Sutter vs Mulaj - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
99
Midfield
Switzerland Switzerland
Statystyki Sutter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii 2 liga szwajcarska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mulaj, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sutter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 1 1373' 10 0 6 1 0 12 5 0 18 369 78% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 10 1 0 1 1373' 10 0 6 1 0 12 5 0 18 369 78% 0
2024/2025   19 0 0 2 2402' 19 0 9 2 0 17 2 0 16 644 21% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 19 0 0 2 2402' 19 0 9 2 0 17 2 0 16 644 21% 1
2023/2024   7 0 0 0 967' 7 0 6 1 0 3 0 0 6 177 64% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 7 0 0 0 967' 7 0 6 1 0 3 0 0 6 177 64% 1
2022/2023   5 0 0 1 753' 5 0 4 1 0 1 0 0 8 164 76% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 5 0 0 1 753' 5 0 4 1 0 1 0 0 8 164 76% 1
Statystyki Mulaj
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 3 0 2 1391' 9 0 8 2 0 20 7 0 9 249 80% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 8 3 0 2 1301' 8 0 8 2 0 20 7 0 9 249 80% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Neuchâtel Xamax 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   13 5 0 4 1857' 13 0 10 7 0 28 13 0 23 339 81% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 1 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 12 5 0 4 1704' 12 0 9 6 0 28 13 0 23 339 81% 1
2023/2024   12 5 0 2 1735' 12 0 10 2 0 33 9 0 25 369 62% 4
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Stade Lausanne-Ouchy 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 12 5 0 2 1735' 12 0 10 2 0 33 9 0 25 369 62% 4
2022/2023   1 5 1 2 154' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 1 5 1 2 154' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2