 1
    Nacional Potosi
  •  
  • LDU de Quito 22
    Defensor Sporting 21
    01-03-2017 LDU de Quito
    2 - 2
    Defensor Sporting
    31-05-2017 Defensor Sporting
    1 - 2
    LDU de Quito
  •  
  • Deportivo Cali 11
    Luqueno 02
    01-03-2017 Deportivo Cali
    1 - 0
    Luqueno
    10-05-2017 Luqueno
    2 - 1
    Deportivo Cali
  •  
  • Boston River 31
    Comerciantes Unidos 11
    01-03-2017 Boston River
    3 - 1
    Comerciantes Unidos
    02-06-2017 Comerciantes Unidos
    1 - 1
    Boston River
  •  
  • O'Higgins 10
    Fuerza Amarilla SC 02
    01-03-2017 O'Higgins
    1 - 0
    Fuerza Amarilla SC
    01-06-2017 Fuerza Amarilla SC
    2 - 0
    O'Higgins
  •  
  • 1/16
  •  
  • Deportivo Cali 11
    Atletico Junior 11
    14-07-2017 Deportivo Cali
    1 - 1
    Atletico Junior
    04-08-2017 Atletico Junior
    1 - 1
    Deportivo Cali
  •  
  • Nacional Potosi 00
    Estudiantes 12
    14-07-2017 Nacional Potosi
    0 - 1
    Estudiantes
    04-08-2017 Estudiantes
    2 - 0
    Nacional Potosi
  •  
  • Independiente 42
    Deportes Iquique 21
    13-07-2017 Independiente
    4 - 2
    Deportes Iquique
    03-08-2017 Deportes Iquique
    1 - 2
    Independiente
  •  
  • Nacional 12
    Olimpia 12
    13-07-2017 Nacional
    1 - 1
    Olimpia
    03-08-2017 Olimpia
    2 - 2
    Nacional
  •  
  • Bolivar 10
    LDU de Quito 01
    13-07-2017 Bolivar
    1 - 0
    LDU de Quito
    03-08-2017 LDU de Quito
    1 - 0
    Bolivar
  •  
  • Oriente Petrolero 20
    Atletico Tucuman 33
    12-07-2017 Oriente Petrolero
    2 - 3
    Atletico Tucuman
    02-08-2017 Atletico Tucuman
    3 - 0
    Oriente Petrolero
  •  
  • Cerro Porteno 24
    Boston River 11
    12-07-2017 Cerro Porteno
    2 - 1
    Boston River
    27-07-2017 Boston River
    1 - 4
    Cerro Porteno
  •  
  • Huracan 10
    Libertad 52
    12-07-2017 Huracan
    1 - 5
    Libertad
    02-08-2017 Libertad
    2 - 0
    Huracan
  •  
  • Sport 21
    Arsenal Sarandi 02
    07-07-2017 Sport
    2 - 0
    Arsenal Sarandi
    28-07-2017 Arsenal Sarandi
    2 - 1
    Sport
  •  
  • Palestino 20
    Flamengo 55
    06-07-2017 Palestino
    2 - 5
    Flamengo
    10-08-2017 Flamengo
    5 - 0
    Palestino
  •  
  • Fluminense 42
    Universidad Catolica 01
    30-06-2017 Fluminense
    4 - 0
    Universidad Catolica
    27-07-2017 Universidad Catolica
    1 - 2
    Fluminense
  •  
  • Racing Club 33
    Independiente Medellin 12
    30-06-2017 Racing Club
    3 - 1
    Independiente Medellin
    28-07-2017 Independiente Medellin
    2 - 3
    Racing Club
  •  
  • Ponte Preta 13
    Sol de America 01
    30-06-2017 Ponte Preta
    1 - 0
    Sol de America
    27-07-2017 Sol de America
    1 - 3
    Ponte Preta
  •  
  • Patriotas 10
    Corinthians 12
    29-06-2017 Patriotas
    1 - 1
    Corinthians
    27-07-2017 Corinthians
    2 - 0
    Patriotas
  •  
  • Defensa y Justicia 10
    Chapecoense AF 01
