Salyanski vs Andrei Tircoveanu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
Azerbaijan Azerbaijan
Profil zawodnika
10
Midfield
Romania Romania
Statystyki Salyanski, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga azerbejdżanu EURO U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Andrei Tircoveanu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga azerbejdżanu
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Salyanski
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 1 0 0 154' 1 0 1 0 0 2 2 0 2 40 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Neftczi 1 1 0 0 154' 1 0 1 0 0 2 2 0 2 40 0% 0
2024/2025   10 2 0 2 1228' 10 0 5 1 0 16 5 0 22 156 0% 6
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Neftczi 10 2 0 2 1228' 10 0 5 1 0 16 5 0 22 156 0% 6
2023/2024   4 2 0 0 485' 4 0 2 0 0 2 0 0 2 19 0% 1
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Neftczi 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 5 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Azerbaijan U21 3 1 0 0 395' 3 0 2 0 0 1 0 0 1 14 0% 1
2022/2023   - - - - - - -
Statystyki Andrei Tircoveanu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 2 0 0 1716' 12 0 10 2 0 24 7 0 20 252 0% 2
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Keshla 12 2 0 0 1716' 12 0 10 2 0 24 7 0 20 252 0% 2
2024/2025   13 1 0 1 1834' 13 0 9 1 0 18 4 0 22 275 0% 2
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Keshla 13 1 0 1 1834' 13 0 9 1 0 18 4 0 22 275 0% 2
2022/2023   28 0 0 1 1782' 6 5 13 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 14 0 0 1 969' 3 3 8 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 14 0 0 0 813' 3 2 5 3 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 2 0 4 3191' 17 15 11 6 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 33 2 0 4 3191' 17 15 11 6 1 - - - - - - -
2020/2021   35 1 0 0 2725' 11 12 14 9 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 35 1 0 0 2725' 11 12 14 9 0 - - - - - - -
2019/2020   4 1 0 0 321' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Concordia Chiajna 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 2 0 0 0 231' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   9 0 0 0 272' 0 0 5 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 3 86' 0 0 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 6 0 0 0 186' 0 0 4 1 0 - - - - - - -
2017/2018   32 0 0 0 2165' 7 4 18 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 32 0 0 0 2165' 7 4 18 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2