Bishop's Stortford

Witamy w Bishop's Stortford (England - Evo-Stik League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Bishop's Stortford logo Bishop's Stortford Staty

Forma drużyny:
D
W
W
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 16

    Gole

  • 2.67

    na mecz

  • 5

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 12

    Meczów

  • 26

    Gole

  • 2.17

    na mecz

  • 8

    Wygrane

  • 4

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 50.0%

    Over 2.5

  • 83.3%

    Over 1.5

  • 41.67%

    CS

  • 58.33%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Bishop's Stortford
Anglia - Evo-Stik League
wczoraj
Przełożone
Anglia - Evo-Stik League
28 lis
Przełożone
Anglia - Evo-Stik League
01 gru
Przełożone

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Ostatnie mecze
Następne mecze
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Worthing 8 21 7 0 1 22 10 12
W
W
W
W
L
2 Cheshunt 10 19 6 1 3 13 14 -1
D
W
L
L
W
3 Enfield Town 10 18 6 0 4 15 17 -2
W
L
W
L
W
4 Carshalton Athletic 8 16 5 1 2 14 10 4
W
L
W
W
L
5 Cray Wanderers 7 15 5 0 2 21 10 11
W
W
L
L
W
6 Kingstonian 9 15 5 0 4 15 18 -3
W
L
W
L
W
7 Bishop's Stortford Bishop's Stortford 6 14 4 2 0 13 5 8
W
W
D
W
W
8 Hornchurch 10 14 4 2 4 17 12 5
L
W
D
W
W
9 Horsham 10 14 4 2 4 19 15 4
W
D
L
W
L
10 Bognor Regis Town 7 13 4 1 2 12 6 6
W
W
L
W
W
11 Folkestone Invicta 9 13 4 1 4 13 13 0
W
W
L
L
W
12 Haringey Borough 8 12 4 0 4 13 13 0
L
L
L
W
W
13 Leatherhead 9 12 3 3 3 8 15 -7
D
L
W
L
W
14 Bowers & Pitsea 5 10 3 1 1 13 5 8
L
D
W
W
W
15 Potters Bar Town 9 10 3 1 5 13 11 2
L
W
L
D
L
16 Wingate & Finchley 8 10 3 1 4 18 17 1
D
W
L
W
W
17 Corinthian Casuals 9 10 3 1 5 9 13 -4
L
D
L
W
L
18 Lewes 8 8 2 2 4 8 15 -7
W
D
W
D
L
19 Brightlingsea Regent 10 7 2 1 7 11 20 -9
L
L
W
L
L
20 Margate Margate 9 6 1 3 5 6 13 -7
L
L
L
L
L
21 East Thurrock United East Thurrock United 9 5 1 2 6 10 21 -11
L
W
L
D
L
22 Merstham 8 4 1 1 6 8 18 -10
L
L
L
D
L
  • Round 1
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds -
    Peterborough Sports -
  •  
  • Ashton United -
    South Shields -
  •  
  • Aveley -
    Hastings -
  •  
  • Witton Albion -
    Bamber Bridge -
  •  
  • Basford United -
    Rushall Olympic -
  •  
  • Biggleswade Town -
    Bedford -
  •  
  • Evesham United -
    Bideford AFC -
  •  
  • Haringey Borough -
    Bishop's Stortford -
  •  
  • Thame United -
    Bognor Regis Town -
  •  
  • Salisbury -
    Bracknell Town -
  •  
  • Margate -
    Burgess Hill Town -
  •  
  • Buxton -
    City of Liverpool -
  •  
  • Carshalton Athletic -
    Barking -
  •  
  • Weston Super Mare -
    Chesham United -
  •  
  • Lowestoft Town -
    Cheshunt -
  •  
  • Coleshill Town -
    Matlock Town -
  •  
  • Corinthian Casuals -
    Walton Casuals -
  •  
  • Uxbridge -
    Cray Wanderers -
  •  
  • Swindon Supermarine -
    Dorchester Town -
  •  
  • Enfield Town -
    Maldon & Tiptree -
  •  
  • Leatherhead -
    Felixstowe & Walton United -
  •  
  • North Leigh -
    Frome Town -
  •  
  • Grantham Town -
    St. Ives Town FC -
  •  
  • Welwyn Garden City -
    Hednesford -
  •  
  • Hitchin Town -
    Mickleover Sports -
  •  
  • Hornchurch -
    Wingate & Finchley -
  •  
  • Marine -
    Hyde United -
  •  
  • Kidsgrove Athletic -
    Stamford AFC -
  •  
  • St Neots Town -
    Kings Langley FC -
  •  
  • Needham Market -
    Leiston -
  •  
  • Marlow -
    Nuneaton Town -
  •  
  • Marske United -
    Warrington Town -
  •  
  • Nantwich Town -
