Sergiu Bus vs Goran Karanovic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
182 cm
72 kg
33 lat (1992-11-02)
Romania Romania
Profil zawodnika
99
Forward
185 cm
82 kg
38 lat (1987-10-13)
Serbia Serbia
Statystyki Sergiu Bus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie Liga korei południowej
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Goran Karanovic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sergiu Bus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 7 0 2 1464' 10 0 9 1 0 44 15 0 25 353 67% 8
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Hermannstadt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 10 7 0 2 1464' 10 0 9 1 0 44 15 0 25 353 67% 8
2024/2025   16 7 0 3 2183' 16 0 11 6 0 37 16 0 38 403 63% 3
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Hermannstadt 1 3 0 1 151' 1 0 1 0 0 1 1 0 1 5 20% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Corvinul Hunedoara 4 1 0 0 450' 4 0 1 3 0 1 0 0 3 20 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 9 3 0 2 1319' 9 0 8 3 0 35 15 0 34 378 66% 3
Puchar Rumunii 3 Corvinul Hunedoara 1 173' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Corvinul Hunedoara 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   15 3 0 1 2194' 15 0 12 3 0 32 12 0 40 396 67% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 15 3 0 1 2194' 15 0 12 2 0 32 12 0 40 396 67% 4
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CSMS Iasi 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   21 0 0 1 1582' 2 2 17 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 5 305' 0 0 4 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 16 0 0 1 1277' 2 2 13 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CFR Cluj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   5 294' 0 0 4 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 5 294' 0 0 4 - - - - - - -
2020/2021   13 2 1 1 1316' 8 10 4 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 10 2 1 1 1180' 7 9 4 1 0 - - - - - - -
2019/2020   30 10 0 0 3080' 30 7 0 2 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 30 10 0 0 3080' 30 7 0 2 1 - - - - - - -
2018/2019   23 4 0 0 1761' 6 3 14 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lewski Sofia 2 1 0 0 337' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Lewski Sofia 21 2 0 0 1424' 4 1 14 2 0 - - - - - - -
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Lewski Sofia 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 12 0 0 3451' 18 11 15 6 1 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Lewski Sofia 32 8 0 0 3175' 18 11 11 6 1 - - - - - - -
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Lewski Sofia 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lewski Sofia 4 1 0 0 276' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 3 0 0 213' 0 1 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Astra Giurgiu 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Astra Giurgiu 2 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Astra Giurgiu 2 0 0 0 213' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 1 0 0 1231' 5 1 9 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 3 65' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 4 172' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Salernitana 19 1 0 0 994' 5 1 6 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 11 0 0 1187' 2 7 7 1 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska CSKA Sofia 19 10 0 0 456' 0 5 1 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 10 1 0 0 680' 2 2 5 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy CSKA Sofia 2 51' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   9 2 0 5 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Corona Brasov 9 2 0 ' 5 1 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Tirgu Mures 3 1 0 ' 3 0 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 1 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
2009/2010   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy CFR Cluj 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Goran Karanovic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   17 1 0 0 1471' 5 5 11 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 16 1 0 0 1371' 4 4 11 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 1 0 0 0 100' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 10 0 0 2721' 11 9 18 2 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 1 2 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 33 8 0 0 2585' 10 8 18 2 0 - - - - - - -
2018/2019   2 9 3 0 204' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 8 3 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Aarau 2 204' 0 0 2 - - - - - - -
2016/2017   17 3 0 1 1170' 3 2 10 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 13 2 0 0 654' 1 0 8 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sochaux 4 1 0 1 516' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   19 1 0 0 1017' 2 2 10 0 0 6 5 4 5 51 67% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 18 1 0 0 1017' 2 2 10 0 0 6 5 4 5 51 67% 3
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 9 0 0 2579' 8 8 18 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 1 0 0 0 103' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 30 9 0 0 2476' 8 7 18 0 0 - - - - - - -
2013/2014   43 16 0 0 4324' 29 15 10 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 2 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St. Gallen 8 4 0 0 900' 6 6 0 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 33 9 0 0 3424' 23 9 10 1 0 - - - - - - -
2012/2013   33 8 2 0 3020' 20 7 10 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 4 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 29 7 2 0 2840' 18 7 10 4 0 - - - - - - -
2011/2012   30 10 1 0 3165' 18 12 12 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 30 8 1 0 3165' 18 12 12 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   30 8 1 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Servette Genewa 30 8 1 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   25 7 1 0 990' 11 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Kriens 1 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Kriens 24 5 1 0 990' 11 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   22 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wohlen 14 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   15 7 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wohlen 15 7 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wohlen 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2