Simão Muanza vs Daniel Johnson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
58
Midfield
Angola Angola
Profil zawodnika
11
Midfield
174 cm
67 kg
33 lat (1992-10-08)
Jamaica Jamaica
Statystyki Simão Muanza, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje COSAFA Cup 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Johnson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Turcji Liga turecka World Cup Qualification CONCACAF Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Simão Muanza
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 1 0 1 2379' 21 0 7 7 1 21 2 0 20 730 94% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 15 1 0 1 1638' 15 0 4 6 1 20 2 0 17 669 94% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Alanyaspor 1 0 0 0 164' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 23 96% 0
World Cup Qualification Africa Angola 3 0 0 0 397' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Angola 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 38 95% 0
2024/2025   34 1 0 1 3261' 34 0 2 6 0 21 9 0 34 1295 88% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Adana Demirspor 33 1 0 1 3141' 33 0 2 6 0 21 9 0 34 1295 88% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Adana Demirspor 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   20 3 2 2 2553' 20 0 10 4 0 2 0 0 16 585 73% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 7 3 2 1 1070' 7 0 6 1 0 0 0 0 0 7 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Adana Demirspor 13 0 0 1 1483' 13 0 4 3 0 2 0 0 16 578 74% 0
2022/2023   2 0 0 0 270' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 2 0 0 0 270' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Daniel Johnson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 3 1528' 13 0 5 5 0 6 2 0 9 533 84% 3
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fatih Karagümrük 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fatih Karagümrük 11 1 0 3 1277' 11 0 4 4 0 6 2 0 9 481 84% 3
World Cup Qualification CONCACAF Jamajka 1 0 0 0 161' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 52 83% 0
2024/2025   33 2 0 3 4201' 33 0 16 9 1 25 5 0 27 1557 77% 1
Championship Championship Championship Stoke City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 100% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fatih Karagümrük 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stoke City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 73 81% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Fatih Karagümrük 31 2 0 3 4021' 31 0 16 9 1 25 5 0 26 1481 77% 1
2023/2024   25 2 1 5 3363' 25 0 15 7 0 16 8 0 13 1020 69% 3
Premier Reserve League Stoke City U21 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stoke City 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 43 63% 0
Championship Championship Championship Stoke City 19 2 1 2 2508' 19 0 11 5 0 15 8 0 11 747 71% 2
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 3 0 0 3 360' 3 0 1 1 0 0 0 0 2 211 63% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 1 164' 1 0 1 0 0 0 0 19 89% 1
2022/2023   44 1 1 3 4757' 27 21 9 6 0 9 3 16 18 911 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 2 168' 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 42 1 1 3 4589' 26 21 8 6 0 9 3 16 18 911 78% 3
2021/2022   50 9 3 5 4842' 40 9 7 9 0 26 14 42 25 1377 79% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 3 0 0 0 341' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Jamajka 4 1 0 0 325' 3 1 0 0 0 1 1 1 2 59 81% 0
Championship Championship Championship Preston North End 43 7 2 5 4176' 35 7 6 9 0 25 13 41 23 1318 79% 6
2020/2021   35 5 3 3 4013' 24 15 10 5 0 9 8 32 9 743 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 1 1 0 76' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 34 4 2 3 3937' 24 15 9 5 0 9 8 32 9 743 79% 1
2019/2020   35 12 6 7 3958' 33 12 1 3 0 43 19 29 20 915 80% 4
Championship Championship Championship Preston North End 34 12 6 7 3792' 32 11 1 3 0 43 19 29 20 915 80% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 7 3 5 4017' 29 10 9 8 0 33 10 30 19 848 78% 3
Championship Championship Championship Preston North End 39 6 2 5 3562' 26 8 9 8 0 33 10 30 19 848 78% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 3 1 1 0 365' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 3 2 3 3669' 26 8 10 8 0 15 7 31 15 755 77% 0
Championship Championship Championship Preston North End 38 3 2 3 3447' 25 8 8 7 0 15 7 31 15 755 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 53' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 2 0 0 0 169' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   49 4 1 3 4403' 33 8 11 4 0 27 8 31 20 1137 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 4 0 0 0 412' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 44 4 1 3 3820' 30 5 10 4 0 27 8 31 20 1137 77% 0
2015/2016   48 8 0 2 4402' 41 7 3 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 45 8 0 2 4282' 40 7 3 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   47 11 0 11 4316' 35 10 6 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 15 0 0 7 1066' 7 3 4 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Oldham Athletic 6 3 0 1 684' 5 2 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 23 8 0 3 2390' 23 4 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oldham Athletic 1 0 0 0 89' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   5 0 0 0 424' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 5 0 0 0 424' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
2011/2012   6 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2