    Workington -
  •  
  • Poole Town FC -
    Willand Rovers -
  •  
  • Royston Town -
    Tamworth -
  •  
  • Runcorn Linnets -
    Morpeth Town FC -
  •  
  • Moneyfields FC -
    Truro City -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Barrow -
    AFC Wimbledon -
  •  
  • Oxford City 2
    Northampton Town 1
  •  
  • Eastbourne Borough 0
    Blackpool 3
  •  
  • Barnet 1
    Burton Albion 0
  •  
  • Hayes & Yeading United 2
    Carlisle United 2
  •  
  • Wigan Athletic 2
    Chorley 3
  •  
  • Torquay United 5
    Crawley Town 6
  •  
  • Eastleigh 0
    Milton Keynes Dons 0
  •  
  • Hampton & Richmond 2
    Oldham Athletic 3
  •  
  • Havant and Waterlooville 1
    Cray Valley Paper Mills 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 0
    Morecambe 1
  •  
  • Scunthorpe United 2
    Solihull Moors 3
  •  
  • FC United of Manchester 1
    Doncaster Rovers 5
  •  
  • Bolton Wanderers 2
    Crewe Alexandra 3
  •  
  • Stevenage 2
    Concord Rangers 2
  •  
  • Tranmere Rovers 2
    Accrington Stanley 1
  •  
  • Banbury United 1
    Canvey 2
  •  
  • Brackley Town 3
    Bishop's Stortford 3
  •  
  • Boreham Wood 3
    Southend United 3
  •  
  • Walsall 1
    Bristol Rovers 2
  •  
  • Bromley 0
    Yeovil Town 1
  •  
  • Cambridge United 0
    Shrewsbury Town 2
  •  
  • Charlton Athletic 0
    Plymouth Argyle 1
  •  
  • Cheltenham Town 3
    South Shields 1
  •  
  • Colchester United 1
    Marine 1
  •  
  • Dagenham & Redbridge 3
    Grimsby Town 1
  •  
  • Swindon Town 1
    Darlington 1883 2
  •  
  • Hull City 2
    Fleetwood Town 0
  •  
  • Lincoln 6
    Forest Green Rovers 2
  •  
  • Gillingham 3
    Woking 2
  •  
  • Salford City 2
    Hartlepool United 0
  •  
  • Ipswich Town 2
    Portsmouth 3
  •  
  • Port Vale 0
    King's Lynn Town 1
  •  
  • Leyton Orient 1
    Newport County 2
  •  
  • Sunderland 0
    Mansfield Town 1
  •  
  • Oxford United 1
    Peterborough United 2
  •  
  • Rochdale 1
    Stockport 2
  •  
  • Exeter City 2
    AFC Fylde 1
  •  
  • Tonbridge Angels 0
    Bradford City 7
  •  
  • Harrogate 4
    Skelmersdale United 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Canvey -
    Boreham Wood -
  •  
  • Marine -
    Havant and Waterlooville -
  •  
  • Barnet -
    Milton Keynes Dons -
  •  
  • Bristol Rovers -
    Darlington 1883 -
  •  
  • Carlisle United -
    Doncaster Rovers -
  •  
  • Barrow/AFC Wimbledon -
    Crawley Town -
  •  
  • Mansfield Town -
    Dagenham & Redbridge -
  •  
  • Stevenage -
    Hull City -
  •  
  • Shrewsbury Town -
    Oxford City -
  •  
  • Stockport -
    Yeovil Town -
  •  
  • Peterborough United -
    Chorley -
  •  
  • Harrogate -
    Blackpool -
  •  
  • Bradford City -
    Oldham Athletic -
  •  
  • Cheltenham Town -
    Crewe Alexandra -
  •  
  • Portsmouth -
    King's Lynn Town -
  •  
  • Plymouth Argyle -
    Lincoln -
  •  
  • Gillingham -
    Exeter City -
  •  
  • Newport County -
    Salford City -
  •  
  • Morecambe -
    Solihull Moors -
  •  
  • Tranmere Rovers -
    Brackley Town -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • AFC Dunstable 1
    Tooting & Mitcham 2
  •  
  • AFC Sudbury 1
    Barking 2
  •  
  • Hullbridge Sports 0
    Ashford Town 1
  •  
  • Northwood 1
    Basildon United 1
  •  
  • Market Drayton Town 0
    Bury Town 1
  •  
  • Cambridge City 2
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • Hythe Town 3
    Chalfont St Peter 0
  •  
  • Cirencester Town 1
