Sofiane Boufal vs Hamed Traore - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Midfield
170 cm
60 kg
32 lat (1993-09-17)
Morocco Morocco
Profil zawodnika
20
Midfield
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Sofiane Boufal, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga francuska Superpuchar Belgii Liga belgijska Club Friendlies Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hamed Traore, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Premier League Superpuchar Liga Mistrzów Puchar Francji World Cup Qualification Africa Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sofiane Boufal
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 1 5 2182' 14 0 13 2 0 31 11 0 43 472 75% 9
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union St.-Gilloise 0 0 1 ' 0 0 3 3 0 3 31 87% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Le Havre 13 1 0 3 2046' 13 0 12 2 0 17 4 0 30 321 76% 7
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Union St.-Gilloise 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 13 100% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 0 0 1 ' 0 0 8 2 0 7 84 83% 1
Club Friendlies Union St.-Gilloise 1 1 1 0 136' 1 0 1 0 0 3 2 0 1 23 0% 0
2024/2025   12 0 0 4 1842' 12 0 12 6 0 24 7 0 24 401 78% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 9 0 0 3 1339' 9 0 9 4 0 13 2 0 19 303 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union St.-Gilloise 3 0 0 1 503' 3 0 3 2 0 11 5 0 5 98 81% 2
2023/2024   2 299' 2 0 2 7 1 0 2 37 0% 0
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Al-Rayyan 2 299' 2 0 2 7 1 0 2 37 0% 0
2022/2023   17 4 2 4 1789' 11 6 5 4 1 17 11 17 15 339 81% 2
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Al-Rayyan 2 0 0 1 266' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 15 4 2 3 1523' 9 6 4 3 1 17 11 17 15 339 81% 2
2021/2022   34 8 3 4 3737' 28 15 1 6 0 46 27 42 76 846 78% 14
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 34 8 3 4 3737' 28 15 1 6 0 46 27 42 76 846 78% 14
2020/2021   21 1 0 0 1879' 9 9 6 2 0 8 5 19 22 236 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 20 1 0 0 1789' 9 9 5 2 0 8 5 19 22 236 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2022   2 0 0 0 170' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Maroko 2 0 0 0 170' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
2019/2021   8 1 0 0 604' 1 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 68' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Maroko 6 1 0 0 536' 1 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   35 1 0 2 2756' 12 10 13 2 0 20 8 28 23 252 79% 2
Premier League Premier League Premier League Southampton 29 0 0 2 2111' 8 7 12 2 0 18 7 25 20 223 79% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 1 0 0 396' 2 2 1 0 0 2 1 3 3 29 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 0 0 0 249' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 3 0 3 4598' 25 23 10 6 0 51 16 42 60 641 80% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 36 3 0 3 4598' 25 23 10 6 0 51 16 42 60 641 80% 1
2017/2018   37 2 0 2 3321' 15 12 16 1 0 22 6 27 28 418 79% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 1 45' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 32 2 0 2 2638' 11 8 15 1 0 22 6 27 28 418 79% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 0 0 0 472' 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   30 2 0 1 2977' 14 11 15 5 0 25 7 27 22 531 78% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 3 128' 0 0 2 0 0 2 0 26 88% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 24 1 0 0 2526' 12 10 12 5 0 25 7 25 22 505 77% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 1 0 1 323' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2017   2 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Maroko 2 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 12 2 5 4198' 30 17 3 12 2 46 20 58 68 881 78% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 29 11 2 5 3631' 27 14 2 12 2 46 20 58 68 881 78% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 0 0 0 66' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 5 1 0 0 411' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 7 2 6 3949' 24 15 10 1 0 18 5 17 36 408 85% 3
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 2 0 0 0 161' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 2 152' 0 0 2 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Angers 16 4 0 0 2013' 13 9 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 18 3 2 6 1562' 11 5 3 1 0 18 5 17 36 408 85% 3
2013/2014   30 0 0 0 3523' 22 18 6 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Angers 28 0 0 0 3493' 22 18 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   4 162' 0 0 2 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Angers 4 162' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Hamed Traore
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 5 0 4 2108' 14 0 12 1 0 19 7 0 15 347 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 8 2 0 1 1167' 8 0 6 1 0 13 6 0 11 224 84% 2
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 100% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 2 294' 2 0 2 1 0 0 2 37 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 1 0 1 154' 1 0 1 0 0 3 1 0 2 36 92% 0
World Cup Qualification Africa WKS 1 2 0 0 179' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Summer Series AFC Bournemouth 2 0 0 1 314' 2 0 2 0 0 2 0 0 0 41 80% 0
2024/2025   27 10 0 2 3639' 27 0 16 5 0 68 29 0 40 577 78% 7
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 27 10 0 2 3639' 27 0 16 5 0 68 29 0 40 577 78% 7
2023/2024   9 1 0 0 1236' 8 0 8 2 0 20 7 0 9 303 84% 6
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 3 2 0 0 24 75% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 1 0 0 0 168' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 47 72% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 6 0 0 0 766' 5 0 5 1 0 10 3 0 7 190 88% 1
Serie A Serie A Serie A AS Roma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 2 1 0 0 302' 2 0 2 0 0 7 2 0 2 42 83% 5
2022/2023   23 0 0 3 2192' 12 10 7 1 0 7 3 7 4 236 73% 2
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 10 0 0 0 871' 5 4 2 0 0 2 0 4 4 133 71% 1
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 11 0 0 3 1159' 6 5 5 1 0 5 3 3 0 103 77% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 2 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 8 0 2 4020' 22 19 9 4 0 31 21 25 24 697 82% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 1 1 0 0 149' 1 1 0 1 0 3 2 2 0 28 82% 0
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 35 7 0 2 3871' 21 18 9 3 0 28 19 23 24 669 82% 3
2020/2021   38 5 0 2 3841' 20 15 15 6 0 25 11 17 19 594 79% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 37 5 0 2 3841' 20 15 15 6 0 25 11 17 19 594 79% 3
2019/2021   6 228' 1 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata WKS 6 228' 1 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   39 5 0 1 3724' 22 16 11 3 0 41 21 25 22 578 83% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 2 1 0 0 270' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 37 4 0 1 3454' 20 15 11 3 0 41 21 25 22 578 83% 6
2018/2019   39 2 0 2 3851' 26 13 7 4 0 44 12 37 22 761 80% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 59' 0 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Empoli 38 2 0 2 3792' 26 13 6 4 0 44 12 37 22 761 80% 6
2017/2018   37 0 0 0 904' 3 1 7 1 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Empoli 37 0 0 0 904' 3 1 7 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2