Sessi D'Almeida vs Isaev - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
177 cm
69 kg
30 lat (1995-11-20)
Benin Benin
Profil zawodnika
10
Midfield
Azerbaijan Azerbaijan
Statystyki Sessi D'Almeida, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga azerbejdżanu World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Isaev, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga azerbejdżanu Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sessi D'Almeida
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 0 0 0 3166' 25 0 14 6 0 15 4 0 15 602 9% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Neftczi 14 0 0 0 1906' 14 0 10 4 0 13 4 0 14 539 0% 0
World Cup Qualification Africa Benin 9 0 0 0 1080' 9 0 4 2 0 2 0 0 1 40 85% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Benin 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 23 100% 0
2024/2025   27 0 0 1 3283' 27 0 12 9 2 11 3 0 10 281 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Apollon Limassol 4 0 0 0 470' 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Apollon Limassol 23 0 0 1 2813' 23 0 11 8 2 11 3 0 10 281 0% 0
2023/2024   22 1 0 0 3004' 22 0 16 8 1 19 4 0 28 915 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 22 1 0 0 3004' 22 0 16 8 1 19 4 0 28 915 79% 0
2022/2023   36 0 0 0 3988' 26 13 12 10 2 0 0 0 8 203 88% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Benin 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 35 0 0 0 3898' 25 13 12 10 1 0 0 0 8 203 88% 0
2021/2022   25 0 0 0 1739' 9 4 9 6 0 4 0 18 11 207 84% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Tondela 2 0 0 0 175' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 11 0 0 0 876' 6 3 2 5 0 2 0 13 6 144 82% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Tondela 12 0 0 0 688' 2 1 6 0 0 2 0 5 5 63 87% 0
2020/2021   26 0 0 0 3023' 20 14 5 8 1 6 0 28 20 265 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Valenciennes 2 159' 1 0 1 0 0 2 0 3 100% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 24 0 0 0 2864' 19 14 4 8 1 6 0 26 20 262 82% 0
2019/2021   7 0 0 0 931' 7 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Benin 2 0 0 0 254' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Benin 5 0 0 0 677' 5 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   24 1 0 0 2414' 23 5 1 11 1 8 3 39 34 591 82% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 24 1 0 0 2414' 23 5 1 11 1 8 3 39 34 591 82% 0
2018/2019   38 1 0 0 3762' 35 8 2 12 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Yeovil Town 35 1 0 0 3582' 33 8 2 12 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Yeovil Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Yeovil Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Yeovil Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   44 2 0 0 3561' 18 13 12 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Blackpool 4 1 0 0 580' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Blackpool 35 0 0 0 2658' 12 10 11 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Benin 4 1 0 0 323' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   3 0 0 0 239' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 3 0 0 0 239' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
2015/2017   2 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Benin 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   5 0 0 0 144' 0 1 1 0 0 0 0 0 0 4 50% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 5 0 0 0 144' 0 1 1 0 0 0 0 0 0 4 50% 0
2013/2014   1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bordeaux 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Isaev
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 2 1 8 2406' 16 0 14 1 1 7 4 0 10 682 0% 1
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabah FK 15 2 1 8 2270' 15 0 13 1 1 7 4 0 10 682 0% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Azerbejdżan 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 1 0 0 3433' 26 0 15 3 0 8 1 0 21 812 36% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Karabach 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Karabach 20 1 0 0 2595' 20 0 11 2 0 3 0 0 7 490 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabah FK 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FK Karabach 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 7 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Azerbejdżan 6 838' 6 0 4 5 1 0 12 311 90% 0
2023/2024   34 2 0 6 3782' 34 0 9 5 0 0 0 0 0 20 30% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Karabach 13 0 0 0 1485' 13 0 4 2 0 0 0 0 0 13 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabah FK 17 1 0 4 1907' 17 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Sabah FK 4 1 0 2 390' 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Karabach 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 86% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabah FK ' 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2