Stefan Baiaram vs Ely - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Forward
Romania Romania
Profil zawodnika
7
Forward
187 cm
81 kg
35 lat (1990-11-04)
Cape Verde Cape Verde
Statystyki Stefan Baiaram, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ely, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stefan Baiaram
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 12 1 6 5221' 34 0 28 6 0 75 39 0 60 974 80% 25
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 2 1 0 0 323' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 20 7 1 6 2944' 20 0 16 3 0 52 28 0 41 775 82% 19
Europa Conference League CS Universitatea Craiova 10 4 0 0 1716' 10 0 10 2 0 22 11 0 18 187 74% 6
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Rumunia 1 148' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Rumunia U21 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 12 67% 0
2024/2025   35 12 0 5 4768' 35 0 23 6 0 58 26 0 55 967 76% 13
Europa Conference League CS Universitatea Craiova 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Steaua Bukareszt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 34 11 0 5 4648' 34 0 23 6 0 58 26 0 55 967 76% 13
2023/2024   22 10 0 1 2903' 22 0 13 5 0 36 16 0 32 568 67% 7
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 2 1 0 0 299' 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 19 8 0 1 2484' 19 0 11 3 0 36 16 0 32 568 67% 7
2022/2023   26 4 0 3 3336' 21 19 5 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League CS Universitatea Craiova 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 26 3 0 3 3336' 21 19 5 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2021/2022   39 8 0 3 3364' 14 11 22 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 39 8 0 3 3364' 14 11 22 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   37 3 0 2 4003' 23 18 10 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy CS Universitatea Craiova 1 1 0 0 77' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 1 0 0 0 194' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 35 2 0 2 3732' 22 17 9 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 0 0 1 1245' 6 4 6 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy CS Universitatea Craiova 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 21 0 0 1 1155' 6 4 5 1 0 - - - - - - -
Statystyki Ely
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   17 1 0 0 1436' 9 5 6 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 17 1 0 0 1436' 9 5 6 2 0 - - - - - - -
2021/2022   12 0 0 1 1062' 5 5 4 2 1 - - - - - - -
Awans/Spadek Universitatea Cluj 0 0 0 ' 2 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 12 0 0 1 1062' 5 5 4 0 0 - - - - - - -
2020/2021   22 2 0 2 2015' 11 6 9 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 22 2 0 2 2015' 11 6 9 0 0 - - - - - - -
2019/2020   31 1 0 2 2323' 14 7 12 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 31 1 0 2 2323' 14 7 12 2 0 - - - - - - -
2018/2019   38 3 0 1 3340' 22 9 11 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 38 3 0 1 3340' 22 9 11 2 0 - - - - - - -
2017/2018   16 4 0 0 1065' 8 2 4 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 14 4 0 0 1065' 8 2 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 59' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vilafranquense 1 59' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Wyspy Zielonego Przylądka 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   3 0 0 0 101' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Gil Vicente 3 0 0 0 101' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 2 0 0 1092' 0 7 9 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Santa Clara 32 2 0 0 1092' 0 7 9 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 2 0 0 2941' 12 16 13 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Oliveirense 37 2 0 0 2941' 12 16 13 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2