Dinamo Brest

Witamy w Dinamo Brest (Belarus - Liga białoruska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Dinamo Brest logo Dinamo Brest Staty

Forma drużyny:
W
L
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 15

    Gole

  • 2.50

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 5/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 0/6

    CS

  • 5/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 26

    Meczów

  • 48

    Gole

  • 1.85

    na mecz

  • 13

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 10

    Przegrane

  • 57.7%

    Over 2.5

  • 76.9%

    Over 1.5

  • 15.38%

    CS

  • 61.54%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Dinamo Brest
Białoruś - Liga białoruska
26 wrz
Nierozpoczęty
Liga Europy
01 paź
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Ostatnie mecze
FT
Koniec
90'
15:00
W
FT
Koniec
90'
19:00
W
FT
Koniec
90'
20:00
W
FT
Koniec
90'
20:00
W
Post
Przełożone
'
18:30
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
19:00
Nierozpoczęty
'
20:00
Dinamo Brest aktualnie zajmuje 7 miejsce w tabeli Liga białoruska. Ostatni mecz zagrali z Zvezda-BGU, który zakończył się wynikiem: Win Dinamo Brest 2:1.Dla obrony najbardziej wymagającymi zawodnikami będą Michaił Hardziajczuk 9 goli, Pawieł Sawicki 8 goli, Abdoulaye Diallo 6 goli, Denis Laptev 6 goli, Artem Milevsky 4 goli, Siergiej Kisliak 3 goli, Gaby Kiki 3 goli, Kiril Pechenin 1 goli, Pavel Sedko 1 goli, Roman Yuzepchuk 1 goli, gdyż w tym sezonie zdobyli najwięcej bramek z całego składu Dinamo Brest.

Łącznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygrał 13 meczów, 3 zakończyło się remisem. 10 zostali pokonani. W 57.69% meczach suma bramek w meczu wyniosła ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.92% meczach suma bramek była większa niż 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Dinamo Brest nie stracił bramki. W 16 spotkaniach każda drużyna w meczu strzeliła bramkę (both teams to score). Średnia bramek: 1.85 na mecz
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 BATE Borysów BATE Borysów 24 49 15 4 5 52 24 28
W
W
W
W
L
2 Szachcior Soligorsk Szachcior Soligorsk 24 46 13 7 4 43 14 29
L
W
L
W
W
3 Neman Grodno Neman Grodno 24 44 13 5 6 33 22 11
W
W
L
L
D
4 Tarpieda-BiełAZ Żodzino Tarpieda-BiełAZ Żodzino 24 41 11 8 5 39 30 9
W
W
D
D
W
5 Isloch Isloch 24 41 13 2 9 38 34 4
W
W
W
W
W
6 Rukh Brest 24 36 9 9 6 41 27 14
W
L
W
D
W
7 Dinamo Brest Dinamo Brest 22 35 11 2 9 39 28 11
W
W
L
L
W
8 Zvezda-BGU 23 34 10 4 9 33 34 -1
L
W
D
D
L
9 Dynamo Mińsk Dynamo Mińsk 23 33 10 3 10 27 21 6
L
L
W
L
W
10 FK Vitebsk FK Vitebsk 24 31 7 10 7 24 29 -5
D
L
D
L
L
11 Slavia Mozyr Slavia Mozyr 22 27 7 6 9 30 41 -11
W
L
D
L
D
12 FK Mińsk FK Mińsk 22 25 7 4 11 27 42 -15
L
W
W
D
L
13 FK Slutsk FK Slutsk 22 21 6 3 13 25 40 -15
L
L
L
L
L
14 FK Gorodeya FK Gorodeya 24 20 5 5 14 20 41 -21
L
L
L
L
D
15 Biełszyna Bobrujsk Biełszyna Bobrujsk 24 20 5 5 14 27 45 -18
D
L
W
W
W
16 Smolevichy 22 14 3 5 14 23 49 -26
L
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Nomme JK Kalju 0
    Mura 4
  •  
  • Maccabi Hajfa 3
    Zeljeznicar 1
  •  
  • Budapest Honved 2
    FC Inter 1
  •  
  • Shamrock Rovers 2
    Ilves 2
  •  
  • Lech Poznań 3
    Valmieras FK 0
  •  
  • Partizan Belgrad 1
    Rigas Futbola skola 0
  •  
  • Aberdeen 6
    NSI Runavik 0
  •  
  • NK Maribor 1
    Coleraine 1
  •  
  • Motherwell 5
    Glentoran 1
  •  
  • Steaua Bukareszt 3
    Szirak 0
  •  
  • Servette Genewa 3
    Rużomberk 0
  •  
  • B36 Torshavn 4
    Levadia Maardu 3
  •  
  • Valletta 0
    Bala Town 1
  •  
  • CS Petrocub 0
    TSC Backa Topola 2
  •  
  • Zrinjski Mostar 3
    Differdange 03 0
  •  
  • FK Iskra 0
    Łokomotiw Płowdiw 1
  •  
  • Kukesi 2
    Slavia Sofia 1
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 3
    Dinamo Batumi 0
  •  
  • Szachcior Soligorsk 0
    FC Sfintul Gheorghe 0
  •  
  • TNS 3
    MSK Zilina 1
  •  
  • FH Hafnarfjordur 0
    DAC 1904 Dunajska Streda 2
  •  
  • AGF 5
    Honka 2
  •  
  • Gjilani 0
    APOEL Nikozja 2
  •  
  • Rosenborg Trondheim 4
    Breidablik 2
  •  
  • Malmoe FF 2
    Cracovia 0
  •  
  • Lokomotiwi Tbilisi 2
    CS Universitatea Craiova 1
  •  
  • FC Vaduz 0
    Hibernians 2
  •  
  • Hammarby 3
    Puskas FC Academy 0
  •  
  • Keshla 0
    Laci 0
  •  
  • Liteks Łowecz 2
    Sirens FC 1
  •  
  • Żalgiris Wilno 2
    Paide Linnameeskond 0
  •  
  • Videoton FC 1
    Bohemian FC 1
  •  
  • Olimpija Lublana 2
    Vikingur Reykjavik 1
  •  
  • Alashkert FC 0
    Renova 1
  •  
  • Apollon Limassol 5
    Saburtalo 1
  •  
  • Bodoe/Glimt 6
    FK Kauno Zalgiris 1
  •  
  • FK Neftczi 2
    Shkupi Skopje 1
  •  
  • Sumqayit 0
    Shkendija Tetowo 2
  •  
  • Lincoln Red Imps FC 2
    Union Titus Petange 0
  •  
  • Dynamo Mińsk 0
    Piast Gliwice 2
  •  
  • Teuta Durres 2
    Beitar Jerozolima 0
  •  
  • Borac Banja Luka 1
    Sutjeska 0
  •  
  • Ordabasy Szymkent 1
    Botosani 2
  •  
  • Ventspils 2
    Dinamo-Auto 1
  •  
  • Kajrat Ałmaty 4
    Artsakh 1
  •  
  • FC Progres Niedercorn 3
    Zeta 0
  •  
  • Traku FK 3
    Derry City 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Riga FC 1
    Tre Fiori 0
  •  
  • Budapest Honved 0
    Malmoe FF 2
  •  
  • TSC Backa Topola 6
    Steaua Bukareszt 6
  •  
  • Osijek 1
    FC Basel 2
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 5
    Jablonec 3
  •  
  • Linfield 0
    Floriana 1
  •  
  • Servette Genewa 0
    Reims 1
  •  
  • Viking 0
    Aberdeen 2
