Sadio Mane vs Casemiro - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
175 cm
69 kg
34 lat (1992-04-10)
Senegal Senegal
Profil zawodnika
18
Midfield
185 cm
84 kg
34 lat (1992-02-23)
Brazil Brazil
Statystyki Sadio Mane, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar AFC Liga arabii saudyjskiej World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Champions cup Audi Cup 1 Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Casemiro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Copa America Klubowe Mistrzostwa Świata Champions cup Puchar Brazylii Liga brazylijska Serie A Olimpiada Brasiliense
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sadio Mane
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 18 3 9 5307' 40 0 22 9 0 70 32 0 36 911 77% 17
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Al Nassr FC 2 1 0 1 262' 2 0 1 0 0 8 4 0 4 93 89% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Nassr FC 24 9 1 6 3219' 24 0 13 5 0 59 28 0 29 769 79% 15
World Cup Qualification Africa Senegal 8 5 1 1 1092' 8 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Al Nassr FC 3 0 0 1 343' 3 0 1 2 0 1 0 0 3 35 0% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kenia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Senegal 2 3 1 0 301' 2 0 2 0 0 2 0 0 0 14 100% 1
2024/2025   44 17 2 13 4914' 44 0 12 4 0 110 45 0 86 1333 80% 29
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Nassr FC 33 14 2 11 3546' 33 0 7 4 0 89 36 0 73 991 78% 20
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al Nassr FC 11 3 0 2 1368' 11 0 5 0 0 21 9 0 13 342 85% 9
2023/2024   39 14 1 10 5360' 39 0 22 7 0 74 36 0 70 1301 76% 40
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Nassr FC 31 13 1 8 4345' 31 0 19 6 0 64 33 0 54 1060 74% 36
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al Nassr FC 8 1 0 2 1015' 8 0 3 1 0 10 3 0 16 241 85% 4
2022/2023   39 16 4 6 4474' 29 17 10 4 0 46 22 15 24 377 76% 20
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 9 3 0 1 889' 6 2 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 24 7 1 5 2911' 18 13 6 2 0 46 22 15 24 377 76% 20
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 4 5 3 0 447' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 2 1 0 0 227' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
2021/2022   55 24 0 3 5857' 47 17 5 8 0 78 47 59 71 1265 78% 25
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Bayern Monachium 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 37 16 0 2 3567' 32 7 2 5 0 65 39 47 48 998 78% 21
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 13 5 0 1 1621' 11 8 2 2 0 8 4 7 12 174 76% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 3 2 0 0 379' 2 1 1 1 0 3 3 4 8 61 80% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 1 0 0 0 200' 1 1 0 0 0 2 1 1 3 32 78% 0
2020/2021   48 16 0 9 4867' 40 10 7 6 0 68 38 60 77 961 78% 23
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 36 11 0 8 3542' 31 6 4 3 0 57 29 48 64 788 79% 19
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 2 2 0 0 226' 1 1 1 1 0 4 4 2 3 39 69% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 10 3 0 1 1099' 8 3 2 2 0 7 5 10 10 134 75% 3
2019/2022   2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Senegal 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   10 5 2 0 1034' 9 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 6 2 1 0 646' 5 2 1 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Senegal 4 3 1 0 388' 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   47 20 0 9 4984' 40 13 5 6 0 99 47 60 64 1153 81% 16
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Liverpool FC 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 8 2 0 2 781' 7 1 1 2 0 18 8 14 15 240 81% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 4 3 2 2 24 83% 0
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 36 18 0 7 3993' 31 12 4 3 0 77 36 44 47 889 81% 14
2018/2019   53 28 0 2 5952' 50 16 1 4 0 111 49 55 89 1174 78% 38
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Liverpool FC 1 2 0 0 223' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 36 22 0 1 4026' 35 10 1 2 0 86 41 33 64 927 79% 25
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 13 4 0 1 1512' 13 4 0 2 0 25 8 22 25 247 76% 13
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Liverpool FC 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 1 0 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   51 20 0 9 6230' 47 25 1 5 1 101 46 41 76 1090 80% 22
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 2 0 0 0 245' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 32 10 0 7 3968' 28 18 1 3 1 66 26 24 50 772 80% 12
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 13 10 0 2 1657' 13 6 0 2 0 35 20 17 26 318 79% 10
2016/2017   33 13 0 5 3657' 28 13 1 4 0 57 24 32 55 1020 78% 13
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 29 13 0 5 3477' 26 13 1 4 0 57 24 32 55 1020 78% 13
2015/2017   8 2 0 0 537' 5 1 0 2 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Senegal 8 2 0 0 537' 5 1 0 2 0 - - - - - - -
2015/2016   49 18 0 6 4793' 33 18 7 7 2 85 35 46 71 965 81% 27
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 38 11 0 6 4289' 30 15 7 6 2 85 35 46 71 965 81% 27
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 3 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 4 3 0 0 84' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 4 1 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   47 15 0 3 4071' 30 13 7 8 1 60 26 35 75 822 80% 24
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 5 2 0 0 436' 4 1 0 2 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 32 10 0 3 3145' 24 8 7 5 0 60 26 35 75 822 80% 24
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 5 2 0 0 88' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 3 0 0 0 169' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 0 0 0 233' 1 2 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   49 23 0 2 5656' 43 21 3 10 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 2 0 0 0 262' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 3 5 0 0 345' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 33 13 0 0 3957' 30 14 3 6 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 11 5 0 2 1092' 8 5 0 3 1 - - - - - - -
