Stefan Lainer vs Kasper Joergensen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Defence
176 cm
71 kg
33 lat (1992-08-27)
Austria Austria
Profil zawodnika
20
Defence
Denmark Denmark
Statystyki Stefan Lainer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga austriacka Puchar Austrii Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kasper Joergensen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Liga norweska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stefan Lainer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 1 0 4 3971' 39 0 6 7 0 23 4 0 26 1856 74% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 6 0 0 0 629' 6 0 1 1 0 3 1 0 3 209 76% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 22 1 0 3 2119' 22 0 2 6 0 16 3 0 19 1164 77% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 2 0 0 1 311' 2 0 1 0 0 2 0 0 2 179 61% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 4 360' 4 0 0 1 0 0 2 135 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia M'gladbach 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Eintracht Rheine 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 0% 0
Club Friendlies Red Bull Salzburg 1 146' 1 0 1 1 0 0 0 22 0% 1
FIFA Club World Cup Red Bull Salzburg 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 134 79% 0
2024/2025   6 1 0 0 607' 6 0 1 2 0 4 1 0 6 376 80% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 6 1 0 0 607' 6 0 1 2 0 4 1 0 6 361 83% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 15 0% 0
2023/2024   10 0 0 1 1276' 8 2 6 2 0 3 0 0 7 409 70% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 10 0 0 1 1276' 8 2 6 2 0 3 0 0 7 397 70% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 12 83% 0
2022/2023   38 0 0 0 2432' 11 6 13 3 0 6 4 7 5 408 82% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 31 0 0 0 2044' 9 4 11 2 0 6 4 7 5 408 82% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 6 0 0 0 388' 2 2 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 1 0 5 3469' 25 15 2 3 0 6 2 8 13 600 73% 4
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 3 0 0 2 346' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 24 1 0 2 2698' 19 12 2 2 0 6 2 8 13 555 73% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 45 73% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Austria 1 0 0 1 178' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   50 2 0 5 5250' 48 11 2 6 0 18 7 30 15 1112 76% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 6 0 0 1 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 3 0 0 1 362' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 33 2 0 2 3483' 31 7 2 2 0 18 7 19 12 904 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia M'gladbach 8 0 0 1 865' 8 2 0 3 0 0 0 11 3 208 77% 0
2019/2020   40 1 0 4 3794' 39 4 0 10 0 19 6 40 31 937 72% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia M'gladbach 6 0 0 1 540' 6 0 0 1 0 4 1 5 9 207 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 32 1 0 3 3074' 31 4 0 9 0 15 5 35 22 730 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   49 1 0 6 4140' 46 0 0 5 0 37 9 28 22 1375 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 10 0 0 2 900' 10 0 0 2 0 8 1 5 1 390 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 28 1 0 4 2250' 25 0 0 2 0 29 8 23 21 985 77% 0
2017/2018   55 2 0 5 4900' 49 1 5 4 0 2 0 9 4 45 56% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 34 1 0 0 2920' 28 1 5 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 16 1 0 5 1470' 16 0 0 2 0 2 0 9 4 45 56% 0
2016/2017   55 8 0 0 4163' 37 3 8 5 0 19 7 16 14 643 70% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 6 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 33 6 0 0 2933' 30 2 1 5 0 12 5 11 10 540 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 6 0 0 0 455' 3 1 2 0 0 6 2 5 4 103 68% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 6 317' 0 0 4 1 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 2 0 0 278' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   42 2 0 0 2154' 16 2 8 3 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 2 168' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 34 1 0 0 1686' 13 2 6 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 1 0 0 3233' 34 2 0 10 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 34 1 0 0 3233' 34 2 0 10 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SV Groedig 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   34 1 1 0 3060' 34 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 34 1 1 0 3060' 34 0 0 1 1 - - - - - - -
2011/2012   34 3 0 0 1980' 22 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SV Groedig 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Groedig 33 3 0 0 1980' 22 0 0 0 1 - - - - - - -
2009/2010   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka USK Anif 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 - - - - - - -
Statystyki Kasper Joergensen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 8 0 5 4601' 38 0 13 3 0 68 21 0 26 1136 63% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 30 7 0 3 3467' 30 0 9 3 0 62 19 0 20 910 78% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 5 0 0 2 804' 5 0 3 0 0 6 2 0 6 226 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AaB 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies LASK Linz 2 240' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   30 4 1 2 2849' 30 0 2 4 0 50 12 0 20 1272 76% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AaB 30 4 1 2 2849' 30 0 2 4 0 50 12 0 20 1272 76% 1
2023/2024   30 7 0 4 2846' 30 0 2 6 0 10 2 0 3 135 0% 0
Dania 2 Dania 2 Dania 2 AaB 30 7 0 4 2846' 30 0 2 6 0 10 2 0 3 135 0% 0
2022/2023   30 4 0 0 2965' 26 4 5 6 0 20 8 13 6 655 74% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AaB 9 0 0 0 799' 6 0 4 4 0 1 0 1 2 187 75% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 17 4 0 0 1619' 17 1 0 1 0 19 8 12 4 468 73% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet AaB 4 0 0 0 547' 3 3 1 1 0 - - - - - - -
2021/2022   3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Dania 2 Dania 2 Dania 2 Lyngby 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   21 1 0 1 1988' 14 5 6 0 0 10 5 3 7 522 78% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 21 1 0 1 1988' 14 5 6 0 0 10 5 3 7 522 78% 1
2019/2020   30 0 0 0 1597' 7 3 12 1 0 2 0 2 1 169 75% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 30 0 0 0 1597' 7 3 12 1 0 2 0 2 1 169 75% 0
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2