    29-06-2017 Defensa y Justicia
    1 - 0
    Chapecoense AF
    26-07-2017 Chapecoense AF
    1 - 0
    Defensa y Justicia
  •  
  • Fuerza Amarilla SC 10
    Santa Fe 11
    28-06-2017 Fuerza Amarilla SC
    1 - 1
    Santa Fe
    26-07-2017 Santa Fe
    1 - 0
    Fuerza Amarilla SC
  •  
  • 1/8
  •  
  • Fluminense 11
    LDU de Quito 02
    15-09-2017 Fluminense
    1 - 0
    LDU de Quito
    22-09-2017 LDU de Quito
    2 - 1
    Fluminense
  •  
  • Corinthians 10
    Racing Club 10
    14-09-2017 Corinthians
    1 - 1
    Racing Club
    21-09-2017 Racing Club
    0 - 0
    Corinthians
  •  
  • Chapecoense AF 00
    Flamengo 04
    14-09-2017 Chapecoense AF
    0 - 0
    Flamengo
    21-09-2017 Flamengo
    4 - 0
    Chapecoense AF
  •  
  • Sport 30
    Ponte Preta 11
    14-09-2017 Sport
    3 - 1
    Ponte Preta
    21-09-2017 Ponte Preta
    1 - 0
    Sport
  •  
  • Cerro Porteno 01
    Atletico Junior 03
    13-09-2017 Cerro Porteno
    0 - 0
    Atletico Junior
    20-09-2017 Atletico Junior
    3 - 1
    Cerro Porteno
  •  
  • Libertad 11
    Santa Fe 01
    25-08-2017 Libertad
    1 - 0
    Santa Fe
    15-09-2017 Santa Fe
    1 - 1
    Libertad
  •  
  • Nacional 11
    Estudiantes 00
    24-08-2017 Nacional
    1 - 0
    Estudiantes
    20-09-2017 Estudiantes
    0 - 1
    Nacional
  •  
  • Atletico Tucuman 10
    Independiente 02
    23-08-2017 Atletico Tucuman
    1 - 0
    Independiente
    13-09-2017 Independiente
    2 - 0
    Atletico Tucuman
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Sport 00
    Atletico Junior 20
    27-10-2017 Sport
    0 - 2
    Atletico Junior
    03-11-2017 Atletico Junior
    0 - 0
    Sport
  •  
  • Fluminense 03
    Flamengo 13
    26-10-2017 Fluminense
    0 - 1
    Flamengo
    02-11-2017 Flamengo
    3 - 3
    Fluminense
  •  
  • Nacional 10
    Independiente 42
    26-10-2017 Nacional
    1 - 4
    Independiente
    03-11-2017 Independiente
    2 - 0
    Nacional
  •  
  • Libertad 10
    Racing Club 00
    25-10-2017 Libertad
    1 - 0
    Racing Club
    02-11-2017 Racing Club
    0 - 0
    Libertad
  •  
  • semifinal
  •  
  • Flamengo 22
    Atletico Junior 10
    24-11-2017 Flamengo
    2 - 1
    Atletico Junior
    01-12-2017 Atletico Junior
    0 - 2
    Flamengo
  •  
  • Libertad 11
    Independiente 03
    22-11-2017 Libertad
    1 - 0
    Independiente
    29-11-2017 Independiente
    3 - 1
    Libertad
  •  
  • final
  •  
  • Independiente 21
    Flamengo 11
    07-12-2017 Independiente
    2 - 1
    Flamengo
    14-12-2017 Flamengo
    1 - 1
    Independiente
  •  
  •  
  • Winner

    Independiente
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/32
  •  
  • River Plate 3
    Rivadavia Venado Tuerto 0
  •  
  • San Lorenzo 3
    Union de Sunchales 1
  •  
  • Nueva Chicago 0
    Santamarina Tandil 2
  •  
  • Belgrano 1
    Brown de Adrogue 0
  •  
  • Argentinos Juniors 1
    Laferrere 1
  •  
  • Sarmiento 1
