Stokes vs Matthew Phillips - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Forward
England England
Profil zawodnika
25
Midfield
183 cm
75 kg
35 lat (1991-03-13)
Scotland Scotland
Statystyki Stokes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy Carabao Cup League 1 Championship Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Matthew Phillips, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship League 1 Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stokes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 5 0 1 2660' 18 0 15 3 0 42 16 0 30 550 70% 3
Johnstones Paint Trophy Stockport 2 2 0 0 311' 2 0 2 0 0 8 4 0 3 57 61% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bristol City 1 0 0 0 104' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 16 75% 0
League 1 League 1 League 1 Stockport 15 3 0 1 2245' 15 0 12 3 0 33 12 0 27 477 71% 3
2024/2025   28 8 3 4 3092' 28 0 8 4 0 68 28 0 53 789 72% 3
League 1 League 1 League 1 Cambridge United 26 7 2 2 2836' 26 0 7 4 0 64 27 0 51 723 72% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bristol City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
Johnstones Paint Trophy Cambridge United 2 1 1 2 256' 2 0 1 0 0 4 1 0 2 58 79% 0
Johnstones Paint Trophy Bromley 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   43 17 0 1 4851' 43 0 12 16 1 2 2 0 3 32 84% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Aldershot Town 41 15 0 1 4581' 41 0 11 15 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aldershot Town 2 2 0 0 270' 2 0 1 1 0 2 2 0 3 32 84% 0
Statystyki Matthew Phillips
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 2 0 0 3429' 23 0 18 2 0 40 15 0 8 354 67% 9
Championship Championship Championship Oxford United 3 0 0 0 449' 3 0 3 1 0 5 2 0 2 61 66% 1
League 1 League 1 League 1 Stevenage 18 2 0 0 2720' 18 0 14 1 0 33 12 0 5 251 64% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oxford United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Oxford United 2 260' 2 0 1 2 1 0 1 38 84% 0
2024/2025   13 2 0 2 1910' 13 0 12 2 0 8 3 0 11 253 68% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Oxford United 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 12 92% 0
Championship Championship Championship Oxford United 11 0 0 2 1614' 11 0 10 2 0 7 2 0 11 241 67% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oxford United 1 1 0 0 160' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   19 3 0 3 2525' 19 0 12 3 0 26 7 0 10 473 71% 3
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 19 3 0 3 2525' 19 0 12 3 0 26 7 0 10 473 71% 3
2022/2023   27 2 0 2 2981' 14 11 12 2 0 11 6 14 3 415 72% 8
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 25 2 0 2 2926' 14 11 11 2 0 11 6 14 3 415 72% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 2 55' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   29 3 0 2 3162' 18 14 10 2 0 29 9 18 12 399 66% 5
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 29 3 0 2 3162' 18 14 10 2 0 29 9 18 12 399 66% 5
2020/2021   37 2 0 1 3780' 21 12 14 1 0 16 11 27 6 447 74% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 2 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 35 2 0 1 3534' 20 11 13 1 0 16 11 27 6 447 74% 7
2019/2020   43 8 0 6 5049' 32 22 9 5 0 66 19 27 13 589 78% 4
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 41 7 0 6 4807' 30 21 9 5 0 61 17 26 11 558 78% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 2 1 0 0 242' 2 1 0 0 0 5 2 1 2 31 68% 0
2018/2019   35 5 0 7 3655' 26 10 9 3 0 41 11 16 17 551 77% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 2 0 0 0 144' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 32 5 0 7 3375' 25 9 7 2 0 41 11 16 17 551 77% 1
2017/2018   35 3 0 2 3648' 25 11 9 3 0 23 8 14 13 360 74% 11
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 31 2 0 2 3278' 23 10 7 3 0 23 8 14 13 360 74% 11
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 2 0 0 0 218' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 2 1 0 0 152' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 5 0 8 3937' 32 13 1 2 0 47 10 13 10 487 67% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 28 4 0 8 3367' 26 13 1 2 0 47 10 13 10 487 67% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2015/2016   47 8 0 5 4875' 43 12 1 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 45 8 0 5 4805' 43 11 1 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 0 0 0 70' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   38 3 0 8 2536' 22 4 5 1 0 41 10 19 13 511 65% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Queens Park Rangers 36 3 0 8 2356' 20 4 5 1 0 41 10 19 13 511 65% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   21 3 0 2 1991' 13 6 8 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 21 3 0 2 1991' 13 6 8 1 0 - - - - - - -
2012/2013   38 4 0 3 4159' 28 15 7 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 34 4 0 3 4079' 28 15 6 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 4 80' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   43 18 1 1 4467' 34 11 9 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 36 8 1 1 3789' 28 10 8 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 1 4 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 6 5 0 0 588' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   35 1 0 3 2311' 7 4 22 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 3 147' 1 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackpool 32 1 0 3 2164' 6 4 21 0 0 - - - - - - -
2009/2010   44 5 0 0 2029' 18 5 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wycombe Wanderers 44 5 0 0 2029' 18 5 1 0 0 - - - - - - -
2008/2009   41 4 0 0 3813' 18 13 19 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 41 3 0 0 3813' 18 13 19 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wycombe Wanderers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   4 0 0 0 322' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 4 0 0 0 322' 1 1 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2