Sergi Samper vs Kameri - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
181 cm
71 kg
31 lat (1995-01-20)
Spain Spain
Profil zawodnika
70
Forward
Austria Austria
Statystyki Sergi Samper, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi Puchar Japonii Liga japońska Superpuchar Japonii Champions cup Klubowe Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kameri, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sergi Samper
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1 0 2 2751' 19 0 14 4 0 6 1 0 8 987 86% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Motor Lublin 1 181' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Motor Lublin 18 0 0 2 2570' 18 0 13 4 0 6 1 0 8 987 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Motor Lublin 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   16 0 0 1 1818' 16 0 5 7 2 6 0 0 7 990 78% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Motor Lublin 16 0 0 1 1818' 16 0 5 7 2 6 0 0 7 990 78% 0
2023/2024   12 1 0 0 1471' 12 0 5 7 1 5 3 0 2 753 89% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska FC Andorra 12 1 0 0 1471' 12 0 5 7 1 5 3 0 2 753 89% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eibar 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   - - - - - - -
2017/2018   7 0 0 0 503' 3 3 0 0 0 0 0 2 2 68 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 1 0 0 0 178' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 6 0 0 0 325' 2 2 0 0 0 0 0 2 2 68 84% 0
2016/2017   30 0 0 1 1977' 13 3 9 6 0 6 3 27 11 685 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 29 0 0 1 1977' 13 3 9 6 0 6 3 27 11 685 82% 0
2015/2016   7 0 0 0 361' 2 0 3 1 0 0 0 3 1 0 0% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 2 136' 1 0 1 0 0 3 1 0 0% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 3 61' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar FC Barcelona 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   38 0 0 0 908' 1 5 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 35 0 0 0 742' 0 5 6 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   40 0 0 0 1762' 4 6 15 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 40 0 0 0 1762' 4 6 15 0 0 - - - - - - -
Statystyki Kameri
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 4 0 1 889' 7 0 4 1 0 18 8 0 21 198 74% 3
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 4 2 0 1 619' 4 0 4 1 0 15 6 0 20 186 74% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Altach 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Austria U21 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 2 0 1 12 83% 0
2024/2025   18 2 0 2 2795' 18 0 16 3 0 40 7 0 18 394 69% 8
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 18 2 0 2 2795' 18 0 16 3 0 40 7 0 18 394 69% 8
2023/2024   7 1 0 2 1026' 7 0 6 3 0 13 3 0 6 159 67% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 2 0 0 0 291' 2 0 2 0 0 5 1 0 2 69 49% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Austria U21 3 0 0 2 424' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 3 100% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 2 0 0 0 311' 2 0 2 1 0 8 2 0 3 87 80% 2
2022/2023   3 0 0 1 448' 3 0 3 2 0 4 0 0 3 56 73% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 3 0 0 1 448' 3 0 3 2 0 4 0 0 3 56 73% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2