  •  
  • Coleraine 2
    Motherwell 2
  •  
  • Mura 3
    AGF 0
  •  
  • Shamrock Rovers 0
    AC Milan 2
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 1
    FC Kolos Kovalivka 2
  •  
  • Standard Liege 2
    Bala Town 0
  •  
  • Borac Banja Luka 0
    Rio Ave 2
  •  
  • FK Sileks 0
    Drita 2
  •  
  • Piast Gliwice 3
    Hartberg 2
  •  
  • Kukesi 0
    VfL Wolfsburg 4
  •  
  • Inter Club d'Escaldes 0
    Dundalk 1
  •  
  • OFI Kreta 0
    Apollon Limassol 1
  •  
  • Liteks Łowecz 2
    BATE Borysów 0
  •  
  • Connah's Quay 0
    Dinamo Tbilisi 1
  •  
  • Lokomotiwi Tbilisi 2
    Dynamo Moskwa 1
  •  
  • Djurgaarden 2
    Europa FC 1
  •  
  • FC Sfintul Gheorghe 0
    Partizan Belgrad 1
  •  
  • Laci 1
    Hapoel Be'er Szewa 2
  •  
  • Hibernians 0
    Videoton FC 1
  •  
  • Maccabi Hajfa 2
    Kajrat Ałmaty 1
  •  
  • Flora Tallinn 2
    KR Reykjavik 1
  •  
  • Olimpija Lublana 2
    Zrinjski Mostar 3
  •  
  • Bodoe/Glimt 3
    Żalgiris Wilno 1
  •  
  • IFK Goeteborg 1
    FC Kopenhaga 2
  •  
  • FK Neftczi 1
    Galatasaray Stambuł 3
  •  
  • Traku FK 1
    Slovan Liberec 5
  •  
  • Łokomotiw Płowdiw 1
    Tottenham Hotspur 2
  •  
  • Botosani 0
    Shkendija Tetowo 1
  •  
  • KuPS 1
    Slovan Bratysława 1
  •  
  • Lincoln Red Imps FC 0
    Rangers 5
  •  
  • FK Astana 0
    Budućnost Podgorica 1
  •  
  • Avan Academy 4
    CS Fola Esch 3
  •  
  • Teuta Durres 0
    Granada 4
  •  
  • Renova 0
    Hajduk Split 1
  •  
  • Ventspils 1
    Rosenborg Trondheim 5
  •  
  • Kaisar Kyzylorda 1
    APOEL Nikozja 4
  •  
  • B36 Torshavn 2
    TNS 2
  •  
  • Hammarby 0
    Lech Poznań 3
  •  
  • FC Progres Niedercorn 0
    Willem II 5
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sporting Lizbona -
    Aberdeen -
  •  
  • Rijeka -
    FC Kolos Kovalivka -
  •  
  • St. Gallen -
    AEK Ateny -
  •  
  • LASK Linz -
    DAC 1904 Dunajska Streda -
  •  
  • Legia Warszawa -
    Drita -
  •  
  • FK Sarajevo -
    Budućnost Podgorica -
  •  
  • Klaksvik -
    Dinamo Tbilisi -
  •  
  • Sheriff Tyraspol -
    Dundalk -
  •  
  • Besiktas Stambuł -
    Rio Ave -
  •  
  • Sporting Charleroi -
    Partizan Belgrad -
  •  
  • FK Rostów -
    Maccabi Hajfa -
  •  
  • AC Milan -
    Bodoe/Glimt -
  •  
  • Rosenborg Trondheim -
    Alanyaspor -
  •  
  • FC Basel -
    Anorthosis -
  •  
  • APOEL Nikozja -
    Zrinjski Mostar -
  •  
  • Apollon Limassol -
    Lech Poznań -
  •  
  • Liteks Łowecz -
    B36 Torshavn -
  •  
  • Riga FC -
    Celtic Glasgow -
  •  
  • Djurgaarden -
    CFR Cluj -
  •  
  • VfL Wolfsburg -
    Desna -
  •  
  • FC Kopenhaga -
    Piast Gliwice -
  •  
  • Floriana -
    Flora Tallinn -
  •  
  • Galatasaray Stambuł -
    Hajduk Split -
  •  
  • Granada -
    Lokomotiwi Tbilisi -
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa -
    Motherwell -
  •  
  • Shkendija Tetowo -
    Tottenham Hotspur -
  •  
  • KuPS -
    Suduva -
  •  
  • Steaua Bukareszt -
    Slovan Liberec -
  •  
  • Malmoe FF -
    NK Lokomotiva Zagrzeb -
  •  
  • Mura -
    PSV Eindhoven -
  •  
  • Avan Academy -
    NK Celje -
  •  
  • Willem II -
    Rangers -
  •  
  • Videoton FC -
    Reims -
  •  
  • Viktoria Pilzno -
    SoenderjyskE -
  •  
  • Standard Liege -
    Vojvodina -
  •  
  • final
  •  
  • Dinamo Brest -
    Łudogorec Razgrad -
  •  
  • Dinamo Zagrzeb -
    Floriana/Flora Tallinn -
  •  
  • Ararat Armenia/NK Celje -
    Crvena Zvezda Belgrad -
  •  
  • Young Boys Berno -
    KF Tirana -
  •  
  • Legia Warszawa/Drita -
    FK Karabach -
  •  
  • Djurgaarden/CFR Cluj -
    KuPS/Suduva -
  •  
  • FK Sarajevo/Buducnost Podgorica -
    Riga FC/Celtic -
  •  
  • FC Sheriff/Dundalk -
    Klaksvik/Dinamo Tbilisi -
  •  
  • Hapoel Beer Sheva/Motherwell -
    Viktoria Plzen/SoenderjyskE -
  •  
  • Rosenborg/Alanyaspor -
    Mura/PSV Eindhoven -
  •  
  • St. Gallen/AEK Athens -
    Wolfsburg/Desna -
  •  
  • Basel/Anorthosis -
