BATE Borysów

Witamy w BATE Borysów (Belarus - Liga białoruska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

BATE Borysów logo BATE Borysów Staty

Forma drużyny:
L
D
W
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 12

    Gole

  • 2.00

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 76

    Meczów

  • 138

    Gole

  • 1.82

    na mecz

  • 48

    Wygrane

  • 13

    Remisy

  • 15

    Przegrane

  • 50.0%

    Over 2.5

  • 72.4%

    Over 1.5

  • 43.42%

    CS

  • 48.68%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz BATE Borysów
Liga Mistrzów
jutro 19:00
Nierozpoczęty
Liga Mistrzów
31 lip
Nierozpoczęty
Białoruś - Liga białoruska
10 sie
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 02
    Seinaejoen JK 00
    29-06-2017 KR Reykjavik
    0 - 0
    Seinaejoen JK
    06-07-2017 Seinaejoen JK
    0 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Stjarnan 00
    Shamrock Rovers 11
    29-06-2017 Stjarnan
    0 - 1
    Shamrock Rovers
    06-07-2017 Shamrock Rovers
    1 - 0
    Stjarnan
  •  
  • St Joseph's 00
    AEL Limassol 46
    29-06-2017 St Joseph's
    0 - 4
    AEL Limassol
    06-07-2017 AEL Limassol
    6 - 0
    St Joseph's
  •  
  • Videoton FC 23
    Balzan FC 03
    29-06-2017 Videoton FC
    2 - 0
    Balzan FC
    04-07-2017 Balzan FC
    3 - 3
    Videoton FC
  •  
  • Crusaders 30
    FK Liepaja 12
    29-06-2017 Crusaders
    3 - 1
    FK Liepaja
    06-07-2017 FK Liepaja
    2 - 0
    Crusaders
  •  
  • Rangers 10
    FC Progres Niedercorn 02
    29-06-2017 Rangers
    1 - 0
    FC Progres Niedercorn
    04-07-2017 FC Progres Niedercorn
    2 - 0
    Rangers
  •  
  • Valletta 21
    Folgore 00
    29-06-2017 Valletta
    2 - 0
    Folgore
    06-07-2017 Folgore
    0 - 1
    Valletta
  •  
  • Lech Poznań 43
    Pelister 00
    29-06-2017 Lech Poznań
    4 - 0
    Pelister
    06-07-2017 Pelister
    0 - 3
    Lech Poznań
  •  
  • St.Johnstone 10
    Traku FK 21
    29-06-2017 St.Johnstone
    1 - 2
    Traku FK
    06-07-2017 Traku FK
    1 - 0
    St.Johnstone
  •  
  • Zeljeznicar 12
    Zeta 02
    29-06-2017 Zeljeznicar
    1 - 0
    Zeta
    06-07-2017 Zeta
    2 - 2
    Zeljeznicar
  •  
  • NK Domżale 23
    Flora Tallinn 02
    29-06-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Flora Tallinn
    06-07-2017 Flora Tallinn
    2 - 3
    NK Domżale
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 33
    Floriana 03
    29-06-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 0
    Floriana
    06-07-2017 Floriana
    3 - 3
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Mladost Podgorica 13
    Gandzasar 00
    29-06-2017 Mladost Podgorica
    1 - 0
    Gandzasar
    06-07-2017 Gandzasar
    0 - 3
    Mladost Podgorica
  •  
  • Mladost Lucani 00
    Keshla 32
    29-06-2017 Mladost Lucani
    0 - 3
    Keshla
    06-07-2017 Keshla
    2 - 0
    Mladost Lucani
  •  
  • Siroki Brijeg 20
    Ordabasy Szymkent 00
    29-06-2017 Siroki Brijeg
    2 - 0
    Ordabasy Szymkent
    06-07-2017 Ordabasy Szymkent
    0 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Tre Penne Galazzano 00
    Rabotnicki Skopje 16
    29-06-2017 Tre Penne Galazzano
    0 - 1
    Rabotnicki Skopje
    06-07-2017 Rabotnicki Skopje
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
  •  
  • Klaksvik 00
    AIK Sztokholm 05
    29-06-2017 Klaksvik
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    06-07-2017 AIK Sztokholm
    5 - 0
    Klaksvik
  •  
  • Bala Town 10
    FC Vaduz 23
    29-06-2017 Bala Town
    1 - 2
    FC Vaduz
    06-07-2017 FC Vaduz
    3 - 0
    Bala Town
  •  
  • Connah's Quay 10
    HJK Helsinki 03
    29-06-2017 Connah's Quay
    1 - 0
    HJK Helsinki
    06-07-2017 HJK Helsinki
    3 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • FC Midtjylland 64
    Derry City 11
    29-06-2017 FC Midtjylland
    6 - 1
    Derry City
    06-07-2017 Derry City
    1 - 4
    FC Midtjylland
  •  
  • IFK Norrkoeping 51
    FC Prishtina 00
    29-06-2017 IFK Norrkoeping
    5 - 0
    FC Prishtina
    06-07-2017 FC Prishtina
    0 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 23
    KF Tirana 00
    29-06-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    KF Tirana
    06-07-2017 KF Tirana
    0 - 3
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Vojvodina 20
    Rużomberk 12
    29-06-2017 Vojvodina
    2 - 1
