Stephane Bahoken vs Beugré - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Forward
178 cm
67 kg
33 lat (1992-05-28)
France France
Profil zawodnika
99
Forward
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Stephane Bahoken, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji Liga kazachstańska Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Beugré, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Czwarta liga francuska Puchar Słowenii Liga Europy Liga słoweńska - Prva Liga Liga kazachstańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stephane Bahoken
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   12 6 0 1 1688' 12 0 9 4 2 35 14 0 27 204 71% 5
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 12 5 0 1 1688' 12 0 9 4 2 35 14 0 27 204 71% 5
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Kayserispor 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   7 3 0 0 865' 7 0 3 1 0 34 12 0 11 198 83% 4
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 6 3 0 0 703' 6 0 2 1 0 34 12 0 11 198 83% 4
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Kayserispor 1 0 0 0 162' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 0 0 0 313' 2 0 2 0 0 5 1 0 1 24 92% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kasimpasa 2 0 0 0 313' 2 0 2 0 0 5 1 0 1 24 92% 1
2021/2022   38 3 0 1 3220' 12 12 17 0 0 19 13 21 14 197 76% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 38 3 0 1 3220' 12 12 17 0 0 19 13 21 14 197 76% 3
2020/2021   37 7 0 2 4012' 21 19 12 4 0 38 19 29 23 263 77% 10
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 34 6 0 2 3600' 18 17 12 4 0 37 18 26 22 255 76% 9
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 1 0 0 412' 3 2 0 0 0 1 1 3 1 8 100% 1
2019/2021   8 449' 0 0 7 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 2 139' 0 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kamerun 6 310' 0 0 5 - - - - - - -
2019/2020   29 7 2 1 2590' 13 10 11 4 0 19 9 24 12 136 78% 6
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 25 4 1 0 2147' 10 9 10 3 0 19 9 24 12 136 78% 6
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 2 1 1 353' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 11 2 2 4888' 32 25 1 3 0 62 32 51 34 314 75% 30
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 32 11 2 2 4768' 31 25 1 3 0 62 32 51 34 314 75% 30
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 10 0 1 4138' 25 16 8 5 0 37 16 46 20 282 75% 20
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 4 1 0 0 631' 3 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 2 1 0 0 362' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 31 7 0 1 3055' 19 11 7 5 0 37 16 46 20 282 75% 20
2016/2017   36 7 1 0 3511' 19 9 16 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Strasbourg 31 7 1 0 2954' 15 8 15 4 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 3 0 0 0 377' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 6 0 0 89' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Strasbourg 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0 0 0 89' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   3 4 0 0 163' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Strasbourg 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 3 0 0 0 163' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   9 0 0 0 483' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 9 0 0 0 483' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   16 2 0 0 985' 3 3 7 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 16 2 0 0 985' 3 3 7 1 0 - - - - - - -
2011/2012   6 0 0 0 382' 0 0 5 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 6 0 0 0 382' 0 0 5 1 0 - - - - - - -
2010/2011   1 79' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 1 79' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Beugré
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   11 6 0 0 1382' 11 0 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League NK Maribor 5 0 0 0 674' 5 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga francuska Bordeaux 2 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii NK Maribor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Maribor 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 4 3 0 0 528' 4 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie NK Maribor 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   2 1 0 0 240' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 2 1 0 0 240' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2