    Los Andes 2
  •  
  • Quilmes 2
    Union Aconquija 2
  •  
  • Patronato de Parana 0
    Villa Dalmine 0
  •  
  • Lanus 1
    San Martín de Formosa 1
  •  
  • Godoy Cruz 2
    Club Atletico Estudiantes 0
  •  
  • Huracan 2
    Central Cordoba de Rosario 1
  •  
  • Estudiantes 3
    Atlas 0
  •  
  • Rosario Central 1
    Villa Mitre 0
  •  
  • Atletico Tucuman 0
    CA Defensores de Belgrano 1
  •  
  • Boca Juniors 4
    Atletico Guemes 0
  •  
  • Crucero del Norte 0
    Juventud Unida Gualeguaychu 0
  •  
  • Atletico Rafaela 2
    Ferro Carril Oeste 2
  •  
  • Defensa y Justicia 2
    Talleres 0
  •  
  • Olimpo 1
    Gimnasia Jujuy 1
  •  
  • Banfield 1
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 0
  •  
  • Arsenal Sarandi 2
    CA Talleres Remedios de Escalada 1
  •  
  • Racing Club 2
    Gimnasia y Tiro 0
  •  
  • Tigre 0
    Douglas Haig 0
  •  
  • San Martin San Juan 0
    Instituto 1
  •  
  • Gimnasia LP 2
    Deportivo Madryn 1
  •  
  • Union 1
    Atletico Parana 1
  •  
  • Newells Old Boys 5
    Sansinena BB 2
  •  
  • Velez Sarsfield 1
    Sportivo Barracas 0
  •  
  • Temperley 1
    Sportivo Estudiantes 2
  •  
  • Aldosivi 0
    Deportivo Moron 0
  •  
  • Independiente 2
    San Telmo 1
  •  
  • Colon 0
    Almagro 1
  •  
  • 1/16
  •  
  • Atletico Rafaela 2
    Rosario Central 2
  •  
  • Laferrere 1
    Almagro 1
  •  
  • Racing Club 2
    Olimpo 1
  •  
  • Santamarina Tandil 1
    Boca Juniors 2
  •  
  • Instituto 0
    Gimnasia LP 2
  •  
  • Juventud Unida Gualeguaychu 1
    Velez Sarsfield 1
  •  
  • Los Andes 0
    Estudiantes 2
  •  
  • Belgrano 1
    Huracan 1
  •  
  • Union Aconquija 1
    Union 3
  •  
  • CA Defensores de Belgrano 1
    Arsenal Sarandi 2
  •  
  • Newells Old Boys 0
    Deportivo Moron 1
  •  
  • Independiente 0
    Defensa y Justicia 1
  •  
  • River Plate 2
    Sportivo Estudiantes 1
  •  
  • Douglas Haig 1
    San Lorenzo 3
  •  
  • Banfield 0
    Godoy Cruz 1
  •  
  • Lanus 2
    Patronato de Parana 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • Racing Club 0
    Gimnasia LP 1
  •  
  • Godoy Cruz 1
    San Lorenzo 3
  •  
  • Lanus 2
    Boca Juniors 2
  •  
  • River Plate 1
    Arsenal Sarandi 0
  •  
  • Deportivo Moron 0
    Rosario Central 2
  •  
  • Almagro 0
    Juventud Unida Gualeguaychu 2
  •  
  • Defensa y Justicia 1
    Belgrano 2
  •  
  • Union 0
    Estudiantes 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Gimnasia LP 2
    San Lorenzo 2
  •  
  • Rosario Central 2
    Boca Juniors 1
  •  
  • River Plate 3
    Union 0
  •  
  • Belgrano 2
    Juventud Unida Gualeguaychu 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • River Plate 2
    Gimnasia LP 0
  •  
  • Belgrano 0
    Rosario Central 2
  •  
  • final
  •  
  • River Plate 4
    Rosario Central 3
  •  
  •  
  • Winner

    River Plate
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • Cerro Porteno 11
