Souček vs BariÅ¡ - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
27
Midfield
Slovakia Slovakia
Statystyki Souček, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bariš, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Souček
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 0 2 2125' 14 0 12 3 0 26 10 0 42 436 73% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Tatran Presov 13 2 0 2 1974' 13 0 11 3 0 26 10 0 42 436 73% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rużomberk 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 2 0 0 1093' 10 0 3 5 0 20 5 0 17 309 44% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 10 2 0 0 1093' 10 0 3 5 0 19 5 0 17 284 42% 2
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 25 72% 0
2023/2024   16 0 0 1 1871' 16 0 6 10 0 11 4 0 19 357 63% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 16 0 0 1 1871' 16 0 6 10 0 11 4 0 19 357 63% 1
2022/2023   2 266' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Brno 2 266' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Bariš
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 2 1 0 3219' 28 0 10 4 0 28 9 0 23 846 70% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 28 2 1 0 3219' 28 0 10 4 0 28 9 0 23 846 70% 1
2024/2025   24 3 1 0 2957' 24 0 11 8 1 25 7 0 15 682 64% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 24 3 1 0 2957' 24 0 11 7 1 25 7 0 15 682 64% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   31 0 0 2 3079' 31 0 4 8 0 20 7 0 12 990 76% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 31 0 0 2 3079' 31 0 4 8 0 20 7 0 12 990 76% 0
2022/2023   3 0 0 0 407' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 3 0 0 0 407' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2