    Paulton Rovers 1
  •  
  • Soham Town Rangers 0
    Corby Town 3
  •  
  • Evesham United 2
    Biggleswade FC 1
  •  
  • Felixstowe & Walton United 2
    Great Wakering Rovers 1
  •  
  • Witham Town 0
    Hanwell Town 2
  •  
  • Tadcaster Albion 1
    Marine 3
  •  
  • Melksham Town 3
    North Leigh 3
  •  
  • Ossett Town 0
    Ramsbottom United 2
  •  
  • South Park 0
    Three Bridges 1
  •  
  • Waltham Abbey 3
    Staines Town 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Ilkeston FC 2
    AFC Kempston Rovers 1
  •  
  • AFC Totton 2
    Frome Town 2
  •  
  • Ashford Town 1
    Whitstable Town 0
  •  
  • Hanwell Town 1
    Aveley 1
  •  
  • Aylesbury United 2
    Tilbury 2
  •  
  • Larkhall Athletic 5
    Barnstaple Town 0
  •  
  • Whitehawk 2
    Barton Rovers 1
  •  
  • Moneyfields FC 2
    Basingstoke 1
  •  
  • Spalding United 0
    Bedford 1
  •  
  • Bedworth United 1
    St Neots Town 4
  •  
  • Newcastle Town 2
    Belper Town 2
  •  
  • Bideford AFC 3
    Slimbridge AFC 2
  •  
  • Bracknell Town 2
    Sevenoaks Town 0
  •  
  • Brentwood Town 3
    Chichester City FC 2
  •  
  • Kendal Town 1
    Brighouse Town 0
  •  
  • Willand Rovers 2
    Bristol Manor Farm 1
  •  
  • Burgess Hill Town 2
    Ware 0
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Bury Town 0
  •  
  • Ramsgate 0
    Canvey 0
  •  
  • Evesham United 2
    Carlton Town 0
  •  
  • Yaxley 0
    Chasetown 0
  •  
  • Chertsey Town 1
    Berkhamsted 2
  •  
  • Chipstead 1
    Three Bridges 2
  •  
  • Mangotsfield United 1
    Cinderford Town 2
  •  
  • Thame United 4
    Cirencester Town 1
  •  
  • City of Liverpool 0
    Cleethorpes Town 0
  •  
  • Dunston UTS 0
    Clitheroe 1
  •  
  • Wisbech Town 1
    Coleshill Town 2
  •  
  • Widnes 3
    Colne 4
  •  
  • Corby Town 1
    Halesowen 0
  •  
  • Daventry Town 0
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Sutton Coldfield Town 2
    Dereham Town 3
  •  
  • Kidlington 2
    Didcot Town 1
  •  
  • Droylsden 0
    Glossop North End 0
  •  
  • Sittingbourne 1
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Faversham Town 4
    Hertford Town 1
  •  
  • Hastings 3
    FC Romania 0
  •  
  • Felixstowe & Walton United 5
    Westfield FC 0
  •  
  • Prescot Cables 0
    Frickley Athletic 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 4
    Grays Athletic 1
  •  
  • Barking 1
    Harlow Town 0
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Herne Bay 2
  •  
  • Northwood 3
    Heybridge Swifts 3
  •  
  • Histon 1
    Leek Town 2
  •  
  • Hythe Town 2
    Ashford United 2
  •  
  • Stamford AFC 2
    Lincoln United 1
  •  
  • Marine 5
    Mossley AFC 0
  •  
  • Phoenix Sports 0
    Marlow 2
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 0
    Marske United 4
  •  
  • Thatcham Town 2
    North Leigh 4
  •  
  • Worksop 4
    Ramsbottom United 4
  •  
  • Tooting & Mitcham 2
    Romford 0
  •  
  • Sheffield FC 2
    Runcorn Linnets 3
  •  
  • Sholing 0
    Wantage Town 2
  •  
  • Pickering Town 1
    Trafford 0
  •  
  • Uxbridge 2
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Haywards Heath Town 1
    Welwyn Garden City 4
  •  
  • Whyteleafe 0
    Cray Valley Paper Mills 0
  •  
  • Highworth Town 2
    Winchester City 1
  •  
  • Pontefract Collieries 1
    Workington 4
  •  
  • Bedfont Sports Club 0
    Coggeshall Town 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Atherton Colleries 0
    City of Liverpool 3
  •  
  • Bishop's Stortford 3
