Sven Koehler vs Alexander Hack - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
42
Defence
193 cm
83 kg
32 lat (1993-09-08)
Germany Germany
Statystyki Sven Koehler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska 2. Bundesliga Puchar Niemiec Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexander Hack, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Liga amerykańska MLS Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie Puchar USA
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sven Koehler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 1 0 2 3453' 33 0 7 8 2 24 5 0 18 1503 84% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 11 0 0 0 1073' 11 0 1 1 0 5 0 0 11 509 84% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 17 0 0 1 1718' 17 0 3 6 1 13 3 0 6 920 88% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 1 0 1 210' 1 0 1 1 0 4 2 0 1 42 81% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 2 0 0 0 32 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Eintracht Brunszwik 1 0 0 0 272' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Eintracht Brunszwik 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   29 0 0 5 3208' 29 0 8 12 1 22 2 0 32 1606 87% 2
Germany Promotion/Relegation 2 Eintracht Brunszwik 2 301' 2 0 1 1 0 0 0 114 95% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 26 0 0 5 2751' 26 0 6 11 1 21 2 0 30 1453 87% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0 0 0 156' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 39 85% 0
2023/2024   21 0 0 3 2185' 21 0 4 10 0 12 4 0 31 1386 86% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Odense 21 0 0 3 2185' 21 0 4 10 0 12 4 0 31 1386 86% 0
2022/2023   35 3 0 0 3806' 34 7 3 16 1 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 35 3 0 0 3806' 34 7 3 16 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   38 5 0 1 4362' 35 14 2 12 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 36 4 0 0 4176' 34 14 1 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 2 1 0 1 186' 1 0 1 2 0 - - - - - - -
2020/2021   30 0 0 0 2065' 11 8 8 3 0 1 1 4 2 57 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Osnabrueck 16 0 0 0 471' 1 1 4 0 0 1 1 4 2 57 82% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 13 0 0 0 1515' 10 7 3 3 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 79' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   29 0 0 0 1727' 6 5 11 2 0 13 4 7 15 285 88% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Osnabrueck 28 0 0 0 1727' 6 5 11 2 0 13 4 7 15 285 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   2 0 0 1 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Lippstadt 2 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Statystyki Alexander Hack
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 4 0 2 2985' 30 0 4 9 0 18 7 0 29 1794 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 11 1 0 1 1074' 11 0 1 1 0 5 1 0 17 496 75% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS New York Red Bulls 16 1 0 0 1611' 16 0 3 6 0 10 6 0 10 1171 81% 0
Leagues Cup New York Red Bulls 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 62 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie New York Red Bulls 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar USA Puchar USA Puchar USA New York Red Bulls 1 0 0 1 90' 1 0 0 2 0 2 0 0 1 65 71% 0
2022/2023   30 1 0 0 1937' 15 3 6 4 2 2 1 21 10 471 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 1 0 0 136' 1 0 1 2 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 28 0 0 0 1801' 14 3 5 2 1 2 1 21 10 471 73% 0
2021/2022   33 3 0 1 3077' 26 7 4 6 1 17 4 31 38 1155 79% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 3 0 1 2756' 24 6 4 6 1 17 4 29 35 1115 79% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 3 0 0 0 321' 2 1 0 0 0 0 0 2 3 40 65% 0
2020/2021   35 1 0 0 2073' 15 2 7 2 0 6 2 15 13 636 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 226' 1 1 0 0 0 1 0 1 1 40 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 33 1 0 0 1847' 14 1 7 2 0 5 2 14 12 596 79% 0
2019/2020   31 0 0 0 1342' 9 2 5 2 0 7 1 9 11 231 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 0 0 0 1342' 9 2 5 2 0 7 1 9 11 231 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   24 1 0 1 1442' 12 2 3 1 0 11 2 13 8 420 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 1 0 1 1322' 11 2 3 1 0 11 2 13 8 420 76% 0
2017/2018   25 1 0 0 1626' 16 2 1 2 0 13 4 10 19 496 77% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 1 0 0 1379' 14 1 1 2 0 13 4 10 19 496 77% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 1 0 1 1889' 20 1 2 1 1 9 2 6 17 806 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 21 0 0 1 1259' 13 1 2 0 0 8 2 5 17 740 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FSV Mainz 05 4 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 1 0 66 83% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 6 0 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   35 0 0 0 630' 7 0 0 1 1 3 0 7 4 394 81% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 17 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 18 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 3 0 7 4 394 81% 0
2014/2015   31 0 0 0 687' 0 0 8 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 31 0 0 0 687' 0 0 8 0 1 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 171' 0 3 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 32 1 0 0 171' 0 3 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2