Simon Piesinger vs Michael Sollbauer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Defence
194 cm
85 kg
33 lat (1992-05-13)
Austria Austria
Profil zawodnika
23
Defence
186 cm
80 kg
35 lat (1990-05-15)
Austria Austria
Statystyki Simon Piesinger, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Austrii Europa Conference League Liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Sollbauer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Simon Piesinger
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 2 0 0 3840' 28 0 18 6 0 21 3 0 15 851 68% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 2 0 0 0 401' 2 0 2 1 0 1 0 0 1 55 84% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0 0 0 176' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 38 0% 0
Europa Conference League Wolfsberger AC 2 347' 2 0 2 3 0 0 1 61 84% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 20 2 0 0 2583' 20 0 12 4 0 16 3 0 12 671 72% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wolfsberger AC 3 333' 3 0 1 1 0 0 0 26 0% 0
2024/2025   34 2 0 3 4396' 34 0 18 5 0 23 6 0 11 1089 66% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 4 0 0 1 636' 4 0 4 0 0 4 0 0 2 67 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 30 2 0 2 3760' 30 0 14 5 0 19 6 0 9 1022 70% 1
2023/2024   17 2 0 2 1592' 17 0 1 1 0 7 3 0 10 779 63% 2
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 15 2 0 2 1412' 15 0 1 1 0 7 3 0 10 779 63% 2
2022/2023   29 1 0 2 2788' 26 6 1 3 1 8 1 9 10 902 79% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 28 1 0 2 2668' 25 6 1 3 1 8 1 9 10 902 79% 0
2021/2022   33 3 0 2 2960' 31 0 2 8 0 12 5 28 4 1349 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Randers FC 2 2 0 1 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 31 1 0 1 2780' 29 0 2 7 0 12 5 28 4 1349 70% 0
2020/2021   32 2 0 0 2735' 20 6 8 4 0 12 1 12 4 652 73% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 29 1 0 0 2465' 17 6 8 4 0 12 1 12 4 652 73% 0
2019/2020   30 2 0 2 2793' 28 4 0 6 1 15 6 16 11 724 71% 2
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 30 2 0 2 2793' 28 4 0 6 1 15 6 16 11 724 71% 2
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   24 2 0 2 1829' 16 1 5 3 0 13 4 35 19 572 73% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 23 2 0 2 1739' 15 1 5 3 0 13 4 35 19 572 73% 0
2017/2018   24 0 0 0 2336' 17 8 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Altach 7 0 0 0 740' 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 16 0 0 0 1440' 9 5 5 2 0 - - - - - - -
2016/2017   17 1 0 0 1465' 13 3 1 2 0 0 0 1 0 8 62% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 17 1 0 0 1465' 13 3 1 2 0 0 0 1 0 8 62% 0
2015/2016   19 2 0 0 1427' 14 2 1 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 16 1 0 0 1337' 13 2 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 9 0 0 3065' 22 4 11 9 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 33 9 0 0 2975' 21 4 11 9 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 1224' 9 2 5 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka FC Wacker Innsbruck 23 0 0 0 1224' 9 2 5 2 0 - - - - - - -
2012/2013   36 1 0 0 2491' 14 4 15 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Wacker Innsbruck 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka FC Wacker Innsbruck 35 1 0 0 2491' 14 4 15 6 0 - - - - - - -
2011/2012   33 2520' 28 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka BW Linz 33 2520' 28 0 0 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Michael Sollbauer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 1 0 1 3642' 37 0 4 5 0 9 3 0 23 1167 72% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 30 0 0 1 2860' 30 0 2 5 0 7 2 0 21 965 87% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 4 1 0 0 420' 4 0 0 0 0 2 1 0 2 202 0% 0
Club Friendlies Ried 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Ried 2 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   32 3 0 0 2943' 32 0 1 5 0 8 3 0 6 629 5% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Ried 30 2 0 0 2763' 30 0 1 5 0 8 3 0 6 629 5% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   5 0 0 0 626' 5 0 2 2 0 1 1 0 1 405 90% 2
Europa Conference League Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 5 0 0 0 626' 5 0 2 2 0 1 1 0 1 396 92% 2
2022/2023   28 1 0 0 2589' 26 3 0 3 1 6 3 13 14 743 79% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 2 1 0 0 303' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 26 0 0 0 2286' 24 2 0 2 1 6 3 13 14 743 79% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 0 0 0 3753' 36 5 1 9 0 11 2 27 21 1514 82% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 33 0 0 0 3376' 33 5 0 9 0 9 2 26 21 1451 82% 1
Germany Promotion/Relegation 2 Dynamo Dresden 2 180' 2 0 0 2 0 1 0 63 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 197' 1 0 1 - - - - - - -
2020/2021   53 0 0 0 4470' 38 11 5 5 0 5 3 28 10 802 60% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 3 0 0 0 339' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 3 0 0 0 294' 1 1 2 0 0 1 1 1 0 39 49% 0
Championship Championship Championship Barnsley 47 0 0 0 3837' 34 9 3 5 0 4 2 27 10 763 60% 0
2019/2020   42 0 0 0 3780' 42 0 0 11 0 8 3 62 31 1300 76% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 18 0 0 0 1620' 18 0 0 4 0 2 0 31 15 642 78% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 17 0 0 0 1530' 17 0 0 5 0 6 3 25 12 523 75% 0
Championship Championship Championship Leeds United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 5 0 0 0 450' 5 0 0 2 0 0 0 6 4 135 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   32 1 0 0 2836' 31 1 0 3 1 12 1 31 21 695 77% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 31 1 0 0 2746' 30 1 0 3 1 12 1 31 21 695 77% 0
2017/2018   37 1 0 0 2272' 24 2 1 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 36 1 0 0 2182' 23 2 1 6 0 - - - - - - -
2016/2017   32 1 0 0 2222' 23 2 0 6 0 0 0 6 5 246 74% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 32 1 0 0 2222' 23 2 0 6 0 0 0 6 5 246 74% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 1 0 0 2483' 25 0 4 5 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 0 0 0 2123' 21 0 4 5 1 - - - - - - -
2014/2015   37 0 0 0 3179' 34 1 1 4 2 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 0 0 0 2909' 31 1 1 4 2 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 0 0 0 3270' 36 0 0 8 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 0 0 0 3060' 34 0 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   36 0 0 0 3106' 34 1 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 35 0 0 0 3106' 34 1 0 6 0 - - - - - - -
2011/2012   32 3 0 0 2700' 30 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wolfsberger AC 32 3 0 0 2700' 30 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   33 1 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wolfsberger AC 33 1 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   27 0 0 0 1756' 19 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 25 0 0 0 1576' 17 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SK Austria Klagenfurt 2 180' 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2