    Boca Juniors 23
    29-04-2016 Cerro Porteno
    1 - 2
    Boca Juniors
    06-05-2016 Boca Juniors
    3 - 1
    Cerro Porteno
  •  
  • Sao Paulo 41
    Toluca 03
    29-04-2016 Sao Paulo
    4 - 0
    Toluca
    05-05-2016 Toluca
    3 - 1
    Sao Paulo
  •  
  • Independiente del Valle 20
    River Plate 01
    29-04-2016 Independiente del Valle
    2 - 0
    River Plate
    05-05-2016 River Plate
    1 - 0
    Independiente del Valle
  •  
  • Nacional 02
    Corinthians 02
    28-04-2016 Nacional
    0 - 0
    Corinthians
    05-05-2016 Corinthians
    2 - 2
    Nacional
  •  
  • Gremio 00
    Rosario Central 13
    28-04-2016 Gremio
    0 - 1
    Rosario Central
    06-05-2016 Rosario Central
    3 - 0
    Gremio
  •  
  • Racing Club 01
    Atletico MG 02
    28-04-2016 Racing Club
    0 - 0
    Atletico MG
    05-05-2016 Atletico MG
    2 - 1
    Racing Club
  •  
  • Tachira 10
    Pumas 02
    27-04-2016 Tachira
    1 - 0
    Pumas
    04-05-2016 Pumas
    2 - 0
    Tachira
  •  
  • Huracan 02
    Atletico Nacional 04
    27-04-2016 Huracan
    0 - 0
    Atletico Nacional
    04-05-2016 Atletico Nacional
    4 - 2
    Huracan
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Independiente del Valle 21
    Pumas 12
    18-05-2016 Independiente del Valle
    2 - 1
    Pumas
    25-05-2016 Pumas
    2 - 1
    Independiente del Valle
  •  
  • Rosario Central 11
    Atletico Nacional 03
    13-05-2016 Rosario Central
    1 - 0
    Atletico Nacional
    20-05-2016 Atletico Nacional
    3 - 1
    Rosario Central
  •  
  • Nacional 11
    Boca Juniors 11
    13-05-2016 Nacional
    1 - 1
    Boca Juniors
    20-05-2016 Boca Juniors
    1 - 1
    Nacional
  •  
  • Sao Paulo 11
    Atletico MG 02
    12-05-2016 Sao Paulo
    1 - 0
    Atletico MG
    19-05-2016 Atletico MG
    2 - 1
    Sao Paulo
  •  
  • semifinal
  •  
  • Independiente del Valle 23
    Boca Juniors 12
    08-07-2016 Independiente del Valle
    2 - 1
    Boca Juniors
    15-07-2016 Boca Juniors
    2 - 3
    Independiente del Valle
  •  
  • Sao Paulo 01
    Atletico Nacional 22
    07-07-2016 Sao Paulo
    0 - 2
    Atletico Nacional
    14-07-2016 Atletico Nacional
    2 - 1
    Sao Paulo
  •  
  • final
  •  
  • Independiente del Valle 10
    Atletico Nacional 11
    21-07-2016 Independiente del Valle
    1 - 1
    Atletico Nacional
    28-07-2016 Atletico Nacional
    1 - 0
    Independiente del Valle
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico Nacional
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/32
  •  
  • Racing Club 2
    Club Atletico Mitre 1
  •  
  • River Plate 3
    Atlas 0
  •  
  • San Lorenzo 1
    Club Cipolletti 1
  •  
  • Boca Juniors 5
    Gimnasia y Tiro 0
  •  
  • Argentinos Juniors 0
    Instituto 1
  •  
  • Guillermo Brown 1
    Chacarita Juniors 0
  •  
  • Temperley 2
    Sportivo Las Parejas 0
  •  
  • Union 0
    Nueva Chicago 0
  •  
  • Godoy Cruz 3
