Suľa vs Endl - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Defence
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
36
Defence
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Suľa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Endl, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Suľa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 1 0 1 1344' 14 0 1 1 0 8 2 0 8 474 60% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 14 1 0 1 1344' 14 0 1 1 0 8 2 0 8 474 60% 1
2024/2025   24 2 0 0 2562' 24 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Zlate Moravce 24 2 0 0 2562' 24 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   28 0 0 0 2901' 28 0 5 6 0 5 1 0 14 619 64% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 28 0 0 0 2901' 28 0 5 6 0 5 1 0 14 619 64% 1
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Endl
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 1 0 0 1615' 15 0 4 2 2 10 2 0 6 570 79% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 14 1 0 0 1525' 14 0 4 2 1 10 2 0 6 570 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Karvina 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
2024/2025   9 0 0 0 1097' 9 0 4 0 0 5 1 0 8 422 82% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 9 0 0 0 1097' 9 0 4 0 0 5 1 0 8 422 82% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   24 1 0 0 2282' 24 0 2 3 0 0 0 0 0 42 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Brno 24 1 0 0 2282' 24 0 2 3 0 0 0 0 0 42 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Viktoria Žižkov 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   4 360' 4 0 0 2 0 0 3 35 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Brno 4 360' 4 0 0 2 0 0 3 35 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2