Sofiane Diop vs Ali Abdi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
France France
Profil zawodnika
2
Midfield
32 lat (1993-12-20)
Tunisia Tunisia
Statystyki Sofiane Diop, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Francji Liga francuska Liga Europy World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ali Abdi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga francuska Puchar Francji World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Liga Mistrzów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sofiane Diop
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 10 2 3 4275' 29 0 23 5 0 62 21 0 53 1056 77% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 1 32 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 2 0 0 338' 2 0 2 0 0 7 5 0 3 59 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 25 8 2 3 3689' 25 0 20 5 0 50 16 0 44 844 78% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 2 0 0 0 248' 2 0 1 0 0 2 0 0 5 118 73% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Maroko 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 3 100% 0
2024/2025   15 6 0 7 2154' 15 0 10 4 1 33 15 0 29 825 75% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 0 0 1 296' 2 0 1 0 0 3 2 0 1 96 39% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 2 664' 5 0 3 1 1 8 2 0 9 200 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 8 6 0 4 1194' 8 0 6 3 0 22 11 0 19 529 80% 3
2023/2024   6 0 0 0 951' 6 0 6 0 0 14 6 0 12 164 63% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 6 0 0 0 951' 6 0 6 0 0 14 6 0 12 164 63% 8
2022/2023   28 3 0 4 2771' 15 10 10 1 0 24 10 2 26 589 83% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 3 1 0 0 156' 1 1 0 0 0 2 1 0 2 25 68% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 23 1 0 4 2419' 14 9 8 1 0 22 9 2 24 564 83% 2
Europa Conference League Nice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 2 196' 0 0 2 - - - - - - -
2021/2022   52 12 0 6 4933' 29 19 15 6 0 29 13 30 41 909 77% 5
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Francja U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 1 0 1 283' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 1 0 0 420' 2 2 1 0 0 3 1 2 3 54 72% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 37 6 0 4 3497' 24 14 6 6 0 25 12 28 38 817 78% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 1 0 1 733' 3 3 4 0 0 1 0 0 0 38 71% 0
2020/2021   37 7 0 1 4306' 26 22 9 4 0 25 14 20 31 606 82% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 4 0 0 0 322' 2 2 1 0 0 1 0 0 3 47 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 33 7 0 1 3984' 24 20 8 4 0 24 14 20 28 559 82% 2
2019/2020   17 1 0 1 1517' 7 5 8 2 0 9 3 7 24 146 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 17 1 0 1 1517' 7 5 8 2 0 9 3 7 24 146 79% 0
2018/2019   29 0 0 0 2214' 13 7 8 2 0 15 4 25 16 240 76% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 19 0 0 0 1425' 9 5 4 1 0 10 3 18 11 162 73% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 3 0 0 0 371' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 6 0 0 0 328' 2 1 2 1 0 5 1 7 5 78 83% 0
2017/2018   1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar AS Monaco 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Ali Abdi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 5 1 4 3359' 29 0 11 7 2 17 4 0 25 543 74% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 0 647' 5 0 3 0 0 5 1 0 7 110 76% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 13 3 0 0 1478' 13 0 5 4 1 11 3 0 17 397 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 50% 0
World Cup Qualification Africa Tunezja 8 1 1 3 809' 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 3 1 0 1 425' 3 0 2 3 1 1 0 0 1 30 70% 0
2024/2025   21 5 0 2 2805' 21 0 13 2 0 32 12 0 15 694 79% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 2 180' 2 0 0 3 1 0 0 79 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 60 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 17 5 0 2 2316' 17 0 11 1 0 29 11 0 14 516 78% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 39 59% 0
2023/2024   33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   36 3 0 3 3122' 33 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 3 0 3 2942' 31 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 9 0 2 3310' 26 6 7 8 2 30 10 40 24 563 77% 2
France Promotion/Relegation 1 Paris FC 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 45 73% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 33 9 0 2 3220' 25 6 7 8 2 30 10 39 23 518 77% 2
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   7 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 2 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 0 0 0 1472' 13 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 19 0 0 0 1262' 11 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Paris FC 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   5 3 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Club Africain 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 3 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2