    Santamarina Tandil 0
  •  
  • San Martin San Juan 0
    Atlanta 3
  •  
  • Aldosivi 2
    Central Cordoba de Santiago 1
  •  
  • Newells Old Boys 4
    Central Norte 1
  •  
  • Estudiantes 2
    SC Pacifico 3
  •  
  • Gimnasia LP 0
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 1
  •  
  • Atletico Tucuman 1
    All Boys 1
  •  
  • Lanus 5
    Sportivo Barracas 1
  •  
  • Olimpo 1
    Ferro Carril Oeste 0
  •  
  • Colon 1
    Independiente Rivadavia 0
  •  
  • Sarmiento 1
    Brown de Adrogue 0
  •  
  • Atletico Rafaela 1
    Almagro 0
  •  
  • Patronato de Parana 0
    Deportivo Moron 2
  •  
  • Velez Sarsfield 1
    Leandro N. Alem 0
  •  
  • Defensa y Justicia 3
    Sol de Mayo 0
  •  
  • Belgrano 1
    Club Atletico Estudiantes 1
  •  
  • Talleres 1
    CA Defensores de Belgrano 0
  •  
  • Arsenal Sarandi 1
    Sacachispas FC 1
  •  
  • Independiente 0
    CASD Camioneros 0
  •  
  • Quilmes 0
    Gimnasia Mendoza 0
  •  
  • Tigre 2
    Deportivo Riestra 2
  •  
  • Huracan 2
    CA Defensores Unidos 2
  •  
  • Banfield 1
    CA Chaco For Ever 0
  •  
  • Rosario Central 1
    Canuelas 0
  •  
  • 1/16
  •  
  • Atlanta 3
    SC Pacifico 1
  •  
  • Independiente 1
    Atletico Tucuman 2
  •  
  • Guillermo Brown 0
    Boca Juniors 1
  •  
  • Sarmiento 3
    Sacachispas FC 1
  •  
  • Newells Old Boys 1
    Godoy Cruz 2
  •  
  • Aldosivi 0
    Velez Sarsfield 1
  •  
  • Rosario Central 2
    Deportivo Riestra 1
  •  
  • Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 1
    Belgrano 1
  •  
  • Huracan 1
    Colon 0
  •  
  • Atletico Rafaela 2
    Banfield 4
  •  
  • Talleres 1
    Gimnasia Mendoza 1
  •  
  • Racing Club 2
    Olimpo 4
  •  
  • Temperley 0
    Defensa y Justicia 2
  •  
  • River Plate 4
    Instituto 1
  •  
  • Deportivo Moron 1
    San Lorenzo 0
  •  
  • Lanus 1
    Union 2
  •  
  • 1/8
  •  
  • Belgrano 1
    Atlanta 2
  •  
  • River Plate 3
    Defensa y Justicia 0
  •  
  • Huracan 0
    Velez Sarsfield 0
  •  
  • Atletico Tucuman 4
    Sarmiento 0
  •  
  • Union 0
    Deportivo Moron 0
  •  
  • Olimpo 3
    Gimnasia Mendoza 2
  •  
  • Godoy Cruz 2
    Banfield 1
  •  
  • Rosario Central 1
    Boca Juniors 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Atletico Tucuman 1
    Velez Sarsfield 0
  •  
  • Olimpo 0
    Deportivo Moron 1
  •  
  • Godoy Cruz 2
    Rosario Central 3
  •  
  • River Plate 4
    Atlanta 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • River Plate 3
    Deportivo Moron 0
  •  
  • Atletico Tucuman 0
    Rosario Central 0
  •  
  • final
  •  
  • River Plate 2
    Atletico Tucuman 1
  •  
  •  
  • Winner

    River Plate
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • Oriente Petrolero 10
    Santa Fe 33
    05-02-2016 Oriente Petrolero
    1 - 3
    Santa Fe
    12-02-2016 Santa Fe
    3 - 0
    Oriente Petrolero
  •  
  • Independiente del Valle 11
    Guarani 02
