Semi Ajayi vs Jack Stephens - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
193 cm
83 kg
32 lat (1993-11-09)
England England
Profil zawodnika
5
Defence
188 cm
78 kg
32 lat (1994-01-27)
England England
Statystyki Semi Ajayi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jack Stephens, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Carabao Cup Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Semi Ajayi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 2 0 1 2908' 29 0 4 4 0 12 5 0 19 757 78% 2
Championship Championship Championship Hull City 19 1 0 1 1756' 19 0 1 2 0 12 5 0 18 714 77% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Ghana 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Nigeria 2 0 0 0 262' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Rosja 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Nigeria 6 1 0 0 650' 6 0 1 2 0 0 0 0 1 43 95% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hull City 1 0 0 0 150' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   15 0 0 0 1599' 15 0 4 4 0 5 1 0 5 806 87% 0
Premier Reserve League West Brom U21 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 14 0 0 0 1463' 14 0 3 4 0 5 1 0 5 806 87% 0
2023/2024   10 2 0 1 900' 10 0 0 1 0 6 2 0 6 769 68% 1
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 10 2 0 1 900' 10 0 0 1 0 6 2 0 6 769 68% 1
2022/2023   38 2 0 0 2623' 23 2 6 3 0 12 6 10 8 821 85% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 4 325' 3 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 31 2 0 0 2028' 17 2 5 2 0 12 6 10 8 821 85% 0
2021/2022   42 1 0 2 2781' 27 1 4 3 0 13 2 23 18 1010 71% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 42 1 0 2 2781' 27 1 4 3 0 13 2 23 18 1010 71% 0
2020/2021   39 3 0 0 3041' 32 0 2 4 1 12 5 25 5 867 73% 1
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 37 2 0 0 2921' 31 0 2 3 1 11 4 23 4 805 74% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 1 1 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 1 2 1 62 69% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2022   2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Nigeria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   6 0 0 0 326' 2 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 6 0 0 0 326' 2 0 2 1 0 - - - - - - -
2019/2020   47 5 0 0 4048' 44 0 1 8 1 24 7 42 19 1494 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 45 5 0 0 3868' 42 0 1 6 0 24 7 40 19 1466 82% 0
Championship Championship Championship Leeds United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 1 0 0 2 0 28 71% 0
2018/2019   49 8 0 1 4536' 49 2 0 5 0 66 19 60 22 744 66% 1
Championship Championship Championship Rotherham United 46 7 0 1 4197' 46 1 0 5 0 64 19 60 22 725 66% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 19 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 2 1 0 0 249' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   57 5 0 1 4095' 34 1 12 4 0 3 0 5 3 42 64% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 4 326' 0 0 4 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 48 4 0 1 3409' 30 1 8 4 0 3 0 5 3 42 64% 0
2016/2017   24 1 0 0 1613' 17 1 0 0 0 8 1 11 3 316 56% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Rotherham United 17 1 0 0 1583' 17 1 0 0 0 8 1 11 3 316 56% 2
2015/2016   21 0 0 1 1676' 18 1 0 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Crewe Alexandra 13 0 0 1 1170' 13 0 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 AFC Wimbledon 6 0 0 0 476' 5 1 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   5 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   5 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Charlton Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dartford 4 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jack Stephens
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 2 0 0 3134' 34 0 1 5 0 13 5 0 16 1893 91% 6
Championship Championship Championship Southampton 30 2 0 0 2774' 30 0 1 5 0 13 5 0 16 1893 91% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Southampton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Southampton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 1 0 0 1805' 18 0 3 2 2 4 2 0 4 930 93% 1
Premier League Premier League Premier League Southampton 18 1 0 0 1805' 18 0 3 2 2 4 2 0 4 930 93% 1
2023/2024   24 0 0 1 2400' 24 0 4 6 0 10 3 0 4 1864 77% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 360' 4 0 0 0 0 0 1 225 93% 0
Championship Championship Championship Southampton 20 0 0 1 2040' 20 0 4 6 0 10 3 0 3 1639 75% 4
2022/2023   30 0 0 0 1665' 15 0 4 4 0 2 1 9 2 511 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 26 0 0 0 1349' 13 0 2 3 0 2 1 8 2 486 82% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 2 136' 0 0 2 0 0 1 0 25 88% 0
2021/2022   27 0 0 0 1364' 13 1 2 3 0 0 0 8 3 662 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 218 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 23 0 0 0 974' 9 1 2 3 0 0 0 8 2 444 77% 0
2020/2021   43 0 0 0 1990' 20 2 1 3 0 2 1 5 6 695 81% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 38 0 0 0 1720' 17 2 1 2 0 2 1 5 6 664 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 31 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   40 2 0 3 2819' 30 1 1 4 1 7 2 14 13 1062 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 180' 2 0 0 1 0 1 0 98 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 1 0 3 2549' 27 1 1 4 1 6 2 13 13 964 73% 0
2018/2019   37 1 0 0 2717' 24 2 5 4 0 9 5 11 8 654 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 32 1 0 0 2177' 19 2 5 4 0 7 5 11 7 574 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 210' 2 0 0 2 0 0 1 80 70% 0
2017/2018   32 3 0 0 2430' 27 0 0 6 1 11 4 13 11 700 77% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 27 2 0 0 1980' 22 0 0 6 1 11 4 13 11 700 77% 2
2016/2017   33 0 0 1 1981' 21 0 2 2 0 4 0 15 5 732 83% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 6 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 20 0 0 1 1411' 15 0 2 1 0 4 0 15 5 732 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Southampton Academy 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 1903' 17 2 2 3 1 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 15 79' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 16 0 0 0 1440' 16 0 0 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 5 0 0 0 384' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   44 1 0 5 3618' 39 1 1 9 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 40 1 0 5 3556' 39 0 1 9 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swindon Town 1 0 0 0 62' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Swindon Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   11 0 0 0 900' 10 0 0 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 10 0 0 0 900' 10 0 0 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   23 0 0 0 524' 2 2 3 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 23 0 0 0 524' 2 2 3 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2