Tanasa vs Andrei Ciobanu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
71
Midfield
Romania Romania
Profil zawodnika
17
Midfield
28 lat (1998-01-18)
Romania Romania
Statystyki Tanasa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrei Ciobanu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Puchar Rumunii Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Olimpiada Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tanasa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 6 0 2 3943' 30 0 18 5 0 50 13 0 86 657 71% 9
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Viitorul Constanta 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 30 5 0 2 3943' 30 0 18 5 0 50 13 0 86 657 71% 9
2024/2025   24 6 0 0 3567' 24 0 19 3 0 37 16 0 55 566 72% 6
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 24 5 0 0 3567' 24 0 19 3 0 37 16 0 55 566 72% 6
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Otelul Galati 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   12 1 0 1 1845' 12 0 12 5 0 24 5 0 42 252 58% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Otelul Galati 1 0 0 0 182' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 11 1 0 1 1663' 11 0 11 4 0 24 5 0 42 252 58% 1
Statystyki Andrei Ciobanu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 5 2 2 3012' 20 0 17 1 0 41 14 0 29 875 82% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 20 4 2 2 3012' 20 0 17 1 0 41 14 0 29 875 82% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Otelul Galati 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   6 1 0 2 846' 6 0 5 2 0 19 4 0 26 480 82% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Viitorul Constanta 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 5 0 0 2 756' 5 0 5 1 0 19 4 0 26 480 82% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   9 0 0 0 1315' 9 0 8 0 0 13 4 0 10 399 75% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 3 0 0 0 418' 3 0 3 0 0 6 2 0 4 198 65% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 4 0 0 0 606' 4 0 4 0 0 7 2 0 6 201 86% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 2 0 0 0 291' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   30 0 0 1 1148' 6 4 7 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 27 0 0 1 1148' 6 4 7 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska U Craiova 1948 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Rapid Bukareszt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 2 0 3 3661' 21 18 10 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 33 2 0 3 3661' 21 18 10 1 0 - - - - - - -
2020/2021   37 9 5 0 4391' 33 17 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 37 9 5 0 4391' 33 17 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   39 5 0 5 3102' 25 9 6 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Viitorul Constanta 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 37 3 0 5 3102' 25 9 6 4 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 1 0 3 1806' 10 2 14 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 32 1 0 3 1760' 10 2 13 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Viitorul Constanta 4 46' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   28 2 0 0 1457' 7 4 9 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Viitorul Constanta 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 27 2 0 0 1427' 7 4 9 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi FC Viitorul Constanta 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2