Scott Barron vs Daniel Munoz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
175 cm
61 kg
40 lat (1985-09-02)
England England
Profil zawodnika
2
Midfield
Colombia Colombia
Statystyki Scott Barron, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 1
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Daniel Munoz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Europa Conference League Mecz o Tarczę Wspólnoty Carabao Cup World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Copa America Puchar Południowoamerykański Liga kolumbijska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Scott Barron
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2013/2014   4 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Brentford 1 0 0 0 46' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Brentford 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   25 0 0 0 1240' 5 4 7 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Brentford 25 0 0 0 1240' 5 4 7 1 0 - - - - - - -
2011/2012   26 0 0 0 2471' 19 9 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Millwall 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Millwall 25 0 0 0 2381' 18 9 2 6 0 - - - - - - -
2010/2011   44 2 0 0 3472' 35 2 3 9 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Millwall 44 2 0 0 3472' 35 2 3 9 0 - - - - - - -
2009/2010   39 0 0 0 1529' 15 2 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Millwall 39 0 0 0 1529' 15 2 1 0 0 - - - - - - -
2008/2009   24 1 0 0 1113' 7 0 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Millwall 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Millwall 24 0 0 0 1113' 7 0 7 2 0 - - - - - - -
2007/2008   26 0 0 0 1057' 7 1 5 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Millwall 26 0 0 0 1057' 7 1 5 0 0 - - - - - - -
2006/2007   5 0 0 0 409' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Wrexham 4 0 0 0 409' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2005/2006   18 0 0 0 1701' 14 5 1 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 18 0 0 0 1701' 14 5 1 1 0 - - - - - - -
2004/2005   4 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Munoz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   58 5 0 3 5915' 58 0 9 9 0 46 19 0 29 1952 82% 18
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 29 4 0 2 2908' 29 0 5 7 0 24 11 0 18 763 80% 6
Europa Conference League Crystal Palace 12 1 0 1 1343' 12 0 3 0 0 13 4 0 3 461 79% 6
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 28 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 284' 2 0 1 2 2 0 3 55 78% 2
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 13 0 0 0 1170' 13 0 0 2 0 5 2 0 5 543 88% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 76 88% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 26 88% 1
2024/2025   46 6 0 8 4748' 46 0 8 13 0 45 20 0 26 1445 76% 17
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 0 0 1 349' 3 0 1 2 0 1 0 0 1 134 80% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 37 4 0 6 3592' 37 0 4 10 0 37 18 0 19 1126 75% 15
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 6 2 0 1 807' 6 0 3 1 0 7 2 0 6 185 79% 2
2023/2024   43 7 0 6 4085' 43 0 2 14 0 31 12 0 43 1889 65% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 0 0 5 149 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 16 0 0 5 1530' 16 0 1 4 0 7 0 0 8 552 80% 8
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 16 5 0 1 1505' 16 0 1 5 0 18 8 0 22 871 61% 2
Europa Conference League Genk 7 2 0 0 660' 7 0 0 4 0 5 4 0 8 317 83% 0
2022/2023   36 9 0 5 3594' 36 4 1 10 0 24 16 36 29 1659 80% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 36 9 0 5 3594' 36 4 1 10 0 24 16 36 29 1659 80% 4
2021/2022   37 3 0 4 3708' 30 9 4 9 1 14 5 37 16 1389 83% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 32 3 0 4 3171' 25 8 4 6 0 14 5 37 16 1389 83% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 3 0 0 0 357' 3 1 0 1 1 - - - - - - -
2020/2021   58 1 0 5 4654' 45 3 6 6 1 4 0 19 18 571 85% 5
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 40 0 0 5 3660' 37 2 3 4 0 4 0 13 13 511 86% 4
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kolumbia 14 0 0 0 634' 4 1 3 1 1 0 0 6 5 60 80% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2