Szabó vs Lovrencsics - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Forward
Hungary Hungary
Profil zawodnika
20
Forward
Hungary Hungary
Statystyki Szabó, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga węgierska Puchar Węgier
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lovrencsics, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga węgierska Puchar Węgier
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Szabó
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 4 2760' 20 0 14 4 0 27 10 0 39 469 0% 2
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Aqvital FC Csakvar 20 1 0 4 2760' 20 0 14 4 0 27 10 0 39 469 0% 2
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Aqvital FC Csakvar 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 3 0 3 2740' 18 0 15 5 0 18 9 0 14 205 0% 1
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Aqvital FC Csakvar 18 3 0 3 2740' 18 0 15 5 0 18 9 0 14 205 0% 1
2023/2024   29 7 3 0 3930' 29 0 19 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Mosonmagyarovari TE 1904 29 7 3 0 3930' 29 0 19 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Budapest Honved 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga słoweńska 2 liga słoweńska 2 liga słoweńska Nafta 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Lovrencsics
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 5 0 2 2670' 22 0 9 0 0 27 13 0 50 396 0% 11
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Soroksar SC 22 4 0 2 2670' 22 0 9 0 0 27 13 0 50 396 0% 11
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Soroksar SC 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   24 16 0 1 3019' 24 0 11 6 1 24 13 0 29 206 0% 4
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Soroksar SC 24 14 0 1 3019' 24 0 11 6 1 24 13 0 29 206 0% 4
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Budafok 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Soroksar SC 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   30 10 2 1 3672' 30 0 12 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Soroksar SC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Soroksar SC 30 9 2 1 3672' 30 0 12 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Soroksar SC 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2