Senesi vs Issa Diop - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
Argentina Argentina
Profil zawodnika
5
Defence
194 cm
90 kg
29 lat (1997-01-09)
France France
Statystyki Senesi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Issa Diop, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Mistrzostwa Świata U-20 Euro U-19
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Senesi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 0 0 5 3874' 40 0 4 9 0 17 5 0 41 2397 78% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 39 82% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 36 0 0 5 3380' 36 0 2 8 0 17 5 0 36 2172 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 67% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Argentyna 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 2 86 100% 0
Premier League Summer Series AFC Bournemouth 3 404' 3 0 2 0 0 0 1 91 82% 0
2024/2025   15 0 0 0 1850' 15 0 7 5 0 5 1 0 12 819 78% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 13 0 0 0 1585' 13 0 6 5 0 2 0 0 8 699 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 175' 1 0 1 1 0 0 1 41 71% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 2 1 0 3 79 84% 0
2023/2024   32 4 0 5 3533' 31 0 10 15 0 14 4 0 16 1592 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 2 149 86% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 27 4 0 5 2980' 26 0 9 13 0 13 4 0 11 1266 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 3 0 0 0 373' 3 0 1 1 0 1 0 0 3 177 82% 0
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 2 0 0 1 199 86% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 2 0 0 1 199 86% 0
Statystyki Issa Diop
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 0 0 0 1466' 15 0 1 5 0 3 1 0 6 929 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 1 140 97% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 8 0 0 0 806' 8 0 1 2 0 1 0 0 3 379 88% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 2 1 0 2 265 94% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Maroko 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 145 94% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fulham 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 0 0 0 1773' 18 0 2 3 0 8 4 0 5 960 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 1 127 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 1 0 0 84 95% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 16 0 0 0 1563' 16 0 2 2 0 5 2 0 4 749 87% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   23 1 0 0 2275' 21 2 3 5 1 8 2 0 5 1418 88% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 4 1 0 0 357' 3 1 0 1 0 1 1 0 1 208 88% 1
Premier League Premier League Premier League Fulham 17 0 0 0 1667' 16 1 2 4 1 5 1 0 4 1069 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 251' 2 0 1 2 0 0 0 141 91% 0
2022/2023   43 1 0 1 2555' 24 1 5 3 0 2 2 9 5 1174 87% 1
Premier League Premier League Premier League Fulham 37 1 0 0 2285' 21 1 5 2 0 2 2 9 5 1174 87% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 5 0 0 1 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   50 1 0 2 2438' 21 2 4 2 0 3 3 11 4 521 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 1 256' 2 1 0 0 0 0 0 5 0 76 83% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 34 0 0 1 1193' 10 1 3 0 0 3 3 5 4 424 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 11 1 0 0 689' 6 0 1 2 0 0 0 1 0 21 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 2 0 0 1864' 17 1 4 3 0 3 2 10 5 443 82% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 35 2 0 0 1592' 15 0 3 3 0 3 2 8 5 381 80% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 182' 1 1 1 0 0 0 0 2 0 62 95% 0
2019/2020   40 3 0 1 3302' 35 1 1 9 0 17 8 33 11 851 78% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 36 3 0 1 2942' 31 1 1 8 0 16 7 31 11 775 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 1 2 0 76 78% 0
2018/2019   43 2 0 0 3420' 38 0 0 5 0 14 6 20 18 1100 86% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 2 1 2 2 126 87% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 38 1 0 0 2970' 33 0 0 4 0 12 5 18 16 974 86% 3
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 3 0 1 3690' 41 0 0 9 0 19 8 30 22 1171 80% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Toulouse 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 34 3 0 1 3060' 34 0 0 8 0 19 8 30 22 1171 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   31 2 0 1 2820' 31 0 0 9 0 10 3 24 23 943 74% 46
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 30 2 0 1 2700' 30 0 0 9 0 10 3 24 23 943 74% 46
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   24 1 0 0 2010' 22 0 0 7 2 5 2 28 15 735 74% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 22 1 0 0 1890' 21 0 0 6 2 5 2 28 15 735 74% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2