Schopp vs Emir Karic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Defence
Austria Austria
Profil zawodnika
17
Defence
28 lat (1997-06-09)
Austria Austria
Statystyki Schopp, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Europa Conference League Bundesliga Czwarta liga niemiecka EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Emir Karic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Austrii Liga Europy Liga Mistrzów Liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Schopp
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1 0 1 1780' 17 0 3 1 1 5 1 0 0 206 84% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 5 0 0 1 700' 5 0 3 1 1 4 1 0 0 153 84% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Mainz 05 II 10 1 0 0 900' 10 0 0 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Austria U21 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 53 85% 0
2024/2025   24 2 0 0 2448' 24 0 5 7 0 6 2 0 5 330 1% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 24 2 0 0 2448' 24 0 5 6 0 6 2 0 5 326 0% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Horn 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 100% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
2023/2024   6 1 0 0 702' 6 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 6 1 0 0 702' 6 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 0 0 0 241' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 2 0 0 0 241' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Emir Karic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 0 0 3 4292' 41 0 7 5 0 23 1 0 18 2103 64% 7
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 4 526' 4 0 1 2 0 0 2 350 0% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 8 0 0 0 799' 8 0 1 2 0 3 0 0 4 364 77% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 124 76% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 25 0 0 3 2607' 25 0 5 3 0 17 1 0 12 1265 77% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sturm Graz 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Sturm Graz 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 0 0 2 1418' 10 0 7 6 1 5 1 0 3 435 76% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 7 0 0 1 997' 7 0 5 5 1 5 1 0 3 435 76% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 3 0 0 1 421' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   24 0 0 0 2552' 19 5 6 4 0 15 3 0 9 1070 72% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 90' 1 0 0 3 0 0 1 88 83% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Darmstadt 23 0 0 0 2462' 18 5 6 4 0 12 3 0 8 982 71% 5
2022/2023   32 2 0 0 3084' 19 8 11 5 0 8 3 13 5 723 76% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 30 2 0 0 2731' 17 6 11 4 0 8 3 13 5 723 76% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 2 0 0 0 353' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   33 2 0 1 2767' 12 8 15 4 0 17 4 17 6 510 78% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 32 2 0 1 2647' 11 8 15 4 0 17 4 17 6 510 78% 3
2020/2021   25 0 0 0 2328' 18 5 6 6 1 4 1 23 11 667 80% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 24 0 0 0 2270' 18 5 5 5 1 4 1 23 11 667 80% 2
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 58' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2019/2020   29 1 0 1 2819' 29 4 0 5 0 11 2 39 21 1306 81% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 28 1 0 1 2729' 28 4 0 4 0 11 2 39 21 1306 81% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   33 0 0 1 2598' 22 5 4 4 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 32 0 0 1 2439' 21 4 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   28 0 0 0 1841' 16 3 3 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 28 0 0 0 1841' 16 3 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   36 0 0 0 3238' 26 7 6 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 36 0 0 0 3238' 26 7 6 0 0 - - - - - - -
2015/2016   19 0 0 0 1100' 8 2 4 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 19 0 0 0 1100' 8 2 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 176' 1 0 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka LASK Linz 2 176' 1 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2