    Rużomberk
    06-07-2017 Rużomberk
    2 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Skenderbeu 15
    Sant Julia 00
    29-06-2017 Skenderbeu
    1 - 0
    Sant Julia
    06-07-2017 Sant Julia
    0 - 5
    Skenderbeu
  •  
  • CS Fola Esch 21
    Milsami Orgiejów 11
    29-06-2017 CS Fola Esch
    2 - 1
    Milsami Orgiejów
    06-07-2017 Milsami Orgiejów
    1 - 1
    CS Fola Esch
  •  
  • AEK Larnaca 51
    Lincoln Red Imps FC 01
    29-06-2017 AEK Larnaca
    5 - 0
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2017 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • Odds Ballklubb 32
    Ballymena United 00
    29-06-2017 Odds Ballklubb
    3 - 0
    Ballymena United
    06-07-2017 Ballymena United
    0 - 2
    Odds Ballklubb
  •  
  • FK Haugesund 70
    Coleraine 00
    29-06-2017 FK Haugesund
    7 - 0
    Coleraine
    06-07-2017 Coleraine
    0 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • Zira 22
    Differdange 03 01
    29-06-2017 Zira
    2 - 0
    Differdange 03
    06-07-2017 Differdange 03
    1 - 2
    Zira
  •  
  • FC Zaria 21
    FK Sarajevo 12
    29-06-2017 FC Zaria
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-07-2017 FK Sarajevo
    2 - 1
    FC Zaria
  •  
  • Lewski Sofia 30
    Sutjeska 10
    29-06-2017 Lewski Sofia
    3 - 1
    Sutjeska
    06-07-2017 Sutjeska
    0 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Osijek 24
    29-06-2017 UE Santa Coloma
    0 - 2
    Osijek
    06-07-2017 Osijek
    4 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Beitar Jerozolima 43
    Vasas Budapeszt 30
    29-06-2017 Beitar Jerozolima
    4 - 3
    Vasas Budapeszt
    06-07-2017 Vasas Budapeszt
    0 - 3
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Ferencvaros 21
    FK Jelgava 00
    29-06-2017 Ferencvaros
    2 - 0
    FK Jelgava
    06-07-2017 FK Jelgava
    0 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Nomme JK Kalju 22
    B36 Torshavn 11
    29-06-2017 Nomme JK Kalju
    2 - 1
    B36 Torshavn
    06-07-2017 B36 Torshavn
    1 - 2
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Lyngby 13
    Bangor City 00
    29-06-2017 Lyngby
    1 - 0
    Bangor City
    06-07-2017 Bangor City
    0 - 3
    Lyngby
  •  
  • Czichura 01
    Altach 11
    29-06-2017 Czichura
    0 - 1
    Altach
    06-07-2017 Altach
    1 - 1
    Czichura
  •  
  • Shkendija Tetowo 34
    Dacia Kiszyniów 00
    29-06-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Dacia Kiszyniów
    06-07-2017 Dacia Kiszyniów
    0 - 4
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Dinamo Batumi 00
    Jagiellonia Białystok 14
    29-06-2017 Dinamo Batumi
    0 - 1
    Jagiellonia Białystok
    06-07-2017 Jagiellonia Białystok
    4 - 0
    Dinamo Batumi
  •  
  • VPS 11
    Olimpija Lublana 00
    29-06-2017 VPS
    1 - 0
    Olimpija Lublana
    06-07-2017 Olimpija Lublana
    0 - 1
    VPS
  •  
  • Szachcior Soligorsk 01
    Suduva 02
    29-06-2017 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Suduva
    06-07-2017 Suduva
    2 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Levadia Maardu 02
    Cork City 24
    29-06-2017 Levadia Maardu
    0 - 2
    Cork City
    06-07-2017 Cork City
    4 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • Dynamo Mińsk 22
    NSI Runavik 10
    29-06-2017 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    NSI Runavik
    06-07-2017 NSI Runavik
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • AS Trenczyn 53
    Torpedo Kutaisi 10
    29-06-2017 AS Trenczyn
    5 - 1
    Torpedo Kutaisi
    06-07-2017 Torpedo Kutaisi
    0 - 3
    AS Trenczyn
  •  
  • Partizani 10
    Botew Płowdiw 31
    29-06-2017 Partizani
    1 - 3
    Botew Płowdiw
    06-07-2017 Botew Płowdiw
    1 - 0
    Partizani
  •  
  • Pjunik 10
    Slovan Bratysława 45
    29-06-2017 Pjunik
    1 - 4
    Slovan Bratysława
    06-07-2017 Slovan Bratysława
    5 - 0
    Pjunik
  •  
  • Ventspils 00
    Valur 01
    29-06-2017 Ventspils
    0 - 0
    Valur
    06-07-2017 Valur
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • Kajrat Ałmaty 62
    Atlantas Kłajpeda 01
    29-06-2017 Kajrat Ałmaty
    6 - 0
    Atlantas Kłajpeda
    06-07-2017 Atlantas Kłajpeda
    1 - 2
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 12
    Dunav Ruse 00
    29-06-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 0
    Dunav Ruse