    PFC CSKA-Sofia/B36 Torshavn -
  •  
  • Sporting CP/Aberdeen -
    LASK/DAC 1904 Dunajska Streda -
  •  
  • Sporting Charleroi/Partizan Beograd -
    Apollon Limassol/Lech Poznan -
  •  
  • Besiktas/Rio Ave -
    AC Milan/Bodoe/Glimt -
  •  
  • FC Koebenhavn/Piast Gliwice -
    Rijeka/FC Kolos Kovalivka -
  •  
  • Malmoe FF/NK Lokomotiva -
    Granada/Lokomotivi Tbilisi -
  •  
  • KF Shkendija/Tottenham Hotspur -
    FC Rostov/Maccabi Haifa -
  •  
  • FC FCSB/Slovan Liberec -
    APOEL Nicosia/Zrinjski Mostar -
  •  
  • Standard Liege/Vojvodina -
    Fehervar FC/Reims -
  •  
  • Willem II/Rangers -
    Galatasaray/Hajduk Split -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Klaksvik 3
    Slovan Bratysława 0
  •  
  • Floriana 0
    CFR Cluj 2
  •  
  • Budućnost Podgorica 1
    Łudogorec Razgrad 3
  •  
  • Connah's Quay 0
    FK Sarajevo 2
  •  
  • Sheriff Tyraspol 2
    CS Fola Esch 0
  •  
  • Dinamo Tbilisi 0
    KF Tirana 2
  •  
  • Ferencvaros 2
    Djurgaarden 0
  •  
  • NK Celje 3
    Dundalk 0
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 2
    Riga FC 0
  •  
  • Flora Tallinn 1
    Suduva 1
  •  
  • Molde 5
    KuPS 0
  •  
  • Avan Academy 0
    Omonia Nikozja 1
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 5
    Europa FC 0
  •  
  • Celtic Glasgow 6
    KR Reykjavik 0
  •  
  • Dinamo Brest 6
    FK Astana 3
  •  
  • Legia Warszawa 1
    Linfield 0
  •  
  • FK Karabach 4
    FK Sileks 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Celtic Glasgow 1
    Ferencvaros 2
  •  
  • Young Boys Berno 3
    Klaksvik 1
  •  
  • CFR Cluj 2
    Dinamo Zagrzeb 2
  •  
  • Dinamo Brest 2
    FK Sarajevo 1
  •  
  • Legia Warszawa 0
    Omonia Nikozja 2
  •  
  • Łudogorec Razgrad 0
    FC Midtjylland 1
  •  
  • NK Lokomotiva Zagrzeb 0
    Rapid Wiedeń 1
  •  
  • FK Karabach 2
    Sheriff Tyraspol 1
  •  
  • Suduva 0
    Maccabi Tel Awiw 3
  •  
  • NK Celje 1
    Molde 2
  •  
  • AZ Alkmaar 3
    Viktoria Pilzno 1
  •  
  • PAOK Saloniki 3
    Besiktas Stambuł 1
  •  
  • KF Tirana 0
    Crvena Zvezda Belgrad 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • FC Midtjylland 3
    Young Boys Berno 0
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 1
    Dinamo Brest 0
  •  
  • Ferencvaros 2
    Dinamo Zagrzeb 1
  •  
  • FK Karabach 0
    Molde 0
  •  
  • Omonia Nikozja 1
    Crvena Zvezda Belgrad 1
  •  
  • Gent 2
    Rapid Wiedeń 1
  •  
  • PAOK Saloniki 2
    Benfica Lizbona 1
  •  
  • Dynamo Kijów 2
    AZ Alkmaar 0
  •  
  • final
  •  
  • Gent --
    Dynamo Kijów --
    23-09-2020 Gent
    0 - 0
    Dynamo Kijów
    29-09-2020 Dynamo Kijów
    0 - 0
    Gent
  •  
  • Molde --
    Ferencvaros --
    23-09-2020 Molde
    0 - 0
    Ferencvaros
    29-09-2020 Ferencvaros
    0 - 0
    Molde
  •  
  • Olympiakos Pireus --
    Omonia Nikozja --
    23-09-2020 Olympiakos Pireus
    0 - 0
    Omonia Nikozja
    29-09-2020 Omonia Nikozja
    0 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • FK Krasnodar 2-
    PAOK Saloniki 1-
    22-09-2020 FK Krasnodar
    2 - 1
    PAOK Saloniki
    30-09-2020 PAOK Saloniki
    0 - 0
    FK Krasnodar
  •  
  • Slavia Praga 0-
    FC Midtjylland 0-
    22-09-2020 Slavia Praga
    0 - 0
    FC Midtjylland
    30-09-2020 FC Midtjylland
    0 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 1-
    Red Bull Salzburg 2-
    22-09-2020 Maccabi Tel Awiw
    1 - 2
    Red Bull Salzburg
    30-09-2020 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    Maccabi Tel Awiw
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Dinamo Brest Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
2
3
4
Najlepsi strzelcy Dinamo Brest
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Hardziajczuk
9
0.5
2 Pawieł Sawicki Sawicki
8
0.6
3 Diallo
6
0.8
4 Laptev
6
0.4
5 Artem Milevsky Milevsky
4
0.2
6 Siergiej Kisliak Kisliak
3
0.2
7 Kiki
3
0.3
8 Pechenin
1
0.2
9 Sedko
1
0.1
10 Yuzepchuk
1
0.2

