Sangaré vs Artem Polyarus - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Forward
Burkina Faso Burkina Faso
Profil zawodnika
14
Forward
179 cm
71 kg
33 lat (1992-07-05)
Ukraine Ukraine
Statystyki Sangaré, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga Mistrzów Liga Europy Puchar Armenii Liga armeńska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Artem Polyarus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Armenii Liga armeńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Sangaré
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 3 0 5 4480' 31 2 21 8 0 33 9 0 34 677 29% 5
Europa Conference League Artsakh 8 0 0 1 1270' 8 0 7 1 0 8 2 0 14 162 86% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 4 0 0 1 432' 4 0 1 1 0 1 1 0 2 69 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Artsakh 2 0 0 1 297' 2 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 2 254' 2 0 1 2 0 0 3 43 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 11 3 0 2 1533' 11 0 8 4 0 22 6 0 15 403 0% 3
World Cup Qualification Africa Burkina Faso 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Burkina Faso 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Artsakh 1 0 0 0 468' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 0 0 1 2853' 24 0 10 7 0 4 2 0 12 353 44% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 2 0 0 0 261' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 12 0 0 0 1389' 12 0 5 3 0 2 1 0 8 162 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Szirak 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Artsakh 10 0 0 1 1203' 10 0 4 4 0 2 1 0 4 191 82% 0
2023/2024   19 0 0 3 2534' 19 0 11 6 0 16 5 0 33 925 63% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Quevilly 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Quevilly 19 0 0 3 2534' 19 0 11 6 0 16 5 0 33 925 63% 0
2022/2023   4 1 0 0 521' 4 0 2 0 0 12 7 0 8 197 82% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Quevilly 4 1 0 0 521' 4 0 2 0 0 12 7 0 8 197 82% 1
Statystyki Artem Polyarus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 1 0 1382' 10 0 7 0 0 4 2 0 5 276 0% 0
Europa Conference League FC Banants 2 283' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii FC Banants 2 1 1 0 180' 2 0 0 0 0 1 0 0 0 45 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska FC Banants 6 0 0 0 919' 6 0 5 0 0 3 2 0 5 231 0% 0
2024/2025   32 4 0 15 4059' 32 0 16 2 0 12 4 0 13 333 0% 1
Europa Conference League FC Banants 4 606' 4 0 4 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii FC Banants 2 0 0 0 255' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska FC Banants 26 4 0 15 3198' 26 0 11 1 0 12 4 0 13 333 0% 1
2023/2024   19 3 0 1 2604' 19 0 14 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 8 3 0 1 1224' 8 0 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Zagłębie Sosnowiec 11 0 0 0 1380' 11 0 6 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   19 2 1 0 1851' 9 10 5 2 0 11 4 8 16 205 73% 5
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Terek Grozny 15 2 1 0 1389' 7 7 4 2 0 11 4 7 14 160 74% 4
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4 0 0 0 462' 2 3 1 0 0 0 0 1 2 45 71% 1
2020/2021   21 1 0 3 2364' 16 11 5 3 0 14 6 7 11 258 63% 4
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Chimki Moskwa 8 0 0 0 878' 7 3 1 3 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Terek Grozny 12 1 0 3 1342' 8 7 4 0 0 14 6 7 11 258 63% 4
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Terek Grozny 1 0 0 0 144' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   30 9 0 0 4464' 29 27 1 4 0 - - - - - - -
Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska Chimki Moskwa 26 5 0 0 3783' 25 23 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Chimki Moskwa 4 4 0 0 681' 4 4 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   25 1 0 1 2670' 19 13 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 25 1 0 1 2670' 19 13 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   29 4 0 0 3321' 23 12 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Olexandria 3 0 0 0 328' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 25 4 0 0 2873' 20 10 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy FC Olexandria 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   21 2 0 0 2254' 12 12 5 3 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 21 2 0 0 2254' 12 12 5 3 0 - - - - - - -
2015/2016   24 2 0 0 861' 0 10 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy FC Olexandria 3 0 0 0 155' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 21 2 0 0 706' 0 9 2 1 0 - - - - - - -
2011/2012   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2