2012/2013   27 20 0 0 2986' 25 9 1 8 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Metz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 26 16 0 0 2986' 25 9 1 8 1 - - - - - - -
2011/2013   8 2 0 0 856' 7 2 1 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Senegal 8 2 0 0 856' 7 2 1 1 0 - - - - - - -
2011/2012   19 1 0 0 1787' 12 3 7 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 19 1 0 0 1787' 12 3 7 0 0 - - - - - - -
Statystyki Casemiro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   47 9 0 2 5908' 47 0 24 14 1 65 22 0 43 2259 80% 7
Premier League Premier League Premier League Manchester United 33 9 0 2 4253' 33 0 18 10 1 49 19 0 35 1546 82% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 11 91% 0
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 7 0 0 0 775' 7 0 2 2 0 7 2 0 5 493 86% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Brazylia 4 0 0 0 420' 4 0 1 2 0 6 1 0 2 85 86% 1
Premier League Summer Series Manchester United 1 0 0 0 161' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 57 81% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester United 2 299' 2 0 2 3 0 0 0 67 0% 0
2024/2025   31 5 0 2 3836' 31 0 14 8 0 60 20 0 34 1802 82% 6
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester United 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 7 3 0 1 137 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 33 76% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 18 1 0 0 2365' 18 0 11 5 0 32 10 0 19 945 80% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 10 2 0 2 1171' 10 0 3 3 0 20 7 0 12 642 85% 2
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester United 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 2 45 84% 0
2023/2024   31 5 0 3 3304' 31 0 8 11 1 48 14 0 12 1819 82% 6
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester United 2 1 0 1 226' 2 0 1 1 0 2 2 0 0 149 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 2 2 0 0 180' 2 0 0 2 1 5 2 0 2 93 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 1 0 0 381' 3 0 1 1 0 3 1 0 0 203 83% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 24 1 0 2 2517' 24 0 6 7 0 38 9 0 10 1374 82% 6
2022/2023   52 8 0 6 5266' 43 9 10 13 2 38 11 35 30 1454 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 12 0 0 1 1262' 11 3 1 3 0 9 2 4 11 314 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 6 1 0 2 582' 4 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 5 3 0 0 580' 4 2 1 1 0 3 0 0 1 33 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 1 83' 0 0 1 0 0 1 0 8 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 4 0 3 2759' 24 3 5 7 2 26 9 30 18 1099 81% 0
2021/2022   49 1 0 3 5127' 44 14 2 15 0 34 11 57 51 2208 85% 4
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 34 1 0 3 3421' 31 9 1 11 0 29 9 51 39 1888 86% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 2 0 0 0 192' 1 0 1 1 0 3 2 1 1 92 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 12 0 0 0 1424' 11 5 0 3 0 2 0 5 11 228 82% 0
2020/2021   62 8 0 5 5436' 54 5 3 19 1 36 12 50 49 2075 84% 3
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 13 1 0 0 1150' 11 2 0 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 36 6 0 4 3132' 32 2 2 11 1 27 8 39 35 1515 84% 3
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 2 2 0 0 44 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 11 1 0 1 944' 9 1 1 4 0 7 2 11 14 516 85% 0
2019/2020   45 5 0 4 4231' 44 4 0 13 0 51 16 91 70 2111 84% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 36 4 0 3 3361' 35 3 0 12 0 40 11 81 62 1738 84% 3
Superpuchar Real Madryt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 8 1 0 1 780' 8 1 0 1 0 11 5 10 8 373 83% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt ' 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   46 4 0 0 4256' 39 9 3 10 1 50 10 75 56 1971 88% 1
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 6 0 0 0 557' 4 2 1 2 0 5 0 18 4 204 86% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 32 3 0 0 2804' 27 5 2 7 1 40 9 47 49 1423 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 6 1 0 0 685' 6 2 0 0 0 5 1 10 3 344 90% 0
2017/2018   53 6 0 3 4685' 42 10 2 11 0 34 17 69 90 2041 89% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 35 5 0 3 3141' 30 6 0 8 0 29 12 58 73 1540 88% 2
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0 0 0 196' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 13 1 0 0 1271' 11 3 1 2 0 5 5 11 17 501 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 0 77' 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   42 7 0 2 4117' 35 8 6 13 0 27 8 71 71 1516 85% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 0 449' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 26 4 0 0 2509' 20 6 5 9 0 14 4 53 45 1056 85% 2
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 152' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 9 2 0 2 917' 9 1 0 2 0 13 4 18 26 460 85% 2
2015/2017   8 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 8 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   49 1 0 3 3501' 28 5 7 10 0 27 4 52 42 949 87% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 36 1 0 3 2278' 17 4 6 7 0 20 3 34 32 949 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 12 0 0 0 1103' 10 1 1 3 0 7 1 18 10 0 0% 0
2014/2015   39 4 0 1 3961' 35 11 2 15 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 28 3 0 0 2996' 26 9 2 13 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 1 0 1 875' 8 2 0 2 0 - - - - - - -
2013/2014   35 0 0 1 1850' 2 6 17 1 0 4 0 3 6 203 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 22 0 0 1 941' 1 5 7 0 0 4 0 3 6 203 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 5 395' 0 0 5 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 8 0 0 0 514' 1 1 5 1 0 - - - - - - -
2012/2013   17 1 0 0 396' 1 5 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Madrid Castilla 15 1 0 0 306' 0 5 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 2 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2