Sergio Sanchez Mora vs Aleix Febas - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
182 cm
77 kg
46 lat (1979-08-30)
Spain Spain
Profil zawodnika
14
Midfield
171 cm
64 kg
30 lat (1996-02-22)
Spain Spain
Statystyki Sergio Sanchez Mora, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Aleix Febas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sergio Sanchez Mora
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   35 0 0 0 2394' 7 5 20 5 0 6 0 15 6 299 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 34 0 0 0 2233' 6 4 20 5 0 6 0 15 6 299 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Getafe 1 0 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 0 0 0 3073' 27 8 2 12 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Getafe 22 0 0 0 2392' 21 7 0 10 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska UCAM Murcia 8 0 0 0 681' 6 1 2 2 0 - - - - - - -
2015/2016   39 3 0 0 3858' 39 5 0 16 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 39 3 0 0 3858' 39 5 0 16 1 - - - - - - -
2014/2015   15 0 0 0 791' 0 8 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 15 0 0 0 791' 0 8 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   34 1 0 0 711' 2 6 2 2 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 34 1 0 0 711' 2 6 2 2 2 - - - - - - -
2012/2013   24 2 0 0 403' 0 3 3 2 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 24 2 0 0 403' 0 3 3 2 2 - - - - - - -
2011/2012   31 3 0 0 348' 1 4 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alcorcon 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 30 3 0 0 258' 0 4 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   32 3 1 0 641' 0 8 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 32 3 1 0 641' 0 8 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Aleix Febas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 2 0 3 3712' 37 0 5 10 0 24 8 0 112 2008 89% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 36 2 0 3 3622' 36 0 5 10 0 23 8 0 109 1933 89% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 75 89% 1
2024/2025   37 1 0 0 4196' 37 0 12 11 0 14 7 0 124 2103 91% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 36 1 0 0 4032' 36 0 11 10 0 14 7 0 122 2046 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 57 95% 0
2023/2024   27 1 0 2 3625' 27 0 15 4 0 13 1 0 106 1373 83% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 26 0 0 2 3460' 26 0 14 4 0 13 1 0 105 1331 83% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 1 0 0 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 42 86% 2
2022/2023   41 0 0 1 4916' 38 16 5 7 0 9 3 26 101 1084 83% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 41 0 0 1 4916' 38 16 5 7 0 9 3 26 101 1084 83% 4
2021/2022   38 2 0 1 2891' 17 13 6 3 0 10 7 18 55 579 83% 2
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 20 2 0 1 2528' 16 12 3 2 0 10 7 15 50 527 82% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 18 0 0 0 363' 1 1 3 1 0 0 0 3 5 52 88% 0
2020/2021   42 0 0 2 3131' 11 7 23 2 0 8 5 19 33 446 87% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 42 0 0 2 3131' 11 7 23 2 0 8 5 19 33 446 87% 0
2019/2020   38 2 0 3 3588' 22 17 7 4 0 8 4 18 46 531 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 38 0 0 3 3588' 22 17 7 4 0 8 4 18 46 531 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   42 3 0 3 5215' 40 21 0 8 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Albacete 42 3 0 3 5215' 40 21 0 8 0 - - - - - - -
2017/2018   42 2 0 0 4513' 29 16 12 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 42 2 0 0 4513' 29 16 12 4 0 - - - - - - -
2016/2017   12 3 0 0 450' 5 0 0 3 2 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 12 3 0 0 450' 5 0 0 3 2 - - - - - - -
2015/2016   32 6 0 0 1542' 4 10 8 5 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 32 6 0 0 1542' 4 10 8 5 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2