Souleymane Basse vs Krobot - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
26
Forward
Senegal Senegal
Profil zawodnika
17
Forward
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Souleymane Basse, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Krobot, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Souleymane Basse
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 5 0 2 1150' 9 0 5 1 0 25 11 0 9 207 71% 9
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 9 3 0 2 1150' 9 0 5 1 0 25 11 0 9 207 71% 9
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Karvina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nyiregyhaza Spartacus FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   16 5 0 1 1721' 16 0 4 2 0 40 15 0 27 268 47% 15
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 5 0 0 0 589' 5 0 2 2 0 10 4 0 9 120 63% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Dukla Bańska Bystrzyca 11 5 0 1 1132' 11 0 2 0 0 30 11 0 18 148 34% 13
2023/2024   13 2 0 3 1843' 13 0 10 5 0 14 7 0 13 177 58% 11
Play-offs 1/2 Karvina 2 338' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 11 2 0 3 1505' 11 0 8 5 0 14 7 0 13 177 58% 11
2022/2023   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Karvina 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Krobot
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 1 0 1 1136' 7 0 7 4 0 9 2 0 17 145 63% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pardubice 7 1 0 1 1136' 7 0 7 4 0 9 2 0 17 145 63% 0
2024/2025   14 3 0 3 1858' 14 0 8 5 0 22 9 0 27 297 68% 5
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pardubice 14 3 0 3 1858' 14 0 8 5 0 22 9 0 27 297 68% 5
Play-offs 1/2 Pardubice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   12 7 0 0 1827' 12 0 12 5 0 13 7 0 16 127 67% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pardubice 12 7 0 0 1827' 12 0 12 5 0 13 7 0 16 127 67% 1
2022/2023   1 2 0 0 160' 1 0 1 0 0 2 2 0 1 4 0% 0
Play-offs 1/2 Pardubice 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pardubice 1 2 0 0 160' 1 0 1 0 0 2 2 0 1 4 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2