    05-02-2016 Independiente del Valle
    1 - 0
    Guarani
    12-02-2016 Guarani
    2 - 1
    Independiente del Valle
  •  
  • Puebla 20
    Racing Club 21
    04-02-2016 Puebla
    2 - 2
    Racing Club
    11-02-2016 Racing Club
    1 - 0
    Puebla
  •  
  • Universidad Cesar Vallejo 10
    Sao Paulo 11
    04-02-2016 Universidad Cesar Vallejo
    1 - 1
    Sao Paulo
    11-02-2016 Sao Paulo
    1 - 0
    Universidad Cesar Vallejo
  •  
  • River Plate 20
    Universidad de Chile 00
    03-02-2016 River Plate
    2 - 0
    Universidad de Chile
    10-02-2016 Universidad de Chile
    0 - 0
    River Plate
  •  
  • Huracan 11
    Caracas 02
    03-02-2016 Huracan
    1 - 0
    Caracas
    10-02-2016 Caracas
    2 - 1
    Huracan
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Boca Juniors Boca Juniors 30 63 18 9 3 62 25 37
W
D
W
W
D
2 River Plate River Plate 30 56 16 8 6 51 28 23
D
W
L
L
W
3 Estudiantes Estudiantes 30 56 16 8 6 46 26 20
W
W
W
L
W
4 Racing Club Racing Club 30 55 17 4 9 51 40 11
W
W
W
D
W
5 Banfield Banfield 30 54 17 3 10 42 35 7
L
L
W
W
W
6 Independiente Independiente 30 53 14 11 5 39 23 16
D
W
D
W
L
7 San Lorenzo San Lorenzo 30 53 16 5 9 46 35 11
D
W
L
W
L
8 Lanus Lanus 30 50 14 8 8 36 25 11
D
W
D
W
W
9 Newells Old Boys Newells Old Boys 30 49 14 7 9 40 30 10
L
L
D
L
W
10 Defensa y Justicia Defensa y Justicia 30 49 14 7 9 31 23 8
W
W
W
L
L
11 Colon Colon 30 49 14 7 9 32 25 7
D
L
W
D
L
12 Rosario Central Rosario Central 30 44 11 11 8 40 31 9
D
D
L
D
D
13 Gimnasia LP Gimnasia LP 30 43 12 7 11 26 24 2
L
W
W
L
W
14 Godoy Cruz Godoy Cruz 30 43 13 4 13 34 34 0
W
L
W
L
W
15 Talleres Talleres 30 42 11 9 10 35 30 5
D
D
L
L
W
16 Olimpo Olimpo 30 38 9 11 10 37 32 5
W
D
D
W
L
17 Atletico Rafaela Atletico Rafaela 30 37 10 7 13 31 30 1
L
L
D
W
L
18 Temperley Temperley 30 37 10 7 13 30 38 -8
D
L
W
W
L
19 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 30 37 10 7 13 31 40 -9
D
D
W
W
D
20 Patronato de Parana Patronato de Parana 30 34 8 10 12 30 40 -10
D
W
L
W
L
21 Atletico Tucuman Atletico Tucuman 30 33 8 9 13 34 40 -6
D
D
L
L
L
22 San Martin San Juan San Martin San Juan 30 33 7 12 11 27 40 -13
D
L
L
W
W
23 Union Union 30 32 8 8 14 25 39 -14
L
L
L
W
L
24 Tigre Tigre 30 31 8 7 15 33 43 -10
L
W
W
L
L
25 Huracan Huracan 30 29 6 11 13 23 30 -7
D
L
W
L
D
26 Sarmiento Sarmiento 30 28 7 7 16 31 51 -20
W
L
L
W
L
27 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 30 27 7 6 17 27 50 -23
W
D
L
W
W
28 Belgrano Belgrano 30 26 5 11 14 21 34 -13
D
W
L
L
W
29 Quilmes Quilmes 30 25 6 7 17 18 43 -25
L
D
D
L
D
30 Aldosivi Aldosivi 30 25 5 10 15 15 40 -25
L
L
L
D
D
Wszystkie Home Away
Konferencja Group B
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Lanus Lanus 16 38 12 2 2 28 10 18
L
D
W
W
W
2 Estudiantes Estudiantes 16 32 9 5 2 25 11 14
D
W
D
D
D
3 Atletico Tucuman Atletico Tucuman 16 30 9 3 4 26 19 7
L
W
W
D
D
4 Defensa y Justicia Defensa y Justicia 16 25 7 4 5 25 16 9
D
W
W
D
