Sofiane Diop vs Jonathan Clauss - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
France France
Profil zawodnika
92
Defence
France France
Statystyki Sofiane Diop, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Liga Europy Liga Mistrzów World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan Clauss, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Francji Liga Europy Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sofiane Diop
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 10 2 3 4275' 29 0 23 5 0 62 21 0 53 1056 77% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 2 0 0 338' 2 0 2 0 0 7 5 0 3 59 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 25 8 2 3 3689' 25 0 20 5 0 50 16 0 44 844 78% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 2 0 0 0 248' 2 0 1 0 0 2 0 0 5 118 73% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 1 32 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Maroko 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 3 100% 0
2024/2025   15 6 0 7 2154' 15 0 10 4 1 33 15 0 29 825 75% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 2 664' 5 0 3 1 1 8 2 0 9 200 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 8 6 0 4 1194' 8 0 6 3 0 22 11 0 19 529 80% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 0 0 1 296' 2 0 1 0 0 3 2 0 1 96 39% 0
2023/2024   6 0 0 0 951' 6 0 6 0 0 14 6 0 12 164 63% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 6 0 0 0 951' 6 0 6 0 0 14 6 0 12 164 63% 8
2022/2023   28 3 0 4 2771' 15 10 10 1 0 24 10 2 26 589 83% 3
Europa Conference League Nice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 3 1 0 0 156' 1 1 0 0 0 2 1 0 2 25 68% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 23 1 0 4 2419' 14 9 8 1 0 22 9 2 24 564 83% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 2 196' 0 0 2 - - - - - - -
2021/2022   52 12 0 6 4933' 29 19 15 6 0 29 13 30 41 909 77% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 1 0 1 283' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 1 0 0 420' 2 2 1 0 0 3 1 2 3 54 72% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 37 6 0 4 3497' 24 14 6 6 0 25 12 28 38 817 78% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 1 0 1 733' 3 3 4 0 0 1 0 0 0 38 71% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Francja U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   37 7 0 1 4306' 26 22 9 4 0 25 14 20 31 606 82% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 33 7 0 1 3984' 24 20 8 4 0 24 14 20 28 559 82% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 4 0 0 0 322' 2 2 1 0 0 1 0 0 3 47 83% 1
2019/2020   17 1 0 1 1517' 7 5 8 2 0 9 3 7 24 146 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 17 1 0 1 1517' 7 5 8 2 0 9 3 7 24 146 79% 0
2018/2019   29 0 0 0 2214' 13 7 8 2 0 15 4 25 16 240 76% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 3 0 0 0 371' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 6 0 0 0 328' 2 1 2 1 0 5 1 7 5 78 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 19 0 0 0 1425' 9 5 4 1 0 10 3 18 11 162 73% 0
2017/2018   1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar AS Monaco 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Jonathan Clauss
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 2 0 10 3941' 40 0 4 4 1 34 7 0 22 1629 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 2 0 0 0 253' 2 0 1 1 0 3 1 0 0 64 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 4 0 0 4 420' 4 0 0 0 0 3 0 0 2 227 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 0 0 0 349' 3 0 1 3 1 5 0 0 3 101 79% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 30 1 0 6 2829' 30 0 2 0 0 23 6 0 17 1237 81% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nice 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 3 0 10 3860' 33 0 12 9 0 35 12 0 14 1383 75% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 0 0 0 277' 2 0 1 1 0 5 2 0 2 97 35% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 27 3 0 9 3077' 27 0 9 7 0 26 8 0 12 1040 78% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 0 0 1 339' 3 0 1 1 0 4 2 0 0 202 78% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 1 167' 1 0 1 0 0 0 0 44 95% 0
2023/2024   40 5 0 11 4547' 40 0 13 4 1 42 10 0 22 1760 71% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 2 210' 2 0 0 7 0 0 2 97 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 12 2 0 6 1456' 12 0 5 2 0 7 2 0 3 419 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 25 3 0 4 2761' 25 0 8 2 1 27 8 0 17 1163 74% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 0 0 1 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 0 81 81% 0
2022/2023   49 2 0 11 5490' 41 18 8 2 0 35 13 22 10 1030 76% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 6 305' 1 0 3 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 1 865' 6 5 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 35 2 0 9 4110' 32 13 5 1 0 35 13 22 10 1030 76% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 0 0 1 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 5 0 11 5062' 36 20 2 3 0 36 17 39 14 1247 73% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 90' 1 0 0 1 1 2 0 38 71% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 38 5 0 11 4972' 35 20 2 3 0 35 16 37 14 1209 73% 4
2020/2021   39 3 0 6 4553' 31 20 3 2 0 17 8 15 12 744 77% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 37 3 0 6 4400' 30 19 3 2 0 15 8 15 12 709 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 2 0 0 0 35 86% 0
2019/2020   36 5 0 7 4542' 32 19 4 2 0 45 16 27 20 666 79% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 34 5 0 6 4284' 30 18 4 2 0 45 16 27 20 666 79% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 2 0 0 1 258' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 3 0 3 2974' 19 8 10 4 0 0 0 2 1 46 80% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 31 3 0 3 2824' 18 7 10 4 0 0 0 2 1 46 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 1 0 0 2769' 24 4 5 6 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Quevilly 30 1 0 0 2769' 24 4 5 6 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 2 0 0 665' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Avranches 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Avranches 5 1 0 0 665' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 1 0 0 230' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Raon L Etape 1 1 0 0 230' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2