Sonnenberg vs Schumacher - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
33
Midfield
Germany Germany
Statystyki Sonnenberg, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Schumacher, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sonnenberg
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 0 0 0 1440' 16 0 0 3 0 7 0 0 7 772 6% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 49 92% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 15 0 0 0 1350' 15 0 0 3 0 5 0 0 7 723 0% 3
2024/2025   26 2 0 0 2676' 26 0 5 7 0 10 3 0 9 957 19% 5
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 23 2 0 0 2248' 23 0 4 6 0 8 2 0 6 749 0% 5
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hannover 96 II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 120' 1 0 0 1 0 0 1 72 86% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Saarbruecken 2 0 0 0 308' 2 0 1 1 0 1 1 0 2 136 90% 0
2023/2024   18 1 0 0 1686' 18 0 2 3 0 10 1 0 7 881 82% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 18 1 0 0 1686' 18 0 2 3 0 10 1 0 7 881 82% 1
2022/2023   3 270' 3 0 0 4 0 0 1 164 88% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Heracles 3 270' 3 0 0 4 0 0 1 164 88% 0
Statystyki Schumacher
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 802' 7 0 3 4 0 0 0 0 6 223 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 7 0 0 0 802' 7 0 3 4 0 0 0 0 6 223 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Saarbruecken 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   12 0 0 1 1314' 12 0 3 4 0 0 0 0 2 56 52% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Saarbruecken 11 0 0 1 1194' 11 0 3 4 0 0 0 0 0 13 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Saarbruecken 1 120' 1 0 0 0 0 0 2 43 67% 0
2023/2024   33 0 0 1 3053' 33 0 1 3 0 6 2 0 33 845 70% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 31 0 0 1 2873' 31 0 1 3 0 6 2 0 33 845 70% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SK Austria Klagenfurt 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   5 535' 5 0 1 1 0 0 4 105 66% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 5 535' 5 0 1 1 0 0 4 105 66% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2