D
5 Huracan Huracan 16 25 7 4 5 21 15 6
W
D
D
L
L
6 Racing Club Racing Club 16 24 6 6 4 29 26 3
W
L
D
W
D
7 San Martin San Juan San Martin San Juan 16 23 6 5 5 23 20 3
W
L
W
D
L
8 Union Union 16 22 5 7 4 24 22 2
D
D
W
D
W
9 Tigre Tigre 16 20 5 5 6 21 17 4
W
W
D
L
W
10 Boca Juniors Boca Juniors 16 20 5 5 6 15 13 2
D
L
D
L
D
11 Aldosivi Aldosivi 16 17 4 5 7 19 28 -9
L
W
L
D
L
12 Newells Old Boys Newells Old Boys 16 16 3 7 6 16 21 -5
W
L
L
D
D
13 Temperley Temperley 16 16 4 4 8 14 21 -7
L
W
L
D
L
14 Argentinos Juniors Argentinos Juniors 16 12 2 6 8 11 29 -18
W
D
L
W
L
15 Atletico Rafaela Atletico Rafaela 16 9 2 3 11 14 32 -18
L
L
D
L
W
Konferencja Group A
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 San Lorenzo San Lorenzo 16 34 10 4 2 23 16 7
D
W
W
W
W
2 Godoy Cruz Godoy Cruz 16 33 10 3 3 27 14 13
L
W
W
W
W
3 Independiente Independiente 16 27 7 6 3 22 12 10
W
W
D
L
D
4 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 16 27 8 3 5 21 15 6
W
L
W
L
D
5 Gimnasia LP Gimnasia LP 16 25 7 4 5 19 19 0
W
L
D
W
D
6 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 16 24 7 3 6 20 19 1
D
D
W
D
W
7 Rosario Central Rosario Central 16 20 5 5 6 19 16 3
L
D
L
L
D
8 Patronato de Parana Patronato de Parana 16 20 5 5 6 19 23 -4
D
W
L
W
L
9 River Plate River Plate 16 18 4 6 6 21 22 -1
L
W
L
D
D
10 Sarmiento Sarmiento 16 17 4 5 7 10 18 -8
W
L
W
D
L
11 Colon Colon 16 17 5 2 9 21 31 -10
L
L
L
W
L
12 Belgrano Belgrano 16 16 4 4 8 21 24 -3
W
L
L
D
D
13 Banfield Banfield 16 15 2 9 5 15 20 -5
D
D
D
D
L
14 Quilmes Quilmes 16 15 3 6 7 21 32 -11
L
D
L
D
W
15 Olimpo Olimpo 16 13 3 4 9 11 20 -9
L
L
D
L
W

Huracan Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
1
Najlepsi strzelcy Huracan
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Ramon Abila Abila
18
0.9
2 Mariano Gonzalez Gonzalez
9
0.2
3 Alejandro Romero Romero
7
0.3
4 Mendoza
6
0.4
5 Briasco
6
0.5
6 Mauro Bogado Bogado
5
0.2
7 Cristian Espinoza Espinoza
3
0.3
8 Ignacio Pussetto Pussetto
3
0.3
9 Daniel Montenegro Montenegro
2
0.1
10 Nicolas Romat Romat
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 76 na mecz: 1.07
Straconych bramek 84 na mecz: 1.18
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 32
45.07%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 23
32.39%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.25
Wygranych meczów do zera (WTN) 14
19.72%
Przegranych meczów do zera (LTN) 16
22.54%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 13
18.31%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 14
19.72%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Huracan wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 10 9 1 1
Przegranych 18 7 1 2

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 7
19.4%
0-0 6
16.7%
1-0 5
13.9%
0-1 4
11.1%
1-2 3
8.3%
4-2 2
5.6%
2-0 2
5.6%
4-0 1
2.8%
2-1 1
2.8%
1-5 1
2.8%
1-3 1
2.8%
4-3 1
2.8%
0-2 1
2.8%
2-2 1
2.8%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics