Seydi vs Platiny - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Forward
Austria Austria
Profil zawodnika
99
Forward
178 cm
73 kg
35 lat (1990-10-02)
Brazil Brazil
Statystyki Seydi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League 2 liga portugalska Puchar Portugalii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Platiny, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Seydi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 3 0 2 1689' 12 0 9 3 0 16 9 0 21 236 7% 4
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Torreense 9 3 0 1 1259' 9 0 7 3 0 16 9 0 18 210 0% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Torreense 2 0 0 1 340' 2 0 2 0 0 0 0 0 3 26 62% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rapid Wiedeń 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   14 2 0 0 1776' 14 0 9 3 0 19 7 0 24 272 13% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 12 67% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Rapid Wien (A) 14 2 0 0 1776' 14 0 9 3 0 19 7 0 22 260 10% 2
2023/2024   2 4 0 0 296' 2 0 2 5 1 3 1 0 4 46 78% 1
3 liga austriacka 3 liga austriacka 3 liga austriacka Rapid Wien (A) 4 0 0 ' 5 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 2 0 0 0 296' 2 0 2 0 0 3 1 0 4 46 78% 1
2022/2023   1 0 0 1 0 - - - - - - -
3 liga austriacka 3 liga austriacka 3 liga austriacka Karabakh Wien 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Statystyki Platiny
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 0 0 269' 2 0 2 1 0 6 1 0 3 54 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Lusitania FC Lourosa 2 1 0 0 269' 2 0 2 1 0 6 1 0 3 54 0% 0
2024/2025   7 2 0 0 1066' 7 0 6 4 0 13 3 0 13 58 0% 2
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 7 2 0 0 1066' 7 0 6 3 0 13 3 0 13 58 0% 2
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 8 3 3 4565' 33 0 21 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Maritimo 31 8 3 3 4405' 32 0 20 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Maritimo 1 160' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 8 2 0 252' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Moreirense 2 7 2 0 252' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 6 0 0 682' 4 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 6 6 0 0 682' 4 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   33 8 0 0 2961' 13 8 17 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Casa Pia 16 2 0 0 1351' 6 4 7 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 17 6 0 0 1610' 7 4 10 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   25 6 0 0 2279' 13 7 9 2 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Chaves 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 24 4 0 0 2189' 12 7 9 2 0 - - - - - - -
2018/2019   25 4 0 0 1393' 4 3 12 0 0 15 9 18 17 85 76% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 24 3 0 0 1338' 4 3 11 0 0 15 9 18 17 85 76% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 1 1 0 0 55' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   24 6 1 0 2062' 9 5 12 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 24 6 1 0 2062' 9 5 12 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   23 7 1 0 2303' 11 7 11 4 0 21 12 20 23 231 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 23 6 1 0 2303' 11 7 11 4 0 21 12 20 23 231 65% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Feirense 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   42 17 5 0 1489' 0 16 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Feirense 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 41 17 5 0 1489' 0 16 4 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   44 11 0 0 1863' 1 8 17 2 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Aves 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Aves 44 8 0 0 1863' 1 8 17 2 2 - - - - - - -
2013/2014   25 1 0 0 1865' 8 6 10 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 25 1 0 0 1865' 8 6 10 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2