    06-07-2017 Dunav Ruse
    0 - 2
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Szirak 02
    Gorica 22
    29-06-2017 Szirak
    0 - 2
    Gorica
    06-07-2017 Gorica
    2 - 2
    Szirak
  •  
  • Round 2
  •  
  • Valur 12
    NK Domżale 23
    13-07-2017 Valur
    1 - 2
    NK Domżale
    20-07-2017 NK Domżale
    3 - 2
    Valur
  •  
  • Ferencvaros 21
    FC Midtjylland 43
    13-07-2017 Ferencvaros
    2 - 4
    FC Midtjylland
    20-07-2017 FC Midtjylland
    3 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Panionios 23
    Gorica 02
    13-07-2017 Panionios
    2 - 0
    Gorica
    20-07-2017 Gorica
    2 - 3
    Panionios
  •  
  • Shamrock Rovers 20
    Mlada Boleslav 32
    13-07-2017 Shamrock Rovers
    2 - 3
    Mlada Boleslav
    20-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 0
    Shamrock Rovers
  •  
  • Aberdeen 12
    Siroki Brijeg 10
    13-07-2017 Aberdeen
    1 - 1
    Siroki Brijeg
    20-07-2017 Siroki Brijeg
    0 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Cork City 00
    AEK Larnaca 11
    13-07-2017 Cork City
    0 - 1
    AEK Larnaca
    20-07-2017 AEK Larnaca
    1 - 0
    Cork City
  •  
  • Zeljeznicar 00
    AIK Sztokholm 02
    13-07-2017 Zeljeznicar
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    20-07-2017 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • Osijek 21
    FC Luzern 02
    13-07-2017 Osijek
    2 - 0
    FC Luzern
    20-07-2017 FC Luzern
    2 - 1
    Osijek
  •  
  • AS Trenczyn 10
    Bnei Yehuda Tel Awiw 12
    13-07-2017 AS Trenczyn
    1 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    20-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Hajduk Split 12
    Lewski Sofia 01
    13-07-2017 Hajduk Split
    1 - 0
    Lewski Sofia
    20-07-2017 Lewski Sofia
    1 - 2
    Hajduk Split
  •  
  • Sturm Graz 03
    Mladost Podgorica 10
    13-07-2017 Sturm Graz
    0 - 1
    Mladost Podgorica
    20-07-2017 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Sturm Graz
  •  
  • Slovan Bratysława 01
    Lyngby 12
    13-07-2017 Slovan Bratysława
    0 - 1
    Lyngby
    20-07-2017 Lyngby
    2 - 1
    Slovan Bratysława
  •  
  • Beitar Jerozolima 10
    Botew Płowdiw 14
    13-07-2017 Beitar Jerozolima
    1 - 1
    Botew Płowdiw
    20-07-2017 Botew Płowdiw
    4 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
  • IFK Norrkoeping 21
    Traku FK 12
    13-07-2017 IFK Norrkoeping
    2 - 1
    Traku FK
    20-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • FC Progres Niedercorn 01
    AEL Limassol 12
    13-07-2017 FC Progres Niedercorn
    0 - 1
    AEL Limassol
    20-07-2017 AEL Limassol
    2 - 1
    FC Progres Niedercorn
  •  
  • Astra Giurgiu 30
    Zira 10
    13-07-2017 Astra Giurgiu
    3 - 1
    Zira
    20-07-2017 Zira
    0 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Valletta 01
    FC Utrecht 03
    13-07-2017 Valletta
    0 - 0
    FC Utrecht
    20-07-2017 FC Utrecht
    3 - 1
    Valletta
  •  
  • Apollon Limassol 32
    FC Zaria 01
    13-07-2017 Apollon Limassol
    3 - 0
    FC Zaria
    20-07-2017 FC Zaria
    1 - 2
    Apollon Limassol
  •  
  • FC Vaduz 00
    Odds Ballklubb 11
    13-07-2017 FC Vaduz
    0 - 1
    Odds Ballklubb
    20-07-2017 Odds Ballklubb
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • FK Haugesund 30
    Lech Poznań 22
    13-07-2017 FK Haugesund
    3 - 2
    Lech Poznań
    20-07-2017 Lech Poznań
    2 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • FK Gabala 12
    Jagiellonia Białystok 10
    13-07-2017 FK Gabala
    1 - 1
    Jagiellonia Białystok
    20-07-2017 Jagiellonia Białystok
    0 - 2
    FK Gabala
  •  
  • Oestersunds FK 21
    Galatasaray Stambuł 01
    13-07-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    Galatasaray Stambuł
    20-07-2017 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Liepaja 01
    Suduva 20
    13-07-2017 FK Liepaja
    0 - 2
    Suduva
    20-07-2017 Suduva
    0 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • Altach 13
    Dinamo Brest 10
    13-07-2017 Altach
    1 - 1
    Dinamo Brest
    20-07-2017 Dinamo Brest
    0 - 3
    Altach
  •  
  • Broendby IF 21
    VPS 02
    13-07-2017 Broendby IF
    2 - 0
    VPS
    20-07-2017 VPS
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Nomme JK Kalju 01
    Videoton FC 31
    13-07-2017 Nomme JK Kalju
    0 - 3
    Videoton FC
