Sutter vs Ramizi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
8
Midfield
Serbia Serbia
Statystyki Sutter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ramizi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii 2 liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sutter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 1 1373' 10 0 6 1 0 12 5 0 18 369 78% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 10 1 0 1 1373' 10 0 6 1 0 12 5 0 18 369 78% 0
2024/2025   19 0 0 2 2402' 19 0 9 2 0 17 2 0 16 644 21% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 19 0 0 2 2402' 19 0 9 2 0 17 2 0 16 644 21% 1
2023/2024   7 0 0 0 967' 7 0 6 1 0 3 0 0 6 177 64% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 7 0 0 0 967' 7 0 6 1 0 3 0 0 6 177 64% 1
2022/2023   5 0 0 1 753' 5 0 4 1 0 1 0 0 8 164 76% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 5 0 0 1 753' 5 0 4 1 0 1 0 0 8 164 76% 1
Statystyki Ramizi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   12 5 2 2 1962' 13 0 12 4 0 14 3 0 6 255 15% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Neuchâtel Xamax 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 12 1 0 2 1962' 13 0 12 4 0 14 3 0 6 255 15% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Winterthur 2 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Neuchâtel Xamax 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   12 0 0 4 1966' 12 0 12 5 0 10 3 0 4 184 46% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 11 0 0 1 1816' 11 0 11 2 0 1 0 0 0 60 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 1 0 0 3 150' 1 0 1 3 0 9 3 0 4 124 69% 1
2022/2023   5 600' 5 0 2 9 1 0 8 148 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 5 600' 5 0 2 9 1 0 8 148 76% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2