Silvan Sidler vs Luca Zuffi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Defence
28 lat (1998-01-01)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
7
Midfield
180 cm
70 kg
36 lat (1990-03-27)
Switzerland Switzerland
Statystyki Silvan Sidler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi U19 Elite Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luca Zuffi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska U19 Elite Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Silvan Sidler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 3 0 3 3189' 26 0 12 6 0 18 5 0 12 726 68% 1
U19 Elite Winterthur U19 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 25 1 0 3 3099' 25 0 12 6 0 18 5 0 12 726 68% 1
2024/2025   30 1 0 1 3131' 30 0 6 6 0 31 2 0 14 1016 68% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 29 0 0 1 3041' 29 0 6 6 0 31 2 0 14 1016 68% 2
2023/2024   27 0 0 2 2901' 27 0 6 6 0 14 5 0 17 1032 59% 4
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 40 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 25 0 0 2 2721' 25 0 6 6 0 13 5 0 15 992 61% 4
2022/2023   17 0 0 0 1031' 5 3 5 3 1 3 2 5 5 156 61% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Arminia Bielefeld 0 0 0 ' 1 0 2 1 0 1 22 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 16 0 0 0 985' 5 3 4 2 1 1 1 5 4 134 59% 0
2021/2022   41 4 0 1 2449' 14 3 13 2 0 17 9 10 5 528 70% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 36 3 0 1 2098' 13 3 10 2 0 17 9 10 5 528 70% 0
Szwajcaria awans/spadek FC Luzern 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 3 1 0 0 261' 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   37 1 0 1 3058' 23 9 5 5 0 6 2 15 12 494 66% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 4 0 0 0 273' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 33 1 0 1 2785' 21 8 5 5 0 6 2 15 12 494 66% 0
2019/2020   41 1 0 0 3566' 29 5 8 7 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 4 0 0 0 306' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwajcaria U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 35 0 0 0 3050' 25 4 7 7 0 - - - - - - -
2018/2019   36 0 0 0 2952' 28 4 1 7 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 31 0 0 0 2502' 23 4 1 7 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   23 0 0 0 1048' 10 1 1 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 21 0 0 0 958' 9 1 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Luca Zuffi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 1 1 0 2870' 26 0 8 4 0 6 4 0 5 891 87% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 24 1 1 0 2690' 24 0 8 4 0 6 4 0 5 891 87% 0
U19 Elite Winterthur U19 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 3 3 1 3367' 27 0 13 1 0 14 5 0 8 924 88% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 27 3 3 1 3367' 27 0 13 1 0 14 5 0 8 924 88% 1
2023/2024   30 2 0 3 3033' 30 0 6 2 0 12 5 0 20 1077 74% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 29 2 0 3 2943' 29 0 6 2 0 12 5 0 20 1077 74% 0
2022/2023   30 2 0 1 1842' 7 4 13 1 0 2 1 6 7 247 84% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 28 1 0 1 1748' 7 4 12 1 0 2 1 6 7 247 84% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 1 0 0 94' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 1 0 2 3050' 26 8 3 0 0 7 3 14 13 767 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 30 1 0 2 3050' 26 8 3 0 0 7 3 14 13 767 85% 0
2020/2021   26 0 0 1 2183' 14 7 7 2 0 3 1 4 6 418 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 25 0 0 1 2183' 14 7 7 2 0 3 1 4 6 418 85% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   32 5 1 4 3391' 24 12 5 2 0 3 2 2 3 126 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 6 1 0 0 674' 5 3 0 1 0 3 2 2 3 126 87% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 21 3 1 2 2147' 14 7 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 4 1 0 2 415' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 8 3 10 4603' 39 9 5 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 1 1 0 462' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 35 7 2 6 3525' 29 7 5 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 4 0 0 4 436' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 4 0 0 3818' 38 5 1 2 0 4 2 5 4 220 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 8 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 4 2 5 4 220 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 31 3 0 0 3008' 29 5 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   42 6 0 0 3908' 33 5 8 2 0 4 4 3 0 185 89% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 0 0 0 450' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 6 1 0 0 614' 3 2 3 0 0 4 4 3 0 185 89% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 32 5 0 0 2844' 26 2 5 2 0 - - - - - - -
2015/2016   52 7 0 1 4211' 37 3 10 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 4 1 0 0 77' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 2 0 0 0 102' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 36 4 0 0 3155' 28 2 8 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 10 2 0 1 877' 9 0 1 1 0 - - - - - - -
2014/2015   45 5 0 2 3600' 32 5 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szwajcaria 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 8 0 0 2 805' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 31 5 0 0 2705' 25 3 4 1 0 - - - - - - -
2013/2014   41 7 0 0 3648' 30 9 3 6 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 28 3 0 0 2914' 26 6 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 3 1 0 0 263' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Thun 10 3 0 0 471' 3 2 1 2 0 - - - - - - -
2012/2013   28 1 0 0 2571' 19 5 7 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 26 1 0 0 2571' 19 5 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   26 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 24 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   20 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 20 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   6 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 6 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   20 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 20 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   13 4 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 13 4 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2