Stephen Humphrys vs Max Power - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
England England
Profil zawodnika
6
Midfield
181 cm
77 kg
32 lat (1993-07-27)
England England
Statystyki Stephen Humphrys, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 1 Puchar Anglii Carabao Cup Johnstones Paint Trophy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Max Power, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Johnstones Paint Trophy League 1 Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stephen Humphrys
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 7 0 4 3315' 25 0 15 1 0 92 31 0 30 531 65% 13
League 1 League 1 League 1 Bradford City 23 7 0 4 3027' 23 0 13 0 0 89 29 0 29 505 65% 12
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 1 0 0 0 152' 1 0 1 1 0 2 2 0 1 18 67% 0
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 136' 1 0 1 1 0 0 0 8 88% 1
2024/2025   29 9 0 2 4194' 29 0 21 5 0 81 34 0 28 436 64% 12
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Barnsley 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 1 6 83% 0
Johnstones Paint Trophy Barnsley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 16 69% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 2 301' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Barnsley 26 9 0 2 3803' 26 0 20 3 0 80 34 0 26 414 64% 10
2023/2024   28 11 0 5 4150' 28 0 23 8 0 81 27 0 38 692 63% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 1 0 0 329' 2 0 2 0 0 9 2 0 1 45 73% 1
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 24 9 0 4 3497' 24 0 20 7 0 61 21 0 32 569 63% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wigan Athletic 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 4 2 0 1 27 0% 0
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 1 1 0 1 204' 1 0 1 1 0 7 2 0 4 51 84% 0
2022/2023   25 5 0 0 1911' 8 5 13 2 0 14 7 10 7 157 59% 1
Europa Conference League Hearts 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hearts 1 1 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 6 148' 0 0 2 0 0 1 0 8 38% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 18 3 0 0 1608' 7 4 11 2 0 14 7 9 7 149 60% 1
2021/2022   51 7 0 2 4562' 16 12 28 1 0 24 13 20 17 223 65% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 63' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 45 5 0 2 3838' 12 10 26 1 0 24 13 20 17 223 65% 8
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 2 1 0 0 263' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 3 1 0 0 398' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 12 1 3 3265' 25 8 6 3 0 39 18 29 15 268 74% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southend United 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 29 11 1 3 3104' 24 8 5 3 0 39 18 29 15 268 74% 4
Johnstones Paint Trophy Southend United 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   25 5 0 0 2211' 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Southend United 21 5 0 0 2048' 14 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Southend United 2 73' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southend United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 10 0 2 3238' 21 10 9 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 20 4 0 2 1627' 10 4 6 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Southend United 10 5 0 0 1147' 8 5 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 1 1 0 0 60' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 3 0 0 0 404' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   22 4 0 1 2352' 14 11 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rochdale 2 1 0 0 313' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Fulham Academy 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 19 2 0 1 1919' 11 9 5 1 0 - - - - - - -
2016/2017   18 2 1 2 1381' 3 2 14 3 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 15 2 1 2 1141' 3 2 11 3 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 85' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 2 155' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Max Power
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   49 1 0 6 4753' 49 0 4 13 0 43 10 0 46 2245 77% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 2 180' 2 0 0 1 0 0 3 67 79% 0
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 165' 1 0 1 0 0 0 0 34 76% 0
League 1 League 1 League 1 Bradford City 45 0 0 6 4318' 45 0 3 13 0 42 10 0 43 2144 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AGF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   0 0 0 1 0 4 0 0 3 169 79% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AGF 0 0 0 ' 1 0 4 0 0 3 169 79% 0
2022/2023   47 1 1 4 4297' 47 1 0 9 0 19 5 34 43 2227 81% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 45 1 1 3 4117' 45 1 0 8 0 19 5 34 43 2227 81% 2
2021/2022   50 5 0 12 4773' 49 4 1 10 0 24 9 33 48 2334 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 2 0 0 0 308' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 1 0 0 136' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 44 3 0 12 4038' 44 1 0 10 0 24 9 33 48 2334 74% 1
League 1 League 1 League 1 Sheffield Wednesday 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 3 1 0 0 291' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   55 6 0 3 5408' 48 10 5 5 0 23 8 23 24 1549 78% 1
League 1 League 1 League 1 Sunderland 46 5 0 3 4458' 39 9 5 4 0 23 8 23 24 1549 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland 7 1 0 0 740' 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   42 3 0 1 3745' 36 4 2 7 0 0 0 0 0 4 100% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 34 2 0 1 2972' 30 3 1 6 0 0 0 0 0 4 100% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 4 1 0 0 473' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   50 4 0 2 4715' 39 8 9 5 3 2 0 1 3 94 74% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 41 4 0 2 3844' 33 7 6 5 3 2 0 1 2 58 72% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 3 251' 2 0 1 0 0 0 1 24 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 1 70' 0 0 1 0 0 0 0 12 58% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland 4 0 0 0 460' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   51 5 0 7 4319' 38 1 11 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 8 0 0 1 630' 7 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 41 5 0 6 3479' 29 1 11 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   46 0 0 6 4381' 42 8 2 9 0 61 10 41 41 1846 80% 4
Championship Championship Championship Wigan Athletic 43 0 0 6 4111' 39 8 2 8 0 61 10 41 41 1846 80% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   50 6 0 8 5058' 46 10 2 10 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 46 6 0 8 4697' 43 10 1 10 0 - - - - - - -
2014/2015   53 13 2 6 4691' 47 5 1 8 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tranmere Rovers 4 3 1 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tranmere Rovers 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tranmere Rovers 3 3 0 0 150' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Tranmere Rovers 45 7 1 6 4367' 45 5 0 7 0 - - - - - - -
2013/2014   47 2 0 5 3144' 27 5 6 6 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 46 2 0 5 3144' 27 5 6 6 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tranmere Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 4 0 0 2591' 25 2 2 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tranmere Rovers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 37 3 0 0 2591' 25 2 2 5 0 - - - - - - -
2011/2012   11 0 0 0 437' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 11 0 0 0 437' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
2010/2011   7 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 7 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2