Saul Coco vs Alex Centelles - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Defence
Equatorial Guinea Equatorial Guinea
Profil zawodnika
20
Defence
Spain Spain
Statystyki Saul Coco, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Narodów Afryki Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alex Centelles, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Saul Coco
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   38 2 0 0 3345' 32 5 2 7 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 36 1 0 0 3165' 30 5 2 7 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea Równikowa 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 0 0 0 1070' 9 2 2 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 31 0 0 0 1070' 9 2 2 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   16 126' 0 0 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 16 126' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2021   10 2 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gwinea Równikowa 6 2 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea Równikowa 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea Równikowa 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Alex Centelles
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 0 0 1 1380' 13 0 3 3 0 12 4 0 15 507 79% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 10 0 0 1 1110' 10 0 3 3 0 11 3 0 15 477 84% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Almeria 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 30 0% 1
2024/2025   32 2 0 5 3349' 32 0 7 6 0 20 5 0 25 1211 80% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 3 0 0 1 270' 3 0 0 1 0 1 0 0 1 65 75% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 29 2 0 4 3079' 29 0 7 5 0 19 5 0 24 1146 80% 4
2023/2024   14 0 0 1 1354' 12 1 3 2 0 2 1 0 14 485 64% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 73 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 13 0 0 1 1264' 11 1 3 2 0 2 1 0 13 412 75% 1
2022/2023   29 1 0 2 1367' 11 0 6 0 1 5 3 5 5 423 75% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 29 1 0 2 1367' 11 0 6 0 1 5 3 5 5 423 75% 0
2021/2022   42 0 0 1 2223' 17 5 5 2 0 7 4 11 5 669 79% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 42 0 0 1 2223' 17 5 5 2 0 7 4 11 5 669 79% 3
2020/2021   45 0 0 0 1492' 12 4 2 4 0 1 0 10 4 380 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 30' 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 40 0 0 0 1462' 12 4 2 4 0 1 0 10 4 380 87% 0
2019/2020   35 0 0 2 2847' 21 5 8 6 0 5 1 11 13 585 82% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 3 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 32 0 0 2 2667' 19 5 8 5 0 5 1 11 13 585 82% 0
2018/2019   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   0 0 0 0 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2