    Brentwood Town 2
  •  
  • Merstham 1
    Carshalton Athletic 3
  •  
  • Coalville Town 3
    Matlock Town 3
  •  
  • Uxbridge 2
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • Marlow 2
    Berkhamsted 1
  •  
  • Taunton Town 2
    Truro City 4
  •  
  • Aylesbury United 2
    Margate 4
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 3
    Ilkeston FC 0
  •  
  • Hastings 1
    Ashford Town 1
  •  
  • Ashton United 1
    Clitheroe 0
  •  
  • Aveley 3
    Beaconsfield SYCOB 0
  •  
  • Radcliffe Borough 1
    Bamber Bridge 2
  •  
  • Tamworth 2
    Banbury United 1
  •  
  • Rushall Olympic 4
    Barwell FC 1
  •  
  • Basford United 2
    Alvechurch 1
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Bedford 3
  •  
  • Yate Town 0
    Bideford AFC 3
  •  
  • Biggleswade Town 1
    Heybridge Swifts 0
  •  
  • Bognor Regis Town 2
    Tooting & Mitcham 0
  •  
  • Bowers & Pitsea 1
    Hornchurch 3
  •  
  • Bracknell Town 3
    Cinderford Town 0
  •  
  • Brighouse Town 0
    Buxton 2
  •  
  • Kings Langley FC 4
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Burgess Hill Town 4
    Harrow Borough 1
  •  
  • Kendal Town 0
    Buxton 0
  •  
  • Chesham United 2
    Whyteleafe 2
  •  
  • East Thurrock United 3
    Cheshunt 4
  •  
  • Bromsgrove Sporting 0
    Coleshill Town 1
  •  
  • South Shields 1
    Colne 0
  •  
  • Corby Town 1
    Hednesford 2
  •  
  • Corinthian Casuals 5
    Hendon 4
  •  
  • Whitehawk 0
    Cray Wanderers 3
  •  
  • Mickleover Sports 5
    Dereham Town 0
  •  
  • Dorchester Town 2
    Gosport Borough 1
  •  
  • Enfield Town 8
    Ramsgate 1
  •  
  • Evesham United 3
    Leek Town 2
  •  
  • Frome Town 3
    Farnborough 0
  •  
  • Faversham Town 1
    Haringey Borough 2
  •  
  • FC United of Manchester 2
    Marske United 3
  •  
  • Felixstowe & Walton United 3
    Metropolitan Police FC 1
  •  
  • Walton Casuals 2
    Folkestone Invicta 1
  •  
  • Hyde United 2
    Frickley Athletic 1
  •  
  • Peterborough Sports 4
    Gainsborough 2
  •  
  • Glossop North End 0
    Workington 1
  •  
  • Yaxley 0
    Grantham Town 2
  •  
  • Hartley Wintney 1
    Poole Town FC 4
  •  
  • Hitchin Town 3
    Herne Bay 1
  •  
  • Horsham 1
    Welwyn Garden City 1
  •  
  • Royston Town 2
    Hythe Town 0
  •  
  • Moneyfields FC 3
    Kidlington 2
  •  
  • Stratford Town 1
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • Maldon & Tiptree 3
    Kingstonian 2
  •  
  • Warrington Town 1
    Lancaster City 1
  •  
  • Weston Super Mare 2
    Larkhall Athletic 1
  •  
  • Leatherhead 3
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Leiston 4
    Worthing 4
  •  
  • Lowestoft Town 3
    Lewes 1
  •  
  • Marine 3
    Stalybridge 2
  •  
  • Redditch United 2
    Nantwich Town 3
  •  
  • Needham Market 4
    Three Bridges 1
  •  
  • Newcastle Town 0
    Nuneaton Town 2
  •  
  • Pickering Town 1
    Runcorn Linnets 4
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Witton Albion 3
  •  
  • Barking 1
    Sittingbourne 1
  •  
  • St Neots Town 6
    Worksop 1
  •  
  • St. Ives Town FC 1
    Stafford Rangers 1
  •  
  • Stourbridge 0
    Stamford AFC 3
  •  
  • Highworth Town 2
    Swindon Supermarine 3
  •  
  • Thame United 3
    Wimborne Town 0
  •  
  • Salisbury 6
    Tiverton 0
  •  
  • Morpeth Town FC 3
    Whitby 1
  •  
  • Coggeshall Town 1
    Wingate & Finchley 1
  •  
  • Wantage Town 1
    North Leigh 4
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Tiverton 2
