Szabó vs Alex Vallejo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Defence
Hungary Hungary
Profil zawodnika
50
Midfield
34 lat (1992-01-16)
Spain Spain
Statystyki Szabó, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League NB 3: Southwest Liga węgierska Puchar Węgier Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Alex Vallejo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Węgier Liga węgierska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Szabó
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 4 0 2 2430' 27 0 0 2 1 16 7 0 15 871 67% 5
Europa Conference League Paksi SE 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 1 1 0 1 78 73% 0
NB 3: Southwest Paksi SE II 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Paksi SE 20 1 0 2 1800' 20 0 0 2 1 15 6 0 13 760 66% 5
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Paksi SE 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Paksi SE 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 33 64% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Paksi SE 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 1 0 0 2555' 25 0 4 4 0 10 1 0 11 856 57% 1
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Paksi SE 16 1 0 0 1509' 16 0 1 1 0 9 1 0 10 723 60% 0
Europa Conference League Paksi SE 5 550' 5 0 2 0 0 0 1 73 73% 1
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Paksi SE 2 0 0 0 316' 2 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Paksi SE 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 0 60 0% 0
2023/2024   24 4 0 2 2196' 24 0 1 4 1 6 2 0 5 466 65% 2
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Paksi SE 23 4 0 2 2076' 23 0 1 4 1 6 2 0 5 466 65% 2
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Paksi SE 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Paksi SE 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Alex Vallejo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 2 0 0 3378' 30 0 9 4 0 22 6 0 18 1150 79% 1
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Diosgyori VTK 1 0 0 0 177' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Diosgyori VTK 25 2 0 0 2686' 25 0 6 4 0 22 6 0 18 1150 79% 1
Club Friendlies Diosgyori VTK 3 356' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Diosgyori VTK 1 159' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 0 0 0 2442' 23 0 6 2 0 8 0 0 18 1154 79% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Diosgyori VTK 23 0 0 0 2442' 23 0 6 2 0 8 0 0 18 1154 79% 0
2023/2024   28 2 0 0 3051' 28 0 7 7 0 9 2 0 5 793 81% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Diosgyori VTK 27 2 0 0 2897' 27 0 6 6 0 9 2 0 5 793 81% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Diosgyori VTK 1 0 0 0 154' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   32 0 0 0 3491' 27 9 5 7 1 1 0 0 1 78 82% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Stal Mielec 14 0 0 0 1480' 10 4 4 5 1 1 0 0 1 78 82% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Doxa Katokopia 18 0 0 0 2011' 17 5 1 2 0 - - - - - - -
2021/2022   12 1 0 0 624' 3 2 3 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 10 1 0 0 504' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   25 0 0 1 1759' 13 5 4 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 24 0 0 1 1669' 12 5 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   16 0 0 0 1099' 5 4 5 2 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Fuenlabrada 16 0 0 0 1099' 5 4 5 2 1 - - - - - - -
2018/2019   36 0 0 0 2733' 27 4 1 5 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cordoba 36 0 0 0 2733' 27 4 1 5 0 - - - - - - -
2017/2018   35 0 0 0 1783' 11 5 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Tenerife 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cordoba 35 0 0 0 1783' 11 5 7 2 0 - - - - - - -
2016/2017   21 0 0 0 1408' 12 4 1 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 21 0 0 0 1408' 12 4 1 2 0 - - - - - - -
2014/2015   10 1 0 0 150' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 10 1 0 0 150' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   8 0 0 0 408' 2 3 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 8 0 0 0 408' 2 3 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2