Steven Zellner vs Sonnenberg - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
186 cm
87 kg
35 lat (1991-03-14)
Germany Germany
Profil zawodnika
4
Defence
Germany Germany
Statystyki Steven Zellner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Sonnenberg, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Steven Zellner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   16 0 0 0 1279' 9 1 6 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 16 0 0 0 1279' 9 1 6 0 0 - - - - - - -
2021/2022   17 0 0 0 1478' 13 4 1 1 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 17 0 0 0 1478' 13 4 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   28 0 0 0 2597' 28 2 0 1 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 28 0 0 0 2597' 28 2 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   4 2 2 0 420' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 2 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 4 0 0 0 420' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   2 1 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 2 1 0 100' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Stuttgarter Kickers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 100' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   1 4 3 0 87' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 4 3 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   13 0 0 0 621' 1 1 8 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 13 0 0 0 621' 1 1 8 1 0 - - - - - - -
2012/2013   13 0 0 0 1247' 10 2 3 3 0 - - - - - - -
Baraże Kaiserslautern 2 180' 1 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 11 0 0 0 1067' 9 2 2 3 0 - - - - - - -
2011/2012   23 82' 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Kaiserslautern 23 82' 0 0 1 - - - - - - -
2010/2011   17 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Kaiserslautern 17 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Sonnenberg
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 0 0 0 1440' 16 0 0 3 0 7 0 0 7 772 6% 3
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 15 0 0 0 1350' 15 0 0 3 0 5 0 0 7 723 0% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 49 92% 0
2024/2025   26 2 0 0 2676' 26 0 5 7 0 10 3 0 9 957 19% 5
Germany Promotion/Relegation 2 Saarbruecken 2 0 0 0 308' 2 0 1 1 0 1 1 0 2 136 90% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 23 2 0 0 2248' 23 0 4 6 0 8 2 0 6 749 0% 5
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hannover 96 II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 120' 1 0 0 1 0 0 1 72 86% 0
2023/2024   18 1 0 0 1686' 18 0 2 3 0 10 1 0 7 881 82% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 18 1 0 0 1686' 18 0 2 3 0 10 1 0 7 881 82% 1
2022/2023   3 270' 3 0 0 4 0 0 1 164 88% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Heracles 3 270' 3 0 0 4 0 0 1 164 88% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2