    Bideford AFC 0
  •  
  • Cray Valley Paper Mills 3
    Burgess Hill Town 1
  •  
  • Cray Wanderers 3
    Fisher 1
  •  
  • Wingate & Finchley 1
    Folkestone Invicta 4
  •  
  • Tavistock 2
    Gosport Borough 2
  •  
  • Grays Athletic 3
    Potton United 1
  •  
  • Kidlington 1
    Salisbury 1
  •  
  • Larkhall Athletic 3
    Bitton AFC 2
  •  
  • Sutton Common Rovers 1
    Metropolitan Police FC 3
  •  
  • Worcester 2
    Stafford Rangers 3
  •  
  • Highworth Town 1
    Melksham Town 1
  •  
  • Lowestoft Town 2
    Aveley 3
  •  
  • Skelmersdale United 2
    Bootle 1
  •  
  • Merstham 2
    AFC Dunstable 2
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 0
    Newark 5
  •  
  • Stamford AFC 4
    AFC Sudbury 0
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Ashton United 2
  •  
  • Atherton Colleries 0
    Bamber Bridge 0
  •  
  • Aylesbury United 2
    Moneyfields FC 2
  •  
  • Banbury United 1
    Carlton Town 0
  •  
  • Barnstaple Town 2
    Wimborne Town 3
  •  
  • Barwell FC 3
    Bedworth United 1
  •  
  • Chasetown 2
    Basford United 1
  •  
  • Buxton 7
    Belper Town 0
  •  
  • Leiston 5
    Biggleswade Town 1
  •  
  • Stalybridge 3
    Bishop Auckland 0
  •  
  • Welwyn Garden City 1
    Bishop's Stortford 1
  •  
  • South Park 2
    Bognor Regis Town 2
  •  
  • Bowers & Pitsea 0
    Hornchurch 3
  •  
  • Ashford United 1
    Bracknell Town 4
  •  
  • Brantham Athletic 1
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Bury Town 2
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Yate Town 1
    Bristol Manor Farm 2
  •  
  • Burnham 1
    Northwood 0
  •  
  • Cambridge City 1
    Stowmarket Town 1
  •  
  • Dereham Town 0
    Canvey 2
  •  
  • Chalfont St Peter 2
    Farnborough 3
  •  
  • Chatham Town 3
    Southall 2
  •  
  • Chertsey Town 0
    Leatherhead 0
  •  
  • Hastings 0
    Chesham United 0
  •  
  • Long Melford 1
    Cheshunt 3
  •  
  • Chipstead 1
    Deal Town 1
  •  
  • Cinderford Town 2
    Royal Wootton Bassett Town 2
  •  
  • Saltash United 3
    Cirencester Town 1
  •  
  • Winchester City 3
    Clevedon 2
  •  
  • Coalville Town 2
    Sheffield FC 0
  •  
  • Consett AFC 1
    Stockton Town 0
  •  
  • Little Common 0
    Corinthian Casuals 3
  •  
  • Daventry Town 0
    Evesham United 2
  •  
  • Christchurch 2
    Dorchester Town 1
  •  
  • Barking 6
    Dunstable Town FC 1
  •  
  • Potters Bar Town 1
    East Thurrock United 0
  •  
  • Ely City 1
    Biggleswade FC 2
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Enfield Town 2
  •  
  • FC United of Manchester 6
    Pontefract Collieries 2
  •  
  • Frickley Athletic 0
    Marine 1
  •  
  • Frome Town 4
    AFC Stoneham 1
  •  
  • AFC Mansfield 3
    Gainsborough 0
  •  
  • Grantham Town 3
    Rushall Olympic 0
  •  
  • West Bridgford 0
    Halesowen 1
  •  
  • Haywards Heath Town 0
    Hanwell Town 1
  •  
  • Haringey Borough 5
    Tunbridge Wells 1
  •  
  • Harlow Town 0
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Haverhill Rovers 0
    Maldon & Tiptree 3
  •  
  • Margate 1
    Hayes & Yeading United 2
  •  
  • Hednesford 3
    Long Eaton United 2
  •  
  • Horsham 2
    Kingstonian 1
  •  
  • West Allotment Celtic 0
    Hyde United 5
  •  
  • Coventry Sphinx 0
    Ilkeston FC 2
  •  
  • Kings Langley FC 1
    FC Clacton 1
  •  
  • Lancaster City 0
    Runcorn Town 0
  •  
  • Leek Town 1
    Mickleover Sports 2
  •  
  • Leighton Town 4
    Mildenhall Town 0
  •  