    20-07-2017 Videoton FC
    1 - 1
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Rużomberk 02
    Brann 10
    13-07-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Brann
    20-07-2017 Brann
    0 - 2
    Rużomberk
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Dynamo Mińsk 13
    13-07-2017 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    20-07-2017 Dynamo Mińsk
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Shkendija Tetowo 31
    HJK Helsinki 11
    13-07-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 1
    HJK Helsinki
    20-07-2017 HJK Helsinki
    1 - 1
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 32
    KR Reykjavik 10
    13-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    KR Reykjavik
    20-07-2017 KR Reykjavik
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Kajrat Ałmaty 10
    Skenderbeu 12
    13-07-2017 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Skenderbeu
    20-07-2017 Skenderbeu
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 10
    Crvena Zvezda Belgrad 12
    13-07-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    20-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Keshla 11
    CS Fola Esch 04
    12-07-2017 Keshla
    1 - 0
    CS Fola Esch
    20-07-2017 CS Fola Esch
    4 - 1
    Keshla
  •  
  • Round 3
  •  
  • Austria Wiedeń 02
    AEL Limassol 01
    27-07-2017 Austria Wiedeń
    0 - 0
    AEL Limassol
    02-08-2017 AEL Limassol
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Freiburg 10
    NK Domżale 02
    27-07-2017 Freiburg
    1 - 0
    NK Domżale
    03-08-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Freiburg
  •  
  • Everton 11
    Rużomberk 00
    27-07-2017 Everton
    1 - 0
    Rużomberk
    03-08-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Everton
  •  
  • Aberdeen 20
    Apollon Limassol 12
    27-07-2017 Aberdeen
    2 - 1
    Apollon Limassol
    03-08-2017 Apollon Limassol
    2 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 20
    Odds Ballklubb 10
    27-07-2017 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Odds Ballklubb
    03-08-2017 Odds Ballklubb
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Olympique Marsylia 40
    Oostende 20
    27-07-2017 Olympique Marsylia
    4 - 2
    Oostende
    03-08-2017 Oostende
    0 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Gent 11
    Altach 13
    27-07-2017 Gent
    1 - 1
    Altach
    03-08-2017 Altach
    3 - 1
    Gent
  •  
  • Bordeaux 20
    Videoton FC 11
    27-07-2017 Bordeaux
    2 - 1
    Videoton FC
    03-08-2017 Videoton FC
    1 - 0
    Bordeaux
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 21
    Sparta Praga 00
    27-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Sparta Praga
    03-08-2017 Sparta Praga
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Panathinaikos Ateny 12
    FK Gabala 01
    27-07-2017 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    FK Gabala
    03-08-2017 FK Gabala
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • CS Universitatea Craiova 00
    AC Milan 12
    27-07-2017 CS Universitatea Craiova
    0 - 1
    AC Milan
    03-08-2017 AC Milan
    2 - 0
    CS Universitatea Craiova
  •  
  • Arka Gdynia 31
    FC Midtjylland 22
    27-07-2017 Arka Gdynia
    3 - 2
    FC Midtjylland
    03-08-2017 FC Midtjylland
    2 - 1
    Arka Gdynia
  •  
  • Broendby IF 00
    Hajduk Split 02
    27-07-2017 Broendby IF
    0 - 0
    Hajduk Split
    03-08-2017 Hajduk Split
    2 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Astra Giurgiu 00
    FC Olexandria 01
    27-07-2017 Astra Giurgiu
    0 - 0
    FC Olexandria
    03-08-2017 FC Olexandria
    1 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Dinamo Bukareszt 10
    Athletic Bilbao 13
    27-07-2017 Dinamo Bukareszt
    1 - 1
    Athletic Bilbao
    03-08-2017 Athletic Bilbao
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 01
    Zenit St Petersburg 20
    27-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    03-08-2017 Zenit St Petersburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Botew Płowdiw 00
    Maritimo 02
    27-07-2017 Botew Płowdiw
    0 - 0
    Maritimo
    03-08-2017 Maritimo
    2 - 0
    Botew Płowdiw
  •  
  • AEK Larnaca 21
    Dynamo Mińsk 01
    27-07-2017 AEK Larnaca
    2 - 0
    Dynamo Mińsk