Serie

Seria dla wszystkich meczów Liga białoruska jest niepokonana od 3 meczów.
od 2 meczów nie może wygrać spotkania.
zremisowała ostatnie 2 mecze z rzędu.
w ostatnich 2 meczach z rzędu obie drużyny nie strzeliły gola no BBTS
w ostatnich 2 meczach suma bramek była poniżej 2.5
w ostatnich 2 meczach suma bramek była poniżej 1.5
Seria meczów rozgrywanych u siebie w Liga białoruska jest niepokonana od 3 meczów.
Seria meczów rozgrywanych na wyjeźzie w Liga białoruskaod 2 meczów nie może wygrać spotkania.
w ostatnich 2 meczach z rzędu obie drużyny nie strzeliły gola no BBTS
w ostatnich 2 meczach suma bramek była poniżej 2.5
w ostatnich 2 meczach suma bramek była poniżej 1.5

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 48 na mecz: 1.85
Straconych bramek 34 na mecz: 1.31
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 16
61.54%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 4
15.38%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.15
Wygranych meczów do zera (WTN) 4
15.38%
Przegranych meczów do zera (LTN) 6
23.08%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 9
34.62%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 7
26.92%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Dinamo Brest wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 5 4 3 1
Przegranych 7 3 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-1 3
23.1%
1-2 2
15.4%
3-1 2
15.4%
6-1 1
7.7%
1-0 1
7.7%
0-2 1
7.7%
6-3 1
7.7%
1-1 1
7.7%
1-3 1
7.7%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics