Sergi Canos vs Gracia - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
176 cm
29 lat (1997-02-02)
Spain Spain
Profil zawodnika
14
Midfield
Spain Spain
Statystyki Sergi Canos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gracia, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Sergi Canos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 2 0 1 1878' 12 0 12 3 0 28 8 0 10 323 72% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Valladolid 12 2 0 1 1878' 12 0 12 3 0 28 8 0 10 323 72% 3
2024/2025   6 1 0 5 874' 6 0 5 4 0 21 4 0 10 279 54% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 2 0 0 1 298' 2 0 2 3 0 11 3 0 6 136 64% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 4 1 0 4 576' 4 0 3 0 0 10 1 0 4 143 45% 3
2023/2024   16 2 0 2 2279' 16 0 14 1 0 48 19 0 17 432 64% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 15 1 0 2 2189' 15 0 14 1 0 41 17 0 16 358 69% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 7 2 0 1 74 39% 1
2022/2023   22 4 0 2 1441' 5 5 9 1 0 8 3 9 3 79 66% 1
Premier League Premier League Premier League Brentford 13 378' 0 0 5 1 0 2 2 34 53% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 8 4 0 2 983' 5 5 3 1 0 7 3 7 1 45 76% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   37 4 0 2 4302' 28 18 7 9 1 24 14 30 15 667 63% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 1 1 2 0 17 65% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 33 3 0 2 3842' 25 16 6 8 1 23 13 28 15 650 63% 5
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 3 1 0 0 298' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   55 9 0 7 6631' 40 28 14 6 0 54 24 58 33 746 68% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 0 0 2 0 8 75% 0
Championship Championship Championship Brentford 49 9 0 7 5939' 36 25 13 5 0 52 23 54 32 719 68% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 4 0 0 0 538' 3 2 1 1 0 2 1 2 1 19 79% 0
2019/2020   19 0 0 3 1760' 11 5 4 3 0 31 7 16 10 249 72% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brentford 18 0 0 3 1730' 11 5 4 3 0 31 7 16 10 249 72% 3
2018/2019   52 9 0 7 5819' 30 24 20 3 0 95 36 34 37 496 70% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 4 2 0 0 498' 4 2 0 1 0 6 2 1 1 44 77% 0
Championship Championship Championship Brentford 45 7 0 7 5077' 25 21 19 2 0 89 34 33 36 452 69% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 3 0 0 0 244' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   34 3 0 2 3492' 17 15 14 4 1 31 15 19 19 159 71% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 1 77' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Brentford 33 3 0 2 3415' 17 15 13 4 1 31 15 19 19 159 71% 0
2016/2017   29 7 0 1 2950' 16 13 9 3 0 43 16 26 20 286 67% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brentford 18 4 0 1 2216' 13 11 5 2 0 39 14 23 19 257 67% 3
Championship Championship Championship Norwich City 4 0 0 0 295' 1 1 2 0 0 4 2 3 1 29 66% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 3 2 0 0 191' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Norwich City Academy 3 1 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   42 7 0 4 4378' 19 17 21 5 0 0 0 1 0 5 80% 0
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 1 80' 0 0 1 0 0 1 0 5 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brentford 40 7 0 4 4208' 18 17 20 5 0 - - - - - - -
Statystyki Gracia
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 1 0 6 3253' 33 0 4 0 0 28 13 0 24 1164 81% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Saragossa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 32 1 0 6 3163' 32 0 4 0 0 28 13 0 24 1164 81% 7
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Real Saragossa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 4 0 3 3017' 28 0 7 3 0 34 13 0 27 1145 81% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Saragossa 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 2 21 43% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 28 4 0 2 3017' 28 0 7 3 0 34 13 0 25 1124 81% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Castellon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   20 3 0 1 2380' 20 0 8 1 0 26 9 0 28 674 69% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Saragossa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 20 3 0 1 2380' 20 0 8 1 0 26 9 0 28 674 69% 2
2022/2023   3 270' 3 0 0 2 1 0 1 131 86% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 3 270' 3 0 0 2 1 0 1 131 86% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2