    03-08-2017 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Braga 12
    27-07-2017 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Braga
    03-08-2017 Braga
    2 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Oestersunds FK 12
    CS Fola Esch 01
    27-07-2017 Oestersunds FK
    1 - 0
    CS Fola Esch
    03-08-2017 CS Fola Esch
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Krasnodar 23
    Lyngby 11
    27-07-2017 FK Krasnodar
    2 - 1
    Lyngby
    03-08-2017 Lyngby
    1 - 3
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 02
    Lech Poznań 02
    27-07-2017 FC Utrecht
    0 - 0
    Lech Poznań
    03-08-2017 Lech Poznań
    2 - 2
    FC Utrecht
  •  
  • Sturm Graz 11
    Fenerbahce 21
    27-07-2017 Sturm Graz
    1 - 2
    Fenerbahce
    03-08-2017 Fenerbahce
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • PSV Eindhoven 00
    Osijek 11
    27-07-2017 PSV Eindhoven
    0 - 1
    Osijek
    03-08-2017 Osijek
    1 - 0
    PSV Eindhoven
  •  
  • Suduva 31
    Sion 01
    27-07-2017 Suduva
    3 - 0
    Sion
    02-08-2017 Sion
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 11
    Panionios 00
    27-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Panionios
    03-08-2017 Panionios
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Traku FK 20
    Shkendija Tetowo 13
    27-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    Shkendija Tetowo
    03-08-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Traku FK
  •  
  • Olimpik Donetsk 10
    PAOK Saloniki 12
    27-07-2017 Olimpik Donetsk
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2017 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Olimpik Donetsk
  •  
  • Mlada Boleslav 21
    Skenderbeu 12
    27-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 1
    Skenderbeu
    03-08-2017 Skenderbeu
    2 - 1
    Mlada Boleslav
  •  
  • final
  •  
  • Maritimo 01
    Dynamo Kijów 03
    17-08-2017 Maritimo
    0 - 0
    Dynamo Kijów
    24-08-2017 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Maritimo
  •  
  • Everton 21
    Hajduk Split 01
    17-08-2017 Everton
    2 - 0
    Hajduk Split
    24-08-2017 Hajduk Split
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Partizan Belgrad 04
    Videoton FC 00
    17-08-2017 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Videoton FC
    24-08-2017 Videoton FC
    0 - 4
    Partizan Belgrad
  •  
  • AC Milan 61
    Shkendija Tetowo 00
    17-08-2017 AC Milan
    6 - 0
    Shkendija Tetowo
    24-08-2017 Shkendija Tetowo
    0 - 1
    AC Milan
  •  
  • Club Brugge 00
    AEK Ateny 03
    17-08-2017 Club Brugge
    0 - 0
    AEK Ateny
    24-08-2017 AEK Ateny
    3 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Ajax Amsterdam 02
    Rosenborg Trondheim 13
    17-08-2017 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Rosenborg Trondheim
    24-08-2017 Rosenborg Trondheim
    3 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Osijek 11
    Austria Wiedeń 20
    17-08-2017 Osijek
    1 - 2
    Austria Wiedeń
    24-08-2017 Austria Wiedeń
    0 - 1
    Osijek
  •  
  • NK Domżale 10
    Olympique Marsylia 13
    17-08-2017 NK Domżale
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    24-08-2017 Olympique Marsylia
    3 - 0
    NK Domżale
  •  
  • Legia Warszawa 10
    Sheriff Tyraspol 10
    17-08-2017 Legia Warszawa
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
    24-08-2017 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • FC Viitorul Constanta 10
    Red Bull Salzburg 34
    17-08-2017 FC Viitorul Constanta
    1 - 3
    Red Bull Salzburg
    24-08-2017 Red Bull Salzburg
    4 - 0
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • Altach 02
    Maccabi Tel Awiw 12
    17-08-2017 Altach
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    24-08-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    Altach
  •  
  • Panathinaikos Ateny 20
    Athletic Bilbao 31
    17-08-2017 Panathinaikos Ateny
    2 - 3
    Athletic Bilbao
    24-08-2017 Athletic Bilbao
    1 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Łudogorec Razgrad 20
    Suduva 00
    17-08-2017 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Suduva
    24-08-2017 Suduva
    0 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Viktoria Pilzno 30
    AEK Larnaca 10
    17-08-2017 Viktoria Pilzno
    3 - 1
    AEK Larnaca
    24-08-2017 AEK Larnaca
