Scott Guyett vs Bafode Diakite - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
0
Defence
50 lat (1976-01-20)
Australia Australia
Profil zawodnika
18
Defence
France France
Statystyki Scott Guyett, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Bafode Diakite, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Scott Guyett
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2009/2010   20 0 0 0 614' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 AFC Bournemouth 20 0 0 0 614' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   32 0 0 0 2243' 21 2 4 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 AFC Bournemouth 32 0 0 0 2243' 21 2 4 3 1 - - - - - - -
2007/2008   44 0 0 0 3140' 34 1 0 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 44 0 0 0 3140' 34 1 0 2 0 - - - - - - -
2006/2007   44 0 0 0 1679' 13 3 6 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 44 0 0 0 1679' 13 3 6 0 1 - - - - - - -
2005/2006   26 1 0 0 1860' 16 3 5 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 26 0 0 0 1860' 16 3 5 1 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Aldershot Town 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   20 2 0 0 1628' 13 2 5 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Yeovil Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Yeovil Town 19 2 0 0 1538' 12 2 5 2 0 - - - - - - -
Statystyki Bafode Diakite
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 0 0 0 1940' 19 0 4 2 0 1 0 0 6 901 82% 2
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 16 0 0 0 1532' 16 0 2 1 0 1 0 0 5 749 88% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 46 91% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 46 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lille 1 0 0 0 152' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 60 0% 0
2024/2025   48 4 0 1 4410' 48 0 0 11 1 20 8 0 29 3197 93% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 0 0 0 330' 3 0 0 1 0 1 1 0 1 206 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 13 0 0 0 1200' 13 0 0 2 0 3 0 0 11 764 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Fenerbahce 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 32 4 0 1 2880' 32 0 0 8 1 16 7 0 17 2227 93% 1
2023/2024   28 6 0 2 2746' 25 1 6 5 0 21 11 0 14 1663 82% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 21 5 0 2 1955' 19 1 2 3 0 16 7 0 12 1264 78% 2
Europa Conference League Lille 7 1 0 0 791' 6 0 4 2 0 5 4 0 2 399 93% 0
2022/2023   35 3 0 0 3256' 30 4 4 6 0 14 5 28 12 1318 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 34 3 0 0 3136' 29 4 4 6 0 14 5 28 12 1318 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 2 0 0 2313' 22 2 3 2 0 10 3 21 12 1014 89% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Toulouse 30 2 0 0 2223' 21 2 3 2 0 10 3 21 12 1014 89% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   37 2 0 0 2336' 23 1 3 4 1 5 1 17 9 722 83% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Toulouse 31 2 0 0 1976' 19 1 3 3 1 3 1 13 5 611 84% 1
France Promotion/Relegation 1 Toulouse 3 180' 2 0 0 2 0 4 4 111 80% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 3 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   17 2 0 0 1557' 17 1 0 1 1 10 6 5 4 557 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 16 2 0 0 1467' 16 1 0 1 1 10 6 5 4 557 88% 0
2018/2019   24 2 0 0 1192' 10 1 2 2 0 1 1 9 7 210 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 20 1 0 0 892' 7 1 2 2 0 1 1 9 7 210 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2