  • Bedfont Sports Club 3
    Lewes 1
  •  
  • Nuneaton Town 2
    Loughborough Dynamo 1
  •  
  • Frimley Green 1
    Marlow 1
  •  
  • Marske United 1
    Trafford 0
  •  
  • Quorn 0
    Matlock Town 2
  •  
  • Merthyr Town 0
    Poole Town FC 0
  •  
  • Mossley AFC 2
    Ramsbottom United 1
  •  
  • Tividale 2
    Nantwich Town 4
  •  
  • Sunderland RCA 0
    Prescot Cables 4
  •  
  • Radcliffe Borough 5
    Workington 3
  •  
  • Hanley Town 3
    Redditch United 2
  •  
  • Royston Town 2
    Wroxham 0
  •  
  • West Auckland Town 0
    Runcorn Linnets 0
  •  
  • Fairford Town 1
    Sholing 2
  •  
  • Staines Town 1
    Walton Casuals 2
  •  
  • Tamworth 3
    Stourbridge 3
  •  
  • Bromsgrove Sporting 1
    Stratford Town 2
  •  
  • Swindon Supermarine 3
    Shepton Mallet 0
  •  
  • Taunton Town 5
    Wantage Town 0
  •  
  • Tadley Calleva 0
    Truro City 1
  •  
  • Waltham Forest 0
    St. Margaretsbury 0
  •  
  • Warrington Town 0
    South Shields 0
  •  
  • Whitby 1
    Warrington Rylands 1
  •  
  • Whitley Bay FC 3
    Witton Albion 2
  •  
  • Whyteleafe 2
    Binfield 0
  •  
  • Westfield FC 1
    Worksop 3
  •  
  • City of Liverpool 0
    Morpeth Town FC 3
  •  
  • Corinthian 3
    Sevenoaks Town 1
  •  
  • Tadcaster Albion 7
    Litherland Remyca 2
  •  
  • Shifnal Town 0
    Alvechurch 2
  •  
  • Coggeshall Town 0
    Stansted 1
  •  
  • Chichester City FC 3
    Cribbs 1
  •  
  • Steyning Town 0
    Sheppey United 5
  •  
  • Longridge Town 2
    Charnock Richard 0
  •  
  • Cobham 1
    Risborough Rangers 3
  •  
  • Crawley Down 1
    Hendon 2
  •  
  • East Grinstead Town 3
    Worthing 3
  •  
  • Hartley Wintney 5
    Erith & Belvedere FC 0
  •  
  • Cowes Sports 0
    Weston Super Mare 5
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 0
    Harrow Borough 2
  •  
  • New Salamis FC 1
    Brentwood Town 2
  •  
  • Carshalton Athletic 5
    Faversham Town 0
  •  
  • Hitchin Town 3
    Needham Market 0
  •  
  • Hashtag United 1
    Soham Town Rangers 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Burnham 1
    Whyteleafe 3
  •  
  • Concord Rangers 2
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 2
    Horsham 1
  •  
  • AFC Dunstable 1
    Hemel Hempstead 2
  •  
  • Hyde United 2
    AFC Fylde 4
  •  
  • Coalville Town 1
    Alfreton Town 2
  •  
  • Ashton United 0
    South Shields 4
  •  
  • Guiseley 4
    Atherton Colleries 0
  •  
  • Brantham Athletic 0
    Aveley 3
  •  
  • Leamington 0
    Banbury United 1
  •  
  • Nantwich Town 1
    Barwell FC 0
  •  
  • Bath City 3
    Winchester City 2
  •  
  • Brackley Town 2
    Billericay 2
  •  
  • Bishop's Stortford 1
    Brentwood Town 0
  •  
  • Whitley Bay FC 2
    Blyth Spartans 4
  •  
  • Hayes & Yeading United 5
    Bognor Regis Town 0
  •  
  • Boston United 4
    AFC Mansfield 2
  •  
  • Bracknell Town 2
    Marlow 2
  •  
  • Bradford PA 1
    Spennymoor Town FC 3
  •  
  • Hashtag United 1
    Braintree Town 1
  •  
  • Kidlington 1
    Bristol Manor Farm 1
  •  
  • Bury Town 4
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Buxton 0
    Stafford Rangers 0
  •  
  • Cheshunt 1
    Cambridge City 2
  •  
  • Canvey 2
    Biggleswade FC 2
  •  
  • Bedfont Sports Club 2
    Carshalton Athletic 0
  •  
  • Chasetown 1
    Telford 1
  •  
  • Folkestone Invicta 0
    Chatham Town 3
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Chelmsford 0
  •  
  • Haringey Borough 2
    Chertsey Town 0
  •  
  • Worksop 2
    Chester FC 2
  •  
  • Chippenham Town 2
    Poole Town FC 2
  •  
  • Chipstead 1
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Chorley 2
    Gateshead FC 1
  •  
  • Marske United 6
    Consett AFC 0
  •  
  • Corinthian Casuals 2
    Dulwich Hamlet 2
  •  
  • Moneyfields FC 2
    Cray Wanderers 6
  •  
  • Curzon 1
    FC United of Manchester 2
  •  
  • Darlington 1883 2
    Prescot Cables 2
  •  
  • Dartford 0
    Slough Town 1
  •  
  • Dorking Wanderers 3
    Eastbourne Borough 3
  •  
  • Ebbsfleet United 2
    Hastings 2
  •  
  • Tamworth 3
    Evesham United 1
  •  
  • Farnborough 0
    Tonbridge Angels 1
  •  
  • Farsley Celtic AFC 2
    Radcliffe Borough 1
  •  
  • Frome Town 1
    Larkhall Athletic 1
  •  
  • Christchurch 1
    Gloucester City 1
  •  
  • Gosport Borough 1
    Hereford 3
  •  
  • Grantham Town 0
    Matlock Town 1
  •  
  • Maldon & Tiptree 2
    Grays Athletic 2
  •  
  • Hednesford 0
    Halesowen 0
  •  
  • Corinthian 0
    Hampton & Richmond 1
  •  
  • Hanwell Town 3
    Hartley Wintney 5
  •  
  • Harrow Borough 1
    Cray Valley Paper Mills 5
  •  
  • Hendon 0
    Maidstone 1
  •  
  • St.Albans 5
    Hitchin Town 0
  •  
  • Waltham Forest 0
    Hornchurch 2
  •  
  • Truro City 4
    Hungerford Town 0
  •  
  • Ilkeston FC 4
    Hanley Town 1
  •  
  • Alvechurch 2
    Kidderminster Harriers 2
  •  
  • Barking 2
    Kings Langley FC 2
  •  
  • Skelmersdale United 2
    Lancaster City 1
  •  
  • Leighton Town 1
    Leiston 2
  •  
  • Runcorn Linnets 1
    Marine 1
  •  
  • Metropolitan Police FC 1
    Walton Casuals 2
  •  
  • Mickleover Sports 4
    Newark 1
  •  
  • Mossley AFC 1
    Tadcaster Albion 1
  •  
  • Nuneaton Town 2
    Stratford Town 1
  •  
  • Royal Wootton Bassett Town 1
    Oxford City 2
  •  
  • Peterborough Sports 4
    Stansted 2
  •  
  • Royston Town 2
    Stamford AFC 2
  •  
  • Saltash United 1
    Sholing 3
  •  
  • Southport 2
    Morpeth Town FC 1
  •  
  • Stalybridge 2
    Longridge Town 3
  •  
  • Weston Super Mare 2
    Swindon Supermarine 2
  •  
  • Tiverton 3
    Taunton Town 5
  •  
  • Sheppey United 2
    Welling United 0
  •  
  • Wimborne Town 0
    Melksham Town 0
  •  
  • Warrington Rylands 0
    York City 1
  •  
  • Chichester City FC 2
    Risborough Rangers 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Bishop's Stortford 3
    Royston Town 0
  •  
  • Marske United 1
    Blyth Spartans 0
  •  
  • Havant and Waterlooville 4
    Chatham Town 1
  •  
  • Farsley Celtic AFC 1
    AFC Fylde 3
  •  
  • FC United of Manchester 0
    Alfreton Town 0
  •  
  • Cray Valley Paper Mills 2
    Aveley 0
  •  
  • Peterborough Sports 1
    Banbury United 1
  •  
  • Slough Town 0
    Bath City 1
  •  
  • Boston United 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Brackley Town 0
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Haringey Borough 5
    Bracknell Town 1
  •  
  • Bristol Manor Farm 3
    Cray Wanderers 3
  •  
  • Bury Town 2
    Nuneaton Town 0
  •  
  • Cambridge City 2
    Halesowen 0
  •  
  • Bedfont Sports Club 0
    Canvey 2
  •  
  • Chester FC 3
    Spennymoor Town FC 1
  •  
  • Ebbsfleet United 1
    Chippenham Town 1
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Chipstead 0
  •  
  • Chorley 1
    York City 0
  •  
  • Whyteleafe 1
    Concord Rangers 2
  •  
  • Darlington 1883 6
    Tadcaster Albion 1
  •  
  • Christchurch 1
    Dulwich Hamlet 1
  •  
  • Eastbourne Borough 3
    Sheppey United 1
  •  