    0 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • FK Vardar Skopje 22
    Fenerbahce 01
    17-08-2017 FK Vardar Skopje
    2 - 0
    Fenerbahce
    24-08-2017 Fenerbahce
    1 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • PAOK Saloniki 30
    Oestersunds FK 12
    17-08-2017 PAOK Saloniki
    3 - 1
    Oestersunds FK
    24-08-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • FH Hafnarfjordur 12
    Braga 23
    17-08-2017 FH Hafnarfjordur
    1 - 2
    Braga
    24-08-2017 Braga
    3 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Apollon Limassol 31
    FC Midtjylland 21
    17-08-2017 Apollon Limassol
    3 - 2
    FC Midtjylland
    24-08-2017 FC Midtjylland
    1 - 1
    Apollon Limassol
  •  
  • BATE Borysów 12
    FC Olexandria 11
    17-08-2017 BATE Borysów
    1 - 1
    FC Olexandria
    24-08-2017 FC Olexandria
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 10
    Skenderbeu 10
    17-08-2017 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Skenderbeu
    24-08-2017 Skenderbeu
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • FK Krasnodar 31
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    17-08-2017 FK Krasnodar
    3 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    24-08-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 10
    Zenit St Petersburg 02
    16-08-2017 FC Utrecht
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    24-08-2017 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Utrecht
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 BATE Borysów BATE Borysów 30 68 21 5 4 61 19 42
D
W
W
D
W
2 Dynamo Mińsk Dynamo Mińsk 30 68 22 2 6 46 15 31
W
W
W
W
D
3 Szachcior Soligorsk Szachcior Soligorsk 30 65 20 5 5 52 22 30
L
L
W
W
W
4 Dinamo Brest Dinamo Brest 30 51 14 9 7 47 26 21
W
D
W
W
W
5 Tarpieda-BiełAZ Żodzino Tarpieda-BiełAZ Żodzino 30 51 14 9 7 43 27 16
W
W
L
L
D
6 Neman Grodno Neman Grodno 30 49 14 7 9 42 32 10
W
L
L
W
W
7 FK Slutsk FK Slutsk 30 44 12 8 10 30 34 -4
D
L
L
W
L
8 FK Vitebsk FK Vitebsk 30 43 12 7 11 35 38 -3
L
W
L
W
L
9 FK Gorodeya FK Gorodeya 30 38 8 14 8 37 35 2
D
D
D
D
W
10 Gomel Gomel 30 35 9 8 13 24 25 -1
L
W
W
D
L
11 Isloch Isloch 30 34 10 4 16 27 46 -19
W
W
W
L
W
12 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev 30 26 6 8 16 27 48 -21
D
L
W
L
L
13 Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk 30 25 5 10 15 26 47 -21
W
L
L
L
L
14 FK Mińsk FK Mińsk 30 23 3 14 13 19 39 -20
L
L
D
L
D
15 Slavia Mozyr Slavia Mozyr 30 20 4 8 18 26 50 -24
L
L
L
L
D
16 Naftan Nowopołock Naftan Nowopołock 30 18 4 6 20 18 57 -39
L
W
L
D
L
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 BATE Borysów BATE Borysów 30 73 23 4 3 55 24 31
D
W
L
W
W
2 Szachcior Soligorsk Szachcior Soligorsk 30 64 19 7 4 45 14 31
W
W
W
D
W
3 Dynamo Mińsk Dynamo Mińsk 30 63 18 9 3 41 17 24
W
W
W
W
D
4 FK Vitebsk FK Vitebsk 30 62 19 5 6 47 20 27
W
W
W
L
L
5 Tarpieda-BiełAZ Żodzino Tarpieda-BiełAZ Żodzino 30 55 16 7 7 36 18 18
D
W
D
W
D
6 Dinamo Brest Dinamo Brest 30 52 14 10 6 52 30 22
W
D
L
W
L
7 Neman Grodno Neman Grodno 30 43 12 7 11 31 32 -1
L
W
D
L
D
8 FK Slutsk FK Slutsk 30 36 11 3 16 26 36 -10
L
L
L
L
L
9 FK Gorodeya FK Gorodeya 30 34 9 7 14 31 33 -2
W
L
W
W
W
10 Isloch Isloch 30 33 8 9 13 20 37 -17
W
W
L
L
L
11 FK Mińsk FK Mińsk 30 30 7 9 14 34 42 -8
L
L
W
L
W
12 Gomel Gomel 30 28 7 7 16 16 36 -20
L
D
L
D
L
13 FC Luch Minsk 30 24 4 12 14 24 44 -20
D
L
D
D
D
14 FC Torpedo Minsk 30 24 6 6 18 20 41 -21
L
L
W
W
L
15 Smolevichy 30 24 5 9 16 21 39 -18
D
L
D
D
L
16 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev 30 16 3 7 20 17 53 -36
L
L
L
L
W
  • Round 1
  •  
  • Linfield 10
    La Fiorita Montegiardino 00
    28-06-2017 Linfield
    1 - 0
    La Fiorita Montegiardino
    04-07-2017 La Fiorita Montegiardino
    0 - 0
    Linfield
  •  
  • TNS 13
    Europa FC 21
    27-06-2017 TNS
    1 - 2
    Europa FC
    04-07-2017 Europa FC
    1 - 3
    TNS
  •  
  • Hibernians 21
    Infonet Tallinn 00
    27-06-2017 Hibernians
    2 - 0
    Infonet Tallinn
    04-07-2017 Infonet Tallinn
    0 - 1
    Hibernians
  •  
  • Vikingur 24
    Trepca 89 11
    27-06-2017 Vikingur
    2 - 1
    Trepca 89
    04-07-2017 Trepca 89
    1 - 4
    Vikingur
  •  
  • Alashkert FC 11
    FC Santa Coloma 01
    27-06-2017 Alashkert FC
    1 - 0
    FC Santa Coloma
    04-07-2017 FC Santa Coloma
    1 - 1
    Alashkert FC
  •  
  • Round 2
  •  
