Shaker vs Junior Udeme Pius - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Defence
Israel Israel
Profil zawodnika
40
Defence
175 cm
70 kg
30 lat (1995-12-20)
Nigeria Nigeria
Statystyki Shaker, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Liga izraelska Puchar Izraela
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Junior Udeme Pius, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga izraelska Puchar Izraela 2 liga izraelska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Shaker
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 2 0 4 2639' 22 0 10 4 1 17 8 0 11 445 70% 11
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Bnei Raina 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 5 4 0 0 42 21% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 18 2 0 4 2279' 18 0 10 3 1 12 4 0 11 403 75% 10
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Bnei Raina 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 4 0 3 2957' 23 0 13 3 0 23 10 0 8 586 26% 7
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 22 3 0 2 2867' 22 0 13 3 0 23 10 0 8 586 26% 7
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Bnei Raina 1 1 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   21 2 0 2 3257' 21 0 20 5 0 21 6 0 6 427 61% 15
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Bnei Sakhnin 21 2 0 2 3257' 21 0 20 5 0 21 6 0 6 427 61% 15
2022/2023   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Ironi Kirjat Szemona 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Junior Udeme Pius
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 1 0 0 1511' 16 0 1 5 2 5 2 0 22 612 74% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 14 0 0 0 1331' 14 0 1 4 2 4 2 0 18 538 80% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Bnei Raina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Bnei Raina 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 4 74 30% 0
2024/2025   18 1 0 0 1620' 18 0 0 8 2 1 1 0 5 298 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 1 0 0 0 90' 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 17 1 0 0 1530' 17 0 0 5 1 1 1 0 5 298 0% 0
2023/2024   32 0 0 1 3156' 32 0 4 15 3 24 4 0 38 1137 57% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 17 0 0 1 1530' 17 0 0 8 1 18 3 0 20 661 48% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 15 0 0 0 1626' 15 0 4 6 2 6 1 0 18 476 70% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   9 0 0 0 810' 9 0 0 3 0 0 0 0 1 62 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 9 0 0 0 810' 9 0 0 3 0 0 0 0 1 62 0% 0
2021/2022   13 0 0 0 1015' 10 2 0 2 0 5 1 8 9 425 75% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 13 0 0 0 1015' 10 2 0 2 0 5 1 8 9 425 75% 0
2020/2021   16 2 0 0 1048' 9 2 2 0 0 0 0 1 1 44 77% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 8 2 0 0 561' 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 6 0 0 0 397' 4 1 0 0 0 0 0 1 1 44 77% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup St.Truiden 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   4 0 0 0 205' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Antwerp 1 0 0 0 115' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Antwerp 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   31 2 0 0 2640' 29 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 30 2 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   5 0 0 0 211' 2 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Tondela 5 0 0 0 211' 2 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sanjoanense 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   21 0 0 0 132' 0 0 2 1 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Aves 21 0 0 0 132' 0 0 2 1 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2