Silva vs Lebo Mothiba - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
77
Forward
Portugal Portugal
Profil zawodnika
35
Forward
South Africa South Africa
Statystyki Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Afrykański Puchar Konfederacji Liga Republiki Południowej Afryki Puchar Nedbank RPA Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lebo Mothiba, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar MNT8 RPA Liga Republiki Południowej Afryki Liga Mistrzów Afryki FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 10 2 1 2817' 19 0 16 4 0 43 20 0 24 253 67% 7
Afrykański Puchar Konfederacji Afrykański Puchar Konfederacji Afrykański Puchar Konfederacji Kaizer Chiefs 4 1 1 0 651' 4 0 4 0 0 5 2 0 3 52 62% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Kaizer Chiefs 13 8 0 1 1986' 13 0 12 3 0 36 17 0 19 186 70% 6
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Kaizer Chiefs 1 1 1 0 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 2 15 47% 1
Club Friendlies Kaizer Chiefs 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 9 1 1 2603' 28 0 1 5 0 34 17 0 18 266 0% 3
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Persebaya Surabaya 28 9 1 1 2603' 28 0 1 5 0 34 17 0 18 266 0% 3
2023/2024   29 23 5 3 3422' 29 0 11 2 0 5 1 0 2 32 0% 0
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Persik 29 23 5 3 3422' 29 0 11 2 0 5 1 0 2 32 0% 0
Statystyki Lebo Mothiba
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 2 0 1 272' 2 0 2 0 0 8 4 0 5 83 72% 4
Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Mamelodi Sundowns FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Mamelodi Sundowns FC 1 1 0 1 136' 1 0 1 0 0 6 3 0 3 70 71% 4
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Mamelodi Sundowns FC 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 4 75% 0
FIFA Club World Cup Mamelodi Sundowns FC 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 2 8 88% 0
2024/2025   0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 100% 0
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Mamelodi Sundowns FC 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 3 100% 0
2023/2024   6 3 0 0 732' 5 1 3 0 0 16 7 0 11 117 60% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 6 3 0 0 732' 5 1 3 0 0 16 7 0 11 117 60% 4
2022/2023   28 3 0 0 1596' 3 3 15 0 0 4 4 11 12 60 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 28 3 0 0 1596' 3 3 15 0 0 4 4 11 12 60 80% 0
2021/2022   20 2 1 0 1452' 5 6 9 1 0 6 3 10 14 112 79% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 5 90' 0 0 1 0 0 1 0 0 0% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 15 2 1 0 1362' 5 6 8 1 0 6 3 9 14 112 79% 4
2020/2021   16 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 16 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   2 0 0 0 225' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Afryka Południowa 2 0 0 0 225' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   28 3 0 3 2554' 12 9 11 0 0 28 11 25 7 191 86% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Strasbourg 3 164' 0 0 2 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 24 3 0 3 2390' 12 9 9 0 0 28 11 25 7 191 86% 7
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   42 12 1 2 4424' 24 15 15 3 0 36 20 56 27 371 79% 10
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 4 2 0 0 474' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 3 1 0 0 435' 3 2 0 0 0 1 1 7 1 37 84% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 34 9 1 2 3359' 18 10 14 3 0 35 19 49 26 334 78% 9
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 16 0 0 4886' 38 16 4 4 0 2 0 2 0 14 86% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Afryka Południowa 4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 14 5 0 0 1729' 14 6 0 2 0 2 0 2 0 14 86% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 20 8 0 0 2445' 19 10 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Valenciennes 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Valenciennes 3 1 0 0 232' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   11 2 0 0 981' 7 2 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 9 2 0 0 891' 7 2 2 0 0 - - - - - - -
2015/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Afryka Południowa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2