  • Linfield 00
    Celtic Glasgow 24
    14-07-2017 Linfield
    0 - 2
    Celtic Glasgow
    19-07-2017 Celtic Glasgow
    4 - 0
    Linfield
  •  
  • FH Hafnarfjordur 12
    Vikingur 10
    12-07-2017 FH Hafnarfjordur
    1 - 1
    Vikingur
    18-07-2017 Vikingur
    0 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Dundalk 11
    Rosenborg Trondheim 12
    12-07-2017 Dundalk
    1 - 1
    Rosenborg Trondheim
    19-07-2017 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    Dundalk
  •  
  • MSK Zilina 12
    FC Kopenhaga 31
    12-07-2017 MSK Zilina
    1 - 3
    FC Kopenhaga
    19-07-2017 FC Kopenhaga
    1 - 2
    MSK Zilina
  •  
  • IFK Mariehamn 00
    Legia Warszawa 36
    12-07-2017 IFK Mariehamn
    0 - 3
    Legia Warszawa
    19-07-2017 Legia Warszawa
    6 - 0
    IFK Mariehamn
  •  
  • Żalgiris Wilno 21
    Łudogorec Razgrad 14
    12-07-2017 Żalgiris Wilno
    2 - 1
    Łudogorec Razgrad
    19-07-2017 Łudogorec Razgrad
    4 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • BATE Borysów 13
    Alashkert FC 11
    12-07-2017 BATE Borysów
    1 - 1
    Alashkert FC
    18-07-2017 Alashkert FC
    1 - 3
    BATE Borysów
  •  
  • APOEL Nikozja 11
    F91 Dudelange 00
    12-07-2017 APOEL Nikozja
    1 - 0
    F91 Dudelange
    19-07-2017 F91 Dudelange
    0 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 23
    Budapest Honved 12
    12-07-2017 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 1
    Budapest Honved
    19-07-2017 Budapest Honved
    2 - 3
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    Kukesi 02
    12-07-2017 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    Kukesi
    19-07-2017 Kukesi
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Malmoe FF 11
    FK Vardar Skopje 13
    12-07-2017 Malmoe FF
    1 - 1
    FK Vardar Skopje
    18-07-2017 FK Vardar Skopje
    3 - 1
    Malmoe FF
  •  
  • Zrinjski Mostar 11
    NK Maribor 21
    12-07-2017 Zrinjski Mostar
    1 - 2
    NK Maribor
    19-07-2017 NK Maribor
    1 - 1
    Zrinjski Mostar
  •  
  • FK Spartaks 01
    FK Astana 11
    12-07-2017 FK Spartaks
    0 - 1
    FK Astana
    18-07-2017 FK Astana
    1 - 1
    FK Spartaks
  •  
  • Partizan Belgrad 20
    Budućnost Podgorica 00
    11-07-2017 Partizan Belgrad
    2 - 0
    Budućnost Podgorica
    18-07-2017 Budućnost Podgorica
    0 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Rijeka 25
    TNS 01
    11-07-2017 Rijeka
    2 - 0
    TNS
    18-07-2017 TNS
    1 - 5
    Rijeka
  •  
  • Hibernians 00
    Red Bull Salzburg 33
    11-07-2017 Hibernians
    0 - 3
    Red Bull Salzburg
    19-07-2017 Red Bull Salzburg
    3 - 0
    Hibernians
  •  
  • FK Karabach 51
    Samtredia 00
    11-07-2017 FK Karabach
    5 - 0
    Samtredia
    18-07-2017 Samtredia
    0 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Round 3
  •  
  • Club Brugge 30
    Istanbul Basaksehir 32
    26-07-2017 Club Brugge
    3 - 3
    Istanbul Basaksehir
    02-08-2017 Istanbul Basaksehir
    2 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Nice 12
    Ajax Amsterdam 12
    26-07-2017 Nice
    1 - 1
    Ajax Amsterdam
    02-08-2017 Ajax Amsterdam
    2 - 2
    Nice
  •  
  • Celtic Glasgow 01
    Rosenborg Trondheim 00
    26-07-2017 Celtic Glasgow
    0 - 0
    Rosenborg Trondheim
    02-08-2017 Rosenborg Trondheim
    0 - 1
    Celtic Glasgow
  •  
  • NK Maribor 11
    FH Hafnarfjordur 00
    26-07-2017 NK Maribor
    1 - 0
    FH Hafnarfjordur
    02-08-2017 FH Hafnarfjordur
    0 - 1
    NK Maribor
  •  
  • FC Viitorul Constanta 10
    APOEL Nikozja 04
    26-07-2017 FC Viitorul Constanta
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    02-08-2017 APOEL Nikozja
    4 - 0
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 21
    Łudogorec Razgrad 03
    26-07-2017 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 0
    Łudogorec Razgrad
    02-08-2017 Łudogorec Razgrad
    3 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Red Bull Salzburg 10
    Rijeka 10
    26-07-2017 Red Bull Salzburg
    1 - 1
    Rijeka
    02-08-2017 Rijeka
    0 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Dynamo Kijów 30
    Young Boys Berno 12
    26-07-2017 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Young Boys Berno
    02-08-2017 Young Boys Berno
    2 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FK Astana 30
    Legia Warszawa 11
    26-07-2017 FK Astana
    3 - 1
    Legia Warszawa
    02-08-2017 Legia Warszawa
    1 - 0
    FK Astana
  •  
  • Partizan Belgrad 12
    Olympiakos Pireus 32
    25-07-2017 Partizan Belgrad
    1 - 3
    Olympiakos Pireus
    02-08-2017 Olympiakos Pireus
    2 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FK Vardar Skopje 11
    FC Kopenhaga 04
    25-07-2017 FK Vardar Skopje
    1 - 0
    FC Kopenhaga
    02-08-2017 FC Kopenhaga
    4 - 1
    FK Vardar Skopje
  •  
  • AEK Ateny 00
    CSKA Moskwa 21
    25-07-2017 AEK Ateny
    0 - 2
    CSKA Moskwa
    02-08-2017 CSKA Moskwa
    1 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • Steaua Bukareszt 24
    Viktoria Pilzno 21
    25-07-2017 Steaua Bukareszt
    2 - 2
    Viktoria Pilzno
    02-08-2017 Viktoria Pilzno
    1 - 4
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Slavia Praga 11
    BATE Borysów 02
    25-07-2017 Slavia Praga
    1 - 0
    BATE Borysów
    02-08-2017 BATE Borysów
    2 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • FK Karabach 02
    Sheriff Tyraspol 01
    25-07-2017 FK Karabach
    0 - 0
    Sheriff Tyraspol
    01-08-2017 Sheriff Tyraspol
    1 - 2
    FK Karabach
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 53
    FK Astana 04
    16-08-2017 Celtic Glasgow
    5 - 0
    FK Astana
    22-08-2017 FK Astana
    4 - 3
    Celtic Glasgow
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 20
    NK Maribor 11
    16-08-2017 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 1
    NK Maribor
    22-08-2017 NK Maribor
    1 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Istanbul Basaksehir 12
    Sevilla FC 22
    16-08-2017 Istanbul Basaksehir
    1 - 2
    Sevilla FC
    22-08-2017 Sevilla FC
    2 - 2
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • SSC Napoli 22
    Nice 00
    16-08-2017 SSC Napoli
    2 - 0
    Nice
    22-08-2017 Nice
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • Olympiakos Pireus 21
    Rijeka 10
    16-08-2017 Olympiakos Pireus
    2 - 1
    Rijeka
    22-08-2017 Rijeka
    0 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • APOEL Nikozja 20
    Slavia Praga 00
    15-08-2017 APOEL Nikozja
    2 - 0
    Slavia Praga
    23-08-2017 Slavia Praga
    0 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Young Boys Berno 00
    CSKA Moskwa 12
    15-08-2017 Young Boys Berno
    0 - 1
    CSKA Moskwa
    23-08-2017 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Hoffenheim 12
    Liverpool FC 24
    15-08-2017 Hoffenheim
    1 - 2
    Liverpool FC
    23-08-2017 Liverpool FC
    4 - 2
    Hoffenheim
  •  
  • Sporting Lizbona 05
    Steaua Bukareszt 01
    15-08-2017 Sporting Lizbona
    0 - 0
    Steaua Bukareszt
    23-08-2017 Steaua Bukareszt
    1 - 5
    Sporting Lizbona
  •  
  • FK Karabach 11
    FC Kopenhaga 02
    15-08-2017 FK Karabach
    1 - 0
    FC Kopenhaga
    23-08-2017 FC Kopenhaga
    2 - 1
    FK Karabach
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • BATE Borysów 2
    Dinamo Brest 3
  •  
  •  
  • Winner

    Dinamo Brest
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

BATE Borysów Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Najlepsi strzelcy BATE Borysów
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Hardziajczuk
25
0.8
2 Ivanic
15
0.8
3 Staszewicz
15
0.8
4 Sihniewicz
15
0.8
5 Skawysz
11
1.0
6 Witalij Rodionow Rodionow
8
0.5
7 Rios
7
0.8
8 Stanisłau Drahun Drahun
7
0.6
9 Palakou
3
0.6
10 Baha
3
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 138 na mecz: 1.82
Straconych bramek 77 na mecz: 1.01
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 37
48.68%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 33
43.42%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.83
Wygranych meczów do zera (WTN) 30
39.47%
Przegranych meczów do zera (LTN) 6
7.89%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 25
32.89%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 13
17.11%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna BATE Borysów wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 24 16 5 3
Przegranych 10 2 2 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 7
17.9%
2-0 6
15.4%
1-1 5
12.8%
2-1 4
10.3%
3-1 4
10.3%
0-0 3
7.7%
2-3 2
5.1%
3-0 2
5.1%
1-2 1
2.6%
6-0 1
2.6%
3-2 1
2.6%
4-1 1
2.6%
1-3 1
2.6%
2-4 1
2.6%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics