Samuel Saiz vs Aktürkoğlu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
174 cm
68 kg
35 lat (1991-01-22)
Spain Spain
Profil zawodnika
9
Midfield
Turkey Turkey
Statystyki Samuel Saiz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Minut na gola
Statystyki Aktürkoğlu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Superpuchar Turcji Liga portugalska Liga Mistrzów Liga Europy Puchar Turcji FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Samuel Saiz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Eyüpspor 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Eyüpspor 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 3 0 1 1554' 10 0 10 4 0 14 9 0 19 464 85% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Eyüpspor 7 3 0 1 1130' 7 0 7 3 0 11 9 0 17 317 84% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Samsunspor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Pendikspor 2 0 0 0 272' 2 0 2 1 0 3 0 0 2 147 86% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Eyüpspor 1 152' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   22 6 0 3 3325' 22 0 18 6 1 37 19 0 42 930 77% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Sivasspor 18 5 0 3 2700' 18 0 14 4 0 32 17 0 39 656 73% 1
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Eyüpspor 4 1 0 0 625' 4 0 4 2 1 5 2 0 3 274 86% 0
2022/2023   18 3 3 1 1030' 4 1 9 2 0 10 3 2 14 226 80% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 15 3 3 0 609' 1 1 7 1 0 4 3 2 4 125 82% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Sivasspor 3 0 0 1 421' 3 0 2 1 0 6 0 0 10 101 78% 0
2021/2022   43 3 1 6 4614' 25 19 16 7 1 29 17 12 66 918 80% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 42 3 1 6 4556' 25 19 15 7 1 29 17 12 63 898 80% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 1 58' 0 0 1 0 0 0 3 20 75% 0
2020/2021   41 3 2 3 4068' 24 18 8 8 0 16 5 19 34 665 78% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 1 71' 0 0 1 0 0 0 0 21 67% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 40 3 2 3 3997' 24 18 7 8 0 16 5 19 34 644 78% 0
2019/2020   39 3 0 4 3966' 22 16 12 8 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 39 3 0 4 3966' 22 16 12 8 0 - - - - - - -
2018/2019   44 2 0 4 3795' 20 14 13 7 0 41 9 19 42 602 75% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 17 1 0 0 913' 2 2 8 2 0 7 4 3 3 92 75% 1
Championship Championship Championship Leeds United 21 0 0 4 2415' 15 10 4 4 0 31 4 14 34 452 74% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 4 0 0 0 262' 2 1 0 1 0 3 1 2 5 58 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 1 0 0 205' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 9 0 7 3926' 29 10 8 8 1 44 17 21 57 683 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 4 0 0 156' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 0 0 0 75' 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Leeds United 37 5 0 7 3695' 28 10 6 8 0 44 17 21 57 683 77% 0
2016/2017   42 12 5 0 4643' 41 11 1 10 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 42 12 5 0 4643' 41 11 1 10 0 - - - - - - -
2015/2016   35 3 0 0 2757' 10 8 19 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 35 3 0 0 2757' 10 8 19 4 0 - - - - - - -
2014/2015   10 0 0 0 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Atletico Madrid B 10 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   2 76' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 2 76' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Aktürkoğlu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 16 3 8 6397' 46 0 31 4 0 92 42 0 63 895 76% 10
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 24 6 1 7 3248' 24 0 16 3 0 40 19 0 36 542 76% 6
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Fenerbahce 2 1 0 0 357' 2 0 2 0 0 6 1 0 5 41 71% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 1 7 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 2 1 0 0 333' 2 0 2 0 0 7 2 0 4 38 66% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fenerbahce 9 6 2 1 1241' 9 0 6 1 0 20 10 0 8 167 76% 2
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 4 479' 4 0 1 3 0 0 2 17 82% 1
FIFA Club World Cup Benfica Lizbona 1 0 0 0 152' 1 0 1 0 0 7 4 0 1 33 85% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Benfica Lizbona 1 1 0 0 156' 1 0 1 0 0 4 3 0 2 7 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Turcja 2 1 0 0 341' 2 0 2 0 0 4 2 0 4 43 77% 0
2024/2025   51 23 0 14 7566' 51 0 40 7 0 125 57 0 53 1202 74% 28
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 2 1 0 1 370' 2 0 2 0 0 5 2 0 2 61 80% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 2 2 0 2 334' 2 0 2 0 0 5 3 0 3 53 74% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 25 11 0 9 4068' 25 0 24 3 0 64 29 0 30 591 73% 13
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Turcja 7 5 0 2 847' 7 0 3 2 0 24 9 0 6 161 76% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 11 4 0 0 1374' 11 0 6 1 0 21 10 0 7 221 70% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 2 269' 2 0 1 2 2 0 1 50 84% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 1 0 0 0 168' 1 0 1 0 0 3 2 0 3 48 75% 0
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 1 0 0 1 17 59% 1
2023/2024   45 15 3 8 6452' 45 0 32 6 1 105 38 0 35 1133 59% 12
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 29 12 3 6 4303' 29 0 22 5 1 79 29 0 25 838 63% 5
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 325' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 11 3 0 2 1408' 11 0 6 0 0 23 9 0 8 257 45% 6
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 2 0 0 0 326' 2 0 2 1 0 3 0 0 2 38 63% 1
2022/2023   5 715' 5 0 3 8 2 0 6 165 69% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 5 715' 5 0 3 8 2 0 6 165 69% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2