  • Guiseley 2
    Matlock Town 0
  •  
  • Hampton & Richmond 2
    Hornchurch 2
  •  
  • Ilkeston FC 1
    Alvechurch 0
  •  
  • Weston Super Mare 6
    Larkhall Athletic 0
  •  
  • Leiston 0
    Telford 0
  •  
  • Marine 4
    Nantwich Town 1
  •  
  • St.Albans 1
    Mickleover Sports 1
  •  
  • Oxford City 6
    Tamworth 1
  •  
  • Longridge Town 0
    Skelmersdale United 1
  •  
  • Southport 1
    South Shields 1
  •  
  • Stafford Rangers 3
    Hereford 1
  •  
  • Taunton Town 4
    Truro City 2
  •  
  • Chichester City FC 1
    Tonbridge Angels 2
  •  
  • Braintree Town 0
    Maldon & Tiptree 1
  •  
  • Hartley Wintney 3
    Barking 1
  •  
  • Wimborne Town 2
    Maidstone 2
  •  
  • Sholing 5
    Walton Casuals 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Bishop's Stortford 2
    St.Albans 0
  •  
  • AFC Fylde 2
    Altrincham 1
  •  
  • Aldershot Town 1
    Woking 2
  •  
  • Banbury United 2
    Bury Town 1
  •  
  • Leiston 2
    Barnet 3
  •  
  • Bath City 0
    Havant and Waterlooville 3
  •  
  • Boreham Wood 2
    Wimborne Town 0
  •  
  • Brackley Town 5
    Marske United 1
  •  
  • Sutton United 0
    Bromley 1
  •  
  • Darlington 1883 2
    Cambridge City 0
  •  
  • Canvey 3
    Cray Wanderers 2
  •  
  • Chester FC 0
    Marine 1
  •  
  • Stockport 14
    Chesterfield 10
    24-10-2020 Stockport
    1 - 1
    Chesterfield
    04-11-2020 Chesterfield
    0 - 4
    Stockport
  •  
  • Concord Rangers 2
    Chippenham Town 1
  •  
  • Dagenham & Redbridge 1
    Hartley Wintney 0
  •  
  • Yeovil Town 3
    Dover 3
  •  
  • Eastbourne Borough 1
    Dulwich Hamlet 0
  •  
  • Eastleigh 3
    Weston Super Mare 1
  •  
  • FC United of Manchester 2
    Guiseley 1
  •  
  • South Shields 2
    Halifax Town 0
  •  
  • Hemel Hempstead 0
    Hampton & Richmond 1
  •  
  • Maldon & Tiptree 1
    Haringey Borough 0
  •  
  • Ilkeston FC 0
    Hartlepool United 6
  •  
  • Wealdstone 0
    Hayes & Yeading United 2
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Notts County 0
  •  
  • Maidenhead United 2
    Cray Valley Paper Mills 3
  •  
  • Weymouth 2
    Oxford City 3
  •  
  • Sholing 0
    Torquay United 2
  •  
  • Stafford Rangers 1
    Skelmersdale United 4
  •  
  • Solihull Moors 4
    Wrexham 0
  •  
  • Tonbridge Angels 5
    Taunton Town 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Bishop's Stortford Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
1
2
3
4
6
Najlepsi strzelcy Bishop's Stortford
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Richardson
6
1.0
2 Merrifield
5
1.0
3 Foxley
2
0.7
4 Aaron Greene Greene
1
1.0
5 Greene
1
0.5
6 Marlow
0
0.0
7 Jones
0
0.0
8 Thomas
0
0.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 26 na mecz: 2.17
Straconych bramek 11 na mecz: 0.92
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 7
58.33%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 5
41.67%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.08
Wygranych meczów do zera (WTN) 5
41.67%
Przegranych meczów do zera (LTN) 0
0.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 4
33.33%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 2
16.67%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Bishop's Stortford wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 3 3 2 0
Przegranych 0 0 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 2
22.2%
1-0 2
22.2%
1-1 1
11.1%
2-2 1
11.1%
3-0 1
11.1%
3-2 1
11.1%
4-1 1
11.1%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics